169670 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Europol: Policie při obřím zátahu zatkla 44 lidí v deseti zemích, devět v ČR".... Je otázka, jestli se časem z této organizace nestane neco jako Gestapol a naonec nebude pronásledovat lidi, kteří jsou proti EU ??? Takové změny se odehráli v minulosti, z mírové organizace se stali fašistické a nacistické !!! Kdo nás před něčim takovým ochrání ??? Ti co jsou u moci u ni budou chtít zůstat na za každou cenu a na věčné časy a je úplně jedno ke komu patří !!!
25. Listopad 2022 - 19:07
aladin (anonym)
"18:55 HLAVNÍ ZPRÁVY" Zrušení EET - Ať žije zlodějna v ČR !!!
25. Listopad 2022 - 19:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Europol: Policie při obřím
No, koncentráky jsou vybudovány. Nejen v USA, ale i v Evropě. Stačí jen je naplnit lidským materiálem. Nejen politickými odpůrci, ale i antivaxery. Disciplína musí bejt.
25. Listopad 2022 - 19:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Rezoluce je propagandistickým
A zase to někdo napadne jako whataboutismus, protože minulost je ospravednitelná a přítomnost jiná a uchopitelná. Blbečkové nechápou, že za chvíli se mohou dělat veřejné popravy nejen vakcínami, protože kdo se bojí nezlobí.
25. Listopad 2022 - 19:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chvíle pro písničku. (Tak se
:)) V jedný ruce panáka, v druhý cigáro...wow
25. Listopad 2022 - 19:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A zase to někdo napadne jako
Ano, je to tak. Současné zlo nelze ospravedlnit zlem minulým. Whataboutismus.
25. Listopad 2022 - 19:56
Cynik - realista (anonym)
Odpověď na Ano, je to tak. Současné zlo
Otřepané, ale stále platné: "Kdo se nepoučí dějinami, mudśí si je zopakovat." Chceme to???
25. Listopad 2022 - 20:01
Otřepané, ale stále platné: "Kdo se nepoučí dějinami, musí si je zopakovat." Chceme to???
25. Listopad 2022 - 20:01
Návštěvník (anonym)
Jinak koukám opět nic nového, antivaxeři a jejich problémy, Jahodové Paklo a větší než malé množství Cyniků. Možná i cyniků.
25. Listopad 2022 - 20:03
25.11. (anonym)
Odpověď na Já na tebe, vážená datumko
Já jen,aby chutnalo nejen Jahodovi.
25. Listopad 2022 - 20:16
Návštěvník (anonym)
Tak a Sway s Ritou, pro pány: https://www.youtube.com/watch?v=M5FtCIoJATM
25. Listopad 2022 - 20:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Řízek k Adventu: https://www
Ti primitivové to žerou rukama. Nechutné. A tito necivilizovaní exoti mají hodnotit české jídlo? Hlavně Anglosasové jsou zoufalí, jak se doma místo oběda cpou toxíckými hamburgery a jiným svinstvem.
25. Listopad 2022 - 20:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já jen,aby chutnalo nejen
Nade vší pochybnost. Tomu odolá jenom absolutní vegan nebo FCR, který lže nepřetržitě, jak když tiskne a nacpe se, div nepraskne.
25. Listopad 2022 - 20:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ti primitivové to žerou
Protokol hostin určuje která jídla lze jíst rukama a která ne. Tato pravidla ovšem znají jen návštěvníci banketů a podobných bakchanálií. Prostý lid musí jíst hygyenicky. Syrovou ústřici asi nikdy neochutná.
25. Listopad 2022 - 20:34
25.11. (anonym)
Odpověď na Protokol hostin určuje která
No dokonce i taková,která s důstojností odmítneš.
25. Listopad 2022 - 20:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Protokol hostin určuje která
Nevím jak ty, ale já mám s ústřicemi problém. Jim snad jediným jsem nikdy nepřišla na chuť.
25. Listopad 2022 - 20:43
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Já jen,aby chutnalo nejen
mě chutná pořát,komu ale nechutná je Putler!Tak tomu nešmakuje,ne,tomu nešmakuje! Poslední dobou ani ne vepřový řízek s spraženou jarní cibulkou v bramborové kaši se salátkem z čínského zelí,červeným zelím,rajčátky a pivem .Pivo nesmí scházet,měl jsem 4 a k tomu koláčky s povidly a několik zákusků ...štamrdlátko nebylo,ale to neva.!Putler poslední dobou ale nějak nemá šmak,je celý napuchlý,červenohnědý ,třasou se mu ruce a musí se podpírat stolu aby nespad....Mě jahodě ale šmakuje,neb mám co?...Nu...co má jahoda a co nemá Putler? No přece klidný spánek bez výčitek svědomí.Svědomí na Putler na sračky a takové svědomí fůhrera co vehnal národy do války není reprezentativní.Ne,není.Nebude trvat dlouho a ty statisíce mrtvých Ukrajinců a Rusů se mu budou zjevovat v Kremlu když bude spát v ložnici.Strašní démoni se jak hadi po celé místnosti rozlezou až ji naplní celou a budou Putlera dusit ve spánku....pak i v bdělém stavu,to nerozdejchá!Ivan Hrozný u toho prý řval hrůzou a Hitler taky.To není žádná prdel!!!Modli se ty pyšná zhnilino a mysli na svou nesmrtelnou duši !!OKAMŽITĚ! Neváhej a vyser se na celou politiku,odejdi do kláštěra a dlej na motlitbách,pokání a půstu,odčiń své smrtelné hříchy a okolí generálů z KGB ať si klidně trhne nohou.Mysli na svou nesmrtelnou duši !Jinak zažiješ Paklo již zde na zemi,ještě za života a tu hrůzu co zažiješ si teda za rámeček nedáš!
25. Listopad 2022 - 20:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nevím jak ty, ale já mám s
Já ani neochutnal, protože to je určeno jen vyvoleným. Raků, hlemýžďů, žab, stále méně, Tak nám zbývá jen ten Jahodův bůček.
25. Listopad 2022 - 20:52
Odpověď na Panna Maria při zjeveních
"Panna Maria při zjeveních předpověděla,že Rusko bude zemí,kde se bude nejvíce vzívat Kristus Spasitel !" - jaké přesně zjevení myslíš? Já vidím toto - páky Panny Marie prostě nebyly účinné: "Až uvidíte noc ozářenou neznámým světlem, vězte, že je to velké znamení, které vám Bůh dává, že se chystá potrestat svět za jeho zločiny skrze válku, hlad a pronásledování církve i Svatého otce. Aby se jí zabránilo, budu žádat o zasvěcení Ruska mému Neposkvrněnému Srdci a o smírné přijímání o prvních sobotách. Budou-li přijaty moje požadavky, Rusko se obrátí a bude mír; když se tak nestane, rozšíří své bludy po světě a bude podněcovat války a pronásledování církve. Dobří lidé budou mučení, Svatý otec bude muset hodně trpět, mnohé národy budou zničeny. Nakonec mé Neposkvrněné Srdce zvítězí. Svatý otec mi zasvětí Rusko, které se obrátí, a světu bude dopřáno údobí míru. " https://cs.wikipedia.org/wiki/Zasv%C4%9Bcen%C3%AD_Ruska_Neposkvrn%C4%9Bn%C3%A9mu_Srdci_Panny_Marie
25. Listopad 2022 - 20:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No dokonce i taková,která s
Míval jsem povinnost se takových akcí účastnit. Žasnul jsem. kolik toho papalášské paničky unesou ve svých obrovských kabelách a já si vzal jen jablko, nebo pomeranč, což byla tenkrát velká vzácnost a já nemohl děti otrávit ani zkaženými ústřicemi. Jen tím zdravým jablkem.
25. Listopad 2022 - 20:59
Odpověď na Otřepané, ale stále platné:
To budeš ty, sdfg vřsr.
25. Listopad 2022 - 20:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já ani neochutnal, protože to
O nic jsi nepřišel, zcela vážně. A to já exoticu miluju. Ovšem takovej Jahodovej bůček nastudeno, natenko nakrájenej, to bych klidně zhřešila...
25. Listopad 2022 - 21:00
Odpověď na "Panna Maria při zjeveních
Na mne, jako na materialistu, který přečetl bibli a vyrůstal v náboženské rodině, takové fígle neplatí. Navíc mi koluje v žilách i Židovská krev. Takže tvoje Rusko a zbožná přání jsou mimo realitu. Ozářit nás může jedině jaderný výbuch. Musíme nakopat všechny, kteří si přejí válku. Včetně Putina, Fialy, zelenýho mužíčka a Bidena.
25. Listopad 2022 - 21:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na O nic jsi nepřišel, zcela
Někdo to rád i horké, s křenem a hořčicí, k tomu pivíčko. To nemá chybu.
25. Listopad 2022 - 21:18
Odpověď na Na mne, jako na materialistu,
Napiš to na plnou humu: "Na mne, jako na marxistu,"
25. Listopad 2022 - 21:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Někdo to rád i horké, s
Jo, to máš pravdu, takhle prasí ústřice Američani. Jenže ti prasí kdeco.
25. Listopad 2022 - 21:34
Návštěvník (anonym)
Pro někoho, kdo si myslí, že umí česky: Jak zní 7. pád od slov "všechny vši"?
25. Listopad 2022 - 21:50
Návštěvník (anonym)
Současné zlo nelze ospravedlnit zlem minulým? A proč ne? Děda válčil, táta válčil, a já taky válčím. (by si mohl říct leckterý Rus). O precedentech jsi neslyšel?
25. Listopad 2022 - 21:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Otřepané, ale stále platné:
Jak nás historie učí, toto je jen slogan pro naivní. Protože každá generace si chce sama nabít hubu, a až pak se poučí. Viz nadšení lidu pro rozpoutání každé války. Masám prodaš i útočnou válku, viz Hitler.
25. Listopad 2022 - 21:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Současné zlo nelze
I ty Brute? O whataboutismu jsi slyšel? To, že někdo ospravedlňuje současné zlo zlem minulým, tedy tuto válku valkami předešlými, je přinejmenším morální cynismus a cesta do pekel. Píšu to tady furt dokola. To je to tvoje, že reaguješ na koment a ne na autora komentu..
25. Listopad 2022 - 22:00

Stránky

Přidat komentář