127245 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
https://www.youtube.com/watch?v=1EsHBxim4KQ Totalita versus diktatura
27. Listopad 2021 - 15:42
Návštěvník (anonym)
Politika je fakt svinstvo, ale překrásné...Každopádně se člověk lecos dozví o psychologii..., třeba to, že ten mladej Babiš není blbej a není srab.
27. Listopad 2021 - 16:03
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Babiš Jr. je záhadný profil
Koukni na jeho profil na Twitteru, FB je slabej odvar toho co píše. Buď se mu vrátila porucha, nemoc nebo jaká byla vlastně původní diagnoza nebo jen jednoduše nezvládá, že je po volbách a došel zdroj peněz od politiků stojících proti jeho papínkovi
27. Listopad 2021 - 16:38
27.11. (anonym)
Odpověď na Nikdy nevěř ženě, zejména
Jsou to kšeftaři každým coulem.
27. Listopad 2021 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukni na jeho profil na
S panem Babišem mají hodně společného. Třeba ten slovník hodně bourá zažité normy a stereotypy spisovné češtiny. A pak že česko slovenský jazyk neexistuje, poslední dva mluvčí...
27. Listopad 2021 - 17:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukni na jeho profil na
S panem Babišem mají hodně společného. Třeba ten slovník hodně bourá zažité normy a stereotypy spisovné češtiny. A pak že česko slovenský jazyk neexistuje, poslední dva mluvčí...
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
A máme tady omikron ...
Návštěvník (anonym)
Oni ti miliardáři budou všichni lehce vyšinutí. Asociální porucha osobnosti řekl bych, plus inteligence. Jestli to jde ruku v ruce automaticky s vysokým IQ nevím.
27. Listopad 2021 - 17:18
❄❄ (anonym)
Já bych se chtěla zeptat...... V televizi vidím zdravotníky celé zabalené v ochranných jak na vozíku vezou pacienta, přičemž moderátor hovoří o covidu. V reálu kamarádka má dítě s lehkým průběhem covidu a chodí s manželem do práce. Může někdo vysvětlit proč na jedné straně v TV takové drama a v reálu ani nedostanou nemocenskou?
27. Listopad 2021 - 17:31
❄❄ (anonym)
Odpověď na Oni ti miliardáři budou
Hodně lidí s vysokým IQ nejsou miliardáři. Miliardáři - zbohatlíci -jsou logicky lidé, kteří jsou hamižní.
27. Listopad 2021 - 17:42
27.11. (anonym)
Nedělní program. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová v sobotu uvedla, že Zeman s Fialou by měli být při ceremoniálu v oddělených místnostech nebo by mezi nimi mohla být úplná skleněná bariéra. Mluvit by spolu mohli například pomocí mikrofonů.
27. Listopad 2021 - 17:47
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Jahodo, ty jsi vážně IDIOT,
s tím sasmozřejmě souhlasím,že učinnost vakcíny je 6 měsíců a protože vod posledního druhého vočkování budu mít vbrzku 6 měsíců,ihned se nechám voočkovat po třetí a pak v létě po čtvrté...nu což....nedá se stím nic dělat,již je to tak!To bych přestal být již za 2 měsíce bezinfekční a protože mám 2x Fajzr,zase to musí být vakcína z USA ,jiná nesmí být a budu zdráv a až mě čínský vir přepadne,tak se mu vysměju,ha,ha,ha,...
27. Listopad 2021 - 17:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nedělní program. Hlavní
Tam bude hulit svojí nezbytnou cigaretku v skleněné kukani, kterou bude mít kolem hlavy, takže mu nebude vidět do obličeje, ale bude slyšrt co říká a skleněná koule co bude mít Zemana místo hlavy se bude lehce pohupovat, jak bude Zemana kývat, samozřejmě tím směrem kam bude směřovat špička Zemanovi nohy, kterou bude mít kolínko přes kolínko...
27. Listopad 2021 - 18:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tam bude hulit svojí
Mám dojem, že po projevu Zemani už tomu umělci Černému definitivně rupne v kouli a odletí někam na Sejšely tesat další mimina tentokrát přestříkané na rudo s hlavou Zemana...
27. Listopad 2021 - 18:12
Návštěvník (anonym)
Jdu si stáhnout a pustit film Rudí, jehož hlavního herce, producenta a režiséra krutě podrazili na předávání oskarů, byla to podlá akce ultrakonzervativních židovsko-homosexuálních kapitalistických holywoodských kruhů...
27. Listopad 2021 - 18:13
Návštěvník (anonym)
Ano, šlo o skvělého mladistvě vypadajícího Warren Beatty...
27. Listopad 2021 - 18:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano, šlo o skvělého mladistvě
A teď kvič Klvaňo,Kovando a další exhponente khapitismu východního střihu!
27. Listopad 2021 - 18:15
Návštěvník (anonym)
"Ahoj zdravím, já jsem Kuba ze Satanovo komunity...." hlas diváka pozvaného v Máte slovo....dopčic co tam zvou k diskusi za idioty! Co to je za výběr hostů? Kam jinak se člověk dostane, když o sobě prohlásí, že je "Kuba ze Satanovo komunity..." a má to tam i na tričku, takže žádný podraz na poslední chvíli na moderátorku...UŽ SI NEHRAJTE, ŽE JSTE HLAS DIVÁKŮ...A OBČANŮ TÉTO REPUBLIKY...Kolik je asi v ČR "ze Satanovy komunity" Kuba...pak ještě jeden exot(mimochodem také v tom samém tričku ve studiu) a to je tak všechno...SVOBODA PROJEVU díl..
27. Listopad 2021 - 18:29
Návštěvník (anonym)
"Mně velice uráží komunistické symboly, zasadíte se pane poslanče(KDÚ-Čsl) v pořadu máte slovo Svoboda projevu, aby byly také zakázány hrníčky se srpem a kladivem a Che Guevarou?" ptá se další dáreček z diváků...Mám dojem, že tady je vidět bezzubost co do argumentů těchle nácků a satanistů a ubohost jejich argumentů, které prostě neobstojí, jen se mohou neustále odvolávat na svobodu projevu..., kterou by totalita jako nacismus nebo stalinismus zakázala jako první. Che Guevarra není totalitárním vůdcem, ale revoucionářem a není důvod jej zakazovat a srp a kladivo se může snažit zakázat jen blb, protože je to zbraň proti náckovi.
27. Listopad 2021 - 18:38
Návštěvník (anonym)
Svastika a zákaz svastiky je též nesmysl, takto plošně. Jednak srp a kladivo jsou zemědělská náčiní, které má ve svém státním znaku Rakousko, pak daleko vražednější symboli jako orlice jsou dále ve státních znacích Rakouska a Německa, tedy strůjci nejstrašnější války všech dob-první světové. Pak hinduistický znak svastika byl vykraden a jak by k tomu přišli hinduisté a ten znak a to učení vůbec.Krádež a zneužití by nemělo zdiskreditova původní smysl. A pak cokoliv takto zakazovat je holý nesmysl.Jsou příležitosti, kdy je to třeba vhodné a naopak není vhodné, takže to záleží...
27. Listopad 2021 - 18:44
27.11. (anonym)
Odpověď na Mám dojem, že po projevu
Pro všechny případy Vánoční koule pozlacené.
27. Listopad 2021 - 19:19
aladin (anonym)
Odpověď na Já bych se chtěla zeptat.....
Protože to v TV je propaganda v Americkém stylu !!! Vzpomeňte na Americké seriály z nemocnic, plné hysterie, až si člověk říká, nejsou v té Americe všichni vyhrabaní ??
27. Listopad 2021 - 19:20
aladin (anonym)
Odpověď na s tím sasmozřejmě souhlasím
Jahodo, dej pozor, ať nenastavíš zadek !!!
27. Listopad 2021 - 19:24
Návštěvník (anonym)
"Drsné dětství zesnulého manžela Karasové, hraběte Důjky (†67): Vyrůstal v ukrutné bídě!" KDO TO JE? Co to s námi hrají bulváry za divnou hru?
27. Listopad 2021 - 19:24
Návštěvník (anonym)
Jsem si "zjistil" info a média jsou podivně vlastnická a podivně propojená. Je to prý Šafr a jeho FORUM24 co jede ANTIBABIŠE, zatímco echo a roklen(osobní web bankéře Kovandy) jede spíš "americký konzervativní kapitalismus" a přiznává to i výčtem autorů, které uznává v rubrice "ORIENTACE" kde není ani jeden čech a mám dojem všichni mají co dočinění s FBI nebo PENTAGONEM(Orientace ROGER SCRUTON, filozof DOUGLAS MURRAY, spisovatel a aktivista TIMOTHY SNYDER, historik EDWARD LUCAS, novinář a spisovatel GEORGE FRIEDMAN, odborník na národní bezpečnost a geopolitiku ROD DREHER, spisovatel MATTHIAS BURCHARDT, antropolog ALAIN FINKIELKRAUT, filozof PASCAL BRUCKNER, spisovatel a intelektuál GUY SORMAN, ekonom a filozof ALAIN DE BENOIST, filozof IVAN KRASTEV, politolog MANFRED SPITZER, psycholog a neurolog PAUL RUSESABAGINA, aktivista)
27. Listopad 2021 - 19:28
aladin (anonym)
Odpověď na "Mně velice uráží
Návštěvníku, vypadá to, že jsi v tom rozhořčení zapoměl na hrníčky s Hitlerem !!!
27. Listopad 2021 - 19:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem si "zjistil" info a
dále Nova-Kellner, pak PRIMA-o její oreintaci svědčí napojení Zacha na CNN aniž by si dělal hlavu s dopadem na mentalitu Čechů-ušetří za vlastní zpravodajskou redakci, dá tam jen předčítače jako Šebrleho a je hotovo, strýček Jedlička moderní doby..
27. Listopad 2021 - 19:29
Návštěvník (anonym)
Škoda, že se ti piráti nechali podvést od Starostů, takhle pravicově miliardářsko bankéřská loby jen naroste...Ovšem starostové vědí co je pro lid dobré a jaksi demokracii trošku pomůžou(nechci být histerický, ale náckové také tročku přidali počty hlasů kolik je lidí volilo a pomohli si k většině..)
27. Listopad 2021 - 19:31
27.11. (anonym)
Odpověď na "Drsné dětství zesnulého
Co to s námi hrají bulváry za divnou hru? To jenom prosí tu černou.
27. Listopad 2021 - 19:33
Návštěvník (anonym)
Never mind the bollocks, klíčové album kapely sex pistols z roku 1977 reaguje na ultrapravicově konzervativní politiku tehdejšího režimu političky dnešními kapitalisty v ČR opěvovanou, tedy politiku "největšího chlapa v sukních" Margaret Tchacherové. V překladu Stop talking rubish, tedy Přestaňte plkat odpadky!
27. Listopad 2021 - 19:55

Stránky

Přidat komentář