110257 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
Odpověď na To nebude pochvala. Před
Pá pravdu, jsou to hyeny placené Sionisty !!!
8. Duben 2021 - 19:34
aladin (anonym)
Odpověď na Blatný mne překvapil, dokázal
Blatný od začátku bráníl léčení Covidu běžnými léka, třeba na pásový opar - velice (100%) ní léčba Covidu a taté se snažil o sto šest blokovat nákup Sputniku V a prosazoval závadné západní vakcíny !!! A i kdyby nebyly závadné, stejně bych je nechtěl, západ vytvořil Covid 19 a vypustil ho na lidi a jí bych jim teď měl za vakcíny platit ??? To bych byl úplná OVCE !!!
8. Duben 2021 - 19:39
aladin (anonym)
"Hovory Kalousek Soukup TV Barrandov HD - 8. dubna 2021 - 20:15–20:50"...Vystrčil, ať jde do prdele !!! A prezident měl pravdu, jsou to HYENY !!!
8. Duben 2021 - 21:25
aladin (anonym)
"Hovory Kalousek Soukup TV Barrandov HD - 8. dubna 2021 - 20:15–20:50"...Kalousku a ty jdi taky do PRDELE !!!
8. Duben 2021 - 21:26
aladin (anonym)
"Hovory Kalousek Soukup TV Barrandov HD - 8. dubna 2021 - 20:15–20:50"...Pane Soukup, jak můžete pozvat do TV takového debila ???
8. Duben 2021 - 21:28
aladin (anonym)
"Zlaté oko 25 Prima COOL - 8. dubna 2021 - 20:15–22:55" s jiné ... James Bond, antikomunistická hovadina pro hlupáky !!!
8. Duben 2021 - 21:31
aladin (anonym)
"Válka ve Vietnamu (5) Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 20:00–21:05"...Američtí Sionisté posílají syny Americkách matek umírat za své finanční zisky !!! A to po celém světě !!!
8. Duben 2021 - 21:36
aladin (anonym)
"Druhá světová válka v číslech (2) Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 21:05–22:05"...No přece jste nečekali, že Amgláni vysypou na Německo místo letáků bomby ??? Nojo, ale to by celý Sionistický plán na zničení Sovětského svazu selhal díky Anglánům a Frantíkům selhal !!! A ti byli přece součástí spiknutí proti Sovětskému svazu !!!
8. Duben 2021 - 21:44
aladin (anonym)
"Druhá světová válka v číslech (2) Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 21:05–22:05"...Východní Polsko patřilo před rokem 1918 Carskému Rusku a tak si Stalin vzal to co bylo Rusku ukradeno !!! Všichni to vědí, ale nikdo o tom nechce nemluví, teda skoro nikdo !!!
8. Duben 2021 - 21:51
aladin (anonym)
"Druhá světová válka v číslech (2) Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 21:05–22:05"...V Sovětském svazu zavraždili Hitlerovci 13 000 000 civilních občanů !!! To také západ zapoměl !!! Stejně tak, že padlo 12 000 000 Sovětských vojíků !!! ZÁPAD je nepředstavitelná HNŮJ !!!
8. Duben 2021 - 21:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nicméně Horáček výborný
"..vexláci řekl bych, zelináři a ti co mají peníze bokem a potřebují je taky hodit do luftu, respektive tuším, že tam se dalo i vyhrávat na různých kořenech, které přivedla volavka a zkušení chábři je oškubali jak kafku. "___________ Horáček vlastně si dělal nějakou zpětnou publicitu a retušování své minulosti za komunismu, který prý byla v šedé zóně ilegální činnosti, tedy v galerce. Těžko někdo může naivně věřit, že černí bookmakeři, kterým prý v Chuchli Horáček šéfoval a dělal vlastně "managera" a někdo jiný zas dělal sázky a jiný to nabízel. Je naivní si myslet, že sám Horáček nabízel lidem sázky, tzn. na to měl lidi a ti lidi patrně byli pod dozorem a hlídali je tajní agenti StB při dostizích a občas nějakého zašili a zmáčkli. To je opravdu komické, že by člověk s takovým povahovým profilem měl dělat prezidenta, ok , dobrý textař, dobrý manager, ale prezident rozhodně ne. Inteligence není vše, třeba i charakter a vzdělání nejlépe ekonomie nebo právo.
8. Duben 2021 - 21:57
aladin (anonym)
"Máte slovo s M. Jílkovou 1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pani Jílková, musíte být velmi omezená, když dáváte Atomovou elektrárnu do spojitoti s Nevalným !!! Ti dva oponenti na levé strany obrazovky jsou debilové !!! BIS, a všechny bezpečnostné firmy poslouchají CIA !!! CIA se snaží pomoct Americkým společnostem !!! U nás operuje CIA a nikomu z těch sráčů nalevo to nevadí !!!
8. Duben 2021 - 22:04
aladin (anonym)
"Máte slovo s M. Jílkovou 1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pane Chromý, vy jste z toho štvaní proti komunistům totálně zblbnul !!! Západ není schopen tu elaktrárnu postavit a také nedosahují takové kvality, jako Rosatom !!! Lipavský a ten za nim jsou IDIOTI !!!
8. Duben 2021 - 22:16
aladin (anonym)
"Máte slovo s M. Jílkovou 1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Ten Pirát je stejně blbej, jako Bartoš !!!
8. Duben 2021 - 22:19
Jéžiši Kriste! (anonym)
Co je tady bolševických, proruských a prozemanovských prasat!
8. Duben 2021 - 22:29
aladin (anonym)
"Máte slovo s M. Jílkovou 1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pane Chromý, vy jste DEBIL !!! Tento právní vzteh mají i Američani a i ostatní západní státy !!! Jste DEBIL !!!
8. Duben 2021 - 22:31
aladin (anonym)
"Máte slovo s M. Jílkovou 1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Lipavský, jste DEBIL !!! Sráč, který škodí České republice !!! Měl by jste doetat přes držku !!!
8. Duben 2021 - 22:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co je tady bolševických,
/'|¨|'\
8. Duben 2021 - 22:59
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na „...já dodal jasná fakta o
hhmmm....napsali britské Times.....abže zrovna Británi mají takové starosti ohledně kolaborace s nacisty.Když pominu fakt,že člen jejich královské rodiny byl vrcholným nacistou v Německu a jasně kolaboroval ,je tu ještě jejich britský antisemitizmus ,který má v UK své kořeny a je v Británii tolerován ještě dnes.Ona to byla totiž hlavně Británie,která si nepřála v armádě Židy .Ona je nechtěla ani na svém území během světové války,viz Židé vojáci,kteří nebyli vpuštěni na britské lodě během evakuace z Francie.Jednalo se i o Čechoslováky,kteří pak skončili v rukou gestaspa.Takže at si udělaj pořádek ti británi hlavně u sebe doma,jsou to hnusní rasisté a antisemité i v současnosti a nevypadá to n to,že by se mělo něco měnit.Odkazy na britský rasizmus a antisemitizmus jsem dodal.Bohužel máš ale pravdu .....nakonec i ten Times psal pravdu a to krytí pomocí krysí stezky od duchovních ŘKC bylo.Jenže tyto vrahy využíval každý....bolševik taky,viz SS dustojník ,který velel vypálení Lidic a Ležáků v službách StB,která jej poslala jako špiona deo NSR,tam se esesák dostal a pěkně se StB vysmál a spolupracoval s američany.Amerika válečné zločince taky kryla a využívala v boji proti rudým za železnou oponou,Israel je nesměl potrestat,Amerika za to hlasovala v OSN za vznik Israele.Nejčistčí byl ale v tomto světovém pokrytectví israelský Mossad,tam se to v mnoha případech prostě řešilo kudlou do zad někde v ustraní a beze svědků a bylo vymalováno.To bylo velice čisté a stručné,jednalo se o seznamy Mossadu nacistických zločinců odsouzených Státem Israel k likvidaci.
8. Duben 2021 - 23:06
Návštěvník (anonym)
Máte slovo : Jílková nestíhala. Veleba Babiš, J.X.Doležal a téma rušení zemědělských dotací. Velebe správná asertivita. Jílková třeba : "můžete také nechat mluvit mně" a on "nemůžu, já bych rád mluvil." Je to dnes moderní koučing asertivity. Např. se zeptá. Není to pro vás příliš vážné téma. Ten řekne , no, ale není, ze slušnosti. A on, tak dobře ještě vydržíme u vážných témat a já se vás zeptám...
8. Duben 2021 - 23:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máte slovo : Jílková
Ovšem co karma ? Ta pak ty lidi dostihne když je někdo v mládí zneužije k likvidaci někoho. I v menších věcech funguje karma. Ovšem nesmí zas to být šarlatánská záležitost, že někdo vyvolá u druhé karmu za něco co nespáchal. Např. toto dobře řeší film s a "nechť mu je filmové nebe milostivé," Jirkou Menzelem. Tam jde pronásledovat syna nácka, který zavraždil jeho rodiče a mnoho dalších a toho chce za ty jeho činy vinit a dělat z něj nácka. Ale ten to odmítne a odmítá nést vinu za činy , které nespáchal.
8. Duben 2021 - 23:12
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
a již nikdy nepiš o AfD ,jaký maj výborný program.To jsou jasní nacisté a válečné tažení z ruské zemi maj za dobrý plán a otevřeně obdivují nacistické válečné zločince.Uvědom si,že i kdyby byl jejich program sebelepší-jsou to prostě nacisti a normální člověk s nima NIC a to tak,že NIKDY!!Tečka.
8. Duben 2021 - 23:13
Návštěvník (anonym)
Bavěj se dva zřízenci z nemocniční márnice. Hele tak ta ženská co exla na tý jipce dobrý, ale naskakujou mi takový puchjře. Ježis sory zemřela na nilskej mor,já ti tam zapoměl dát na ní igelit.
8. Duben 2021 - 23:23
aldadin (anonym)
Máte slovo je sionistický pořad. Dělaný sionsty pro ovládnutí planety z U$A. Díl : Je multikulturalismus hrozba, nebo naděje? Všechny je pozavírat, vyselektovat a poslat buď na kastraci (Kohout), aby se nemnožili, nebo do blázince. Přípdně plniče Kaligeriho plánu poslat na Ďábelský ostrov, který by ČR odkoupila od Francie a tam posílala nejnebezpečnější sionisty! Stropnický ml., Kohout, femistickou neomarxistku Šiklovou, trangender heterosexuála Marie Feryna a třeba rovnou i sionistu Benjamina Kurase a Sašu Tomského.
9. Duben 2021 - 0:28
Návštěvník (anonym)
Tak jsem se informoval o sčítání lidu a prý je tam kolonka. Jaká národnost jste a cítíte se jako Mohamedán 2 Národnost Evropská 3 Klingonský národnost 4 Kokot 5 Jiřina Šiklová Chvíli jsem váhal a pak jsem zaškrtl že jsem Mohamedán, ale možná si budu rvát vlasy a litovat obdobně jako když jsem zazmatkoval a volil Drahoše a hned jsem věděl že jsem zklamal.
9. Duben 2021 - 0:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak jsem se informoval o
Mohamedán je jediný konzervativní...
9. Duben 2021 - 0:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na hhmmm....napsali britské
"Nejčistčí byl ale v tomto světovém pokrytectví israelský Mossad,tam se to v mnoha případech prostě řešilo kudlou do zad někde v ustraní a beze svědků a bylo vymalováno.To bylo velice čisté"________To je velmi nepřípustné extra-judical law, které je primitivní v rozvojových zemích jako je Rusko, různá Fatwa, nebo vyhánění starých do lesa, aby tam umřeli jak v Japonsku kdysi. Nesmí nikdo brát zákon do vlastních rukou.Proto se rusové stěhují k nám, tady tyto metody nejsou, nebo nebyli co vím. To, že někdo řekne někomu : "jestli si budeš na mně stěžovat, tak řeknu klukům (holým a namakaným s neonazi tetováním)" a oni tě zmlátěj, je podobně tristní případ. Pak vás někdo zmlátí a vy nevíte kdo, tzn. víte, ale oficiálně to byl nějaký cizí ožrala, který rychle zmizel...
9. Duben 2021 - 0:43
Návštěvník (anonym)
Zmlátit někoho a pak rychle zmizet v davu. Tak kde to jsme, že budou někoho strkat pod vlak a podobné prasárny, no fuj!Řádný soud a jinak neexistuje nic jiného.
9. Duben 2021 - 0:59
Návštěvník (anonym)
Londýnské plague pit pohřebiště z dob moru zasáhli do výstavby metra. Různé zdroje tvrdí, že existuje řada míst, kde inženýři zasáhli těla ... nebo se jim snažili vyhnout. Catharine Arnold ve své knize Necropolis: London and Its Dead z roku 2006 píše: „Na místě, kde se nyní setkávají Brompton Road a Knightsbridge, byly vykopávky pro linku Piccadilly mezi stanicemi Knightsbridge a South Kensington objeveny tak hustou jámou s lidskými ostatky, že nelze projít tunelem. Říká se, že to odpovídá zakřivené povaze trati mezi oběma stanicemi. “
9. Duben 2021 - 1:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máte slovo je sionistický
Všichni budou kandidovat na prezidenta. Za odměnu a slíbí milion imigrantů z co největší černoty a uvidíte, že je zvolí, když přihodí, ještě jednoho ponny pro každého vítače.
9. Duben 2021 - 1:29

Stránky

Přidat komentář