72506 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj dědeček bránil vlast a
Aja sa tatata, to jsem si samozřejmě vymslel, je to čirá smyšlenka, ani ten kvér tam nemám ani pušku mauzer.
25. Srpen 2019 - 22:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aja sa tatata, to jsem si
Jak víš, že můj dědeček bojoval v první světové válce s puškou mauzer, byl to vlastenec?!
25. Srpen 2019 - 22:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak víš, že můj dědeček
Aja , ca ja ta ta, tu uniformu SS po tatínkovi tatínka, který nebojoval na Dukle ani pušku mauser po dědečkovi tatínka nemám ve sklepě, tam jak byli ty zásoby munice pro Hitler jugend SS landsmanchaft u nás ve sklepě po babičce.
25. Srpen 2019 - 22:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aja , ca ja ta ta, tu
At sak ja jak ksarak, to je všechno lež, prostě já byl česká vlastenec, ja her Hitler nebyl auch hrdina, víme?!
25. Srpen 2019 - 22:48
Návštěvník (anonym)
Kdo má dobré srdíčko, tak tu diskutujte, ale zdá se mi, že tento způsob diskuse je poněkud nešťatný.
25. Srpen 2019 - 22:51
aladin (anonym)
"Prima Zoom Stroje na zabíjení (5)"..............Právě teď !!!
25. Srpen 2019 - 22:59
Rakato (anonym)
Odpověď na Můj dědeček bránil vlast a
S tebou je to jako s tím chlapečkem, co se ho ptali, čím byl jeho taťka. A on říká: Elektrikář, našel jsem na půdě jeho helmu se dvěma blesky.
25. Srpen 2019 - 23:01
Návštěvník (anonym)
Pozor ať nedopadnete jako Ruda z Trnavy,který čekal na milenku a chtěl i připravit dlouhou noc a vzal si viagru, jenže milenka nepřišla, pronásledovli ho až do rána různé sexuální představy a erekce nepolevila a dostavila se obrovská bolest i varlat, odšoural se na chirurgii a tam mu ukončili erekci a poradili, že příště by možná stačila běžná metoda anča dlaňová k ukončení erekce.
25. Srpen 2019 - 23:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na S tebou je to jako s tím
Nepodezírej mne, že jsem neměl slitování s mými nemocnými starými rodiči, kteří chodili a tahali těžká vědra vody a nákupy samy v ruce z obchodu a ze studny a starali se o dříví, ryly zahrádku, měnili ještě v devadesáti pneumatiky na autě. My s bratrem jsme se na to lítostivě dívali se soucitem a pokuřovali, no bylo nám 18náct.
25. Srpen 2019 - 23:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na S tebou je to jako s tím
To je ale dobrý. Co dělá tvůj tatínek Pepíčku. Tatínek je perníkář. Chodí k nám lidi a chtějí prodat perník.
25. Srpen 2019 - 23:06
Rakato (anonym)
Odpověď na At sak ja jak ksarak, to je
Ty jsi tady muž mnoha tváří, ale já vím, proč jsi tak zatrpklý a nediskutuješ jako všichni v hospodě u piva, ale tady v utajení. Jsi černoch, rodem i nesoustředěným okrajovým myšlením. Nejraději by jsi tancoval a zpíval s ostatními pražskými černochy na jejich pravidelným týdenním harembee, ale asi ti chybí noha nebo tak něco, a tak nemůžeš. Ale to nevadí, já tě vždy duševně podpořím aspoń slovem, abych ukázal, že mám černochy rád.
25. Srpen 2019 - 23:18
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na "Ona útočila svým bobrem na
hmmmm...někdo se chová jak kráva a někdo zase jak vůl
25. Srpen 2019 - 23:35
aladin (anonym)
"ČT2 Začátek 2. světové války – 80 let: Pakt Ribbentrop–Molotov"..........Práě teď !!!
25. Srpen 2019 - 23:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi tady muž mnoha tváří,
To je od tebe opravdu velkorysé, moji pražané mi rozumějí...
25. Srpen 2019 - 23:45
aladin (anonym)
"ČT2 Začátek 2. světové války – 80 let: Pakt Ribbentrop–Molotov"......Jestli jste se dobře dívali a poslouchali, nemohlo vám uniknout, jak západ šikovně a nenápadně umetal Hitlerovi cesticku na východ !!! Západní Sionisté potřebovali zničit nový Židovský stát s opačnou ideologií a o Hitlerovi se vědělo, že nenávidí Židy, V Sovětském svazu bylo 75% komunistů židovského původu !!! Sionistům vůbec nevadilo, že jsou to lidé stejného etnika jako oni a že Hitler je vyvraždí !!! Což ukazuje na jejich charakter !!! A tak se ani není čemu divit, když se dozvíte jejich plány se Zemí v případě, že se jim ji podaří ovládnout !!! Viz současná situace !!!!!!!!!
26. Srpen 2019 - 0:58
aladin (anonym)
"Přepsáno: „Komunismus je zrůdný.“ Kamila Moučková o odpuštění a důvodu, proč Havel odmítl zrušit KSČ"............Kamilo, že radši nedržíš hubu, vždyť se jen ztrapňuješ !!! A ty tvoje bláboly, proč jsi byla v KSČ ukazují na tvůj charakter ! Jak bylo řečeno v jednom filmu : To radši podám ruku praseti než VÁM !!!
26. Srpen 2019 - 1:04
aladin (anonym)
"KOMENTÁŘ: Malý incident hluboké nenávisti a problém definice - Alexander Tomský"..........Pane Tomský, v tom vašem seznamu chybí plány Sionistů na ovládnutí světa !!! Myslím, že to je hlavní důvod antisemitizmu !!! To soustavné nastrkování holokaustu je bráno jako otravování ! A bohužel, všichni víme, že se od vás nikdy pravdu nedozvíme !!! Ježíš byl Žid a sami Židé ho strčili Římu do chřtánu !!! A viz II světová válka, kde Sionisté strčili do Hitlerova chřtánu 6 milionů Semitů !!! !!! Když už píšete pane Tomský, tak pravdu a ne dezinformace !!! Ale pravdu by vám asi nikdo neotiskl, že ??? A za tohle ještě dostanete dobře zaplaceno !!!
26. Srpen 2019 - 1:57
aladin (anonym)
Novinky.cz, tak jsem si vám klepnul na : Zobrazit další a světe div se, všechny články se zdvojily a žádný nová nepřibyl !!! Opravdu super Novinky,cz !!!
26. Srpen 2019 - 2:04
V (anonym)
Odpověď na hmmmm...někdo se chová jak
tom tě jahodo poznáváme
26. Srpen 2019 - 9:00
Návštěvník (anonym)
Aha, takže Aladin bude Jedovatej...
26. Srpen 2019 - 9:45
Franta (anonym)
Odpověď na "Přepsáno: „Komunismus je
KSČ jsem kdysi volil, ale pak Hnutí za životní jistoty důchodců.
26. Srpen 2019 - 9:49
Franta (anonym)
Na našem KSČ webu jsem vyhledal staré video leadra Milonu chvilek pro demokracii Matěje Mináře. Pozoruhodně vlezlé do zadku Babišovu ANO. LINK : https://www.youtube.com/watch?time_continue=63&v=diw-yNo6-t4
26. Srpen 2019 - 9:55
Návštěvník (anonym)
U Jahody bych diagnostikoval bájnou lhavost a u Jedovatého zahořknutí spojené s revanší-tzn. dříve to byl psychopat podle MKN klasifikace, dnes jen žvanil a histrion.
26. Srpen 2019 - 9:58
Návštěvník (anonym)
Jahoda má bájnou lhavost alias syndrom barona Prášila, to vše jsou různá pojmenování pro duševní poruchu osobnosti, jejíž podstatou je chorobná touha po smyšlenkách a lžích, někdy i fantastických, prezentovaných jako fakta. Ovlivňuje plně osobnost mýtomana, stejně jako droga je schopná ovládnout svého nositele do té míry, že se pro něj stane každodenní nezbytnou a trvalou potřebou.
26. Srpen 2019 - 9:59
Návštěvník (anonym)
Kdyby tady bylá, taková panenka, která by mě chtěla a nebyl to bisexuál, převlečený transexuál, to by bylo bezvá.
26. Srpen 2019 - 10:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na KSČ jsem kdysi volil, ale pak
To jsi volil dobře, to mělo koule! A vysloužilo si to ty lístečky od Bakaly z příspěvků TOP09, kde na to vzali?!
26. Srpen 2019 - 10:01
Návštěvník (anonym)
Pozor na trestnost na tomto webu. Můžete třeba jít bručet za to, že napíšete Pan XY to byl skvělý chlapík a jak byl úspěšný atd...,když za to XY dosadíte nějakou nacistickou zrůdu, tak pak panečku uvidíte ten kolotoč.
26. Srpen 2019 - 10:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Přepsáno: „Komunismus je
Kamilu Moučkovou tak trochu zneužili, podobně jako toho zpěváka Erasmus 5, jak pořád leze do médií a zpívá : "Jo tenkrát v 68 , to vám bylo hej, na koleji yesterday..."
26. Srpen 2019 - 10:06
Návštěvník (anonym)
Ovšem nejlepší skok do zádele byla Parkanová (tu čeká stání v září u soudu) s těmi Fešáky o tom Díky pane Schwarzenbergu, díky pane bla, bla, bla, máme tady USÁKY, pane radare atd.! A pak se ukázalo, že nějaký prachy vlastně skončili u ní v kapse za nějaký zbraně.
26. Srpen 2019 - 10:10
Návštěvník (anonym)
Podle žalobce ale někdejší ministryně obrany Vlasta Parkanová chybovala: neudělala nic pro to, aby ověřila skutečnou cenu strojů CASA. Parkanová ale opakuje, že to nebyla její povinnost. „Veškeré právní posudky, které mám k dispozici, docházejí k závěru, že jsem takovou povinnost neměla,“ uvedla bývalá ministryně už v roce 2009. ----------------------------------------------------------------------- Evidentně TOP09 si nevykládá mandát jako službu lidu, ale nějaké menšině a zájmům USA. TZN. pracuje proti státu a proti veřejným financí, tzn. tvoří lumenproletariát, který pak konzumuje zmetky, které by jinak v Německu vyhazovali ve slevách.
26. Srpen 2019 - 10:13

Stránky

Přidat komentář