76356 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jo, a já na komunismus nedám dopustit, to byly nejlepší časy a kdo nechtěl, ten nemusel do basy. Kdo ovšem chartu podepsal, tak si ani neškrtl, to musel pochopit, že antichartu jsem také podepsal, abych mohl dostudovat VUML na nadstrážmistra a velet útoku na chamraď v r. 88!
19. Červenec 2019 - 10:31
Návštěvník (anonym)
Se svejme strážníkama se scházíme v staropražský hospůdce, nevadí nám, že je tam pívo za 36 Kč, ale žádnej blbej bráník. Ještě teď se nám podaří zmlátit buržoazní smažky pendrekem a pak rozeberem u píva.
19. Červenec 2019 - 10:34
Návštěvník (anonym)
Tak to vypadá, že se sem vrátil ten zvrácený republikán sociální demokrat SDFG. Zuřivý socan!
19. Červenec 2019 - 10:38
Návštěvník (anonym)
Buržoazní chamraď svoloč slavila 10 let založení své organizace KALOUSEK-JUGEND ! Cestou z hospody jsme dělali vtípky na buržoazní původ zlaté mládeže a kdo se divil dali sme mu pár mířených ran, co známe z vězení, že sednou, jako na ledviny třeba. Měli jste vidět ty výrazy vzteku, ponížení a bolesti v očích těch nemakačenků z bohatých zlodějských rodin.
19. Červenec 2019 - 10:46
Návštěvník (anonym)
Já jsem také jednou byl vyslán na to podvrátit nově založenou Společnost proti násilí na Slovensku. Měli jsme výjezdovku v civilu s mojí partou a pořádně jsme udělali šťáru a namlátili jsme jim, tehdy to nebylo přes hranice.Celou cestu jsme jeli s majáčkem, Praha-Bratislava 2h 160km H služební volhou.
19. Červenec 2019 - 10:48
Návštěvník (anonym)
VOLHA GAZ 24 Combi VB vytáhla i 200 km.Do kopce před Humpolcem jsme to rozjeli na 200km a v Humpolci nabrali jednoho Sparťana s obuškem do týmu.
19. Červenec 2019 - 10:52
Návštěvník (anonym)
V rámci lidové demokracie, jsme často jeli Volhou do Bratislavy už od r. 1980 a ze srandy jsme sebrali nějakého disidenta vožralého jak doga a vsadili ho do kufru Volhy a vysadili v putice v Bratislavě, kde se ráno probudil u piva. Ráno ho přišli zatknout místní a měli z jeho reakcí velkou srandu.
19. Červenec 2019 - 10:56
Návštěvník (anonym)
Jak to vidím, tak je tady zas to vemeno, u něj tedy pravda s láskou k bližnímu svému nezvítězila, ale co se dá čekat od prasete jeho formátu, co ještě nyní vzpomíná jak mlátil mladé inteligenty.
19. Červenec 2019 - 11:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak to vidím, tak je tady zas
Jdi již doprdele se svými zvrácenými sexuálně-politickými úderkami! Tady diskutují jen slušní pravicoví orangutani a ne podlidé stranící levici!
19. Červenec 2019 - 11:07
Návštěvník (anonym)
Pravda a láska šla světem..., ale chudým duchem se smála VY-socky!
19. Červenec 2019 - 11:34
Návštěvník (anonym)
Pravda a lež ty truhlíku. Láska není lež, nebo pro tebe asi jo...
19. Červenec 2019 - 11:36
Návštěvník (anonym)
Až nyní nastala pravdoláska, za komunismu to byla lež a nenávist. Naštěstí jsme to přežili ve zdraví a dnes můžeme být někteří páni a jezdit si v audinách a mercedesech, zatímco jiní zas makají na nás.
19. Červenec 2019 - 12:06
Návštěvník (anonym)
A vo tom to jé...!Kdo na koho maká.
19. Červenec 2019 - 12:06
Návštěvník (anonym)
Máme se ještě hodně špatně. Babiš nás dostal ze srabu Kalouska a spol. a chci se mít ještě lépe! Pryč s moralisty a Havlisty trpící morální křivicí!
19. Červenec 2019 - 12:42
Návštěvník (anonym)
Jedinou jistotu v tekuté době máš jen ve volbě TOP-ksč jugend!
19. Červenec 2019 - 12:45
Návštěvník (anonym)
Nejednej podle klíma médií vlastněných Babiš, ale dej na mládí a věčnou slávu Pravdy a Lásky za první republiky! Jedině TOP-ksč-Jugend stojí za to a navíc oslavila 10 let brejlovců na politické scéně !Mám rád brejlovce!
19. Červenec 2019 - 12:46
Rakato (anonym)
Odpověď na Bráník již nepiji,neb zvyšuje
Pokud bydlíš v cizím, musíš platit nájem, to je jasné. Pokud sis dostavěl domek, který ti nepatří, stává se dostavba automaticky majetkem majitele domku. A je jen na něm, zda ji akceptuje a zaplatí ti za ni, nebo ne. Že H-systém byl podvod? No a co? Kdyby si všichni lidé podobně začali dostavovat domky, které jim nepatří, vypukl by chas. Pořádek musí být, jinak by lidé lezli po stromech. Sice je smutné, že Smetka tyhle lidi okradl, ale to jim nedává právo přivlastni si cizí majetek. A navíc odmítat platit nájem, i když bydleli v cizím. Tak může uvažovat jen debílek.
19. Červenec 2019 - 12:55
Rakato (anonym)
Odpověď na Jo, a já na komunismus nedám
Tvoje nová legenda se mi líbí. Nešetři nikoho!
19. Červenec 2019 - 12:58
Návštěvník (anonym)
Doba začíná být poněkud tekutá a my začínáme poněkud tuhnou, podle mne to skončí v čističce...
19. Červenec 2019 - 14:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Doba začíná být poněkud
V případě jahody čističce federálního , v případě ostatních komunálního odpadu.
19. Červenec 2019 - 14:40
Návštěvník (anonym)
A pak si do čističky pro zbytek z Jahody přijdou s kbelíkem federálové a odvezou ho na jaderné úložiště...
19. Červenec 2019 - 14:41
Návštěvník (anonym)
Federálové si přijdou pro tebe, protože tu hlásáš protirežmní agitky!
19. Červenec 2019 - 17:11
Rakato (anonym)
Odpověď na Federálové si přijdou pro
Já se bojím spíše městské policie, protože ti jsou často suroví a špatně proškolení. A také vypadají hloupěji než normální policie.
19. Červenec 2019 - 17:51
Kalivoda (anonym)
Tak nám to pěkně začíná, francouzi si začínají dost vyskakovat nejen na přehlídce dne dobytí bastili se svou ujetou show s létajícím vojákem, ale i na grande boucle s tím Alaphillipem, já říkám, že lidi maj málo a takový Alaphilip má třeba i miliony!
19. Červenec 2019 - 18:18
Alfréd (anonym)
Jako příznivec konfliktualismu mě současné americké paradigma nezapadá do sociologického rámce postmoderní společnosti.
19. Červenec 2019 - 19:11
19.7. (anonym)
V případě Jahody ženského rodu,jako feudála nemám slov. Ach ty daně.
19. Červenec 2019 - 19:36
19.7. (anonym)
Kdo vlastnil půdu,vlastnil i klíč k přežití.
19. Červenec 2019 - 19:57
Rakato (anonym)
Odpověď na Jako příznivec
Jak jsi vzdělaný... (Ovšem ti největší intelektuálové cizí slova nepoužívají.)
19. Červenec 2019 - 20:16
?? (anonym)
Odpověď na Jak jsi vzdělaný... (Ovšem ti
teorie střetů
19. Červenec 2019 - 20:39
Rakato (anonym)
Odpověď na teorie střetů
Lidé vymyslí vědní obor na kdejakou kravinu. Např. akmeologie (nauka o dospělosti), argotologie (nauka o argotu), versologie (literární nauka, která zkoumá verše), konfliktualismus.
19. Červenec 2019 - 21:26

Stránky

Přidat komentář