0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na opět jsi nezklamal a
víš ty vůbec co je to žízeň?!...Nevíš nic ty trubko...tak jsou prostě statisíce lidí co mají v tom horku ukrutnou žízeň...copak na Latné,tam nějaký podnikatel z dobré vůle daroval kolem 1000 L pitné vody v kontejnerech,ale mimo Letnou si již pitivo musel každý cálovat sám a ze svého a při jednom pivu teda nezůstalo...ne!...Tomu teda nevěřím...tam se prostě šáhlo do kapsy a jeden kousek střídal druhý jak na běžícím páse a tam se jednalo ostaticíce žíznivých lidí,protože letní horka jsou v těchto dnech v Praze úmorná...pak je zde Metro,městská doprava...tam se taky vydělávalo zcela jistě stovky milionů navíc a dlabanec v restavraci k tomu patří taky...prostě tyto demonstrace jsou velikým ekonomickým přínosem Praze...dle toho jak žvaníš dosti silně pochybuji že jsi tam byl,ale toto jsou prostě zákony přírody a ty pro tebe platí taky a kdyby jsi tam byl,chlastal bys taky jedno za druhým!...Protože vodu v těchto vedrech pije jenom vůl..
23. Červen 2019 - 20:18
jahodo (anonym)
Odpověď na víš ty vůbec co je to žízeň?!
my tady máme raději klid.
23. Červen 2019 - 20:23
jahodo (anonym)
Odpověď na víš ty vůbec co je to žízeň?!
stejně vždycky všechno poblinkáte, neb se chováte jako u svého moravského hnoje
23. Červen 2019 - 20:41
Rakato (anonym)
Odpověď na tento komentář jsem psal
Pokud by skutečně na bruselské dotace Babiš neměl právní nárok, pak by je měl vrátit on. Protože by na dotace neměl mít tím pádem nárok ani z české strany, myslím.
23. Červen 2019 - 21:04
23.6. (anonym)
Plná Letná.Demonstrace na Letné je největší od roku 1989.
23. Červen 2019 - 21:28
Soros (anonym)
Odpověď na Plná Letná.Demonstrace na
s Kalouskem se vyznamenali. Debilové
23. Červen 2019 - 21:29
23.6. (anonym)
...pro Světlanu do kavárny,říkala jsem,že není normální...
23. Červen 2019 - 22:03
Ucho (anonym)
Jsem překvapený, jak se Čarnogurský posunul: https://www.youtube.com/watch?v=AJ6YGLtMolg
23. Červen 2019 - 22:52
Ucho (anonym)
Chtělo by to Lex Babiš.
23. Červen 2019 - 22:54
24.6. (anonym)
Světlo leda tak na konci tunelu.
24. Červen 2019 - 6:29
Shabbatot Jahoda (anonym)
Odpověď na stejně vždycky všechno
Moravský hnůj je mě milejší jak zlodějský smrad.Hnuj nesmrdí,tam je čistota lejna, hnůj na dvorek patří a náhodou tam i voní.... klidně v jeho blízkosti pojím,.. ale že zlodějského smradu je mě na zvracení!!
24. Červen 2019 - 6:35
Odpověď na Moravský hnůj je mě milejší
V U$A by Babiš dávno bručel v base!!
24. Červen 2019 - 6:39
Odpověď na Zrovna tak jako Američanům o
Taky si myslím, že U$A brání Evropu a proto by ČR měla odebírat americký břidlicový plyn...ale s komunistou a agentem Ruska na hradě a StB premiérem se tohle jen tak nestane..... třeba Staněk... pořád neodvolán protože si to český bolševik nepřeje a ruský agent ho brání .
24. Červen 2019 - 6:45
luci (anonym)
Odpověď na Plná Letná.Demonstrace na
V demokratickém režimu má každý právo projevit svůj názor , ale kde byli ti demonstranti když někteří příslušníci dnešní opozice pro úplatky za babku rozprodávali státní majetek ? Ti co demonstrace podněcují prostě potřebují vládnout a tak přesměrovat penězovody k sobě . Ta neustále jimi proklamovaná demokracie je jen mazáním medu okolo hub občanů . Tam kde poroučejí peníze je demokracie jen zbožným přáním.
24. Červen 2019 - 9:40
Odpověď na V demokratickém režimu má
To mluvíte o divoké privatizaci? Všechno postaparatcici StB,soudruzi s převléknutym kabátem ,v dnešní době miliardáři.... každý miliardář v ČR s komunistickou a StB minulostí, takže kde je ta opozice?A na Babiše ať si vzpomene každý řidič, který nemá přes 35 let ani jednu nehodu a pokutu ani za parkování a jednou zapomene zapnout světla a již ho Re Policie formou pokuty .ano,je na to zákon a Policie v právu, nulová tolerance pro každého!A to se týká i Babiše!...
24. Červen 2019 - 9:53
aladin (anonym)
" ČT1 Zprávy ve 12"......Hyeny se slétají na Českou republiku !!! Pražáci jsou ultrapravičářská sebranky !!! Petříčku, jdi do hajzlu !!!
24. Červen 2019 - 12:11
aladin (anonym)
Irán - USFT !!! OSN hovno vyřeší, je totiž podřízena USFT !!!
24. Červen 2019 - 12:21
Rakato (anonym)
Čistému vše čisté.
24. Červen 2019 - 12:37
24.6. (anonym)
Odpověď na stejně vždycky všechno
...celkově bylo ošetřeno 60 osob z čehož 7 bylo transport. do 4pražských nemocnic...
24. Červen 2019 - 13:07
Návštěvník (anonym)
Ještě jsem tu já, homosexuální pederast a ouchyl Jahoda.
24. Červen 2019 - 16:29
Návštěvník (anonym)
Jé, já se ti omlouvám Jahodo, trochu jsem si vylil zlost.
24. Červen 2019 - 17:10
Touha (anonym)
"Kde byli ti, co dnes demonstrují, když se tady kradlo?" No kde by byli, tady byli chodili k volbám, zkoušeli, koho zvolit a znova a znova. Pak přetekla poslední, až ta Burešova, kapka. A najednou zjistili, že i kdyby se uvolili, tak se nic nezmění, protože pořád dokola se tam nějak dostávají ti co zase jen kradou. A tak začali demonstrovat. Má to smysl? Kdo ví, nevědí. Ale je tu šance. A že tu situaci může zneužít nějaká další mocenská skupina. Ano, ano, i to se může stát. Ale je tu naděje
24. Červen 2019 - 19:10
Touha (anonym)
Bylo by fajn, kdybyste se bando mohli za dalších třicet let na Doktorce dohadovat, jaká to byla blbost tehdy ta Letná. A že jste tam sakra neměli chodit cinkat, tak jako to řeši moje generace, která tam tehdy před třiceti lety taky cinkala. Moc bych vám to přála. Taky by se ovšem mohlo stát, že nebude kam chodit brečet, neb média už zcela komplet včetně Doktorky, bude vlastnit jedna strana nebo jeden oligarcha.
24. Červen 2019 - 19:15
to (anonym)
je Luci přesné
24. Červen 2019 - 19:25
jahodovi (anonym)
Odpověď na Jé, já se ti omlouvám Jahodo,
to patří, neb je to vůl
24. Červen 2019 - 19:33
aladin (anonym)
"Nepolevíme, dokud Babiš neodejde, říká organizátor protestů".........Mináří, běžte si vyřizovat ty svoje nenávisti do Ameriky a nebo do Izraele a neotravujte s tím Český národ !!!
24. Červen 2019 - 20:17
aladin (anonym)
"Soud EU: Dřívější odchod soudců do důchodu v Polsku je v rozporu s unijním právem"......Strčte si to vaše uníjní právo do prdele vy FAŠISTI !!! Jsme svéprávný stát a basta !!!
24. Červen 2019 - 20:21
Návštěvník (anonym)
Kde je ten pokurvenec věčně diskutující jemuž vola není rovna!
25. Červen 2019 - 11:14
Návštěvník (anonym)
Admin tu chová své exoty, sám je exot či kokot2, patrně Jahoda...
25. Červen 2019 - 11:28
Rakato (anonym)
Odpověď na Admin tu chová své exoty, sám
Špatně jsme se vyspali? To přináší snížené intelektuální schopnosti, podrážděnost, a psychopatické projevy. Důležité je v tomto stavu sám sobě neublížit, a spraví se to obvykle samo. Ne ovšem ve tvém případě, jak už jsi mnohokrát prokázal. Gauguin si v tomto stavu uřízl ucho ... Napiš, co chybí tobě.
25. Červen 2019 - 14:01

Stránky

Přidat komentář