64918 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot Jahoda (anonym)
Odpověď na Již nejednou jsem zde psal,
Zase píší z mobila...no, jdu radši na PC
22. Květen 2019 - 9:22
Anežka (anonym)
Odpověď na Šíré velké lány se skvěle
Nikoho nezajímá - co chceš nebo nechceš. Jen ti sděluji , že kněze platili ze svých daní pracující i před revolucí - komunisti. Psychoanalytici nebo jiní duševní dobrodějové jsou taky placeni z daní. Restituce jsou tunel , aby dostali více - můžeš se podívat - kdo vlastní - který pozemek - záznamy jsou již z Rakouska - Uherska.
22. Květen 2019 - 9:32
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na by jahoda sebral maturitu?
takže znova a z PC,v PC jsem zdatnější!Nejsem žádnýnávštěvník !Frštén?!...Návštěvníka si vetkni za klobouk,já jsem pouze ShabbaTot-Jahoda,anebo jenom jahoda!Tak si to vetkni za klobouk,ale ty jsi evedentně blbej,takže si nedělám iluze,že by jsi to tak nějak chápal...to je nad tvé možnosti,jo a maturitu mám s vyznamenáním a zrovna z matiky a fyziky,tam se muselo psát rovnic z fyziky !A návštěva z jiné školy v teamu zkoušejícího zboru mé matematicko-fyzikální dílo okomentovala slovy.....To jste si zde vychovali takové odborníky.?.... Pro školu to byla asi velká pocta a asi i proto jsem to vyznamenání dostal!Takže nemel¨!...Jo a co se týče té Aljašky,jak ji Car prodal USA...tak si myslím,že měl u toho prodat USA i Čukotku.
22. Květen 2019 - 9:33
Anežka (anonym)
Odpověď na Šíré velké lány se skvěle
Co se týče otroků je třeba se obrátit na židovské obchodníky ti ovšem dodávali otroky Slovany - víš přece, že Slave je otrok - to už jsme tady taky někde probírali byl tady odkazy
22. Květen 2019 - 9:38
Odpověď na Jahodovej, vopravdu je nutný,
hele,já to psal s trochou nadsázky,že jako 50-5000 miliard Dolarů....USA nemá a to si uvědom holou prdel a nějakých 11 miliard Dolarů papíru je u nich akorád tak na úrovni rolky toaletního papíru...žádný podstatný význam,žádná katastrofa a žádné neštestí,to není jako u nás v Česku,zde by byla ztráta 11 miliard Dolarů dosti velká katastrofa,co se týče nezaměstnaných na podpoře v USA,tak to jsou větštšinou nemakačenci,flákači a lenoši líní,USA třeba právě nyní zažívá období hospodářského růstu a nezaměstnanost je tam nejnižší za několik desítek let,to je podloženo samozřejmě odkazy na internetu-mám je dodat zdejším dutým hlavám co pořád lají na USA?!Tak mám,anebo nemám..?!Stačilo by mě k tomu ani ne 5 minut surfování na stránkách strýčka Google .
22. Květen 2019 - 9:41
Odpověď na Co se týče otroků je třeba se
největší otrokáž v dějinách lidstva byl Hitler a Stalin.Miliony otroků v koncentračních táborech a gulacích...ještě že zde byla USA a Británie....ostatně USA jako nejlidštější system svobodných lidí proti otroctví bojuje již od svého vzniku ,...nebýt USA,svět by zažil asi největší katastrofu v dějinách lidstva...díky USA je v Evropě již skoro 100 let mír,USA porazila říši zla
22. Květen 2019 - 9:45
Jestli (anonym)
Odpověď na takže znova a z PC,v PC jsem
opravdu nejsi návštěvník, tak jsi stejný blb. Tisíc miliard dolarů denně...….to o ničem jiném nesvědčí. USA dluží Číně myslím zrovna těch tisíc miliard. A mají z toho zamotanou šišku. Takže to asi každodenní výdělek nebude
22. Květen 2019 - 9:46
luci (anonym)
Odpověď na největší otrokáž v dějinách
Ano , Hitler a Stalin se učili od Britů , kteří vynalezli koncentrační tábory a Američanů , kteří kupovali otroky pro své plantáže , odtud Afroameričané. Jinak oba tvé vzory jsou notoricky známé jako vykradači cizího nerostného bohatství. Trocha objektivity v tvých příspěvcích by neškodila . Mocenská politika je prostě bezohledná a velmoci prosazují především svoje zájmy. A pokud někoho "chrání ", tak jen tehdy pokud je to v souladu s jejich zájmy .
22. Květen 2019 - 11:37
Zapomínáš (anonym)
Odpověď na hele,já to psal s trochou
nějak troubo na krizi v roce 2008. Neměla tehdy Amerika staženou zadnici? A nešlo to náhodou do celého světa?
22. Květen 2019 - 11:55
Odpověď na nějak troubo na krizi v roce
uměle nafouklá a pak splasnutá bublina....to proto,aby se ozdravila ekonomika a byl to hlavně časově omezený plán a jak bylo třeba,krize skončila a pak již nebyla...zato v Rusku nemaj krize,nekrize co žrát,tam upři svůj hled,ty babmulo..sankce ruskou ekonomiku neposílila,ani trochu ne nyní Patria cz a kurz Dolaru vůči RUB:1 Dolar za 64,3 RUB...no není toto na ekonomiku banánové republiky třetího světa?
22. Květen 2019 - 12:17
Návštěvník (anonym)
byla řada židovských otrokářů např. Isaac Da Costa z Charlestonu.**** Kdy bylo zrušeno otroctví v USA? ***Otroctví v celých USA bylo zrušeno 6. prosince 1865. Z formálního hlediska však došlo ke zrušení otroctví na území USA až v únoru 2013, kdy jako poslední americký stát dokončilo ratifikaci třináctého dodatku ústavy Mississippi.***
22. Květen 2019 - 13:10
Darwin (anonym)
Rozdíly jsou tyto Isaac Da Costa z Charlestonu obchodoval s otroky aby byl bohatý , Afrožid Hitler asi s nimi neobchodoval , někteří židé dokonce bojovali na jeho straně proti Rusům. Stalin postavil k lopatě houslisty , umělce a jiné nefachčenky budovat Rusko. Anglie zrušila otroctví v 19 století což je dost pozdě. Asi chceš být vtipný nebo provokuješ
22. Květen 2019 - 13:26
Rakato (anonym)
Odpověď na Nikoho nezajímá - co chceš
Právě proto, že kutňáky platil dosud stát, prošly restituce církvím v parlamentu. Komunisté je platili jen kvůli sociálnímu smíru a proto, že kněží platily i některé jiné státy. Já říkám, že si je má platit ten, kdo jejich služby využívá - farník. A bez restitucí. ---------------------------------------------------------- Pokud jde o psychiatry a psychology, ty platí ne stát, ale zdravotní pojišťovny. Nevím o tom, že by měly v režii i psychoanalytiky, vědmy, kartářky, astrology a podobné pokoutné profese.
22. Květen 2019 - 15:24
Rakato (anonym)
Odpověď na opravdu nejsi návštěvník, tak
Vyčůrané USA drží svým dolarem v šachu nejen Čínu, ale de facto všechny, protože všichni mají dolarové rezervy. Takže oslabení USA oslabuje dolar, a tím pádem i výši jejich úspor. Štve to hlavně Čínu, ale i Rusko, takže už roky vymýšlejí jinou rezervní menu. Z toho se také odvíjí vratká čínská pozice v obchodním jednání s USA. Já jsem pro návrat zlatého standardu
22. Květen 2019 - 15:36
Rakato (anonym)
Odpověď na Co se týče otroků je třeba se
A to jako píšeš proč?
22. Květen 2019 - 15:37
Rakato (anonym)
Odpověď na Ano , Hitler a Stalin se
Nejlepšími otrokáři byli Arabové, říkal to i Robinson Crusoe. Bez střelných zbraní snižovali po staletí populační přetlak v Africe, s primitivním vybavením vodili k pobřeží karavany i několika stovek otroků. Pěkně to zpracovali Němci ve filmu "Otrokáři" (ale někomu se nebude líbit, protože je v něm příliš mmoho sexu).
22. Květen 2019 - 15:43
Mudr Holubová (anonym)
http://www.psychoanalytickaterapie.cz/?sect=1&lang=cz Co je to psychoanalýza a psychoterapie vycházející z psychoanalýzy? Pro koho je vhodná? Nejpřesvědčivěji se psychoanalýza liší od psychoanalytické psychoterapie frekvencí setkání. V průběhu psychoanalýzy se klient s analytikem setkávají čtyřikrát týdně v padesátiminutových setkáních. Psychoterapeutická setkání probíhají jednou až třikrát týdně. Vědmy, kartářky, astrologové dosud nejsou placeni z našich daní , ale jsem optimista brzy budou.
22. Květen 2019 - 15:52
Rakato (anonym)
Odpověď na nějak troubo na krizi v roce
Jedná velká přírodní katastrofa nebo válka s Íránem, a USA se mohou ekonomicky sesypat, protože velký ekonomický otřes ta jejich finanční Potěmkinova vesnice nevydrží - obrovské zadlužení státu, toxické hypotéky, zadlužení domácností .... A kapitalismus je navíc cyklický. --------------------------------------------- Navíc každý měna, i USD, stojí a padá s důvěrou lidí v něj. Jakmile začnou Američané vybírat úspory a v panice kupovat nemovitosti, zlato apod., dolar končí a USA s ním.
22. Květen 2019 - 15:55
Rakato (anonym)
Odpověď na byla řada židovských otrokářů
Otrokářství je skvělý společenský řád - když jsi otrokářem.
22. Květen 2019 - 15:57
Rakato (anonym)
Odpověď na http://www
Stran brzkého placení vědem, kartářek a astrologů s našich daní máš nepochybně pravdu. Jejich služeb využívají většinou ženy, a ty si na tsunami feminismu a iracionality nepochybně prosadí i to.
22. Květen 2019 - 16:05
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Já žeru zásadně příborem mezi
Já papám ...
22. Květen 2019 - 17:56
Bombus rupestris (anonym)
Odpověď na Stran brzkého placení vědem,
se obávám, že nemáš pravdu, to není feminismem. Když to vezmeš globálně nikomu se nechce makat, ale každý potřebuje peníze. Příklad: Uvažuj třeba kněží pracují 2 hodiny týdně berou slušný love - ale ženy mezi sebe velmi těžko pouští . Nebo znáš nějakou biskupku?
22. Květen 2019 - 19:44
Rakato (anonym)
Kde je Návstěvník, aby nám všem zvedl mandle?
22. Květen 2019 - 19:45
aladin (anonym)
"TV Barrandov Moje zprávy"......Pane Soukup, není náhodou ta digitalizace jeden obrovský TUNEL ???
22. Květen 2019 - 19:50
aladin (anonym)
50 000 demonstrantů na Václavském náměstí je pouze 0,5% obyvatel České republiky a to je vlastna 0 !!!
22. Květen 2019 - 19:56
Rakato (anonym)
Odpověď na se obávám, že nemáš pravdu,
Biskupek je více - u protestantů. Např. J.Šilerová: http://www.jana-silerova.euweb.cz/. Ale nejde jen o ručky dozadu, čmeláku. Největší problém je, že vývoj přináší boj skoro každého proti každému. Rozeštvala nás média, přístup k sociálním sítím, blahobyt, že nevíme co roupama... Feministky jdou proti mužům, politické strany nebývale ostře proti sobě, enviromentalisté proti milovníkům průmyslu, muslimáci proti všem, magdáti pomocí neziskovek a státy pomocí různých "vzdělávacích" programů loví duše v zahraničí, do toho pár guru s ujetými myšlenkami, nenasytní piloti, kteří chtějí vyšší mzdy, sluníčkáři proti populistům... Nebývale to vše na mnoha frontách. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dříve to tak nebývalo, a to ani za první republiky. Nějaké stranické agitace, vlastenci proti cizině, dělníci proti kapitalistům, a šmytec. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Makat se nikdy nechtělo nikomu. (Proto také vznikl průmysl se svými stroji.) Spíše jde o to, že stát je ochoten život povaleče, a nic od nich nechtít. A tito lidé si cení volného času více než peněz po osmihodinové práci, takže trvale nepracují.
22. Květen 2019 - 20:01
22.5. (anonym)
Odpověď na se obávám, že nemáš pravdu,
No,kdo ví.
22. Květen 2019 - 20:06
Rakato (anonym)
Odpověď na 50 000 demonstrantů na
Pražská kavárna se pokouší vyvolat revoluci? Tihle iracionální sluníčkáři jsou trojským koněm zdegenerovaných západních ideologií, hlavně toho hnutí,co ohlásá nutnost objímat a živit kdejakého blbečka ze zahraničí, feminismus, a nesmyslný sociální inženýring, bratření se z africkými a asijskými primitivy, a likvidaci vlastní kultury ve prospěch islámské antikultury. Pokud se ovšem stydí za své kořeny, měli by se odstěhovat tam, kde jim bude líp, a nedělat Evropě hrobníka.
22. Květen 2019 - 20:09
aladin (anonym)
"Kino Svět Aktivní zálohy od A do Z... (4/7)".......Naco potřebuje Česká republika aktivní zálohy ??? Připravuje se snad Česká republika spolu s USFT a NATO na napadení RUSKA ???
22. Květen 2019 - 21:43
Rakato (anonym)
Odpověď na "Kino Svět
Jenom měkejši, feministky a vypatlaní antimilitaristi jsou proti armádě a zálohám. Národ je třeba držet ve zbrani nejlíp celý, jak to dělají Izraelci nebo Švýcaři. Každý má doma ve skříni útočnou pušku a kompletní výstroj, takže může kdykoliv vyrazit z bytu bránit vlast. A hlavně - má výcvik, ne jako ty, který nejenže netrefíš z pistole plechovku na dvacet metrů, ale ani kamenem tak daleko nedohodíš, holko Aladine. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z pohledu armády sport hodně zdegeneroval - dříve se sportem připravoval antický Řek na válku, a dnes je to samý sport pro buzny - fotbal, hokej, košíková... Ještě tu házenou beru, biatlon - fotka před zástavou, střelba - tygři ve zbrani! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nikdo do záloh nemusí, a tebe by ani nevzali, s vyměklými názory a svaly bys neudržel kulomet v ruce, a hozeným granátem sám sebe vyhodil do vzduchu, protože hodíš tak sobě pod nohy. A přitom dnes my muži potřebujeme znovu získat sebedůvěru, všude kolem jen samé slabošské řeči (jako např. od tebe), duhové pochody, zdivočelé feministky, auta s automatickou převodovkou, charity se pletou pod nohy, a v hospodě si ani nemůžeme dát do rypáku, aby nás někdo nežaloval. A doma? Sex jen za odměnu, děláš otroka a někdy tě žena dokonce nechá doma na rodičovské. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Takže moje odpověď? Potřebujeme zálohy, nejlíp ve formátu americké národní gardy, které nám zajistí nejen vojenský výcvik, ale i obnovu mužského chování a testosteronových reflexů. To abys nechodil brečet přítelkyni na rameno, že ses píchl špendlíkem nebo že ti v práci vzali tvou oblíbenou sešívačku. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rakato praví: Teprve když si hlubokou tržnou ránu sešiješ sám, bez umrtvení a bez hlesu, budeš viking, vyměklá čubko.
22. Květen 2019 - 23:18

Stránky

Přidat komentář