74160 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jednoduché (anonym)
Odpověď na Havel tomu nešlo o peníze, to
doporučení. Nech se léčit. Jsi pro společnost opravdu nebezpečný.
13. Leden 2019 - 15:17
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na ***Já jsem virtuální bojovník
sdfg,ty jsi komunista !(toto je nadávka)běž si vylízat úd magore
13. Leden 2019 - 15:25
Odpověď na sdfg,ty jsi komunista !(toto
no chceš přece,aby to to někdo dělal?Si jako myslíš,že jsi vtipný?
13. Leden 2019 - 15:27
Ctirad (anonym)
Za války jsme neměli na byt a žili jsme ubabky mé bejvalky, si jeden kulometman postavil u nich na půdě nad jejich kvartýrem kulometné hnízdo.Protože byli správní vlastenci, šli na půdu a tam ho zneškodnili.Pak se ukázalo, že to byl nějaký příslušník odboje co jednal na vlastní pěst,ale extrémista nebo extrémista,ssman nebo komundíra,není to jedno?!
13. Leden 2019 - 16:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Za války jsme neměli na byt a
Aha, je mi to jasný, nejdřív se ti cuká kudla v kapse a pak se rozmešlíš...
13. Leden 2019 - 16:10
Návštěvník (anonym)
No, to se mi líbí, nechceš to ještě rozepsat?!
13. Leden 2019 - 16:12
Návštěvník (anonym)
No, to se mi líbí, nechceš to ještě rozepsat?!
13. Leden 2019 - 16:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No, to se mi líbí, nechceš to
Tak stalo se to takhle, zrovna jsme poslouchali svobodnou evropu a ozval se šramot na půde,která vyúsťovala vykířem nad naší kuchyňí, kde jsme nad jedním tlumeným světlem debatovali o blížícím se postupu komunistů a jejich pochopů z východu a zda je třeba aktivně se zapojit,aby nezvítězil odboj rudý.A náhle jak jsme nahlíželi z okna se ozval hukot blížících se vozidel a v tu ránu tatata jakoby z našeho bytu a kvílení brzd.Pravda, měli jsme strach i o nás, protože jsme věděli, že pokud by se domákli,že palebné hnízdo je u nás, zničí nám kvartýr a nás s ním, protože byl zákaz vycházení.Tudíž, úkol zněl jasně.Já, tchán a pes Ťapka jsme šli na půdu a mladá s babkou šli do sklepa.Věc musela proběhnout rychle,aby nezaměřili dělem k nám do bytu a nezbyla nám z toho kůlnička na dříví.Půda činžovního domu byla vybavena přepaženími a tam jsme vešli z druhé strany a vida, že se jedná o jednotlivce. Zasadili jsme mu několik bodných ran do zad, po té co byl vyslán pes,aby ho zmátl a dostal prakem plným broků do obličeje.Pak jsem tedy viděli, že se nejednalo o kulomet Mauser,ale z české zbrojovky a že se jmenoval Čeněk Šídlo,příslušník odboje.Ale extrémista,jako extrémista,navlékli jsme ho do ss uniformy,kterou jsme na něj měli již připravenou po strýci a odnesli ho do boční ulici,kde ho pohodili.
13. Leden 2019 - 16:22
sdfg (anonym)
Odpověď na Tak stalo se to takhle,
Takže ses přiznal, že jste za války odkrágrovali příslušníka odboje?Výborně, to nebude promlčené.Už hledám jméno Čeněk Šídlo, to bude patrně otec psavce Jindřicha Šídla, nebo děd, který marně pátrá,který fanatik mu zabil dědu...
13. Leden 2019 - 16:25
Návštěvník (anonym)
"Havel tomu nešlo o peníze, to byl slušnej člověk, co měl to rozdal a převedl na manželky, svého zdraví nehleděl a zcela se rozdal službě vlasti a myšlence svobody a demokracie, čest jeho památce.A chtěl,aby každý měl na pivo a na bydlení.Dlouho jeho projev byl vyvěšen na hradčanech v nástěnce pobočky českého červeného kříže.Je jistě k dohledání.Povídá tam o tom,že by chtěl,aby tady vládl režim, kde všichni mají na pivo a na bydlení." ------------------------------------------------------------------------------------------- A co je na tom tak zrůdného, že Havel byl čestnej a poctivej člověk,odevzdal se zcela práci a nehleděl na zdraví.A že si přál,aby tu zavládl režim,kdy má každý na byt a práci a přitom žije v demokracii a svobodě?!
13. Leden 2019 - 16:29
sdfg (anonym)
Odpověď na "Havel tomu nešlo o peníze,
Je svoboda a demokracie, každý si může říkat co chce, ale v rámci konvencí naší země a doby, si nepomáhat vulgárně, to umí každý a nikam to nevede.Sprosté slovo má být na určité situace, jako když vám spadne na nohu cihla a vy nestihnete říci jauvajs,ale zaklajete dopr...le.
13. Leden 2019 - 16:32
sdfg (anonym)
Bohužel, jedna věc je co chtěl Havel a druhá věc je jakou on měl jako prezident moc jinou než morální.Každopádně zaplať pánbů za něj,nebýt jeho lidi budou zmatení ještě víc a chudí k tomu, jak v Rusku či Ukrajině.Ta, už maj zas za cíl muži válčit a ženy makat v cizině aby bylo na barák a důchod.
13. Leden 2019 - 16:34
sdfg (anonym)
Bohužel, jedna věc je co chtěl Havel a druhá věc je jakou on měl jako prezident moc jinou než morální.Každopádně zaplať pánbů za něj,nebýt jeho lidi budou zmatení ještě víc a chudí k tomu, jak v Rusku či Ukrajině.Ta, už maj zas za cíl muži válčit a ženy makat v cizině aby bylo na barák a důchod.
13. Leden 2019 - 16:34
Návštěvník (anonym)
Well.Mr.Havel!
13. Leden 2019 - 16:38
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Bohužel, jedna věc je co
Tak mi příde , že ste s Jegodem z jedneho vrhu , akorát o ste o sobě , co by malí bastárdci nevěděli ..
13. Leden 2019 - 16:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak mi příde , že ste s
Já nejsem akorát takovej balík jako ty a jsem vzdělanej a vzdělávám se neustále.Takže např. vím jak to vypadá v Rusku viz. tento film : "Cesta pana Broučka do Ruska."
13. Leden 2019 - 16:57
sdfg (anonym)
Zvrhlý je Putin, ne Havel! Kdo nepíše o kurvách a bordelech,tak mu hrozí, že ho zabije Putinův čečen Kadyrov a jeho pochopy jak někde za feudalismu, tak kde to sou v Rusku?!Kde to sme, když adorujete Putina?!
13. Leden 2019 - 17:00
Návštěvník (anonym)
Pravidve.eu je další oběvený dezinformační web pro-kremelské propagandy!
13. Leden 2019 - 17:01
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Já nejsem akorát takovej
Buďto si idiot , nebo sdfg skutečně píše za nejmíň dva a občas se nepodepíše ...
13. Leden 2019 - 17:06
Jiří brady (anonym)
https://www.ceskatelevize.cz/porady/874586-gen/216562261300026-jiri-brady/
13. Leden 2019 - 17:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Buďto si idiot , nebo sdfg
No to jsem tě každopádně zklamal, hele já to přežiju, já tě nekádruju, tak si posluž.
13. Leden 2019 - 17:08
Sa (anonym)
Odpověď na No to jsem tě každopádně
Poté se neser do konverzací jež nebyly určeny tobě ...
13. Leden 2019 - 17:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Poté se neser do konverzací
Krá,krá, havrani přiletěli z Ruska a zas odtáhnou...
13. Leden 2019 - 17:30
Návštěvník (anonym)
S někým kdo má vícero nicků jako ty se nedá slušně diskutovat, a kdo tak flagrantně porušuje pravidla každé rozumné diskuse, asi na tvé vítky předem musím hodit bobek, protože mluvíš sprostě a to bezdůvodně a napadáš zde slušné diskutující, divám, se že ti to admin toleruje....
13. Leden 2019 - 17:32
sdfg (anonym)
Odpověď na Pravidve.eu je další oběvený
Např. byli na tomto webu informování čtenáři jako první o brutalitě zásahů v katalánsku a paříži a líčí tak EU jako něco nedemokratického,přitom jsou důlazy, že v obou případech se na straně demonstrantů angažovalo Rusko.Jsou na to videozáznami.Podobně jako např. bitky na šampionátu ve fotbale ,kdy Ruské bandy vicvičených a střízlivých mužů v černém a kuklách brutálně zmlátili anglické rowdies.
13. Leden 2019 - 17:34
sardanapal* (anonym)
Odpověď na S někým kdo má vícero nicků
Takže hřebíček udeřil na ... Ať si zde ostatní udělají obrázek . Idiot bez nicků + nick "sdfg" sou jeden a týž ten pakáž . Nadává zde na " Jahodu" , který jen -ze zdravotních důvodů zanedbal o proti výše uvedenému nicku , pouze 1/2roku ZŠ.
13. Leden 2019 - 17:40
aladin (anonym)
sdfg, Havel byl v první žadě Zednář a jako Zednář poslouchal příkazy Americké Zednářské lóže a ta mu přikázala zničit ekonomicky Československo - Českou republiku a to také Havel udělal !!! Byl to darebák !!!
13. Leden 2019 - 17:43
Odpověď na Takže hřebíček udeřil na ...
ty hele sardanapal...ty co napíšeš,to je nesmrtelný hlod vtesán do kamene....já mám strojní průmyslovku s vyznamenáním....škola mě nabízela i VUT a za 5 rok bychbyl strojní inženýr...no...netroufal jsem si,vysoká škola na strojařině je dosti náročná a tak mám jenom maturitu ...ale toto není žádná vzláštnost...v Israeli má nadpoloviční většina veřejnosti vysokou školu ....asi 8 z 10 -ti dospělé populace...na Israel nikdo nemá,ten se nestratí,neb tamjsou všichni nesmírně študovaní a nejso blbí
13. Leden 2019 - 17:49
Návštěvník (anonym)
Jak to, že se ve vámi oslavovaném Rusku nevyšetřila vražda opozičního vůdce..?!Na tom mostě v Moskvě,to je skandál.Přitom jistě moskava je vybavena velmi dobře kamerami.
13. Leden 2019 - 17:55
sardanapal* (anonym)
Odpověď na ty hele sardanapal...ty co
A co tvé internetové dvojče , vždyť sem sdfg , tu "vejšku" dopřàl ...
13. Leden 2019 - 17:59

Stránky

Přidat komentář