15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chyba v určení termínu porodu

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Máte někdo zkušenost s tím, že by se ošetřující lékař spletl v určení stádia těhotenství o měsíc? Je to vůbec možné? Přítelkyně mého bratra nejdříve tvrdila, že je v pátém měsíci a najednou je v šestém. Prý se lékař spletl. Zvláštní je, že se s bratrem před jejím otěhotněním asi na měsíc rozešli a když se pak k sobě vrátili přišla s historkou o tom, že je gynekologicky nemocná a musí rychle otěhotnět, nebo už nebude moci mít děti. Je jí 21 let. Díky
12. Květen 2005 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Díky. Já si to taky myslím, ale nechci na ní nasazovat, aby to nevypadalo, že ji nemám ráda. I když popravdě nemám. Jenže jak to udělat? Brácha je v tomhle ohledu ťunťa a cítí i když jim to moc neklape, je hrdým nastávajícím "otcem"
12. Květen 2005 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj nechci nijak branit pritelkyni tveho bratra, ale nech to na nich, pokud je tvuj bratr stastnej tak mu to stesti neber, trab si ji oblibis casem... treba mu to jen natukni ale nezbroj hned proti ni at nakonec nejsi ta spatna ty....
12. Květen 2005 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Nic jiného mi asi nezbude :-) Jen nechci, aby byl zbytečně nešťastnej, ale máš pravdu, srovnat si to bude muset ona slečna sama.
12. Květen 2005 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Vezmi to takhle on je ted stastnej bude tatinkem a to je pro nej ted moc dulezity ... tak proc mu tu radost brat? A ona ho musi taky moc milovat kdyz chce aby byl miminka tatinek tvuj bracha... :o) teto
13. Květen 2005 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Souhlasím. Určitě bych bráchovi řekla,že je dost "dost" nepravděpodobné, aby se doktor spletl o měsíc. Max. o 2 týdny, ale měsíc je fakt hodně. Teď mlčet a jednou si to vyčítat nemá cenu.Možná budeš špatná teď, ale jestli je to pravda, brácha to dost ocení. Mezi náma, jestli je to tak jak píšeš, tak slečna je pěkná zmyje. Ale neboj, tohle je jí jednou vrátí 3x. Katka
23. Květen 2005 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Můžu potvrdit, že u mojí manželky se termíny druhého porodu určené několika metodami třemi lékaři rozcházely o víc jak měsíc. Nejpřesnější se nakonec ukázal termín určený na základě prvního ultrazvukového vyšetření. Termín učený podle data poslední menstruace byl úplně mimo, a genetické vyšetření v 6. měsíci, resp. UZV v porodnici v 8. se netrefily cca o 3 týdny.
24. Květen 2005 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Ty jo, tak to je fakt sila. Treba ji chudince krivdim a ona si to nezaslouzi. Ostatně, to se uvidí. Už má po prvním termínu a miminko se objeví co nevidět. Díky za příspěvky a mějte se všichni krásně.
24. Květen 2005 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kord (anonym)
Ahoj. Tak moje manželka je teď podle doktora přesně ve 40. dni těhotenství, což vychází na dva dny po začátku poslední menzes, kdy navíc ani pohlavní styk neměla. Sice to není chyba o měsíc, ale ty počty asi budou nějaké divné. nebo nám to rychleji roste :-)
7. Březen 2006 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kvítko (anonym)
No vypadá to dost divně a měsíc je dost. Ale mám kamarádku (obě jsme momentálně těhotné), které řekli doktoři, že termín podle menstruace ji vychází na 19/2 (který se řídí tím, jaké datum dotyčná uvede jako poslední menstruaci), pak jí dali další termín podle ultrazvuku na 7/3 a dneska je 13/3 a furt nic. Přitom si jí do poradny nezvou jako při přenášení ob tři dny .. Někdy je dost složitý s v tom vyznat. Já měla termínů taky víc - další je dle prvních pohybů. Ale je fakt, že ten podle mensturace mi doktoři nemění - měla jsem ho tuhle sobotu :). Taky nám roste rychleji :), už má přes 4 kg .. tak se těším až bude venku :).
13. Březen 2006 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
barča (anonym)
taky mám zkušenosti s více termíny, před těhotenstvím jsem měla silnou chřipku a pak mi zemřela nejbližší kamarádka, hodně jsem zhubla a těhotenství jsem měla neplánované, vzhledem k nepravidelné menstruaci žádný doktor v tom neměl úplně jasno a termíny se tím pádem skutečně lišily o měsíc + či -. Tím nechci říct, že přítelkyně tvého bratra nelže, nicméně z vlastních zkušeností vím, že je to možné, taky jsem měla problémy odpovídat v kolikátém jsem měsíci, když to nevěděli ani odborníci. Ale rozhodně si myslím, že by si to měli vyřešit jen oni dva.
5. Srpen 2006 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
kámoška měla termín 17.2. a nakonec rodila až 15.3. , taky se sekli
5. Srpen 2006 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
péťa (anonym)
já měla taky první termín 26.4 , pak to šoupli na 10.5 , ale dcerka se narodila až 18.5 :)
25. Duben 2007 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já jsem také měla termín porodu na 10. listopadu a syn se narodil 10. prosince. Myslím-si, že jsem udala lékaři špatné datum poslední menstruace. Při pohybech miminka, začal pan doktor pochybovat. Tři měsíce před porodem jsem byla hospitalizována v nemocnici, kde mi termín změnili a syn se narodil(až po té opravě) přesně na den. Je pravda, že jsem před otěhotněním vážila asi 54 kg. a před porodem jsem měla skoro 100 kg. Klidový řežim v nemocnici dělá hrozné věci. Tak jsem si pořád říkala, že pan doktor možná soudil, také podle toho jak jsem vypadala.(cha,cha)
2. Březen 2008 - 14:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama