10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chyba lékaře -záměna očkování u kojence???!!!

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana J. (anonym)
Prosim o radu. Byla jsem včera na očkování v 5ti měsících. Byli jsme potřetí, tj meli jsme dostat jen jednu injekci a doktorka měla najdnou v ruce druhou jehlu a chtěla malou naočkovat, to jsem zatavila s tim, ze prece minule rikali, ze napotreti bude uz jen jeden pichanec. Ted jsem nervni z toho, jestli ji tu treti pichli tu spravnou, v ockovacim prukaze mam ze vcerejska TRETI zapis u TETRA +HIB. Mam strach, jestli mi nelhala, ze nastesti ji pichli tu spravnou. To se dava trikrat po sobe uplne stejna vakcina? (ta druha vakcina je Ehgerii B, nebo tak nejak, nejde to precist a tu mame zapsanou 2x, vcera ne).
2. Listopad 2005 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana J. (anonym)
prosim, vazne nikdo nevi???
3. Listopad 2005 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Zkus se podívat na net, ale nejlepší by bylo se zajít zeptat... když myslíš že by ti něco zamlčeli, zeptej se jiné doktorky... pro jistotu.
4. Listopad 2005 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
Tak se podívej do jiného průkazu dítětě, třeba ke kamrádce. Jak to maj oni zapsaný.
4. Listopad 2005 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
Tak sem se teda mrkla. My máme:Za rok 2003 - 3krát TETRA HIBZa rok 2004 - 1krát TETRA HIBZa rok 2003 - 3krát ENGERIX-B
4. Listopad 2005 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ann (anonym)
Doporucovala bych zjistit co nejvice informaci. Mnoho lidi na zapade je proti ockovani. Proc davat do tela vice chemikaliji, ktere mohou mit vedlejsi ucinky, kdyz je lepsi si vybudovat silny imunni system, ktery brani proti nemocem. Ale jinak ministerstvo zdravotnictvi by vam melo dat radu jake jsou pravidla na ockovani? Jano doufam, ze vase detatko si vede dobre a jak rikam, najdete si informace a pak si udelate rozhodnuti jestli dalsi ockovani je potrebne a nebo jestli minule bylo potrebne. Nekteri lide to prehani s tim ockovanim, ale nechci strasit a tak je to na kazdym, jak se rozhodne, ale je i pravda, ze doktori take nevi uplne vsechno. Dale nedavno hodne lidi se nechalo ockovat proti chripce, ale nato hned velmi onemocneli. Ale verim, ze u tveho detatka je uz vse v poradku.
15. Listopad 2005 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Dobrý den,mám 8týd.syna.Chci ho nechat naočkovat Prevenarem.Doktor mi nabídl alternativní cestu místo 4očkov. pouze 3očkov. A to tak na 2měs.,další na 4měs. pak mezi 12-15měs. Jestli to nebude mít nějaký vliv na učinek očkování, když bude jedna dávka chybět.
27. Listopad 2008 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Nebude. Jsou různé přípravky, tím pádem různé schémata očkování.
28. Listopad 2008 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kik (anonym)
pro janu: já teda nechápu, proč nedostáváte hexavakcínu?? jinak neboj, určitě by ti nazapsali něco co není pravda..takový blázen tvá doktorka určitě není. podívej se na vakciny.net, jen nevím jestli tomu jako laik budeš rozumět, ale zkus.
4. Prosinec 2008 - 11:20

Přidat komentář