4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

chronický zánět ledvinné pánvičky

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ostružina (anonym)
ahoj, je tu někdo s podobným problémem? Nezabírají mi žádné prášky, neustále se to vrací,spíš to po nich bylo jěště horší, takže jsem přešla na bylinky, nicméně žádný velký pokrok. Pokud někdo máte tyto problémy, prosím, napiště, jak to řešíte.Docela blbě se s tím žije.
26. Srpen 2007 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
příroda (anonym)
Ahoj začni užívat v 17 hodin Brutnákové kapsle s olejem a další ber ráno dlouhodobě.Dodržení času je velice důležité, protože ledviny začínají naplno pracovat v 17 hodin.Taktéž ve stejnou hodinu užívat 2x denně tinktury z celík zlatobýl,vřes,svízel,lichořeřišnice a zapíjet urologickým čajem ,kde je obsazena medvědice lékařská.Vše užívat 3 měsíce.První zlepšení by mělo nastat po 3 týdnech.Přeji ti uzdravení.
29. Listopad 2007 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat. A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE. Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz
12. Listopad 2008 - 22:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama