0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chronický únavový syndrom a PŘÍRODNÍ léčba

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Třeba neumím hledat, ale ze zde avizovaných stránek http.//zaplos.webpark.cz jsem se dostala na stránky Abeceda zdraví (jsou hezké, ale nevynikají zrovna odborností). Po delším hledání jsem dospěla konkrétně na: http://www.abecedazdravi.cz/poradna_vypsat.asp?TemaUID=ALTERNATIV&uid_prispevku=3454VU8K82 Zde je pouze níže uvedený příspěvek, takže těžko říci, proč by se tam měl člověk vůbec dívat. Chronicky únavovej syndrom 16.6.06 22:42:00' od: Z.Zapletal id: 560 Toto téma začína byt hodně aktualni začína narústat geometrickou řadou.Kde hledat pomoc jak se to léči u nás jak ve světe co na to klasická medicína co alternativní léčba, úspešnost léčeni a co na to říkaji samotni nemocní a zdeptany pacienti žě jim nikdo nevěři jak jsou unaveni.Z čeho tato nemoc pramení kde hledat podstatu příčinu. odpovědět >>> Pokud se někdo dopracoval k něčemu jinému, napište to sem. Tyhlety globální adresy, pod kterými se může nacházet stovky různých věcí, jsou vůbec utrpením při vyhledávání. Pokuste se psát vždy konkrétní adresu, jako je třeba rovněž zde zmíněná http://www.volny.cz/johnz/CFIDS. Když to ale člověk čte, uváděné závěry jsou sice zajímavé, ale asi ne v souvislosti s CFS. Pokud něco od někoho chytneme, což tam je napsáno hned v úvodu, bude to nejspíš vinou našeho vnitřního prostředí. Ne toho, kdo na nás prská. Jinak by lidstvo muselo dávno vymřít.
25. Červen 2006 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr. Popov (anonym)
Je velmi vhodné založit tuto diskuzi, aby si na Chronic. únav. syndromu 2 mohli diskutovat v klidu o chemii a tady, DOUFÁM ŽE NERUŠENĚ, O PŘÍRODNÍ LÉČBĚ.
5. Červenec 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
alternativec (anonym)
Dobrý nápad!
10. Červenec 2006 - 6:36
Obrázek uživatele Návštěvník
CFS (anonym)
Rozjedte to tady !!!!!
10. Červenec 2006 - 6:54
Obrázek uživatele Návštěvník
aaaaaaa (anonym)
No snad bude na CFS 2 KLID!!!!!!
10. Červenec 2006 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
zaplos (anonym)
No pekne to tam par jedincu zhnusilo uz tam moc nebrouzdam a to sem jim chtel pomahat ale tak mne pomlouvali za radu a pomoc ze uz se neexponuju pritom muj clanek ve Spiritu ze dne 22-28.3.05 naznacuje za tato nemoc je lecitelna a ja ji uspesne lecim uz 15 let to o ni moc lidi nevedelo kdo ma zajem at se podiva na:http.//zaplos.webpark.cz a taky delam prednasky o teto nemoci a na webu se teto nemoci venuji daleko driv nez zacala tato diskuze tam presne popisuju jak to lecim a jake prirodni leky pouzivam a nesem zadnej zacatecnik uz 20 let pracuji jako lecitel a odbornici mne znaji.Z.Zapletal
11. Červenec 2006 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jako sůl (anonym)
Bylo potřeba jako sůl tuto diskuzi založit. Otázkou je, jestli tu nebudou nájezdy Tatarů. Já se alternativně léčím 11 let a také vím, že to funguje. Kdo tvrdí, že ne, žije v omylu. Každý svého štěstí "pomahačem".
12. Červenec 2006 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
ničivé plísně (anonym)
Doporučuji přečíst článek od Radulescu /z diskuze CFS 2/ na stránkách: http://www.volny.cz/johnz/CFIDS Jeho e-mail: franta.basilej"seznam.cz
12. Červenec 2006 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Ozonoterapie (anonym)
Má někdo zkušenost s ozónem?
12. Červenec 2006 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
2. e-mail (anonym)
Nevím, jestli se jedná o jednu a tutéž osobu, jak to psali na CFS 2, je tu ještě jeden e-mail, jeli Radulescua, nevím: john.z"atlas.cz
12. Červenec 2006 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
coroner (anonym)
Vnitřní prostředí má ovšem velice co do činění s imunitním systémem, který je skloňován při CFS ve všech pádech. Vícekráte jinde zaznělo, že CFS je systémovým onemocněním. Pokud je mně známo, tak systémová onemocnění umí léčit pouze TČM a Energetická medicína. Na TČM bohužel potřebujeme odborníka, který však v tomto případě nemusí vůbec vědět, která zrovna bije, protože CFS je především v krátkém historickém kontextu záležitost Ameriky a Evropy. Kromě toho nás tato léčba bude stát asi dost peněz. Skutečná TČM je také založena na maximální spolupráci pacienta. Zatím, co jsem tak sledoval, nebyl nikdo ochoten při CFS změnit způsob stravování, což je vůbec jeden ze základních postulátů TČM. V Číně se říkalo, že onemocní-li císař, je potřeba potrestat jeho kuchaře. Léčba ve staré Číně tedy spočívala v tom, že se pacient dle orientální diagnostiky převedl na "svůj typ" denní stravy; počkalo se pak, co to s ním během nějaké doby udělá. Průběžně se zaváděly další stravovací korekce. Případné odchylky od ideálního stavu se pak doladily tradičními prostředky TČM. Těmi se nezasahovalo ihned, protože jsou velmi účinné. U pacienta by tak došlo jen k potlačení symptomů onemocnění (převedení onemocnění na jinou kolej), jak je běžné v případě klasické medicíny. Ozonoterapie má stejnou energetickou podstatu jako vlastní onemocnění CFS. Stav pacienta po její aplikaci (bude záležet kolik kůr) by se měl teoreticky zhoršit - asi hned po té první.
12. Červenec 2006 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina H. - Je (anonym)
A jak by si to řešil, Coronere, kdybys měl být manželka a vařit pro děti a manžela něco jiného při nemoci CFS a sobě makrobiotiku? Už to píšu po x-té, že když to rodina nepřijímá, je to velmi složité. Jsem schopná si uvařit tak zvlášť jáhly, kroupy, kuskus či nějakou kaši. Piju sušenou syrovátku, caro - kávivinový nápoj, občas jím sójové produkty, na víc nemám sílu a ani si zvlášť připravovat :-) PODLE MĚ SE STEJNĚ MAKROBIOTIKA VYMYKÁ PŘIROZENOSTI - ani za našich babiček se tak nejedlo a myslím, že ani při příchodu Cyrila a Metoděje či ani ještě dříve ne - prvobytně pospolné společnosti - i tam zabíjeli zvířata.
12. Červenec 2006 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Plísně (anonym)
Takže už správně na stránkách s e-mailem: http://www.volny.cz/johnz/CFIDS john.z"atlas.cz Radelescu je někdo jiný, než si mysleli na CFS 2.
13. Červenec 2006 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
zaplos (anonym)
Na mem webu jasne popisuji jak tuto nemoc lecim snazil sem se to napsat srozumitelne ja to lecim uz 15 let a porad se ucim jelikoz tato nemoc je strane zakerna a u kazdeho se chova jinak hodne poucil na Doktorce v diskui o CFS je tam pro mne hodne nametu pro dalsi clanek a sehnal sem si i nejake odborne clanky bohuzel podle klasicke mediciny se porad nevi jak tato namoc vznika natoz ji to lecit a to plati po celem svete ja tvrdim ze je tato nemoc lecitelna a stojim si za tim, porad mi volaji dalsi a dalsi nemocni a postupne je lecim, lecil sem je jeste drive nez vnikla tato diskuze a budu lecit dale,co se tyce serveru Abeceda zdravi tak zacinaji ale verim ze budou stejne kvalitni jako Doktorka.cz Dnesni veda leci pouze nasledky CFS nikoliv jeji podstatu budoucnost je v alternativni lecbe nakonec to vsem dojde.Lidi zapomneli ste ze ste soucast prirody a ne jeji tvurci a priroda nam to zacina vracet jako bumerang.Z pozdravem Z.Zapletal
14. Červenec 2006 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
zaplos (anonym)
Ireno doufam ze na mem webu ste si o mne trochu udelala nazor mam tam vice prostoru a chystam dalsi clanek o CFS.
14. Červenec 2006 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To, co se děje na CFS 2, je opravdu hnus, toho jsou schopni jen duševně narušení nebo totálně nevychovaní jedinci.
15. Červenec 2006 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Na CFS 2 se jenom brblykuje.
15. Červenec 2006 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zaplos nabízí někde jinde pěkně drahou léčbu, POZOR NA NĚJ!!!!!!!!!!!!!!!!
16. Červenec 2006 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dost lidí, co léčí, za to chce těžké peníze. Je na každém, co za a kolik jich chce kdo vynaložit. Proto kvůli těmto i jiným nástrahám se každý může učit léčit své tělo sám :-)
16. Červenec 2006 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Zánět a cholest (anonym)
Nový poznatek v medicíně - zvýšená hladina cholesterolu může způsobit zánět a tím mj. bolesti svalů. Je to ještě propojeno ze špatnou funkcí jatera a ledvin. Jak na to? Anticholesterolová dieta - vypustit vaječné žloutky, tučné a tavené sýry, uzeniny, maso jen bez mastného, vnitřnosti vůbec. Někomu také zabere enzymoterapie spolu s užívám vit. A, E, C. Jinak je vhodné před většími jídly sníst ovoce nebo s jídlem syrovou zeleninu, to právě enzymy tělu dodává.
22. Červenec 2006 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
a taky pít zeleninové a ovocné štávy:-)
22. Červenec 2006 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Befungin (anonym)
Zkoušel někdo Befungin podle rady p. Zapletala?
22. Červenec 2006 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Co to je vl. BE (anonym)
BEFUNGIN je koncentrovaný, hustý, průhledný extrakt z houby ČAGA rostoucí na břízách v USA. Pomáhá u: - hypertenze - zvýšené hladiny cholesterolu v krvi - nervového systému - chronické bronchitidy, hepatitidy - cévních nemocí a nemocí krvetvorby - trávicího traktu a hemeroidech - srdce a oběhového systému - hypertenzi a hypotenzi - zánětech žil a trombóze - je silnou prevencí proti metastázám a rakovině - působí jako adaptogen a imonomodulátor - působí při ekzémech, lupence a alergiích Přípravek Befungin (100ml) se dnes prodává v lékárenské síti a jeho doporučená cena pro kupujícího je 295,- Kč. Roztok, připravený ze tří čajových lžiček koncentrátu, zamíchaných do 150 ml vody, se užívá 3x denně 1 polévkovou lžíci. Jedno balení (100ml) vystačí na 90 denní kúru.
23. Červenec 2006 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
BETAGLUKAN, cho (anonym)
Další přípravek, který je podobně jako Befungin vyroben mj.z hub, dále z kvasnic a obilí. Pokud se bavíme o CHOLESTEROLU A ZÁNĚTECH, tak i tento přípravek je vhodný na jejich snižování. K dostání taktéž v lékárnách.
23. Červenec 2006 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
OMEGA 3, RYBÍ T (anonym)
také snižují cholesterol. Patří do tzv. nenasycených mastných kyselin stejně jako např. SLUNEČNICOVÝ OLEJ. Nasycené mastné kyseliny jsou zejména živočišné tuky a ty špatný cholesterol LDL právě tvoří.
23. Červenec 2006 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co je podle účinků lepší: Befungin nebo Biobran?
24. Červenec 2006 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Podle toho, z čeho je složený Biobran - to nevím, tak to můžeš napsat. Nikdy se nedá říct, že je něco lepší nebo horší, protože každému zabírají různá léčiva jinak nebo někdy někomu nezabírá i nic. A také např. Befungin může někomu zabrat např. na játra a jinému ne.
24. Červenec 2006 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
http://zaplos.webpark.cz
8. Srpen 2006 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
ZAPLOS je všude!!!!!
10. Srpen 2006 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Ahoj všichni, tak nám to tady nějak utichlo...No chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo nezkoušel, jak na vás působí potr. doplňěk L-karnitin...docela to vychvalují co se týče odbourávání kys. mléčné ze svalů a je to psané jako podpůrný prostředek při CFS (no jo...to je spousta věcí:-), beru to společně s Q-10 jako takovou kůru. samozřejmě od toho nečekám zázraky, ale zajímá mě jestli to může nějak působit. No a co jinak? Co je u vás nového, jak se máte? Koukám, že na CFS 2 se v nejbližší době nic nedozvím - a už vůbec ne nic o lidech, zkušenostech atd.
11. Srpen 2006 - 13:00

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama