16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chronické onemocnění

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, založila jsem toto téma protože, mám chronický zánět nosohltanu a do toho ještě chronický edém na hlasivce. A od doktorky slyším, že už se toho nejspíš nezbavím. Myslela jsem si že je medicína na nějaké urovni, ale tohle mě doopravdy přepkvapuje. Jestli má někdo podobný problém nebo rady tak prosíííííííííííííííííííííííííííííím pište!
11. Březen 2007 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Katerina (anonym)
Nechci to v zadnem pripade zlehcovat nebo snizovat, ale budte rada, jestli mate "jenom" chron.zanet nosohltanu a edem hlasivek.Existuji i daleko horsi chronicka onemocneni, na ktere soucasna medicina proste nestaci. Neni to vubec jednoduche, ale s chronickym onemocnenim se proste musite ucit zit. K tomu nosohltanu - mne nejvic pomaha obycejna Vincentka.
12. Březen 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Také trpím chronickým zánětem jater, a je to nevyléčitelné. Zatím nic nebolí, ale mám čas na to, smířit se s tím, že se to může kdykoliv zhoršit. Opravdu je na zváženou, uvědomit si , že jsou na tom lidi daleko hůř. Přestat se litovat a užívat si život dokud to jde.
17. Březen 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
na druhou stranu vždycky je dobře to nevzdávat a snažit se nějak si pomoct, něco s tím dělat...nebo aspoň nějak snížit tělu zátěže a podobně (strava a podobně)...Vždycky se najdou horší věci (nemoi) než ty které člověk má (teda většinou...), ale skvělé je snažit se pomoct si i tehdy, když ta nemoc není tak závažná...pak třeba nemusí časem přijít něco vážnějšího co by jinak přijít mohlo...takže hodně sil a zdravíčko...
17. Březen 2007 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jasný určitě jsou na tom lidé hůž to si také říkam, ale nějak mi to jako utěcha nepříjde, člověk by měl s nemocí bojovat a hledat cesty řešení. já kdybych dala na radu dvou doktorům tak jsem na tom teď ještě asi o 50% hůř. jsem s malé vesnice z Jč ale dostala jsem se až k docentovi do prahy, který jezdí i po světě a je to opravdu jiné zacházení než doktoři na poliklinikách. samozžejmě né všichni. Já vím že někomu příjdou mé zdravotní problémy malicherné,ale na to že mi je lehce přes 20let a mám už omezení typu nezpívat (zpívala jsem ve sboru, v kapelách) hlas moc nezatěžovat nechodit do hluku a do zakouřína což jsem zábavy, discotéky koncerty no prostě společenský vyžití, tam kam se moji přátlé chodí bavit tak tomu se já vyhýbám, ale doufám, že jen dočasně protože(nechci to zakřiknout)pomalinku se mi to zlepšuje ale opravdu to nechce vzdávat, chronický neznamená nevyléčitelný i když se podíváte do slovníku cizých slov, znamená to dlouhotrvající, vleklý- takže žádný nevyléčitelný!!
22. Březen 2007 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jsem se zapoměla podepsat. Katka
22. Březen 2007 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj vsichni muzete mi prosim nekdo napsat neco o chronickem zanetu ledvin dekuju
19. Říjen 2007 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahoj Katko, mám podobný problém jako Ty. Je mi 18 let a před pár měsíci jsem se dověděl, že mám chronický zánět nosohltanu. Je to dost omezující. Když ještě k tomu zpívám v kapele. Koukám, že Tvůj příspěvek je už skoro rok starý, ale kdyby ses náhodou tady nachomítla, napiš, prosím, jak s tím bojuješ. Každá rada se mi hodí...
6. Leden 2008 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat. A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE. Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz
12. Listopad 2008 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
sisidajda (anonym)
Ahoj Kačko,je to sice již dva roky co je tu tvůj příspěvek,ale našla jsem ho tepřiv te´d.Mam tu samou nemoc jako ty a tak bych si ráda popovídala s někým kdo se s tímto problémem musí bohužel také naučit žít.Jestli jsem koukneš ozvi se prosím na můj mejl sisidajda"seznam.cz .Děkuju
5. Září 2009 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kubka (anonym)
Ahojte, mám problém a moja lekárka si nevie rady,teda skôr sa jej nechce, všetky zatiaľ urobené vyšetrenia som si vybavovala sama. Mávam dosť často kašeľ ale je "prechodný" takže tak rýchlo ako príde tak rýchlo aj odíde. Začal sa prejavovať popri mojom živote na internáte (nakoľko študujem na VŠ) v kúpeľni sme mali pleseň ale snažili sme sa ju eliminovať savom. Od mojej lekárky som dostala troje antibiotiká, prvé len tak od kašľu, druhé pretože sa mi zapálili dutiny a tretie na doliečenie. Asi týždeň po tom som mala zrazu závrate, vysoký krvný tlak, a hroznú bolesť na hrudníku, ktorá mi neumožňovala sa nadýchnuť. Skončila som preto na pohotovosti, odtiaľ ma poslali na interné. tu mi robili EKG ktoré bolo dobré, dali mi ale tabletky kôli vyššiemu tlaku (máme ho v rodine tak ako aj obezitu) PERINDOPRIL 4 mg, odkedy ho užívam nemám s tlakom "skoro" žiadny problém. Bola som aj na snímku, doktorka povedala, že srdiečko má presne tvar ktorý má mať, ozvy sú v poriadku. Závrate sú preč, bolesť hlavy tak isto. jediné čo ma trápi je neskutočná bolesť ľavej strany hrudníka, ktorá vyráža až do pravej strany. Sem tam mám vyšší tep, skáče mi medzi hodnotami 60 (po tabletke) až do 130 keď vykonávam nejakú činnosť kde zapájam hlavne hornú časť tela. Môže to byť aritmia, ale lekárka povedala, že je všetko dobré. tak neviem. Chodím aj k súkromnému terapeutovi kôli tej chrbtici, povedal mi, že ten hrudník bolí s toho že mám zablokované spodné ľavé tri rebrá. pravú stranu mi odblokoval, ale aj tak sem tam bolí. Výsledky s krvi, ktoré mi robila moja lekárka preukázali, že som vďaka nej prekonala infekčnú mononukleózu nakoľko ma nesledovala medzi antibiotikami a len tak jedna radosť mi ich dávala. Chcem sa opýtať, či môže mononukleóza spôsobovať takéto problémy, alebo to je naozaj s tej chrbtice, alebo mám hľadať inú príčinu. Pečeňové testy nevyšli najlepšie, niečo malinké tam je. Taktiež čakám na vyšetrenie nadoobličiek, pretože druhému lekárovi sa zdá, že mi nesprávne fungujú a asi aj s toho mám hormonálne problémy (Viac chĺpkov aj tam kde by nemali byť) Hrudník ma neskutočne bolí, neviem už ani ako by som si ľahla. bola som aj na pneumologickej ambulancii, lebo som si myslela, že mám niečo s pľúcami, alebo či nemám astmu (nakoľko ju má aj mama a sestra) ale mám všetko v norme (na 112, neviem čo to znamená). Už si pripadám ako simulant a mama má so mňa ohromnú srandu, ale ja sa nemôžem ani nadýchnuť. A teraz som sa dozvedela aj o pľúcnych chlamídiach. Mohli by byť príčinou tej bolesti na hrudníku? Ako sa dajú zistiť a aké vyšetrenia sú potrebné na ich zistenie. prosím napíšte mi aspoň názvy tých vyšetrení, nakoľko si ich musím vybaviť sama. Za všetky odpovede vopred Ďakujem. PS: nemám problémy zo psychikou a neprežívam stres.
15. Červen 2010 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Robo274 (anonym)
Zdravím. Rád by som poprosil o radu alebo nejaký názor niekoho kto mal podobný problém, alebo kto by vedel nejak poradiť. Svoje problémy samozrejme riešim aj cez lekárov a vyšetrenia, ale zatiaľ nemám nejaké výsledky a preto píšem sem. Písal som už aj v minulosti. Mám dva problémy a neviem či nie sú nejak v súvislosti,preto ich opíšem. Mám problém s bolesťou brucha a nadmerným grganím. Grganie mám už veľmi dávno. Možno aj 6 rokov. Nie je to vždy. Sú dni keď ma to trápi veľmi, po jedle, ráno po prebudení alebo hocikedy. Inokedy viac dní žiaden problém. Bolesti brucha ( tesne nad pupkom, viac vľavo ) mám tak rok, nie sú veľké, ale trvajú dva dni a potom v poriadku. Dva týždne pokoj, môžem zjesť hocičo a potom zrazu znova. Neviem odhaliť ani po čom to je. Pri gastroskopii pred pol rokom mi zistili chronický zápal antru – spodku žalúdka, duodendálny reflux. Predpísali HELICID a PANCREOLAN A takisto mám problém s konečníkom – svrbenie. Asi tak rok. Svrbenie po stolici, pri hygiene a sprche. Je to také svrbenie, že ma to nutká až si to poriadne poškriabať. Potom celý deň kľud. Na začiatku mi zistili candidu v stolici, dali liek, masť a ono sa to zmiernilo. Potom však som mal trhlinu na konečníku, zoperovali ju. A problém mám stále. Bol som na viacerých vyšetreniach. Pred mesiacom: Krv, glykémia , stery s konečníka, odbery stolice – všetko OK. Pri kolonoskopii všetko ok, akurát mierne vnútorné hemeroidy, ale to by to nemalo byť. Diagnoza. Pruritus ani. Mám brať probiotiká. Inak som vyskúšal už rôzne maste a čípky. Problémy však mám naďalej, hygienu dodržujem až až, snažím sa stravovať zdravo, beriem probiotiká. Vek 33, muž. Prosím o radu, názor, hocijaký.
18. Prosinec 2011 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
To je dráždivý tračník jak vyšitý.
19. Prosinec 2011 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Robo274 (anonym)
To je dráždivý tračník...se stolicí však nemám žádné problémy
19. Prosinec 2011 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Dobrý den. Na internetu jsem se dočetl o přípravku Senzycol. Zajímal jsem se o něj, protože jsem si při sportu nehezky poranil nohu a záda. Ale dočetl jsem se, že by měl pomáhat i s chronickými onemocněními. Určitě by to stálo za zjištění, co na tom je. Snad vám to pomůže, držím palce.
26. Září 2014 - 21:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama