Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chronická myeloidní leukémie

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anika (anonym)
Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s tímto onemocněním? Mé kamarádce zjistili CML a potřebovala bych o této nemoci vědět více. Jak probíhá léčba, jaké jsou šance na vyléčení atd. Děkuji předem za odpovědi.
24. Únor 2009 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
když napíšete svůj mail poradím
24. Únor 2009 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Anika (anonym)
Můžete psát i na e-mail anika001"email.cz
24. Únor 2009 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Anika (anonym)
děkuji
24. Únor 2009 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den,objevily se u mne zdravotní problémy, které podle mne odpovídají CML, bohužel zatím čekám na výsledky krve. Podobné obtíže se u mne již vyskytly v roce 2000, ale na nic v nemocnici nepřišli(krev jsem měla v pořádku) a tak mi napsali, že jsem nervově labilní. Jedná se o náhlou neovladatelnou dušnost,kdy se nemohu, krom svého dýchání na nic jiného soustředit,blednu,stahují se mi zornice, svírá se mi hrdlo a nemohu polykat. Navíc jsem u sebe zpozorovala pokles krevního tlaku, únavu a slabost a párkrát mne přítel upozornil na malé modřiny o kterých nevím, jak jsem k nim přišla, ale těch nebylo moc. Navíc někdy pociťuji celkový pokles energie a bušení srdce. Byla jsem i u kardiologa, ale ten mi nic nezjistil, krom nazn. prolapsu předního mitrálnío cípu se stopovou reg. kvůli kterému k němu pravidelně 1x za rok docházím na echo, poslal mne ještě k neurologovi kvůli podezření na skřípnutý nerv v páteři. Před těmi osmi lety si matně vzpomínám, že jsem měla podobné přízaky a byla jsem z toho úplně vykolejená, ale nic mi nezjistili, tak se vymluvili na neurovegetativní labilitu. Já si ale myslím, že ta labilita byla něčím způsobená, co mne vyděsilo. Zrovna jsem byla v maturitním ročníku a začátkem školního roku jsem tehdy chytla angínu, se kterou se ty zdravotní problémy začaly táhnout, až jsem skončila v nemocnici. Je možné, že se při vyšetření krve nemusí nic zjistit a může zde být podezření na CML? Klidně bych to labilitě připisovala, ale zaráží mne, když se mi udělá náhle špatně a jsem v úplném klidu, nehoní mne stres, navíc s páteřní jsem taky nikdy problém neměla.....Prosím poraďte - e-mail:jane.simons@post.cz, Děkuji Jana
13. Září 2009 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Dobrý den,objevily se u mne...Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli tedy tu CML máš? Protože mám úplně stejné příznaky jako tu popisuješ. a za měsíc jdu na krev, tak se moc bojím co mi zjistějí!
21. Říjen 2009 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
irena (anonym)
Dobrý den, máte někdo prosím...chci vás pozdravit a podělit se s mím zážitkem nejprve musím poděkovat všem kteří se podíleli apečovali omého syna.jsem štastná .bylo to v létě před 10lety synovi bylo 1rok a4měsíce.sotva se naučil chodit měli jsme tak velkou radost a kopal do míče .tenkrát upad odřel si kolínko hrozně plakal měl teplotu 38 stupnu.byli jsme v nemocnici 3dny kde proběhlo vyšetření ,které bylo nejasné proto jsme odjeli do nemocnice.zde synovi určili diagnozu.byl to šok ,jenomže co máte dělat když nikdo nevěděl jak na tu potvoru jít .já jsem si řekla musím bojovat za kluka.a bojuju...léčba nebyla jednoduchá musím uznat nejedla jsem ,jenom pila tekutiny modlila se ruženec každou chvíli musím přiznat byla jsem vysílená.muj manžel mi pomáhal se vším musím přiznat že je formát protože to s vámi zamává .moje rada je držte se psichicky věřte si .muj syn je 8let zdráv nyní je v 7třídě adrží zase mě.
3. Listopad 2009 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
jaa (anonym)
Janičko jak to dopadlo s tebou?
30. Říjen 2010 - 1:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den, mohl by se mi prosím ozvat někdo trpící touto nemocí? Email: lucie1304@seznam.cz
21. Červen 2011 - 11:09
Obrázek uživatele joska54
joska54
Dobrý den, mohl by se mi...Já přímo s touto nemocí zkušenost nemám ale mojí přítelkyni zjistili AML leukemii měla podobná příznaky jako popisuje Jana.Po dvaceti dnech jsem o ní přišel zemřela.Proto vám posílám odkaz na toto http://www.youtube.com/watch?v=zmGVXH__7SA&feature=player_embedded#at=13 pozorně to prohlédněte a potom se podívejte na www.emms.cz tam je o tomto taky hodně.Doufám že vám to pomůže já se na toto dostal až teď a přítelkyně je dva měsíce mrtvá.Je mi líto že jsem to nevěděl dřív určitě by jí to pomohlo.Přeji pevné nervy a brzké uzdravení.
28. Červen 2011 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Etluška (anonym)
Dobrý den, diagnostikovali mi chronickou myeloidní leukémii. Jsem pořád velice unavená, teče mi krev z nosu, mám spoustu modřin, nemohu jíst, ani pořádně spát. Vyčetla jsem, že to k této nemoci patří. Ale v poslední době mám velké bolesti kolem sleziny. Vím, že se touto nemocí hodně zvětšuje, ale bolesti jsou čím dál horší a bohužel žádný lékař mi nedokáže říct co s tím. Pouze mě dopují léky proti bolestem. Neměl by někdo zkušennosti, co by mohlo pomoci. Předem děkuji za jakoukoliv radu. Ráda sáhnu i po bylinkách, pokud by někdo poradil.
22. Březen 2018 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Zde je pripad muze, ktery se z chronicke myeloidni leukemie vylecil . urcite mu jde i napsat email - uyival zeleny jecmen, chlorelu, green tea - zelený čaj extrakt a další doplńky a postupy https://www.chrisbeatcancer.com/david-refused-chemo-and-healed-leukemia-naturally/
23. Březen 2018 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
A.S. (anonym)
Bohužel lékaři ignorují vliv stravy na vznik nemocí. Člověk si stravou dělá z krve břečku a pokud mu zanese kostní dřeň vznikne leukémie. Postup, jak se jí zbavit, jsem uvedl v diskusi "leukémie" před 4 lety. Případně mi můžete napsat altmen50@seznam.cz
23. Březen 2018 - 12:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama