30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chronická lynfatická leukemie

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den, mám problém moje známá má chronickou lymfatickou leukemii. Lékař jí řekl že trensplantace kostní dřeně se po 60 roku života neprovádí. Je to pravda? Děkuji
15. Říjen 2007 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
marcela (anonym)
ahoj jano,transplantace kostni drene sa fakt uz v tomto veku neprovádí,protoze je tam velke riziko..uz lidi po 50-tém roku zivota maji velke riziko...prejem hodne stestí
19. Říjen 2007 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Po dlouhe nemoci patrne chripky jsem dobrala antibiotika, ale zacala mi bolest zad a hrudniku. CT ccan ukazal, ze mam zvetsene uzliny v hrudniku, ale vysledek cystoscopy - lekar nevidel zadne tumory, jen ty zvetsene uzliny. Z toho mista udajne nemohli vzit biopsy, tak udelali jen ster. Co mi vlastne je nevim. Byla cych vam vdecna za kazdou radu. Dekuji
25. Listopad 2007 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
a.s. (anonym)
pro Janu.transplantace není nutná , lze se uzdravit i jinak, napište svůj mail poradím.
8. Prosinec 2007 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
JANULLINA54"seznam.cz
5. Leden 2008 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
budu ráda za odpověď :)díky moc.
5. Leden 2008 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
a.s. (anonym)
Paní Jano, napsal jsem Vám na mailovou adresu,obdržela jste text, ozvětese mi a dám vám podrobnější informace.
10. Leden 2008 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Dobrý den, patřím k těm, co chronickou lymfatickou mají. Vím to již půl roku. Snažil jsem se udělat ledasco, aby se mi výsledky zlepšily. A daří se. První výsledky lymfocytů byly 37,2x10^9; teď po půl roce 29,2x10^9. Vše bez chemoterapie. Ještě nejsem v tom stadiu, kdy se léčba zahajuje. Jenže nevím, co z toho, co dělám přineslo zlepšení. Není mezi vámi někdo s podobným průběhem, že bychom si vzájemně vyměnili zkušenosti?
16. Březen 2008 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Luboši tak to jsme na tom podobně,napiš mi " budu tě kontaktovat.
19. Březen 2008 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
lubos.vojtek"seznam.cz
21. Březen 2008 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz
12. Listopad 2008 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Vzhledem k tomu, jak mnoho lidí, zvláště dětí postihuje toto onemocnění, nabízím své zkušenosti s uzdravováním, které může být velmi rychlé a závisí na samotných nemocných, jak důkladně budou provádět ozdravné procedury.Podmínkou je osobní konzultace, aby Vám vše mohlo být důkladně názorně vysvětleno, byly Vám předloženy průkazné materiály, rozbory, fotografie atd.Je třeba pochopit princip léčby a dobré je také poznat člověka, který Vám pomoc nabízí.Lépe pak můžete posoudit jeho upřímnou snahu Vám pomoci.Konzultace trvá asi 2-3hiodiny a je zcela zdarma.Uveďte svůj mail a domluvíme se.Mohou se ozvat i lidé, kde klasická léčba nezabírá,ale pokud možno je třeba , aby neměli moc zdevastovaná střeva po chemoterapiích.
20. Červenec 2009 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Vážení nemocní leukémií.Od mé nabídky mne požádali 2 lidé o pomoc v listopadu. Řekl jsem jim, že do vánoc mohou být v pořádku.Oba mi poslali výsledky kontroly 17. a 23.prosince a u obou jsou výborné, v normě.Neváhejte a zkuste to.Vy se uzdravíte sami, podle mých rad.Mé rady jsou naprosto zdarma.Další paní má výborné testy už téměř 3 roky, ani nejcitlivější přístroje neprokázali leukémii ani v krvi ani v kostní dřeni.Můžeme být v kontaktu maily.
30. Prosinec 2009 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ucetni.broumov@ (anonym)
Vážení nemocní...Dobrý den, zjistili mi chronickou lymfocytární leukemii a nyní jsem si přečetla váš článek, tak se mi prosím ozvěte , v čem ta léčba spočívá.Děkuji Helena.
20. Květen 2013 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
altmen (anonym)
Uzdravení spočívá v očistě krve a očistě kostní dřeně.Zanesení obou bylo způsobeno nevhodnou stravou, především pečivem.Očištění krve lze provést pitím co nejčistší vody a vynecháním stravy asi 4-5 dní.Tím se krev ředí a čistí.Nedochází k jejímu zahušťování a zanášení.Kostní dřeň lze očistit přes akupunkturní body.Výsledky jsou poměrně rychlé , asi po 2 týdnech dochází k výraznému zlepšení stavu krve.Podmínkou je vynechání jakékoliv suché stravy/jakéhokoliv pečiva,oplatek,knedlíků, pizzi, ovesných vloček atd./.Tato dieta je nutná do doby, kdy hodnota leukocytů se dostane na hodnoty kolem 6.Také je třeba pokračovat v očistě kostní dřeně.Je zarážející, že velmi málo lidí je ochotno vynechat stravu a pouze pít vodu nebo čaj 4-5 dní, lépe by bylo třeba týden.Tento požadavek má svou logiku, když si uvědomíme, že krev obsahuje přes 90% vody.Pokud budete chtít bližší informace napište.
27. Květen 2013 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Je mi 51 let při náhodném odběru krve mi zjistily zvýšené lynfocyty hodnota 53.Následně mě diagnostikovali chronickou lynfatickou leukémie. Chtěla bych Vás požádat jak bojovat proti této nemoci, nebo co by jste mi doporučili jako preventivní léčbu nebo čeho se mám vyvarovat ve stravování nebo co naopak doplnit, aby se hodnoty srovnaly.Děkuji
20. Únor 2014 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
A.Š. (anonym)
Chronické leukémie se lze poměrně rychle zbavit.Změna stravy je nevyhnutelná, ta je hlavní příčinou nemoci.Absolutně vynechte ze stravy všechno pečivo, pizzy, oplatky , knedlíky ale i třeba ovesné vločky.To vše vám zahušťuje a zanáší krev.Nejlépe by bylo několik dní /4-7/ pouze pít co nejčistší vodu nebo čaj.Tím si budete krev ředit a čistit.Současně je velmi vhodné čistit střeva klystýrem.Čistá krev Vám bude usazeniny odvádět do střev a proto jsou nutné výplachy střev, aby byly co nejdříve odstraněny z těla.Po klystýru také se snižuje krevní tlak.Je známa souvislost mezi tenkým střevem a srdcem.Kostní dřeň očistíte vlhkými obklady na nohy.Na noc si dávejte na nohy vlhké bílé ponožky, přes ně dajte igelitový sáček a buď zavážete nebo dáte další suchou ponožku přes obklad, aby držel.Dojde k zapaření , ráno opláchnete vodou.Nebo můžete chodit přes den se stejným obkladem.Ke zlepšení krve a snížení leukocytů dojde maximálně za 2-3 týdny.Nechte si udělat kontrolní test a pak můžete zde na diskusi zdělit zda došlo ke zlepšení.Tyto procedury by měly pokračovat až do hodnot leukocytů kolem 4-5.Včetně omezení stravy.Je třeba napřed tělo, krev , kostní dřeň očistit než ji zase budete zanášet nevhodnou stravou.Strava by měla být co nejpřirozenější, co nejméně tepelně upravovaná.Věřím, že lidé, kteří mají stejné onemocnění budou sledovat vývoj uzdravování ve vašem případě a bude tak příkladem pro ostatní.Já budu komentovat a dávat případně rady, aby vše probíhalo správně a úspěšně.
21. Únor 2014 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
A.Š. (anonym)
Ještě jsem si uvědomil, že jsem neupozornil na některé detaily, které se mohou týkat více lidí.Je třeba nepoužívat mikrovlnnou troubu při přípravě a ohřívání jídel.Dále by bylo vhodné si nechat prověřit geopatogenní zóny zvláště v místech spaní, téměř jistě v těchto zónách nemocní lidé spí.Také omezit nošení mobilů na těle.Také pozor na používání domácích přenosných telefonů, mají velmi silné záření.Viz článek pana Pokorného v Nové Regeně nebo v Meduňce.Je třeba pokud možno eliminovat vše, co má negativní vliv na krev a celé tělo.
21. Únor 2014 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
irena (anonym)
Chronické leukémie se lze...Ve Vaší infomaci se zmiňujete o snižování leukocitu ale ja bych chtěla snížit hodnotu lymfocitů(zatím je hodnota 53-60, ostatní hodnoty krve jsou v pořádku).Děkuji za info
22. Únor 2014 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
A.Š. (anonym)
Postupujte stejně.Zabírá to v podstatě na všechny problémy s krví /leukémie, anémie atd./Musím připojit , že se nesmí kouřit.
23. Únor 2014 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
A.Š. (anonym)
Doufal jsem, že se rozhodnete postupovat podle mých rad.Už uplynulo dost dní , aby došlo ke zlepšení stavu.Bohužel mám letité zkušenosti, že lidé si řeknou tomu nevěřím a nic pak nedělají ani v případech , kdy jim lékaři šanci na uzdravení nedávají.Velice často se pak od příbuzných dovím, že zemřeli.Lidé, kteří se rozhodli postupovat podle mých rad tvoří asi jednu desetinu těch , kteří mne požádali o pomoc.Z té desetiny všichni se uzdravili a žijí.Zajímavá byla moje návštěva na hematologii, kde jsem chtěl se podělit o své zkušenosti.Panu primaři jsem řekl že se mohou lidé uzdravit do 3 týdnů.Odpověď byla překvapivá: Hladovkou , že jo?Ale to jsme se na medicíně neučili.Ano, hladovka je nedílnou součástí ozdravného procesu.Naše společnost je masírována informacemi o škodlivosti hladovky, ale pokud se opravdu chcete uzdravit, tak neváhejte.
11. Březen 2014 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
pro A.Š. - co v případě, že je i cukrovka. Nesmí se hladovět, došlo by k hypoglykémii, k bezvědomí - ta vaše metoda asi při diabetu nejde... že.
26. Březen 2014 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
pro jáju (anonym)
lze použít i při diebetu, hladovku drželi i diabetici, hlídají si cukr.Několik diabetiků drželo a drží hladovky Cukr se většinou snižuje a dávají si méně inzulinu.A někteří se dokonce cukrovky zbavili.
8. Duben 2014 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Vali (anonym)
Chronické leukémie se lze...Skusim to Vám 40000 lejkocitu Muj meil valentyna.bokoch@seznam.cz
1. Září 2017 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Která voda je co nejčiščí? četla jsem, že v ČR je voda velmi znečištěna pesticidy - roundupem atd. Kde vzít, co nejčiščí vodu. Kupovaná v petkách asi též nebude nejlepší?
1. Září 2017 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
S (anonym)
Také kombinace hladovky a překyselení není ideální.
2. Září 2017 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
A.S. (anonym)
Ohledne vody je nejlepší destilovana nebo filtrovana.Destova voda je prorozenym zpusobem destilovana a tak ma stejnou hodnotu tvrdosti jako destilovana.Jsou k tomu vyhrady, ale ja piju destilku přes 20 let a cela moje rodina , nic negativního jsme nezaznamenali.Negativni dusledky u vice lidi jsem zjistil při piti mineralek, napr. mozkove prihody i u mladych lidi.Postup při leukemii jsem popsal u hesla Leukemie.
4. Září 2017 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Ohledne vody je nejlepší...Děkuji za odpověď. To pijete destilku kupovanou nebo dešťovou vodu? jak si jí popř. chytáte a jak dlouho napršená voda vydrží, než se skazí?
5. Září 2017 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
A.S. (anonym)
Destilovanou vodu si destiluji sám.Původně jsem používal stejný přístroj jako mají v lékárně , ten spotřebuje mnoho vody na chlazení, ale nyní lze koupit destilační přístroj za 5000 Kč s nízkou energetickou náročností a nepotřebije vodu na chlazení.Dešťovku na pití nepoužívám ale lze krátkodobě.K největšímu znečištění vody dochází z půdy.Nejvíce špíny je na povrchu.
7. Září 2017 - 14:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama