12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

CHŘIPKA,prasečí chřipka,očkování,prevence

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Asad (anonym)
CHŘIPKA,prasečí chřipka,očkování,prevence 2.2.2011 15:43 Patříte k lidem s "jinými zdravotními problémy",kteří nejsou očkováni? Opět se objevil strašák chřipky a uklidňující tvrzení,že ti co jsou s komplikacemi v nemocnici,nebo na ní zemřeli měli i jiné zdravotní potíže.Protože patřím k těm co jiné zdravotní potíže mají (a podle témat diskuzí je lidí s chronickými nemocemi víc než dost),ráda bych věděla,jak se chránit.Spousta nemocí vylučuje očkování,mě ho nedoporučili 3 různí lékaři.Myslela jsem,že by bylo fajn si předat rady a zkušenosti ohledně prevence a doporučení laiků i Dr.Já jsem si například zvykla po příchodu zvenku nejen si umýt ruce,ale vypláchnout si ústa Listerinem.Ruce si myju i když jdu jen do schránky,nebo se smetím-Dr mi řekl,že tlačítka výtahu jsou často zdrojem nákazy.V případě nemoci nemám kontaktovat obvodního Dr,ale svého internistu,nebo imunologa.
2. Únor 2011 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Asad, jsme na tom stejně. Já mám taky jinou nemoc.
3. Únor 2011 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
asad (anonym)
Mám z chřipky opravdu respekt.Prodělala jsem jí,ještě než jsem chronicky onemocněla a i tenkrát mi dala zabrat.Navíc mi na plicní komplikace při chřipce tenkrát umřela babička-udusila se.Proto se chřipky obávám a hledám i jinou prevenci než očkování,které pro mě není vhodné.
3. Únor 2011 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
mark (anonym)
Objednejte si tobolky, které obsahují česnekový extrakt spolu s tymiánem. Na rozdíl od konzumace syrového česneku můžete bez obav ihned vyrazit do společnosti. Tento produkt pomáhá při léčbě infekcí dýchacích cest a střevních infekcí, má protibakteriální a protiplísňové účinky (Staphylococcus, Salmonella, Shigella, Streptococcus, Candida albicans aj.). Pomáhá při poruchách trávení, normalizuje střevní mikroflóru, likviduje parazity, snižuje hladinu LDL cholesterolu, působí preventivně proti tvorbě žlučníkových kamenů. Blahodárně působí na srdečně-cévní systém, má antisklerotické účinky, pomáhá při vysokém krevním tlaku, zajišťuje přirozené ředění krve – zabraňuje ucpávání cév a tím infarkut myokardu a cévní mozkové příhodě. Má příznivý vliv v prevenci rakoviny, potlačuje růst nádorů. Pomáhá detoxikaci. Působí jako antioxidant a výrazné tonikum a geriatrikum – zpomaluje stárnutí organismu, je vhodný pro celkové posílení a povzbuzení. Objednejte v lékařské poradně Harmonie Kladno: info.harmonie(a)volny.cz. Konzultujte s námi své zdravotní potíže. Za všechny dodávané produkty ručíme - v případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.
10. Leden 2013 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
Dr.Tilden-USA-ockovanie mrtvym materialom je konecnym stadiom chorobneho zmyslania.
9. Únor 2013 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lubos (anonym)
Mám z chřipky opravdu...Ja v zime uzivam kapky citrovital a zadne nemoci behem uzivani nemam.
9. Únor 2013 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Chřipku jsem nechytl celou zimu, zkusil jsem brát něco na imunitu, a posílení organismu při nachlazení, zatím se mi osvědčil sirup stopbacil z 10-ti bylin, je díky těm bylinám opravdu silný, chuť dobrá a je ve velkém balení.
13. Únor 2013 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Milda (anonym)
Ahoj, moje neteř bývala často nemocná. Často jí trápila rýma, kašel, teploty. Sestra vyzkoušela alternativní léčbu a po necelých 3 měsících zjistila, že už malá není nemocná. Dříve musela mít samé ATB. Nevím přesně co užívala, ale rád to zjistím. Můj mejlík je bedovex21@seznam.cz
18. Listopad 2013 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
no já nejsem nakloněna...to jste asi nezažila pravou chřipku! Kdejaké nachlazení se za ni někdy zaměňuje. Pravá chřipka nastoupí v plné síle během hodiny i dřív a pak se určitě člověk nevzchopí dělat si koupele. Měla jsem dvakrát tak hroznou chřipku, že se jako astmatička nechávám už každý rok očkovat.
24. Únor 2015 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Necháváte (anonym)
se očkovat,ale můžete mít zase jinou,proti ketré očkovaná nejste.Krom toho máte net,přečtěte si něco o očkování,jak moc může člověku naopak ublížit.Nejsem zastáncemjen opravdu to základní očkování,např.tetanovka
24. Únor 2015 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Očkování (anonym)
proti chřipce chrání opravdu jen proti chřipce. Ale dostat jinou? Jakou jinou? Viry do vakcíny vybírá Světová zdravotnická organizace, ne výrobci očkovacích látek. A v posledních 20 letech se při výběru nespletla ani jednou. Obsahuje typy A1, A2, A3 a B. Nedávají tam chřipku C, která má nízký výskyt a probíhá mírněji. Jistě, vakcína má účinnost jen 80-90%. Nižší je hlavně u dětí do 9 let a nad 65 let. A při chřipce skutečně není čas na koupele. Člověk padne a kolik dní není schopen se pořádně pohnout.
25. Únor 2015 - 15:40

Přidat komentář