7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chováte se přirozeně nebo se necháváte ovlivňovat okolím?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zdravím všechny, chtěl bych vědět, zda se chováte přirozeně podle své povahy nebo se necháte ovlivnit okolím a konáte to, co ostatní říkají že by jste dělat měli? Například když jsem byl mladší a kamarádi pořádali několikadenní kalby, tak jsem se nikdy nezúčastnil, protože mi to prostě nic neříkalo. Nebo, že když nebudete hodiny tlachat blbosti u piva, nevystřídáte x partnerů apod., tak jste divní . Až teď ve starším věku jsem zjistil, že právě proto, že jsem se nenechával ničím ovlivnit a byl vždy sám sebou, tak proto naopak teď připadám ostatním zajímavý já.
4. Únor 2008 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
myška (anonym)
Jen člověk, který je spokojený sám se sebou se dokáže chovat přirozeně a okolí ho tak potom bere. Zůstat sám sebou a nehrát si na něco, je cennost. Ovšem v dobrém slova smyslu. Jsou i vyjímky.
4. Únor 2008 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU :)
4. Únor 2008 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
lachiM (anonym)
Chovám se tak, jak mi vyhovuje. Co si o mně myslí na veřejnosti cizí lidi, které jsem nikdy neviděl a nikdy je už neuvidím je mi úplně fuk. To že například lidé z mého okolí pořádají grilovačku, neznamená, že se nezúčastním, přestože neuznávám trávení volného času pod vlivem alkoholu. Užívám si to po svém, nikomu nevnucuju své názory a nikdo je nevnucuje mně. To že ostatní kouří, neznamená, že musím kouřit také, jen abych zapadl - nekouření si dokážu prosadit. Zrovna tak si dokážu prosadit, že piju tak, abych si zachoval důstojnost a ne abych se někde válel jak trouba po zemi. A jde to, nemusím se nikomu přizpůsobovat a nikoho nenutím, aby se přizpůsoboval mně. A pokud se přizpůsobí sami, tím líp pro mě (nás). Jsem náruživý cyklista, kdysi kámoši žasli, jestli mi nehrabe v kuli, když jezdím trasy jaké jezdím, nyní další 3 bývalí odpůrci pohybu jezdí se mnou, aniž bych je nutil. Já jsem se jim jen přizpůsobil tempem, netlačím na ně a skvěle si užíváme výkendy na kole někam pod stan. Ve škole (fakulta strojní) nejsem žádný šprt, býval jsem lepší průměr, teď jsem vytvořil jakousi "koalici" s dalšíma dvěma kámoši - sdílíme informace, jeden udělá to, druhý zas tohle, ve zkouškovém při přípravách na zkoušky při nejasnostech nad nějakou problematikou dáme hlavy do hromady a vymyslíme různé věci rychleji, než kdyby jsme to řešili každý na vlastní pěst. Z této Týmové spolupráce plyne, že my, bývalý průměr jsme to všichni dotáhli na stipendium. Šli jsme opět vlastní cestou a svým systémem převálcovali šprty a jen se bavíme, jak je to štve...když my vidíme, jak málo školou ztratíme času a jsme lepší, než šprti, co ztráví v knížkách mládí. My se jim můžeme akorát tak vysmát. A tak bych mohl pokračovat. Jde jen o to jít svou cestou, být přirozený a nesnažit se hrát na někoho kým nejsem.
4. Únor 2008 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jsem impulzivní a otevřený člověk, chovám se přirozeně, někdy až moc:))
4. Únor 2008 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Onda (anonym)
Ty Andy a přirozeně...možná spíš jako přirození :)
4. Únor 2008 - 13:28

Přidat komentář