16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cholesterol u dítěte

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Patricie (anonym)
Dobrý den.Mé dcerce bude pět let a zjistili ji vysoký cholesterol.Jsem z toho v šoku Fast foody,hamburgry ani nic podobného do ni necpu.Nicméně má vysokou hladinu toho zlého (LDL) 5.7 máte někdo podobnou zkušenost nebo radu jaká dieta je nejlepší?
16. Duben 2007 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Nejlepší je dieta, která spočívá na vynechání pouhých tří potravin, a to masa, mléka a vajec. Potom nebudeš mít ve stravě vůbec žádný cholesterol. Navíc tělo si potřebnou malou dávku cholesterolu vyrábí samo.
13. Květen 2007 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Asi už ti to u dětského lékaře řekli, že to může být i záležitost genetická. U dětí se pak vyšetřují na cholesterol rodiče i sourozenci. Dieta, jak už je výše napsané, spočívá v omezení, případně vyloučení potravin s obsahem živočišného tuku, u dětí je to složitější vzhledem k růstu, tam musí poradit dietu lékař, případně pak nasadit léky na snížení. Je to velice individuální.
13. Květen 2007 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Máme na chlup stejný problém,moje dcera Patricie měla 5let v září2007, a v listopadu ji při vyšetření objevili zvýšený cholesterol 5,33.Je to pry už patologická hodnota, normální u dětí je pod 4,4, hraniční4,4-5,0.Malá má dlouhodobé potíže se zácpou, což řešíme užíváním Duphalacu, a zdravou a vyváženou stravou, dostatkem tekutin, přičemž naše děti by měly denně vypít až 2litry tekutin/započítavá se i polévka/, a taky užívá navíc Probiotika. Co se týká zácpy, pozorujeme celkem zlepšení, ale i tak ji v nejbližších dnech čekají vyšetření v gastroenterologické poradně. Jestli ta zácpa něco společeného i s vyšší hladinou cholesterolu, zároveň i lehkou intolerancí mléčné bílkoviny, a vyšších hodnot potních testů nevím, ale celkově to znamená, že organizsmus člověka je línější a má zpomalený metabolismus. Dcera ale celkově dobře prospívá,5,5let/123cm/23kg. Máš podobné zkušenosti? Jak na to?
25. Leden 2008 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
až 2litry tekutin/započítavá se i polévka/, a taky užívá navíc Probiotika. Co se týká zácpy, pozorujeme celkem zlepšení, ale i tak ji v nejbližších dnech čekají vyšetření v gastroenterologické poradně. Jestli ta zácpa něco společeného i s vyšší hladinou cholesterolu, zároveň i lehkou intolerancí mléčné bílkoviny, a vyšších hodnot potních testů nevím, ale celkově to znamená, že organizsmus člověka je línější a má zpomalený metabolismus. Dcera ale celkově dobře prospívá,5,5let/123cm/23kg. Máš podobné zkušenosti? Jak na to?
25. Leden 2008 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Zajímalo by mě, jestli teď s odstupem času již máte za sebou další vyšetření, a zda se tvé dceři hodnota nějak zásadně změnila???? Děkuji.
25. Leden 2008 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Nejlepší je dieta, která...Mojí dcerce je 5, taky jí zjistili vysoký cholesterol, jenže maso nemůžeme vynechávat, má nízkou hladinu železa v krvi. Jíme zdravě, netučná jídla, docela mě to překvapilo.
7. Prosinec 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlina (anonym)
Pokud chcete snížit cholesterol tak skuste Palmový olej .Je velice dobrý a je jednodruhový a kvalitní.Snese vysoké teploty smažení a nepřepaluje se takže chutná lépe.Pokud ho budete chtít skusit napište email fickertova@seznam.cz nebo zavolejte na číslo 776635240 .
10. Červenec 2010 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
U dvojčat kluk a holka 5 letých byl zjištěný vysoký cholesterol. Oba jsou spíš drobní , až hubení. Kromě dědičnosti ( v rodině jsou štíhlí a přitom mrtvice ) mohlo by být důvodem , že dvojčata jsou IVF ( umělé oplodnění ) ? Děkuji marie
21. Březen 2011 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
vlasta (anonym)
Ahojky pokud máte problém s cholesterolem velice ráda poradím jde o přírodní produkt. Mám vyzkoušené.Vlasta.Fucikova@seznam.cz
27. Březen 2011 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlasto, (anonym)
Ahojky pokud máte problém s...už zase máš zaručený přírodní produkt,který pomůže tentokrát s cholesterolem? To je na Nobelovku,na co všechno ten tvůj přírodní produkt pomáhá.
27. Březen 2011 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Dobry den chtela bych se zeptat kolik ma byt cholesterol u pred skolaka.Pri kontrole u pani doktorky mu namerili 5,9 z moce.Dekuji za odpoved
25. Červen 2012 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
soňa (anonym)
Dobrý den.Mé dcerce bude...ja mám ten samy problém. dozvěděla jsem se to před týdnem na 5leté prohlídce meho syna. jsem z toho docela paf.Nevím, jak mám vařit, protože žádné extra tučné jídla mi nejí, tak kdyby jste věděli najaké dobré rady, prosím dejte mi vědět.
27. Listopad 2012 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ja mám ten samy problém....Dobrý den, máme ten samý problém - je to dědičnost. Dnes nám to zjistila mudra u obou dětí. Můžu se zeptst, jakou vám doporučili léčbu? Děkuji
12. Únor 2013 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Nejlepší je dieta, která...Myslím, že je to nesmysl. Můj syn 6 let má vysoký cholesterol, mléko nepije, maso jí jen kuřecí a stejně je na 6,4.
19. Červen 2015 - 9:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama