0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chodíte nazí doma?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Často chodíme a spíme nazí doma s manželkou, vedeme k tomu i naše děti odmala.Domnívám se, že když naše teď dospívající dcera nebude mít problémy s přirozenou nahotou, jistě jí to pomůže do budoucna. Myslíte že je to normální i v jiných rodinách? Co třeba děti?(hlavně dospívající),nemůže jít to ublížit?Že by např. ztratily úctu ve svému tělu. Mám nejde o sex ale o ten pocit svobody a pohodlí, hlavně v létě když je vedro tak si myslím, že je to i zdravé.
4. Říjen 2005 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Militia Christi (anonym)
Aj jaj, Ty pedofilní prasáku s voyersko incestními sklony. NESCHOVAVEJ SE ZA NUDISMUS.Myslím, že o tobě brzy uslyšíme ve zprávách TV N"va.
4. Říjen 2005 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tak tahle ne!!!Pokud bys mel nekdy vlastni deti,a utiral jim posrane prdelky, jiste by te takove blbe myslenky ani nenapadly!!
4. Říjen 2005 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Petře, jestli to může dětem ublížit nebo prospět to opravdu nedokážu posoudit, ale mohu Tě z vlastní zkušenosti ujistit, že my doma také chodíme nazí. Máme 11-letého syna a 4-letou dceru a nikdy nás nenapadlo nahotu skrývat. Je to přece něco naprosto přirozeného a myslím si, že kdybychom se styděli a skrývali se, tak naopak děti budou zvědavý co že to schováváme. Takhle je nikdy nenapadlo se nad něčím pozastavovat. Snažíme se s nimi mluvit o všem otevřeně. Samozřejmě přiměřeně věku.
4. Říjen 2005 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka S. (anonym)
My doma taky chodime casto nahati, bydlime v panelovem dome na sidlisti a v tech letnich vedrech se ani jinak chodit neda. Myslim, ze pokud jsou deti zvykle takhle odmala, neni v tom problem a usetri si do budoucna mnoho problemu. Ale musite je vest k ucte ke svemu telu, aby pak dcera treba nefotila nejake porno fotky.Musi vedet, ze ze nahota je prirozena ale na vsude a ne pro kazdeho.
4. Říjen 2005 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDr.Chocholouš (anonym)
Pane Petře, ve Vašem příspěvku rozpoznávám rozvíjející se duševní ouchylku s incestním podtextem.Navštivte mě v mé ordinaci, domluvíme se na Vaší hospitalizaci v uzavřeném separé našeho sanatoria. Je to tak pro vás lepší, dříve než by jste naplnil skutkovou podstatu § trestného činu soulože mezi příbuznými.
4. Říjen 2005 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Nahotu považuju za přirozenou, ale stejně si nedokážu představit, že všichni sedíte nazí na gauči u televize:-) Oblečení chrání pokožku před odřením (hl. u domácích prací),chrání před nastydnutím a samozřejmě chrání pohovku, když si na ní člověk sedne:-) Myslím si, že aby dítě mělo kladný vztah ke svému tělu, není nutné chodit doma permanentně nahý. Je to o přistupu, postoji rodičů. Zbytečně se neschovávat a mluvit o tom, ale prostě chodit doma nahý mi přijde nepraktické.
5. Říjen 2005 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jája:Myslím, že jsi to dost dobře nepochopila. To není o tom, že všichni doma sedíme nazí u televize. Je to o tom, že se neskrýváme, když se jdeme koupat, když se převlékáme. O tom, že se společně koupeme. Že když vylezu z vany, tak jdu nahá do ložnice se obléknout atd. Já například, když přijdu domů z práce, tak se těším jak si svléknu veškeré oblečení včetně podprsenky a kalhotek a natáhnu volné delší tričko či košili a tak po zbytek dne funguji.
5. Říjen 2005 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
aaa (anonym)
Ty prase
5. Říjen 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
KFL (anonym)
Já si také myslím,že PETR je úchyl a měl by se léčit. Chce šmírovat svoji dospívající dceru a jde na to přes nudismus. O tom žádná. Dcera by na něho měla podat trestní oznámení na Policii ČR!
5. Říjen 2005 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Něco to do sebe má.Moje rodiče jsem nahé neviděl nikdy, nesvlékali se přede mnou a zamykali v koupelně.A taky jsem měl s nahotou od 10-11 let problémy a stydím se dodnes.Ve škole mi strašně vadilo sprchování na plavání, kdy nás chodila učitelka kontrolovat jestli se mejeme.Vadilo mi se svléknout i u lékaře, ukázat se nahý před rodiči ještě víc.Takže kdo je k přirozené nahotě vychováván odmala ten má po problému.
6. Říjen 2005 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
aaa a jiní:Jen bych Vám ráda řekla, že samozřejmě máte právo na vlastní názor, ale Vaše vyjádření typu prase, úchyl atd., si myslím, že je dost přehnané. Přijde mi, že si vše vykládáte po svém a ve všem hledáte nějaký podtext, aby jste mohli ostatní takto napadat.
6. Říjen 2005 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Rozhodně neodsuzuji, protože je to jeje a jen vaše věc. Ale podle mého názoru je to nepřirozené, protože většině lidí je vlastní i stud a to i před nejbližší rodinou.
6. Říjen 2005 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Pro Hanku: Souhlasím s Vámi. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si tohle myslí.
6. Říjen 2005 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Já bych jen napsal, že u nás chodí doma "nalehko" manželka, protože máme 2 dcery, já zásadně ne, protože cítím stud, ale nemám problém se studem třeba u lékaře a ani ve sprchách ap.
6. Říjen 2005 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
U nás nikdy nebyla nahota tabu. Ne že bychom se schválně vyvalovali u televize nahatí, ale projít se po koupání nahý před svými rodiči (a je mně 17) nebo ségrou mně nikdy nepřišlo nepřirozený a tak je to u všech členů naší domácnosti. Nikdy jsem pak neměl problém ve společných sprchách, nuda pláži nebo u lékaře.
7. Říjen 2005 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Tady jde asi o ten postoj,ze neni nic spatneho na tom byt doma nazi,bez rozdilu veku a pohlavi. Z odbornych studii plyne,ze v rodinach kde byla nahota tabu jsou pote ruzni smiraci a voajeri,
7. Říjen 2005 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Ano bylo by hezké vidět vlastní ženu chodit doma jen v košilce tričku bez kalhotek.Jen že ta zamkne doma i v koupelně na wc a to děti doma již nemáme.No ani sex není.Tak mi napiš Ty které to nevadí.Jsem padesátník a nestydím se ani za moje velké nářadí stále výkoné.
8. Říjen 2005 - 2:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Žiji s přítelem a nahotu považuji za jeden ze symbolů důvěry a otevřenosti. Samozřejmě též je to velmi příjemné. Vašim dětem upřímně závidím, za generace mých rodičů byla nahota nevhodná a tabu. Pak i vztahy jsou uzavřené a plné nevhodných témat. Jak mezi rodiči, tak ve vztahu k dětem. Nelze jim to ale zazlívat, byla jiná doba a klima. Takže až ty moje mrňata budou tady běhat, ráda bych měla s nimi vzah důvěry, upřímnosti, otevřenosti...a oni ? Díky nahotě doma budou mít jistě méně sexuálních problémů a nebudou se bát o čemkoli komunikovat. Nazí se rodíme a jsme krásní a svobodní. Je krásné tento pocit neztratit. Markéta.
13. Říjen 2005 - 3:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Aeli (anonym)
Byla jsem vychovávaná v rodině, kde byla nahota či jen odhalení svěho těla bráno jako něco nepatřičného a pravdou je, že mi to teď dělá poměrně velké potíže. Brát sama sebe takovou jaká jsem a v sexuální oblasti je pro mě odhalení se taky velký problém. Přítel byl naopak vychováván úplně opačně.. fakt mu to někdy závidím, proč ten zbytečný stud?!
13. Říjen 2005 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
Také chodíme doma nazí, a když to na nás přijde tak i souložíme mezi sebou!Manžel s dcerou, já ze synem a když přijdou známí tak si to navzájem rozdáme a je nám fajn, že se takhle všichni máme rádi!!!
14. Říjen 2005 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Záleží jak v který rodině.Já se nestyděl tak do 11 let. To jsem chodil normálně nahej z koupelny na WC a tak. S nástupem puberty jsem se začal stydět. Když jsem se pak měl v 16 u lékaře svléknout a byla u toho máma (vyžadoval to lékař), tak jsem myslel že omdlím v ordinaci.Tak jsem se styděl. Naturisti to mají jednodušší.
14. Říjen 2005 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
bin Ladin (anonym)
Chodim nahy doma i v praci!!
14. Říjen 2005 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Oskar (anonym)
Ono je to taky trochu o slusnosti a ucte v rodine.Pripada mi divny,kdyz se napr.fotr produciruje doma nahej pred svoji dcerou a naopak.Na studu,paklize neni chorobnej neni nic spatnyho.Jako spatny spis vidim,kdyz ho nekteri lide zcela postradaji.Ostatne ti pak jsou podobni spise zviratum,ktere se od lidi odlisuji prave tim,ze stud postradaji.
16. Říjen 2005 - 1:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Majk (anonym)
Nikdy jsem neviděl matku ani otce nahé.Přišlo mi to moc divné.Proto jsem ve své rodině prosazoval volnost. Máme 4 děti, 2 holky a 2 kluky.Nikdy jsme se neskrývali.Dnes máme 2 vnuky a ani před nimi není žádné tabu. Jsem přesvědčen že to je správné.Dnes jsou všude ukazovány super ženy se super prsy a podobně.Pro jedince,kteří žijí z těchto představ musí být šik když pak vidí jak normální ženská po porodu vypadá.Dětem vychovaným normálně to nepřijde.
8. Listopad 2005 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Bydlíme v domku se zahradou a bazénem na zahradě, kolem je dostatečně hustý živý plot. A teď k té nahotě doma: samozřejmě se koupeme bez plavek a tedy se doma svlékneme do naha a přes terasu jdeme do bazénu. Vůbec nás nikoho nenapadne, že by nahota byla škodlivá, obě děti jsou na to zvyklé a snad s výjimkou puberty (kolem 15-16 let) se koupaly oblečené.
14. Prosinec 2005 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
ajatollah (anonym)
Bin Ladine vyhlašuji Svatou válku všem úchylným a perverzním sviním, které przní říši Prorokovu!Allah Agbar!!!
15. Prosinec 2005 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ing.Popelka F. (anonym)
Někdy jdu i z odpadky do popelnice nahý a vůbec si to neuvědomim.Naopak někdy si jdu lehnout do ložnice a jsem nabalený v zimníku a v kulichu.Nějak jsem asi přepracován.
4. Leden 2006 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Reverend vod Te (anonym)
Tak, na p.Petra z úvodního příspěvku už to prasklo,že je úchyl.Byl zatčen Policií ČR, obviněn a čeká ve vazbě na soud.Nyní bude nastavovat zadek muklům a dělat hulibrka ve Valticích.
8. Leden 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Pane bože, co to sem stále leze za lidi, kteří jsou schopni ostatní jen provokovat! Můj názor: Jsem z generace 70. let a pro moje rodiče byla nahota tabu. Absolutní. Naštěstí jsem vyrůstal se sestrou (o rok starší), tak jsem mohl vidět už od mala, jak vlastně vypadá opačné pohlaví a samozřejmě to bylo i naopak. Problém byl v tom, že jsem byl zvědavý také na podobu dospělé ženy, popřípadě i muže. Mohu jen konstatovat, že z takového zakrývání a tajnůstkaření vyplývají a vznikají pouze trapné a nepříjemné situace, pozdější komplexy a sexuální problémy, četné úchylky nevyjímaje. Člověk se proti svému přesvědčení stává šmírákem a voyuerem a je naplněn pocitem, že dělá něco špatného. Nahota a sex byly ve své době totiž špatné a pro děti nevhodné a děti měly přeci dost času na takové věci dospělých, že? Jak úchylné a perverzní! Shodli jsme se na tom společně s mojí stejně starou manželkou. Byla ostatně vychovávána v těchto věcech stejně hloupě a nepřirozeně! Nahota by proto měla být přirozenou součástí života každé rodiny, ale neměla by se přehánět! V tomto duchu budu vychovávat svoje děti, protože jsem poznal a zažil na vlastní kůži, jak je tabuizování sexu a nahoty vlastně nesmírně škodlivé a nepřirozené a deformuje mezilidské vztahy.
3. Únor 2006 - 23:23

Stránky

Přidat komentář