6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

chlupy po těle

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele _denca_21
_denca_21
Ahoj mám takový problém.. Už dlouho bojuju s chlupy, hlavně na břiše a vůbec nevím co s tím dělat a někdy si připadám jak gorila.. :/ Jsem tmavá po tátovi a bohužel jsem po něm zdědila i všechny ty nepříjemnosti.. Na břiše mi rostou tmavé, ale krátké chlupy, jenže po celém břiše.. Nemáte s tím někdo zkušenosti, co s tím dělat? Už jsem vážně zoufalá :( předem děkuju ))
15. Červenec 2013 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Taky mám s tím problém:/.. Chtěla jsem jít k vůli tomu na IPL depilaci, ale po diskuzích na internetu jsem si to rozmyslela.. Spousta žen tam psalo, že jim tato depilace nepomohla a zbytečně vyhodily peníze.. Já osobně si depiluji skoro celé tělo voskem, není to sice dlouhodobé odstranění, ale je to lepší než abych si to oholila..
17. Červenec 2013 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
E. (anonym)
Mám kamarádku, která má taky takový problém. Ta si ty chloupky na břiše obarvuje na blond.. Já vím, zní to asi divně, ale opravdu jí to pomohlo a už to nebylo tak nápadné a osobně bych si toho ted ani nevšimla, že tam nějaké má;). Jestli to budeš chtít vyzkoušet, tak ti poradím, aby sis koupila barvu na vlasy, která má peroxid v lahvičce a né v sáčku, protože na obarvení břicha nespotřebuješ celou barvu, ale stačí si jen malé množství namíchat do misky - vždy 1:1 (barva+peroxid). Balení barvy ti tak vydrží dlouho:).
17. Červenec 2013 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Jenomže odbarvené chlupy zase budou víc vidět, když se v létě opálíte. Depilace voskem je dobrá, ale může podráždit pokožku, pozor, aby nevznikly pigmentové skvrny. Myslím, že lepší je depilace cukrovou pastou. Můžete na ni jít do salonu, ale zvládnete ji i sama. Popis a materiál k cukrové depilaci najdete na depilujeme.cz
18. Červenec 2013 - 0:58
Obrázek uživatele Návštěvník
lada.berk (anonym)
dobry den poteboval bich od vaz velmy velkou pomoct je mi 19 a měl jsem už od 15 clhupy na roukou na přiše na nohach ale mirni na bpřiše a tmavnou mi mam to na lele ruce i na prave mam celou ruku mirnimi chloupkami ale tmavi a bojim se že to budehuř mam skoro cele tělo ochlupeni do cela mě to celej život trapi a bil jsem i na operaci se šptipnou žlazou a ti chlooupky se mi zhoršily nevim jeslti je to timhletim ale fakt jsem stoho na stesu :( opravdu bil bi rad gdybi něgdo o těch chlupach dal to do česke televize aspon uviděj co lidem hodně trapi hlavně bi to vidělo lekařske zdravotnictvi opravdu mě to trapi až moc :( bil jsme i hodně krat nemocen měl jsem křipku pak anginu ale to mi bilo 17 ale spiž tet mě hodně ptrapi ti chlupy nebo li chloupky opravdu bojim se že to budu mit po celem tělě :( a nechci za ňaki finačně platit za octraneni přal bisi abi bilo meně finančně stěmi chloupkymi na octrqaneni opravdu přqal bi si abi to mohla ssptatřit česke zdravotnictvi abi něco vimisleli opravdu lidem hodně trapi ti chloupky bojemhj se vzit tričko nebo tilko i pro mě je to těšky je to kplači :( moc vas prosim pomocte :(
28. Březen 2015 - 10:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama