0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

chloupky

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Martina (anonym)
zajímá mě,kdy vám začaly rašit první chloupky?Mě osobně až ve 14letech-napřed kolem velkých pysků a potom postupně nahoru.Současně i v podpaždí.Zdá se mi to dost pozdě,protože některým spolužačkám se pubistické ochlupení objevilo mezi12-13 lety.
24. Říjen 2004 - 20:57
Jana (anonym)
Mě začaly růst tak ve 13 letech-rovnoměrně
25. Říjen 2004 - 8:14
jana (anonym)
No mě už v 8 čím dál víc a spolužačkám v 13
4. Srpen 2006 - 20:18
Apollo (anonym)
Jani, jakpak to, že máš 13-leté spolužačky, když tobě je osm. A jsou-li z jiné třídy, jak víš, kolik mají chloupků? Pokud tobě rostou chloupky jen na nohách, jne to v tomto věku celkem normální, ale pokud i jinde, neni to žádná tragédie. Hodláš se v takto nízkém věku už holit? Zvídavý A.
6. Srpen 2006 - 0:08
Marta (anonym)
Pokud si vzpomínám tak mě začaly chloupky růst nějak ve 12,5 -13 letech napřed slabě na pahorku a asi do půl roku pod pažemi a kolem vagíny
18. Únor 2007 - 13:56
koli (anonym)
me v 9 a v 10 mela kramy
4. Duben 2007 - 17:39
sandra (anonym)
rostou mi chloupky na prsou je to normální nejsem divná????prosím pomoc te mi uš nevím co mám dělat??
14. Září 2007 - 18:38
Týna (anonym)
Mě V 11 a u ostatních to je tak ted kolem 12-13
16. Leden 2008 - 21:18
Návštěvník (anonym)
Sandro,to trápí hodně dívek a žen.Tady na doktorce je také diskuze o růstu chloupků na prsou.
17. Leden 2008 - 11:51
Návštěvník (anonym)
MĚ ROSTOU CHLOUPKY SNAD VŠUDE A SEM Z TOHO VAŽNĚ NA NERVY NEVITE O NĚČEM PO ČEM BY NEROSTLY
14. Duben 2008 - 20:29
S (anonym)
MĚ ROSTOU CHLOUPKY SNAD VŠUDE A SEM Z TOHO VAŽNĚ NA NERVY NEVITE O NĚČEM PO ČEM BY NEROSTLY
14. Duben 2008 - 20:30
Hedvika (anonym)
Rostou mi chloupky na zadní straně stehen. jednou jsem si je oholila a mám pocit, že je jich nyní víc a jsou delší. Co doporučujete?
28. Červenec 2008 - 9:05
Hedvice (anonym)
Ted uz s tim nic neudelas kdyz si je jednou ohlila,spis se strhni voskem at sou jemnejsi a nerostou tak rychle:) nebo alespon dep.kremem.
28. Červenec 2008 - 16:01
Wera (anonym)
Ja som mala tiež problém z chlpkami a aj mám. Mám jemné ochlpenie pod nosom, v okolí bradaviek a tiež na stehnách. Ked som bola vladšia som to brala ako ve?ký problém, no teraz je to iné. Nako?ko som mala zastavený rastový hormon myslela som že to je z toho, ale testy ukázali, že nie, že všetky hormony sú v poriadku a v norme. Doktorka mi povedala, že ve?a žien má také problémy. Vlastne preto som aj išla na takú školu,kozmetička. No a doporučujem vám, bud chodte ku doktorke a poradte sa s nou, alebo si to dajte depilovat, lenze chlpky vám zase narastu... Nad hornou perou sa dajú aj odfarbit, budu mat sice zltu farbu, ale nevidno to az tak.Depilaciu by som nezvolila, pretoze ako som uz spomenula, chlpky dorastu a len mozno budu jemnejsie.
17. Leden 2009 - 17:45
Wera (anonym)
No a dá sa podstúpiť aj epilácia, je to dosť drahé a aj bolestivé, no dá sa to vydržať. treba to opakovať, aby sa zničil celý chlpok
23. Leden 2009 - 17:29
Tomáš (anonym)
Mě začaly růst chloupky v 11 dole a ve 12 v podpaží. Dnes je to stejně všechno holené
24. Leden 2009 - 22:04
Tomáš (anonym)
Mě začaly růst chloupky v 11 dole a ve 12 v podpaží. Dnes je to stejně všechno holené
24. Leden 2009 - 22:04
janina (anonym)
Mě začaly růst chloupky v...me ve 13,nejdrive na piscich pak podpazi,zajimave je ze je mam kudrnaty
15. Duben 2010 - 14:25
Samantha (anonym)
zajímá mě,kdy vám začaly...Je to normální že mi je 15 a mám chloupky tam dole dlouhé a vedou až dozadu? Bojím se na to někoho zeptat, tak to dávám sem, když je to anonymní.
2. Červen 2011 - 13:45
- (anonym)
Je to normální že mi je 15...Ano, až do p*dele
2. Červen 2011 - 19:47
jirka (anonym)
Pro samanthu je jediná rada. Je to normální, ale udělej si kompletní depilaci a nech nahoře proužek, nebo nic. Rozhodně nespoléhej na přírodu, uvidíš, že to po depilaci neporoste tolik.
28. Červen 2011 - 14:23
lucia (anonym)
Ahojte. Mne začali rásť prvé chĺpky dole asi v desiatich rokoch. Asi o rok a pol v podpazuší. Ale u niektorých kamarátok som si všimla že začali zarastať dole väčšinou od dvanástich rokoch.
19. Září 2013 - 22:18
aalena (anonym)
mám chloupky pod vagínou a když si to oholím dře mě to a když mám třeba kalhotky tak mi to leze ven bojím se že až budu mít sex tak se mi kluk začne smát.
12. Srpen 2014 - 21:52
grace (anonym)
Mam dotaz ohledně chloupku v podpazi. Holim se ale po oholeni zustavaji tmave stopy po mych chloupcich. Zkousela jsem voskove pasky ale nemuzu chloupky vytrhnout :(
26. Srpen 2014 - 22:39
rada (anonym)
zkus krem opilku
27. Srpen 2014 - 7:43
grace (anonym)
myslíš depilační krém?
27. Srpen 2014 - 8:18
rada (anonym)
jo myslim, ja ho pouzivam a chloupky zjemnely a uz ani moc nerostou
27. Srpen 2014 - 8:23
grace (anonym)
Tak děkuju moc vyskousim :)
27. Srpen 2014 - 13:33
Terka jun (anonym)
zajímá mě,kdy vám začaly...Mě ve 13ti, ale to je individuální, u každého jinak
10. Leden 2017 - 18:05
ivana (anonym)
U mne to bylo tak,že ve 13 se objevil první chlup,ten narostl do obrovské délky,snad 20 cm,jinak nic,ve 14 mi začaly růst další chlupy už všude,ale také hodně dluuhé.
3. Říjen 2018 - 16:10

Přidat komentář