7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

chloupky -následky antikoncepce?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
poslední dobou jsem si všimla, že se mi objevily chloupky na obličeji i na krku..jinak je mám i mezi prsama..tam se objevily už okolo 16 let. Začala jsem brát antikoncepci mercilon. No mám pocit, že ty chloupky mám z toho.. Nemáte s tímhle někdo zkušenosti?
5. Červen 2008 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jůlina (anonym)
Mno já nevím, ale mám kamarádku, která má chloupky jak na krku, tak mezi prsama, na břichu a prej i okolo prsních bradavek, dost se za to stydí a nechce kvůli tomu chodit s klukama.. Škube se pinzetou nebo holí, já si myslím, že má rozhozený hormony, ale ona s tím nikam nechce jít, praktickej doktor jí řek, že se jí to srovná až bude mít děti... Některý ženský to tak maj, že mají v sobě prostě víc mužskejch hormonů a jsou tím pádem chlupatější a mastí se jim pleť a mají problémy s akné, nevím jak ty, ale když máš s chloupkama potíže, tak zajdi za gyndařkou a domluvte se na jiné antikoncepci.
9. Říjen 2008 - 2:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Prodám (anonym)
Prodám 2 poukazy do Centra laserové estetiky v Praze (Bělehradská 213/88, 120 00 Praha-Vinohrady) v celkové hodnotě 1500Kč za 560Kč včetně poštovného. Kdo tam chodíte nebo máte v plánu využít např. laserovou epilaci (trvalé odstranění chloupků) či jiné jejich nabízené zákroky, může se Vám to hodit. V případě zájmu mě kontaktujte na Lin96"seznam.cz, děkuji.
29. Leden 2009 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Niggas (anonym)
Mno vydim ze nejsem jedina kdo ma takovy problem jak vy..po celem těle mam tmave chloupky ktere jsou dost vidět..nefim co stim mam uz delat kdyz si to zesvetlim tak to stejnak zachvilku zmizi a zase to je tmavee..co nadelate holky musiiitee holit...taky to delam..tak snad nebudu zarostlaa..u holky to neni normalnii:-( jedině holiit..
28. Únor 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ada (anonym)
poslední dobou jsem si...mám přesně ten samej problém s ochlupením jak popisuje Adela... nikdy jsem neměla mezi prsama tak tmave a velke chlupy a ještě na břichu k tomu... byla to antikoncepce minerva, která to má omezovat, brala jsem ji skrz akne.. po roce jsem ji vysadila a ejhle pul roku jsem bez ni a chloupky mam pořád i když lekař říkal, že po vysazení se ztratí....už jsem z toho zoufala, lituju dne, kdy jsem zapila první pilulku jen skrz to abych neměla akne
12. Květen 2012 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Máte někdo zkušenost s elektrickou pinzetou z TV products?
13. Březen 2015 - 12:44

Přidat komentář