0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chlorprothixen

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Zdravím Vás, potřebovala bych poradit od nekoho kdo má zkušenosti s tímto lékem.především bych potřebovala vedet,jestli lze na nem vytvořit závislost?zjištovala jsem si na netu o nem nejake informace,ale o závislosti jsem se nic nedočetla.jde o to že ho užívá moje babička a obávám se,že u ní nastoupily nežádoucí účinky v docela velké míře..můj problém je na strasne dlouhé povídání,ale kdyby mi nekdo z vás sem mohl napsat své zkušenosti,budu moc vdecná.dekuji
10. Květen 2010 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Závislost nevyvolává, ale u starých lidí to není zrovna bezpečný lék (posturální hypotenze, spavost, zhoršení mobility...). Kvůli čemu ho dostala? Napsal jí ho psychiatr, nebo obvoďák? Pokud obvoďák, vyžádala bych si psychiatrické vyšetření. Psychiatři mají možnost psát medikamenty modernější a s mnohem vyšším bezpečnostním potenciálem.
11. Květen 2010 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
adéla (anonym)
Závislost nevyvolává, ale...Já práve nevím kvůli čemu ho dostala.dostala ho od psych.ale nechala si ho napsat i u obvodacky,takze brala dvojitou dávku,pak to prasklo a ona to začala kompenzovat alkoholem.k tomu brala jeste neurol a hypnogen.jinak vse jak píšeš odpovídá-ted už témer nemuze chodit,driv hodne spala(ted uz mín)--bývá často hodne mimo,ale nevím jestli to je lékama či alkoholem.chci s tím neco delat a tak zatím zjištuju co to vlastne bere za léky.
11. Květen 2010 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já mam hodne velke psychicke problemy a tak mi ho psychiatr napsal i neurol, poprve jsem si vzala dve tabletky a omdlela jsem z toho takze pak uz sem brala jenom jednu jsou dost silne a i kdyz si vemu jednu prospim skoro celou noc i den, takze ted mi bohate staci i pulka a spim v klidu celou noc a rano mi ani neni spatne (coz mi dycky byva) ale beru to jen kdyz mam opravdu problemy na noc a pres den jeden neurol.Nezda se mi ze by to bylo nejak navykove a ani zadne vedlejsi ucinky sem na sobe nepocitila a beru ho (sem tam) uz cca 4 roky
12. Květen 2010 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
No tak v první řadě by se měla začít řešit závislost na alkoholu (event. i Neurolu, Hypnogenu?). Ví o tom její lékaři? Chlorprothixen je sedativní dost, takže BZD už by dle mého názoru nemělo být třeba. Co to znamená "je mimo"? Zmatená? Kolik jí je let? Každopádně si myslím, že návštěvou jejího lékaře nic nezkazíš - nejde o vymámení informací jejího stavu, naopak si myslím, že ona dost věcí zamlčuje jemu a tím pádem léčba není úplně adekvátní.
13. Květen 2010 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
adela (anonym)
No tak v první řadě by se...je mimo-tím jsem myslela,že zpomalene reaguje,jen sedí a kouká "do blba"..já jí třeba reknu že jdi vynést odpadky,vrátím se a ona se me zeptá kde jsem byla..jinak u psych.asi určite zamlčuje spousty věcí.vím to,pže mi matka říkala že ji babca rikala že je ráda že jí deda u psych.podržel a na otazku zda zvládá domácnost odpovedel kladne.a přitom tam poslední rok veskery domácí práce delám já.jezdím tam dvakrát tydne a gruntuju,žehlím,peru atd..takže..je to strasne složitá situace.jinak babče je 62let.taky jsem se trochu poptala na toho jejího psych.pořád mi vrtá hlavou,proč treba i on neco nedelá.musí,proste musí videt v jakem je babca stavu a o alkoholu ví.moje matka (babci dcera) mu volala,když začala pít.protože ona nikdy v živote nepila,ani přípitky.a on jí práve rekl,že si tím kompenzuje ty léky a tvářil se,že to tak je v pořádku.už to bude rok co pije a nic.zvažuju že se objednám k psychiatrovi se spec.na protialkoholní léčbu,vše mu povím a po domluve s ním bych tam zkusila nasmerovat i babcu.ten jeji doktor se mi vubec nelíbí.a práve reference na psych,ke kteremu práve chodi nejsou nejlepsi.poptala jsem se a když to zkrátím tk je to prej nejhorsí doktor v pardubicích.ale nevím..
13. Květen 2010 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Dobrý den, všera jsem u psychiatra dostala Chlorprothixen. Pry mám Pannickou poruchu (epozidická záchvativitá úzkost) Jenže včera jsem si vzala první prášek pred spanim a vubec jsem nemohla usnout. Začla jsem mít ty svoje zachvaty uzkosti buseni srdce, zrychleny tep, srdce busilo jako o zavoda byla jsem zmatena a v depresi. Už 3krát mě odvazela sanitka na internu pokazde mi rekli ze srdce mam v poradku. Nejcasteji mam takove zachvaty kdyz jsem v klidu(kdyz jdu spat nebo kdyz odpocivam). Prosim poradte...Jsem už velice zoufalá. Děkuji Kristýna.
4. Duben 2012 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Kristýnu (anonym)
Ahoj, já mám také mimo jiné panickou poruchu a také jsem brala Chlorprothixen v dávce 15 mg - 15 mg - 30 mg, docela dobře jsem po něm usínala a vymizely ranní úzkosti, ale čas od času přišla v noci ataka. Protože jsem ale ještě brala a beru spoustu jiných léků, Chlorprothixen jsme vysadily. Jakou bereš dávku ty?
4. Duben 2012 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Figy (anonym)
Já práve nevím kvůli...Chlorprothixen se v žádném případě nesmí užívat s alkoholem!!!Jeto napsáno v návodu v krabičce a psychiatrička jistě každého pacienta upozorní,tak nač další otázky tohoto typu?
26. Červen 2012 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Dnes jsem také dostala od psychiatra tento lék a jsem typ.který řeší každý lék a co tady čtu nemám chuť ani začít ,zemřela mě dcera i matka léta jím lexaurin starala se o nemohoucí matku 10 let ,na noc hypnogen ,když řekla dr.že jím lexaurin už dlouho ,řekl mě že jsem feťák,jsem už starší a bojím se ,že mě bude po něm špatně
1. Srpen 2012 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Janda (anonym)
Chrolprothixen je zlo, to vám řeknu rovnou - je to dosti silné antipsychotikum a ačkoli jsem byl dlouhodobý "uživatel" lexaurinu (po kterém jsem mimochodem nebyl nikdy unavený), chroprothixen mě dokázal utlumit zcela a to by "údajně" neměl mít sedativní účinek vůbec žádný. Je to lék pro lidi, co mají potřebu všechno zaspat, což nevím, jeslti je řešení!
1. Srpen 2012 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Jandu (anonym)
Kdo ti řekl, že Chlorprothixen není sedativní?! Takou pitomost by nevyřkl snad ani patolog, natož psychiatr. Samořejmě sedativní je, beru 100mg na noc.
5. Srpen 2012 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Využívala jsem poctivě 1 krabičku a někdy se mě pomotává hlava ,jedla ho ráno a někdy večer a na noc hypnogen ,jestli se to netlouklo s ním ,je mě už 67 let a píše se ,že starším se to nedoporučuje ,bojím v tom pokračovat asi zůstanu u lexaurinu ,ten smutek nad ztrátou milovaných to nepomůže žádný prášek . ,stejně ani po něm ven moc nechodím a to prý prášky nakopnou k činnosti ,to mě řekli
21. Srpen 2012 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Chlorprotixen je zastaralý lék, pořádný dryják, je spousta novějších lepších léků.
21. Srpen 2012 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Houba (anonym)
Dnes mi Dr. psychiatrička napsala pro mého 6letého syna tento lék, má ho brát ráno 1/4, a po dvou dnech 1/2 prášku. Můj syn má ADHD a je ve škole neklidný.Stále mi nosí poznámky za chování, a to jsem ho dala do spec. třídy,kde je 9 dětí.Je nadprůměrně inteligentní,ale učitelka si na něj stěžuje.To,co tady čtu mě děsí.
15. Říjen 2012 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Houbu (anonym)
Být na tvém místě, zkusím nějakou alternativní metodu, např. kineziologii a najít kvalitního bylinkáře. Za další dát synátora na sport, třeba Thai box. Cpát do něj sedativní antipsychotika v tomhle věku mi nepřipadá správné.
17. Říjen 2012 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Houbu (anonym)
Zkus napsat ještě sem http://www.psychiatrie-praha.cz/cz/poradna.asp Sice to není pedopsychiatr, ale zybývá se i homeopatií a nemyslím, že ač je to psychiatr, by byl zastáncem cpaní léků za každou cenu.
17. Říjen 2012 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Dnes mi Dr. psychiatrička...Houbo, kdysi jsem pro syna stejné AP dostala taky, bylo mu 5. Dala jsem mu to jen dvakrát a nikdy více to neudělala, později jsem pro syna dostávala i jiné léky (AP,AD, Ritalin). Nikdy je nedostal. Našla jsem neuroložku, která nabízela pro děti deset sezení, společné cvičení. Bylo to mnohem lepší. Upřímně-kdy už je nutné přistoupit k medikaci, by měl rozhodnout asi rodič, ten sám ví nejlíp, jak na tom dítě je a jak moc to zvládá-nezvládá. Pokud už to nejde vydržet, a trpíte vy i syn, tak bych do toho šla. Mému synovi se to nanec trochu zlepšilo v pubertě, ale znaky ADD bude mít napořád, on to má kombinované ještě s jiným neurologickým onemocněním. Myslím že žije ale normální život "týnejdžra", a jsem ráda, že jsme mu léky nedali. Na druhou stranu znám maminku, co k medikaci přistoupit musela, jinak by kluk byl neustále přikurtovaný, protože ubližoval sobě i okolí, nedalo se to zvládnout. Ne že by ho léky vyléčily, ale přežil, no. :-(
17. Říjen 2012 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Houba (anonym)
Moc Vám děkuji za rady a prospěšné informace. Jako rodič jsem z toho zoufalá, protože M. není špatný kluk. Doma ho s manželem zvládáme naprosto v pohodě. Problém bude také v tom, že prostě neuznává jinou autoritu než mě a manžela. S léky také nesouhlasím, ale pí učitelka si stále stěžuje, přitom v družině o něm mluví jako naprosto supr klukovi, dobře vychovaném a hodném. Je pracovitý, prostě potřebuje zaměstnat, ale pí uč. to asi nedává psychologicky, asi je na hlavu! Ještě jednou moc děkuji za rady.
18. Říjen 2012 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Moc Vám děkuji za rady a... Zdravím Vás, boužel stále více lidí má psych.problémy, jsou většinou způsobené naprostým nedostatkem živin v jídle / chemie v potravinách/ odborný název , malonutricie, a zanešeným organismem. Těžké kovy se uzazují i v mozku naurušují harmonii v organismu. Pokud Vás to zajímá může se mi ozva. Žádný lék, ani Ritalin neumí vyčistit buňky a dostat do těla živiny, které obrovsky lidem chybí. 731/190414
25. Říjen 2012 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Dobrý den, nemáte náhodou někdo zkušenost s užíváním chlorprothixenu u dětí?? Byly jsme na dětské neurologii kvůli nespavosti dcerky, které je 2,5 roku a protože se na EEG nic nezjistilo, předepsala nám doktorka toto. Je sice pravda, že prý pro začátek jen čtvrtku a pak půlku, ale četla jsem, že to není vhodné pro děti do 6 let.....i když vím, že čtvtrka je málo....nemáte někdo nějakou zkušenost nebo co si myslíte? Předem děkuji
21. Únor 2013 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Darča (anonym)
Když byla naše dcera malá, měla obrovské potíže se spánkem. Měla ale i jiné vážné zdr. potíže. Nakonec jsme to zvládli s pomocí vyplnění vzduchoprázdna - zkuste, třeba muziku, pohádky,... Pouštěli jsme zpočátku na celou noc, pak jsme zkracovali.
9. Březen 2013 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
mm (anonym)
Moc Vám děkuji za rady a...já mám doma to samé dítě, doma a v družině hodný ve škole problémy, vyřešila jsem to jinou školou 30km daleko( taky malá třída, ale mnohem lepší učitelka) a mám klid,myslím , že je lepší upravit prostředí než dítě lékami
18. Březen 2013 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Vitek (anonym)
Být na tvém místě,...No pěkná rada...:(
29. Červen 2014 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobry den,ja mam bohuzel tez zkusenosti s timto lekem...Me ho cpali v psychyatricke lecebne,kdyz jsem mela 12LET a to s toho duvodu,ze me muj nevlastni otec tak bil,az jsem skoncila v nemocnici s otresem mozku kdyz mi bylo 8let.Tak jsem zacala utikat z domu, protoze jsem se proste bala.A dopadlo to tak ze,me zavreli na psychynu nacpali do me chloroprotixen a muj nevlastni tatik,si sedel v klidu doma...co na to povedet.
21. Srpen 2014 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pode mnou v bar (anonym)
bydlela kráva, která ho žrala 25 let. Jakákoliv komunikace s ní byla šílená.
21. Srpen 2014 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
Nefasiruj svoje dite tim svinstvem lepe se ji vice venuj a vymysli zabavu o fyzicke zatezi a uvidis ze bude lepe.Prasky(drogy)psychotropove nejso dobre pro deti...pece rodicu je nejvaznejsi.
21. Srpen 2014 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Dobry den,ja mam bohuzel tez...Veroniko, tak tohle je hodně smutný příběh...Jak jsi na tom teď?
21. Srpen 2014 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
Ted uz je lepe zivot me naucil,ze clovek musi o sebe valcit a muze se spolehat jen na sebe.Zadne utecky typu leku,alkoholu ci drog nepomohou... Clovek musi najit jadro problemu a na tom se soustredit,obcas je to hodne bolestne,ale az narazime az na dno problemu,potom se musime naucit jak si s tim problemem poradit... Clovek nesmi prestat verit v sam sebe,zivot je v nasich rukach.Ja jsem mela tezky zivot,nekdo na mem miste by se uz davno zlamal,ale nadeje na lepsi zivot me drzela nad vodou.
22. Srpen 2014 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Natalie (anonym)
Mohu se zeptat? Když mám těchto prášků devadesát a sestra říká že se s nimi otravi může po tolika praskach umřít?
28. Červenec 2015 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Mohu se zeptat? Když mám...Měl jsem tyhle prášky a po čtyrech a více jsem dostal vždycky totální křeče v břiše, dříve jsem to využíval, abych nemusel do školy. Nedoporučuju toho sníst víc nebo to nebude příjemný.
20. Srpen 2015 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Cože? (anonym)
Chlorprothixen je klasické antipsychotikum! Že takové sračky můžete brát?! Psychiatři jsou nenormální, že je píšou, a vy jste nenormální, že jim na to hned přikyvujete! Přitom, právě o tomhle svinstvu nevíte vůbec nic! Psychiatři jsou "vymaštění", těm je to úplně jedno, že vás úplně tím zničí! AD a antipsychotika jsou vůbec nejhorší druh psychofarmak!!!
31. Leden 2017 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Krávo! (anonym)
Spoustě lidí antipsychotika pomáhají a bez nich by nemohli fungovat!
31. Leden 2017 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
bbl (anonym)
Chlorprothixen je klasické...tyhle leky nejsou nic doreho ale pokud v patnacti nebudes schopna fungovat, chodi t do skoly, nebrecet nebo nemit halucinace vezmes si je i kdyby byly jeste sebevice horsi
27. Únor 2017 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Nežvaňte tady!! (anonym)
Antipsychotikum, nebo neuroleptikum neni sračka. Mnoha lidem umožňuje normální život.
28. Únor 2017 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Jistě. ! Uvědom si,že neuroleptikum je vlastně Antidotum proti drogám Pervitinu atd.Zapni mozek!
28. Únor 2017 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokud (anonym)
Te zhulim drogou pak ti musím podat neuroleptikum.Ju
28. Únor 2017 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zalez (anonym)
Vůbec tomu nerozumíš. Jsi feťák? To by to vysvětlovalo, blbe!
1. Březen 2017 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Jake myslíš ,že je antidotum třeba na takový Skopolamin
1. Březen 2017 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Fetak nejsem,a vedome jsem také nikdy nefetoval.Zkus ty blbe to vysvětlit.
1. Březen 2017 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pravdou (anonym)
Je ,že jsem v jistě chvíli chtěl ze zaměstnání odejít. Někdo to praskl a poradil jak postupovat. Pravdou také je ,že jsem v tu dobu kouril a cigarety kupoval v kantýně.
1. Březen 2017 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Po (anonym)
Jedné takové cigaretě začaly průjmy a neobvykle představa ale ne Halucinace. Následovaly záněty !Ju
1. Březen 2017 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Komu (anonym)
Jsem myslíš vadil.Kdo a odkud bral nejspíš drogy a Algeny a chtěl skočit ze 6 patra.
1. Březen 2017 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Co (anonym)
Myslis ,že by u soudu vyšlo najevo kdyby byl dodržen TR.
1. Březen 2017 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kdo (anonym)
Myslis ,že pozval rodiče a me k sobe do kanceláře, aby pak poslal soudu dopis ,že nic takového nikdy nezjistil.
1. Březen 2017 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokud (anonym)
si chceš o tom promluvit přijď.
1. Březen 2017 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Vnuk adhd,jak je to možné že mu tyto léky napsal psychiatr když v letáku je napsáno není vhodné pro děti do 18 let?Je mu teprve 5 let!
20. Duben 2017 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Vnuk adhd,jak je to možné...To je u většiny psych.leku. zrovna tento lék se ale opravdu dává i malým dětem, v nízké dávce. Mám s ním ale zlou zkušenost. Syn to dostal také v 5 letech. Choval se pak velmi podivně, už jsem mu to nikdy nedala
20. Duben 2017 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabina (anonym)
Vnuk adhd,jak je to možné...Četla jsem příbalový leták kde bylo uvedené do 6 let, tak nevim. Ale i kdyby, Váš psychiatr jistě ví co dělá. Někdy to tak je, že lékař předepíše lek a odporuje si to s tím co je v letáku.Asi by bylo nejlepší se svého lékaře zeptat,pakliže máte nejasnosti.Mé dceři byl taky předepsan lek a přitom by ho neměla brát,dle letáku,ale psych.merna to upozornila ,že ten lek píše mladším,že s ním má zkušenosti.Tak buďte vklidu.
20. Duben 2017 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Četla jsem příbalový...Toto je má reakce na "Gábinu", "Pampelišku" a "Ilonu" : začnu paní Gábinou. Paní Gábinko, Váš pozitivní a doslova odevzdaný přístup k názorům lékařů je velice milý. Kdybyste ale měla jen trošičinku tušení, jak v tomto případě vůbec, ale vůbec neděláte dobře.... Velmi, ale velmi Vás prosím, shlédněte na Youtube dokument s názvem "PENÍZE S CEJCHEM SMRTI - ZE ZÁKULISÍ PSYCHOFARMAK" nebo tak nějak. Mně otevřel oči a spoustě lidem také tak. Vážně doporučuji všem, kteří chtějí vědět pravdu a neodevzdávají se slepě všemu, co lékař řekne. A Pampelišce a Iloně chci vzkázat - je správně, že Vám to přišlo divné, že už i dětem dávají léky, které jinak nepatří lidem pod 18 let. Velice chválím a příště se nenechte i Vy oblbnout lékaři. Oni totiž sami neví, jak to v jejich oboru opravdu chodí. Podívejte se na dokument taky. a pokud ho nenajdete, pošlu vám ho. Můj mail: karolina.hlavackova@gmail.com
11. Srpen 2017 - 18:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama