7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chloazma

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Dobrý den, měla bych dotaz týkající se výskytu chloazma. Užívám antikoncepci DIANE-35 posledních 10 let. Některé roky jsem antikoncepci neužívala, takže z uvedného období beru Diane asi 5 let (je mi 30). Jinou antikoncepci jsem nikdy neužívala. Zvolila jsem tento druh HA kvůli akné, které se mi po Diane skutečně vyléčilo. Objevily se mi ovšem na obličeji pigmentové skvrny. Radila jsem se se svým gynekologem, ale došli jsme k závěru, že jakákoliv změna antikoncepce nemá význam, protože chloazma je vedlejší účinnek každé antikoncepce. Zároveň se při změně HA obávám návratu akné. Můžete mi poradit vhodný postup? Vyskytuje se po Diane-35 chloazma častěji než po jiné HA, mám přesto zkusit jinou HA (třeba opět zaměřenou na odstranění akné - Jeanine nebo Pramino) nebo to pro mne nemá smysl? Další změnu, kterou na sobě pozoruji, nevím však, jestli může být způsobena Diane-35, je změna kvality vlasů. Mívala jsem silné, husté, přirozeně vlnité vlasy. Hustota se nesnížila, ale vlasy mám za poslední tak 3 roky stále jemnější, přestaly se vlnit. Diane-35 ovlivňuje i nadměrné ochlupení, mohlo by to mít souvislost? Děkuji za odpověď. Katka
6. Duben 2004 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Udělaly se Vám někomu pigmentové skvrny po Jeanine? chtěla bych jí začít brát, ale mám trošku strach, díky
6. Červen 2007 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
alice (anonym)
ano já jeanine beru půl roku a mam pigmetpvé skvrny po nohou a docela velké,jinak jsem zacala i chlupatit,nevim co s tim,poradte
16. Červenec 2007 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to alice: a opaluješ se? nebo chodíš do solárka? lezeš na sluníčko? nebo se ti udělaly i jen tak bez slunce? já začala brát jeanine, beru jí ted 1.měsíc, zatím žádné pigmentové skvrny nemám, ale nelezu na slunce, neopaluji se.
16. Červenec 2007 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Křižík (anonym)
Mně se udělala pigmentová skvrna velká asi jako koruna na tváři, jinak trpím na pihy. HAK užívám řadu let bez jakýchkoliv problémů s pletí. Skvrna mi vyskočila v zimě, nebylo to po opalování. Jinak na opalování používám kvalitní krémy se SPF 30-50 (Daylong, Avene), na obličej SPF50 od UNT. Na skvrnu jsem vyzkoušela kde co, vybělující kosmetiku Shiseido, tyčinku od Niny Ricci, krém Biotherm, nic nepomohlo. Až teď jsem si koupila sérum od firmy UNT, jmenuje se Ex White 2, a je opravdu super, je pro moji pleť mastnou se sklonem k akné, neobsahuje oleje, skvrna je už po měsíci světlejší a pleť je krásně sjednocená. Dělají snad ještě i další provedení pro jiné typy pleti. Ještě přemýšlím o masce, která také vyběluje skvrny, od stejné firmy.
25. Květen 2010 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Křižík (anonym)
Hlásím výsledky - sérum Ex White 2 jsem používala od dubna do prosince 2010, vypotřebovala jsem 2 balení, pigmentová skrvna velikosti koruny zmizela, dokonce i pihy, které jsem během života nastřádala. Teď zkouším oční krém Age Erase a připadá mi také výborný.
1. Leden 2011 - 17:57

Přidat komentář

Reklama

Reklama