67 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chirurgické zmenšení penisu

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Ahoj, mám takový problém, penis mám v klidu dlouhý 17cm, při ztopoření 24. Vždycky jsem s ním byl spokojen a neměl žádné prblémy, naopak, ale s mou současnou přítelkyní je sex problematický, má velmi malou pochvu, takže se do ní vejdu sotva z poloviny, jinak pociťuje bolest. Sex je proto pro nás velmi komplikovaný, postupné zvětšování pochvy jsme zkoušeli, ale pochopitelně to pomohlo jen trošku a problém nevyřešilo, zajímá mne tedy, zda se provádí chirurgické zmenšení penisu, či zda neexistují nějaké prášky /třeba na bázi hormonů), po kterých se penis zmenší. S přítelkyní jsme spolu již dlouho a já jsem ochotem toto podstoupit, abychom si spolu konečně mohli užít plnohodnotného milování.Děkuji za radu.
21. Září 2007 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
debile!
24. Září 2007 - 6:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Féfa (anonym)
Můj přítel má v klidu 8, v erekci 12. Kdybys to zkrátil na 18, mohl bys zbytek věnovat mému příteli. Já jsem měla největšího 21 a vůbec mi to nevadilo. Naopak. Ale vážně, chirurgicky ti nikdo nepomůže, zásahy na penisu se absolutně nedoporučují. Jak ve smyslu zvětšení, tak i zmenšení. Téměř vždycky to znamená potíže s erekcí. Vždycky se musí najít takové sexuální hrátky, aby oběma partnerům vyhovovaly. A na velikost penisu a hloubku pochvy se musí brát ohled. Jinak 24 cm, to je nádherná kláda. Nevím, jestli by se do mě nasoukal, ale udělat takovýmu čuráčkovi orálek, to musí být radost.
24. Září 2007 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
a jak máš "tlustý" penis? Jinak můj přítel má ve ztopořeném stavu 19cm délka a 5cm průměr. Jinak si taky myslím že chyrurgický zásah by nebyl dobrý.
24. Září 2007 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Buď rád že Tč takto příroda obdařila.Ta tvá partnerka ať je na to hrdá.Operací dojde k přerušení průtoku krve v topořivých tělískách.
28. Září 2007 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
To je právě docela problém, že lidé si kromě toho, že si rozumějí povahově a názorama, musí si rozumět i v sexu. Potom jsou z toho problémy, když si partneři nevyhovují po sexuální stránce. Nechci ti nějak špatně radit, ale jediná možnost je rozejít se a najít si vhodnější partnerku. Protože později by to stejně asi vedlo k tomu, že bys hledal nějakou jinou ženu, která ti bude v tomhle víc sedět, teda že si budete pasovat.
28. Září 2007 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Průměr jsem ani neznal. Ale teď jsem to měřil a je to přibližně šest a půl centimetru.Mrzí mne, že to vypadá, že asi řešení našeho problému neexistuje. S přítelkyní se rozcházet nechci, opravdu nám to klape po všech stránkách, jen ten sex nemůžeme provozovat normálně, což nás oba už docela irituje. Nevěřil bych tomu, ale i orálního sexu se člověk nakonec přesytí, když je to jeho jediná možnost.%Cetl jsem, že penis se často zmenší po odstranění prostaty, ale to nepovažuji za rozumné řešení :-( Ale chirurgické zvětšení penisu přece existuje, skrytá část se z těla posune ven, tak jsem si prostě myslel, že můsí existovat i opačný postup...
28. Září 2007 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Uvidíš Adame, že když si lidé prostě nesedí v posteli nakonec to stejně vede k rozchodu nebo minimálně k nevěře a potom k případnému rozchodu. Však uvidíš sám za nějakou dobu.
29. Září 2007 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Hansen (anonym)
Adame, nevím kdo ti nakukal tuto informaci, že po odstranění prostaty ho budeš mít menšího. Já už prostatu nemám, sex funguje normálně, jen na sucho, bez ejakulace, takže nemůžeš mít děti, ale nějaké zmenšení nevidím, je to pořád stejné. To co ti píše X, je pravda. Pokud nebude fungovat sex, tak, jak by jsi chtěl, tak věř tomu, že se jednou stane, že se rozejdete, možná, že to nebude z tvé strany, ale ze strany tvé partnerky. Nebude se jí stále líbit, že ten sex není takový, jaký by mohl být s někým s menším a bez toho, aby se musela na to soustřeďovat a dávat pořád pozor. Asi i ty se tím trápíš a řešíš to a to asi z toho sexu není takový požitek, jako kdyby jsi se mohl jen hezky pomilovat, bez myšlení na to, zda to nebude partnerku bolet. Teď jí asi hodně miluješ, až to odezní a navíc, až poznáš jinou, které bude tvá velikost vyhovovat...nebudeš ani chvíli váhat a to samé udělá partnerka.To není jen tak, že si zvykneš, nebo ona. Až budeš hledat nějakou jinou, tak si vybírej statnější a větší ženy.
29. Září 2007 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hansen (anonym)
Jo a ještě něco. K vůli nikomu si nenechávej něco dělat s penisem. Může se stát, že právě tě ta partnerka opustí a s jinou budeš v pohodě a po operaci můžeš zůstat mrzák. V pohodě si ho nechej a spíš hledej takovou co se jí bude hodit tvá velikost.
29. Září 2007 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
statnejsi zeny ji rozhodne nemuseji mit vetsi! A jak uz bylo mnohokrat uvadeno pochva je hluboka maximalne 10 cm.Sice je roztazitelna,ale je to tak.A spis si musis najit nejakou co uz porodila nekolik deti,ta ji bude mit jiste vetsi,ale treba ti budou zase vadit jine veci:0) Nebo mozna i ty deti a nejmladsi a nejhubenejsi uz asi nebude,ale hlavne,ze se do ni vejdes!! jsou dulezitejsi veci nez tohle!
15. Únor 2008 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
****** (anonym)
...na špalek...sek ..a je to hned:-)
15. Únor 2008 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
kouřilka (anonym)
chtela bych ho videt!!
18. Duben 2008 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Tak už jsem po operaci. Nakonec jsem paradoxně zjistil, že mi to udělají normálně na plastické chirurgii v Praze, ale musel jsem jim podepsat reverz a hromadu dalších věcí. Procházeli jsme s doktorem hodně dlouho všechny detaily, protože šlo o velmi náročný a drahý zákrok (platil jsem asi 70tis.). V podstatě šlo o odebrání části tkáně a přesunutí erektilních tělísek (ale i u nich se část musela odebrat. Operace byla v celkové narkóze a dva měsíce jsem pak nesměl mít styk. Tento víkend jsme se s partnerkou konečně mohli regulérně pomilovat - nádherný pocit! Penis mám nakonec zmenšený na 6cm v klidu a 11 při erekci. Esteticky to sice nevypadá tak, jako před zákrokem, taky se teď dost stydím třeba ve sprchách, ale konečně můžeme s přítelkyní plnohodnotně žít a obětovat pro to pár centimentrů stálo za to.
13. Červenec 2008 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Na ňáký internetový adrese pišou, že někdy v roce 1997 prováděl někomu ňákej doktor v Dánsku prodloužení ptáka, a bylo to z 5. cm na 19! To musí bejt paráda! Vo tom asi pár kluků na světě taky sní! Ale vobráceně?! Z 24. cm na 11?! To si myslim, Adame, že už jenom v tom, že tě to vůbec napadlo, seš asi rarita! Natož eště nechat si to vopravdu udělat! A za 70 litrů! Já mít ptáka 24 cm, tak bych byl natolik sebevědomej, že by byl ze mě exhibicionista. Lez bych za holkama do sauny, producíroval se na nudapláži, chodil bych na swingers-párty, přihlásil bych se na casting na točení péčka nebo bych dělal gigola, prostě byc využil každý příležitosti, jak bejt před pěknejma holkama nahatej, jelikož bych se v žádnym případě nestyděl, protože stydět se za 24 cm snad ani nejde. Ale hlavně, ani ve snu by mě nenapadlo nechat si ho zmenšit vo blbej cent'ák, natož vo 13 nent'áků! Upřímně tě vobdivuju, ale taky nechápu.
13. Červenec 2008 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
P.S. Pár překlepů se vloudilo....... Adame, a na jaký klinice konkrétně ti to v Praze dělali?
13. Červenec 2008 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Řeknuti ti jen první písmena dvouslovného názvu kliniky - P.C. můžeš si to snadno dohledat, a já jsem z obliga, protože jsme podepsali oboustrannou mlčenlivost, takže o tom vlastně nemůžu mluvit. Pocity mám samozřejmě trochu smíšené, na jednu stranu strašná radost a úleva, že všechno dobře dopadlo, že jsem pořád schopný erekce a že konečně můžeme s přítelkyní sexuálně žít. Na druhou stranu trochu ztráta sebevědomí, protože ho mám teď hodně malého, takže když se teď někde převlíkám, jsem před ostatníma chlapama tak trochu chudáček. Před holkama bych se teď styděl ukazovat nahý vůbec. Není to ale žádná hrůza, s přítelkyní jsem šťastný a jí se můj malý penis moc líbí, akorát si prostě budu muset zvyknout.
13. Červenec 2008 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Takže je to Perfect Clinic.www.perfectclinic.czDík.
14. Červenec 2008 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Haf-haf (anonym)
Dělej si prdel z někoho jiného,se divím,že ti to žerou?Určitě by sis nechal namontovat nějakého pindíka a jěště ti zmenšili šířku?Piš je to hlína,vocasový téma je aktualnější,víc jak počasí! :-( :-)
14. Červenec 2008 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
TOMMY (anonym)
Najdi si jinou která jí má větší.Co by za to jiný chlapy dali,ty si ho chceš nechat zmenšovat?Nebuď vůl.
26. Září 2008 - 3:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Cz3chDude"email (anonym)
některým ženám je to fkt na obtíž a třeba jen bělošky mají tak veklou vaginu
15. Březen 2009 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
pitr (anonym)
ahoj lidi mam taky problém stím ze mam penis 23 cm a sex z mou přítelkyni není pro oba moc dobrý.skoro při každem sexu ma bolesti a ja nevi co dal.existuje neco na zmenšení penisu nebo zvětšení vaginý dik za odpověd pítr
30. Prosinec 2009 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
ertis (anonym)
Můj přítel má v klidu 8, v...ahoj fefo tak mužeš skusit ten můj 25 centimetrový klacek a pak mi řekneš jesli se to dá vydržet
30. Prosinec 2009 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Bohužel,i já mám problém s mojí přítelkyní,jsme spolu už dlouho,je mi 16 a mám ho 22 centimetrů při erekci,9 v klidu,nevím co s tím ...
28. Srpen 2010 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
prosimte...22 neni zase tak moc na to,aby jsi byl z toho spatnej...zalezi jak je tlustej,to je mozna ten problem ale delka penisu problem rozhodne neni,pokud nemate pres 30cm...podle me je do 25-26cm uplne normalni velikost,dalo by se rict,ze pokud clovek meri 190cm,mel by mit penis tak 20 a vejs-k telu to pak lepe pasuje...rozhodne nemuzu rict,ze by 21.22.23.24 byla nejak prevratna delka-v pornoprumyslu je to prumer:-)
1. Září 2010 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Máš pravdu! (anonym)
prosimte...22 neni zase tak...Když jsem ho měl 21cm začal jsem nosit andráka,ta moje říkala že 3-4cm mi chybí,aby měla orgáč,že nedosáhne na dno!Teď už je to super!!
1. Září 2010 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Délka mého penisu je 26cm při erekci a 14cm v klidu. při erekci mám obvod penisu 5,2cm a má přítelkyně se taky stěžuje že má bolesti při sexu. ja si to taky neužiju když nemúžu jít na doraz.
4. Září 2010 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
Délka mého penisu je 26cm...to co máš ty v klidu mám při erekci:-(
4. Září 2010 - 7:46
Obrázek uživatele vincenzina
vincenzina
to co máš ty v klidu mám...Davide, nesmutni, jsou i menší...koukám na pravítko a není to tak zlý :-).
4. Září 2010 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
Filip-no vidis a do me by jsi mohl jit na doraz-mela sem v sobe i vetsi kladu a slo to bez problemu ale pokud muzu poradit pritelkyni,at si koupi velkej robertek a dela si to casto sama-ona se ji po case vic roztahne a bude pruznejsi.
4. Září 2010 - 11:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama