220 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Výborný chiropraktik v...Není v Brně a moje bolesti nevyřešil.
27. Březen 2013 - 8:36
Dalibor (anonym)
Karle můžu se zeptat,jaké přesně máte potíže se zády?
27. Březen 2013 - 9:18
HelenaK (anonym)
Chyropraktik je...Dobrý den, potřebuji najít nějakého chyropraktika ve Středočeském kraji, bolesti zad nepřestávají po obstřicích ani po 10x infuzi, moc moc děkuji,Helen
6. Listopad 2013 - 16:00
Magda (anonym)
nejlepší chiropraktik v...Dobrý den, prosím o kontakt na pana Tichanovského.
2. Duben 2014 - 9:11
Magda (anonym)
Dobrý den, prosím o kontakt...Majdulka.k@seznam.cz je můj kontakt, prosím napište někdo dobrého chiropraktika pokud neseženu tel na toho Tichanovského.
2. Duben 2014 - 11:43
milwa (anonym)
Dobrý den, pan doktor Jozef Molnár z Trnovce nad Váhem je dostupní na tel. č. 00421905997193
15. Červen 2014 - 9:58
Václav (anonym)
Chiropraktiky bych normálně zrušil. Byl jsem u jednoho a dodrbal mi tak záda, že jsem se týden ani nepohnul.
17. Červen 2014 - 15:54
Ing.Novotny Mir (anonym)
Jezdili jsme s manzelkou ua dr.Malinou.Ze zacatku sveho pusobeni fajn chiropraktik.Letama k nynejsku.Jiny dochtor i clovek.Vsehochut informaci.Okruch udajne vylecenych.Hlavne baroni v Nemecku.Atd.Skoda slyset.Ale hl.plat navic bokem.Brrrr.Doktore.Kde to jsme.Na Zemi.Ne mimo ni.
25. Únor 2015 - 1:06
Ales Foukal (anonym)
Je.Chiropraktik FL.Polillinika.Malina doktor.Pane Novotny.Presne vim o com to pisete.Clovek hleda a potrebuje pomoci.Ale tady uz ne.Zel ,mate pravdu pane.
25. Únor 2015 - 1:12
ing.Novotny Mir (anonym)
CHIROPRAKTIK MUDR.KAREL MALINA FRANTISKOVY LAZNE.PRISPEVEK V TETO RUBRICE Z2.9.2011 PAN KONICEK VRCHNI CISNIK A PRISPEVEK PANI Z 2.9.2011 CIGLA REDITELKA.Z JEJICH ZIVOTNI ZKUSENNOSTI NAPSANE.BRAVO.
25. Únor 2015 - 1:29
ing.Novotny Mir (anonym)
CHIROPRAKTIK MUDR.KAREL MALINA FRANTISKOVY LAZNE.PRISPEVEK V TETO RUBRICE Z2.9.2011 PAN KONICEK VRCHNI CISNIK A PRISPEVEK PANI Z 2.9.2011 CIGLA REDITELKA.Z JEJICH ZIVOTNI ZKUSENNOSTI NAPSANE.BRAVO.
25. Únor 2015 - 1:56
ondra (anonym)
Lidicky.Tak hezky to pisete.Dyk ten pan doktor Malina uz je v "zaslouzene" penzicce.
1. Březen 2015 - 22:16
ocicko (anonym)
A to jeste lidicky nevite,ze dnes ma svatek Annezka Lidlezka.Ucitelka
2. Březen 2015 - 14:26
ocicko (anonym)
A to jeste lidicky nevite,ze dnes ma svatek Annezka Lidlezka.Ucitelka
2. Březen 2015 - 14:26
dusana (anonym)
Pan Dr. Molnar Jozef z...je najlepší, mne pomohol :)
22. Březen 2015 - 15:11
ondrej (anonym)
Chyropraktik je...ZDRAVIM DALIBORE, VELKE BOLSTI ZADA MAM TRI VYHREZLE PLOTINY BOJIM OPERACI CO MY PORADIS.MUZEZ PSAT EMIL. flgasa@seznam.cz, dekuji predem ondrej
10. Duben 2015 - 12:00
ondrej (anonym)
ZDRAVIM DALIBORE, VELKE...omlouvam se ale ja nejsem chyropraktik
11. Duben 2015 - 11:37
Ivan (anonym)
Věnuji se 30bojovym uměním, mám maserskou licenci. Od svého čínského učitele jsem se naučil řadu užitečných věcí. Navíc v průběhu let jsem přišel na poměrně jednoduché metody, jak si autoodblokovat páteř, pomocí cviků a dýchání. Ale chce to cvik.
11. Duben 2015 - 15:16
Ivan (anonym)
30let praxe v boj.umění.
11. Duben 2015 - 15:18
Dalibor (anonym)
Věnuji se 30bojovym...Ivane já se léčit záda taky naučil od mistra bojového umění a pochopil jsem,že v podstatě každý,kdo se věnuje bojovému umění se stává automaticky lékařem,protože začne chápat lidské tělo daleko víc,než ostatní.Můžu se zeptat odkud jsi?
12. Duben 2015 - 12:19
Ivan (anonym)
Ivane já se léčit záda...C.Budějovice. A ty?
12. Duben 2015 - 14:36
Ivan (anonym)
Máš pravdu pokud se tomu člověk věnuje pravidelně, praktikuje správně a dlouhá léta,získá poznatky o těle a psychice, že v určitých hl.praktických věcech ví více než běžný lékař...
12. Duben 2015 - 14:40
Dalibor (anonym)
Máš pravdu pokud se tomu...Od Olomouce,škoda že jsi tak daleko,protože rád poznávám lidi,kteří se takovím věcem věnují.Já cvičil tai-chi,ale jen dva měcíce.Je neuvěřitelné,kolik energije se cvičením dá získat a jak se začne celý život obracet na ruby.Cvičil jsem jen jeden energetický cvik,jenže mě mistr upozornil,že to má vedlejší účinky na členy rodiny a opravdu se začaly dít věci,kvůli kterým jsem toho musel nechat.
12. Duben 2015 - 18:28
Ivan (anonym)
Od Olomouce,škoda že jsi...To je náhoda?já taichi cvičím už dost dlouho. Ale mistr pokud takto mělo účinky, cvičení zkorigovat. Není to ale běžné, aby to dělalo tento problém
12. Duben 2015 - 20:49
Dalibor (anonym)
Nejsem v tomto žádný odborník,mám jen okrajové znalosti,ale asi záleží na tom,co a jakým způsebem se cvičí.On mi přímo řekl,že tento cvik by neměl cvičit někdo,kdo má manželku a nechce vztah kazit,protože vzniklá energie pak onegativně ovlivňuje hlavně lidi v domě a nejvíc to odnáši osoba nejbližší.Nevím,jestli to lze pochopit,když to napíšu.Jde ocvik,který nazval jakoby chytáš míč a odhazuješ ho. Cvičí se zpomaleným dechem,který se časem protahuje i na 30 vteřin nádechu a rovněž výdechu.Je to opravdu síla,cítit energii,která při tom vzniká a jak se pak člověk cítí se nedá popsat,hlavně podrobností,kterých jsem si začal všímát,o kterých jsem dřív neměl ani tušení.
13. Duben 2015 - 7:17
Ivan (anonym)
Nejsem v tomto žádný...Takhle se co říkáš nenechá přesně rozpoznat. V taichi se pracuje dost s posunkem držení míče nebo koule, ale toto popisuješ do klasického taichi tím spíše v začátcích nepatří. To spíš já otázkou magie. Tam mág může zpětně ovlivňovat blízké proto by měl být sám.v taichi jsou místní běžně zenati a mají rodiny. Samozřejmě částečně lidi můžeme ovlivňovat, ale v taichi takto negativně ne.Buď člověk cvičí něco co do systému nepatří, nebo to cvičí špatně. Úkolem Mistra je to korigovat, a neucit nic co může uškodit pokud na to žák nedorostl. A začátečník by měl cvičit hlavně tělo, a základní chikung. Nějaké větší pokusy z dechem nedělat. Dýchat nosem přirozeně a uvědomovat si dech v břiše. Dech se pak upraví sám.jak se tvůj učitel jmenuje? Nebo písní na seji2@centrum.cz
13. Duben 2015 - 10:00
Ivan (anonym)
Mistri taichi jsou běžně zenati
13. Duben 2015 - 10:02
Tak (anonym)
Nejsem v tomto žádný...něco takového slyším poprvé,že cvičení má i své negativa pro ostatní členy rodiny.Můžeš napsát víc,v čem to bylo špatné,co se stalo atd.?No,nevím,jestli zrovna tady tomu mám věřit,jen se ptám z pouhé zvědavosti.
13. Duben 2015 - 10:02
Dalibor (anonym)
něco takového slyším... To se těžko vysvětluje,jde o to,že vzniklá energie ostatním nedělá dobře a partnerka začla být nevrlá,navíc mi řekla,že mě jakoby přestává mít ráda.Přesně na toto mě mistr upozorňoval,že se nejspíš stane a to že se tak stalo přisoudil tomu,že cvičím podcivě ,že to dělám v podstatě správně,ale že toho mám nechat.Asi po týdnu,když jsem přestal cvičit se vše urovnalo.
13. Duben 2015 - 10:55
Tak (anonym)
To se těžko...to je až neuvěřitelné,že to takhle může fungovat.No,o tomto cvičení nic nevím,tak nemůžu posoudit,ale byl jste varován a jak vám bylo řečeno,tak to fungovalo,těžko to mohla být pouze náhoda.Fakt jako nějaká magie.
13. Duben 2015 - 11:05

Stránky

Přidat komentář