7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chemoterapie a podpora krve tvorby

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
et (anonym)
Zdravim vas mel bych prosbu, dotaz na zkusenosti. Bohuzel nas postihla smutna udalost a mame co docineni se dablem chemoterapii. Po nekolika jejich absolvovani, ale najednou prislo (to co jsme se uz docetli) ztrata krvetvorby a tim padem preruseni lecby. No a muj dotaz zni, zda ma prosim nekdo zkusenosti nebo doporuceni na nejaky preparat, ktery by tuto tvorbu podporoval, minimalizoval ztraty.... Prasku je na netu fura, ale co z toho vybrat... Ma nekdo doporuceni? Diky za pripadne rady.
7. Únor 2007 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Měla jsem po mnoha kapačkách trombocitopatii.Na tvorbu krve jsem pila 3 měsíce štávu z červené řepi ze zahrádky.Udělat v odšťavňovači.Celí rok piji čaj z nazbíraných šípků a občas čaj z puskvorce,pozor toho jen málo.Chce to nastudovat v bylinkách.A pak mi hodně pomoly čínské byliny od Dr.Hoffmana(pilulka hořce).To ještě nedělal diagnózu z jazyka.Zkus se mrknout,je to www.patentnímedicína.cz. brala jsem to 3 měsíce.Dnes mám krev celkem v normě,jen když beru nějaké léky,tak se mi to trochu sníží, jinak fain.
15. Únor 2007 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj, také jsem absolvovala chemoterapii, ale do půl roku došlo k recidivě rakoviny. Dověděla jsem o Andské medicíně, která má své zastoupení v Jablonci nad Nisou. Tam jsou lékaři a každému "ušijí" na míru léčebný postup. Vilcacora a další byliny skutečně léčí narozdíl od chemoterapií. Dejte si heslo AMC Jablonec nebo www.oroverde.cz a můžete se skutečně léčit. Také ty zeleninové šťávy jsou výborné, t.j. mrkev, celer, petržel, červená řepa.
13. Leden 2008 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Dobrý den, člověk mě blízký 83 let má zástavu krvetvorby. Prosím jak se toto léčí a jak dlouho se s touto nemocí vzhledem k věku dá žít? Moc děkuji a přeji pěkný den
9. Září 2008 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Babička 90 let měla taky tyto problémy před 10 lety,brala železo,sem tam nějaké vitamíny a pořád žádné zlepšení.Pak nasadila kůru z bylinek kopřivy,měsíčku a přesličky a po třech měsících byla krev v pořádku.ted´na bylinky nedá dopustit.Skuste,čím víc tím líp ,až dva litry denně.
9. Září 2008 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat. A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE. Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz
12. Listopad 2008 - 20:58

Přidat komentář