14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chelátová terapie

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Vi nekdo, jestli je v Cechach mozna chelation terapie? Dekuji
31. Červenec 2008 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
V Cechach jsem taky zatim nikoho neobjevila. JJa tuhle metodu absolvuji ve Spanelsku a je to opravdu bomba. Jestli se touto metodou v Cechach zabyva dejte vedetDekuji
12. Leden 2011 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chelation therapy with edta je v podstate odstraneni tezkych kovu z tela . Nevim jestli tato terapie se v CR provadi ja ji absolvuji ve Spanelsku. Kazda terapie probiha pod dozorem lekare a zdravotni sestry, vy pohodlne sedite v kresle , lekar vam napichne zilu/jako pri odberu krve a asi 45min az hodinu vam kape do zil preparat , ktery se jmenuje EDTA. Kolem Vas sedi dokola nekolik pacientu s ruznymi chorobopisy diabetici, s cevnimi a srdecnimi prihody, s rakovinou, roztrousenou slerozou a vypraveji svuj pribeh a vsichni se shoduji na jednom na neuveritelnem zdravotnim zlepseni asi nejvice me zaujal pan , ktery znovu chodi do prace a pritom mel jit pred rokem na amputaci obou koncetin. Rada bych na tuto terapii poslala i rodice v Cechach , ale zatim jsem neobjevila nikoho , kdo ji provadi. Pritom to neni zadna nova terapie provadi se uz od 50 let 20 stoleti.
12. Leden 2011 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Chelation therapy with edta...Pokud o nějakém takovém lékaři víte, uvítám kontakt na alt1@email.cz. Nicméně nepředpokládám, že by se u nás doktoři zabývali odstraněním těžkých kovů z těla. U nás se bohužel zabývají tím, že pacientům těžké kovy do těla přidávají, například rtuť formou povinných vakcín miminům a vakcín proti chřipce. To je asi ve Španělsku stejné, ale máte tam aspoň nějaké výjimky.
14. Leden 2011 - 0:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlado (anonym)
Vi nekdo, jestli je v Cechach...Chelation therapy je možná aj per orálne, čiže cez ústa. Dá sa to objednať z Ameriky.Sú prípravky, ktoré obsahujú EDTA, iné prípravky deklarujú iné zloženie, ale tiež ide zrejme o EDTA. Objednal som pre otca, užíva to ešte len 3 dni, takže neviem povedať s akým úspechom. V každom prípade sa chystám to objednať aj pre seba, takže keby mal niekto záujem, môžem urobiť väčšiu objednávku a ušetriť na poštovnom.Kontakt: vladimirdomen@gmail.comalebo liecenielaserom@gmail.com
1. Listopad 2011 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlado (anonym)
Chelation therapy with edta...Per orálna chelation therapy je dostupná v Amerike vo forme tekutiny aj vo forme tabletiek. Samozrejme predajcovia sa vadia, ktorá forma je lepšia. Čo som ja videl porovnania, tak tabuľka tvrdila, že lepšia je tekutina a že množstvo EDTA vstrebané do krvi formou tekutiny za 6 týždňov je rovnaké ako v tabletkách za 2 roky.Ako som spomenul v predchádzajúcom príspevku, budem si to objednévať a ak má niekto záujem to využiť objednám to viac.Kontakt: vladimirdomen@gmail.comalebo liecenielaserom@gmail.com
1. Listopad 2011 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Chelaton 2 (Komplexon 2, EDTA, ethylendiamintetraoctová kyselina) nebo Chelaton 3 (její dvojsodná sůl) vychytává z organismu nejen těžké kovy, čehož se využívá při léčení otrav, ale i kovy biogenní (vápník, hořčík, měď, zinek, železo aj.). Proto bych byl při jeho užívání maximálně opatrný.
2. Listopad 2011 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Chelaton 2 (Komplexon 2,...Ale ty může člověk, když o tom ví, účinně doplnit koloidními minerály. Těžké kovy jsou ale svinstvo.
2. Listopad 2011 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
zuz (anonym)
Chelaton 2 (Komplexon 2,...naprostej souhlas !!!!
17. Červenec 2015 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mimochodem EDTA se používá při odběrech krve jako protisrážlivá látka ve zkumavkách, neboť na sebe váže vápenaté ionty Ca 2+ , které jsou nezbytné pro funkci srážecích faktorů a to jak faktorů vnitřní tak i vnější cesty srážení.
31. Říjen 2016 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Chelation therapy je možná...Pokud budete mít správný přípravek je tato metoda hodně dlouhá a trvá i několik let.
13. Březen 2017 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
A co pro detoxikaci těžkých kovů užívat chlorellu, selen, L-lysin, alkylgycerol, tinkturu z přesličky, koriandru, humáty...? nebylo by to jednoduší a bezpečnější?
14. Březen 2017 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Problém "léčby" pomocí EDTA je tom, že kromě nežádoucích těžkých kovů vychytá i prvky esenciální (vápník, hořčík, selen, zinek atd.) Štěstí, že vazby EDTA s Na a K jsou velmi slabé, takže neohrožují život pacienta. Standardně se EDTA používá při léčbě otravy arsenem, olovem, baryem, rtutí aj., ale žádoucí a potřebné prvky se pak musí pacientovi znovu dodat.
14. Březen 2017 - 9:03

Přidat komentář