12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci vyšetřit i jiným gynekologem, než svým, ale zůstat u něj zaregistrovaná

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Evik (anonym)
Dobry den, mela bych dotaz, jak to chodi v praxi. Jsem registrovana u jednoho gynekologa, je to muj znamy. Ted mam ale problem, se kterym se mu rozhodne sverovat nechci, a rozhodne od nej nechci odchazet. Je mozne se nechat vysetrit u nejakeho jineho doktora, napr. u skolni gynekolozky? Proplati to pojistovna? Dozvi se muj gynekolog o tomto cinu?
6. Září 2009 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Evíku,já bych to zkusila u nějaké soukromé gynekologické ambulanci (kde bys ale asi všechno zaplatila) a napřed bych se jich na to zeptala, jestli je možné, aby se to tvůj doktor nedozvěděl. Teoreticky by snad nemusel, když to nepůjde přes zdravotní pojišťovnu.
6. Září 2009 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
leda najít jinou známou dr. myslím,že platit budeš muset jinak u všeh.
6. Září 2009 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já myslím, že platit nemusíš. Já jsem v jeden den vystřídala 2 oční a v pohodě. Nic jsem neplatila a té druhé oční jsem to řekla naplno, jak to je. Být tebou, zkusím jiné město. Jak by to dělali lidi třeba na dovolené, když mají něco akutního? Taky jdou k jinému lékaři. Když bude ten nový rozumný a vysvětlíš mu, že nechceš, aby zprávu posílal tvému současnému gynekologovi, případně mu neříkej kam chodíš s tím, že mu zprávu předáš sama. Pokud tvůj problém jde řešit jednou návštěvou.
7. Září 2009 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
My máme takové dr.,že by vás seřvali,co si to dovolujete. I má každý svůj obvod.Jedině přes znamého máš šanci.A to vyšetření stojí dost.Ultrazvuk apod.Nevím co tě Jana nabádá .
7. Září 2009 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nenabádám, radím. U nás nejsou doktoři podle obvodů. To snad bylo za komančů. Jak to dělají lidi, co jsou na dovolené, nebo v cizím městě? Jdou k jinému lékaři. Proč mě to šlo s oční a věděla to. Já ji teda vyměnila, ale byla jsem v jeden den u dvou různých. Žádný problém z toho nebyl. Evi a co kdyby sis zkusila zavolat na svoji zdravotní pojišťovnu a zeptala se tam, jestli to jde?
7. Září 2009 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Folly (anonym)
No jo, ale většina vyšetření jde (alespoň částečně) přes zdravotní pojišťovnu, a ta pak oba doktory kontaktuje, jak je to teda s tou registrací... ne? Kvůli platbám.
7. Září 2009 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
A jak to je v momente, kdyz mame jeste skolni gynekolozku? Muzu byt registrovana u sve a k te skolni jen zajit? Ve svem ceniku na internetu ma, ze konzultace pro pacientky, ktere u ni nejsou registrovany plati 300,- Kc. Co v momente, kdyz by me vysetrovala?
8. Září 2009 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Podle platných zákonů, má pacient právo na konzultaci svého zdravotního stavu s několika odborníky, nejen se dvěma.
8. Září 2009 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Anita (anonym)
Podle platných zákonů, má...Máš pravdu Lucka .Treba si preštudovať E.U.Chartu práv pacienta o sebe rozhodujete sami Ste slobodní občania .
10. Září 2009 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jggil (anonym)
1) najit si dobreho lekare na znamylekar cz 2) zavolat a zeptat se zdali je moznost vysetreni bez registrace, a za jakych financnich podminek 3) radeji si vybrat lekare ze vzdalanejsi lokality, lekari z blizka se mohou znat
16. Únor 2014 - 20:13

Přidat komentář