103 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci větší pozadí- jak na to?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Partnerovi se strašně líbí ženy s velkým pozadím - prostě s opravdu velkým zadkem. Ne že by mne do něčeho nutil, ale naopak já bych ho chtěla překvapit - chci se mu víc líbit, navíc už mne fakt štve, jak mu můžou vypadnout oči, když se někde objeví s prominutím prdelatá holka. Já mám normální postavu i zadek, ale ráda bych se víc blížila partnerovu vkusu, chtěla bych mít zkrátka mnohem větší pozadí. Řeším si to už dlouho a v tomto směru jsem rozhodnutá, jen prosím o praktické rady, jak toho dosáhnout. Existuje nějaké jídlo nebo něco, co jde prostě přímo na zadek - že bych mohla ovlivnit,abych přibrala jenom na zadku? Nebo jsou jediným řešením implantáty? Máte s tím nějaká zkušenosti? Díky.
9. Prosinec 2008 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Terezo, to kam se ti budou ukládat tuky, máš dáno geneticky a nic s tím nenaděláš (bohužel). Asi jedině implantáty, ale nevím, jestli se takový zákrok vůbec dělá :-)Terko, chápu, že chceš příteli udělat radost, ale měla by ses líbit především sobě - partner odejde a co ty s velkým pozadím? Nikdo není dokonalý a partnery milujeme i pro ty jejich nedokonalosti (jestli se tedy malý zadek dá nazvat nedokonalostí).
9. Prosinec 2008 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Klea (anonym)
to je opravdu zvláštní, jsi opravdu hodně obětavá a milující partnerka. Já taky manžela miluji, ale držím se svých ideálů a rozhodně bych se jen tak neměnila, tedy co se týče vzhledu, pokud to není nijaký handicap. Přece si tě takovou jaká jsi vybral, ne? Proč si tedy nevybral tu s tím větším? Myslím, že pokud je typ, co kouká po jiných, tak po nich bude koukat i když na zadku přibereš, to mi teda věř.
9. Prosinec 2008 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ahoj Lenko. Já malý zadek nemám, takový normální, úměrný postavě. Příteli se právě líbí, když má holka postavu normální, ale ten zadek vybočuje. Nevím jak to popsat, vypadá to nějak takhle: http://bp3.blogger.com/_E0FxFurzNtI/R73Ofn8qqHI/AAAAAAAACeg/2yVDfXuecfU/s1600-h/11.jpganebo: http://fs.blackplanet.com/06d0078a188245bebece9bc154bc5a397a82a01c/500x500Těžko se na internetu dají najít nějaké obrázky, ale takových holek taky vídám docela dost. JInak s přítelem žijeme spolu už docela dlouho.On nikdy ani nenaznačil, že by něco takového po mně chtěl, jen o téhle jeho libůstce vím. Co se tohoto týče, jsem pevně rozhodnutá. Já si na velký zadek zvyknu a on bude mít hroznou radost :-) Teď jen vyřešit jak. Vím, že se dělají silikony i na zvětšení pozadí, ale budu muset pohledat, jestli je to i u nás.
9. Prosinec 2008 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Klea (anonym)
Terezko, tak jsem koukala na ty fotky, co jsi poslala Lence...no možná to může být pro chlapy něco, ale přece si nebudeš ničit zdraví...je to opravdu genetika, jídlem tohle nevyrobíšno asi tě tady nikdo nepřesvědčí, tak aspoň držím palce ať jste spokojeni oba:)
9. Prosinec 2008 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Kleo, já to sice dělám pro něj, ale především sobecky pro sebe - prostě chci, aby ze mě šílel, abych měla to, co se mu ze všeho nejvíc líbí. Jinak si mne "vybral", protože jsme se do sebe zakoukali a rozuměli si, chlapi nejsou zas tak povrchní, jak by se mohlo zdát :-) On je akorát prostě vysazený na tohle a já bych to chtěla mít. Akorát se mi kvůli tomu nechce pod nůž, doufala jsem, že to půjde i jinak.
9. Prosinec 2008 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Tak nějaký takový zadek mám já a jako přednost to rozhodně neberu, ale je fakt, že příteli se taky líbí :-)Bohužel budeš muset jedině pod nůž, jinak to nejde. Ale promysli si jednu věc - pozor na oblečení - s velkým zadkem si budeš muset kupovat i větší kalhoty a sukně a v pase a přes nohy ti můžou plandat - jsou s tím dost patálie. Nehledě na poznámky okolí - ale s tím už se dá nějak poprat.
9. Prosinec 2008 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Závidím :-) Tak to je škoda, nechtělo se mi přímo na plastiku. Už se trochu dívám, ale zatím nemůžu najít žádnou, kde by se to u nás dělalo. S oblečením tak nějak počítám, že bude problém - jako s každou nesouměrnou postavou. Na druhou stranu dostanu krásnou možnost vyměnit si šatník :-) S okolím už to asi bude horší - já jsem na nějaké kritické poznámky docela háklivá.
9. Prosinec 2008 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
To je otřesná prdel, jak štýrský valach...nechápu, proč to vůbec řešíš a nepřijmeš se taková, jaká jsi..Myslíš, že by si přítel nechal přišít pupek, kdyby se Ti to líbilo? Nepodlézej mu a pokud kvůli tobě nešílí, tak bude jiný...
11. Prosinec 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jess (anonym)
Terezko,rozhodně Ti doporučuju kalanetiku.Kup si modrou knížku a až dojdeš ke cvičení na zadek a k obrázkům,pochopíš.Kalanetika dokáže obrovsky "zvednout" např plochý zadek a i ten normální jakoby vyzvedne tak,že vystupuje hodně ven( z profilu je krásně pevný a vystouplý,to se mužům opravdu líbí.Mluvím z vlastní zkušenosti,tohle cvičení skvěle funguje,cvič pravidelně tak 3x týdně,kalanetika není sice nějak zvlášť zábavná,ale za ty výseldky rozhodně stojí. Neznám lepší cvičení,a to nejen na zadek! Mám fotky z doby,kdy jsem ji cvičila intenzívně a je to hodně hodně znát! Pod nůž nechoď,uvidíš,že výsledky budou i bez něj a do extrémů se nežeň,buď přirozená. Držím palce!
11. Prosinec 2008 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já velkej zadek mám, ne teda tak jako na těch obrázkách, naštěstí:-)) Mám přesně to co říkáš: štíhlá postava a ten zadek je prostě větší, stejně tak široký boky (ale to je i kostrou, prostě široká pánev). Rozmysli si to... Na velkej zadek je těžký sehnat kalhoty, věčně se dívám do výloh jestli mi moc netrčí, prostě žiju s tím, že bych ho chtěla menší. Přitom se chlapům fakt líbím, ale sama si kvůli zadku přijdu ne tak přitažlivá, jako s menším.
11. Prosinec 2008 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
aniii (anonym)
vetsi zadek?..ti dam svuj:-X snazim se ho zbavit, kdyby to slo takhle beru to vsema 5
16. Prosinec 2008 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Holky, tak jsem se ptala "Ježíška" a nový zadeček bude! :-) Přítel byl strašně nadšený a tu plastiku mi koupí jako dárek. Teď přes svátky se to nedá ověřit, ale našli jsme jedno centrum PCH, kde to snad dělají, i když u nás spíš mužům. Kalanetiku jsem cvičila dřív, já mám ten zadek pevný, vysportovaný, je podle mě ideální, akorát to prostě není ten velikej zadek, co má rád přítel. Myslela jsem, že se té plastiky budu bát, ale ta jeho radost je hrozně nakažlivá, takže se spíš těším.
28. Prosinec 2008 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Terku (anonym)
najdi si spis noveho chlapa,podstupovat plastiku jen aby ses libila chlapovi to je teda sila,kolik ti je let?je to zasah do organismu a ne kazda plastika ne muze podarit(samozdrejme pokud se rozhodnes ze ano,tak aby ti to dobre dopadlo!) opravdu bych se bala,protoze kdyz jsem videla nepovedene plastiky,tak me jimal mraz po zadech,je to muj nazor,nerada bych nekoho urazila.
28. Prosinec 2008 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Vetsi zadek - hezke predsevzeti (taky mam radsi s vyraznejsim pozadim), ale to asi na pozadani nezmenis. Na operaci kasli, za to chlapi nestoji - ani za silikon na hrudniku, ani na zadku.
28. Prosinec 2008 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
No já sice moc nechápu, co se na tom někomu může tak moc líbit, ale chci být taková.
28. Prosinec 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Nevím, proč bych si měla hledat nového chlapa, on mě má rád takovou, jaká jsem, jde spíše o můj pocit, protože vím, že se mu líbí něco jiného.
28. Prosinec 2008 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bože můj (anonym)
-Terezko,vzpamatuj se!!!Kdyby Tě ten Tvůj Othelo tak miloval,nedopustí,abys trpěla nějakou bolestí,nedopustí,abys šla naprosto zdravá na operaci!!Ty to pro něj v bolestech podstoupíš a on si najde jinou s menším pozadím!!Nakopat ho zcela nepokrytě do prdele a ukázat mu dveře.Takhle sobeckého blbce najdeš všude.
28. Prosinec 2008 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Slepice bude vždy jen slepice.Za rok ji tu máme v tematu - mám velký zadek,nemohu se seznámit,přítel ode mě odešel,co mám dělat?
28. Prosinec 2008 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Holky, sorry, ale tyhle feministické hysterické výkřiky si nechte do nějakého kroužku. A implantáty se dají zase vyndat.
28. Prosinec 2008 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Terku (anonym)
Te¨rko nejedna se o feministické hysterické výkřiky,ale spise o to,ze ti chceme rict,ze to nestoji za to aby jsi ukojila touhu po vetsim zadku,jednak to boli je to velky zasah do organismu a co jen muzu poradit dobre se informuj,pokud nejsi ochotna prijmout i negativni nazory tak nechapu proc se ptas na nazory druhych.ne vsichni to mysli zle.je pravda ze implantaty vyndas,ale muze dojit ke spatnemu hojeni,ja jsem po dvou operacich ne plastickych a pokazde se mi jizvy spatne hojily a musela jsem znovu pod nuz tedy celkem 4x a reknu uprime,ze jizvy nic moc:-(
28. Prosinec 2008 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Hnusnější prdel jak je na těch obrázcích jsem neviděla! Nezbláznila ses? Buď si tady z nás děláš srandu nebo seš prostě psychicky nemocná osoba.....ještě k tomu krátký nohy a je vymalováno:-((((((, fuj, brrrr-----
28. Prosinec 2008 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Já nemám problém s negativními názory, jen mi vadí,když je to podané oprskle a sprostě. Navíc když z toho čiší nenávist k mužům. Jinak s tou operací to byl můj nápad a chlapovi jsem už to dala "pod stromeček" - sama se toho nijak zvlášť už nebojí, tak proč bych teď měla všechno brát zpátky.
28. Prosinec 2008 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
teda nechat si udelat dobrovolne takovou prdel to je na bliti28. 12. 2008 20:36:09, TO BYLO PRESNE NAPSANE!!!
28. Prosinec 2008 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
papat kvasnice.
28. Prosinec 2008 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no jo jenže tadle slečna chce nabrat jen zadek,po kvasnicích bude celá jak prase
28. Prosinec 2008 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Jak jsem psal, mam holky s vetsim zadkem taky rad, ale ani to myslim nestoji za operaci.Sproste primitivy nadale ignoruj...A co se na tom chlapum libi? Tezko vysvetlit, nedokazu rict, proc se mi libi, co se mi libi.
28. Prosinec 2008 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zvětšovák (anonym)
Holky a ženy. Pokud chcete větší zadek tak přijďte. Nakopu Vám prdel tak, že Vám oteče a do konce života si nebudete chtít sednout.
29. Prosinec 2008 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Tak už jsme našli :-) V pondělí jdeme na konzultaci. Zatím ještě s přítelem "ladíme" jak moc zadeček zvětšit. Ale asi ho nechám, ať si vybere, když to nebude moc přehánět.
7. Leden 2009 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne (anonym)
ha co mám říkat já je mi 11 a mám taky větší zadek a děcka se mi smějou zas tak velikánmckej ho jako nemám ale sou teda pěkně protovný chtela bych ho mít strašně malej jak moje spolužačky:(
20. Únor 2009 - 14:03

Stránky

Přidat komentář