Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
99 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci otěhotnět bez vědomí přítele

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
Přeji pěkný den, chci se s vámi podělit o svém "problému" a zeptat se vás na názor.. Jsem s přítelem 3 roky, už víc jak rok neberu HA (on to ví a je srozuměn s tím, že když se něco stane, tak bude mimi) Nicméně se na to ještě necítí, protože se bojí, jaké to bude. Děti má rád a chce je. Jen se teď bojí. Je mu přes třicet a mě o 5 let míň. Já si už malé hrozně přeji, vím že budu skvělá máma, vím to už hodně let. Děti miluji a pomalu začínám cítít, že mám čas na první. Nechci čekat na něco a až si řeknem UŽ, tak zjistíme že to nejde. Příjem máme, bydlení taky. Tak si říkám, že bych tomu trošku pomohla. tj když se udělá jinam, tak si zavést prsty sperma dovnitř. Spíme spolu bez ochrany, takže by to bylo jakože kapička která ukápla.. Co myslíte? vím že bude skvělý táta, ve vzahu nám vše klape, nedělám to jako pojistku nebo tak něco. Prostě opravdu moc chci miminko a přijde mi, že bych se ještě načekala, než přijde on a řekne jdem do toho. Několikrát jsme spolu o tom mluvili.. bojí se.. ale když to zvládlo tolik ostatních, proč ne my, žejo.. co myslíte...
17. Březen 2014 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
I tak to jde.
25. Březen 2014 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
I tak to jde.Ale připravíš se o ten hezký a silný pocit a prožitek,kdy to oba budete chtít a v orgasmu do tebe přítel nastříká semeno.
28. Březen 2014 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Zkus mu to na rovinu říct. Přesně tak, jak jsi to napsala v tom příspěvku. Mě to přijde, jako podvod, na toho chlapa, nezlob se.
28. Březen 2014 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana2 (anonym)
Zkus mu to na rovinu říct....to ti tak ani nemusí "přicházet", to prostě podvod je. Řekla bych, že dokonce ten největší, co může ženská na chlapovi spáchat - teda kromě vymyšleného nařčení ze znásilnění. Mít dítě je pro zodpovědného člověka dost velká pecka, totálně to obrátí život naruby, určitě by s tím měli souhlasit OBA! Jenže pisatelka prostě na partnera nekouká, co jí je do jeho pocitů že, ONA prostě chce dítě, chce a chce a chce, tak bude po jejím, ať se to druhým líbí nebo ne. Ví dopředu, že bude dobrá máma, on že bude skvělý táta, má to tak nádherně nalajnované - slepice sobecká.
28. Březen 2014 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Přesně jak napsala Janina nade mnou, něco v tom duchu jsem chtěla napsat také. Tak ještě - je to podvod na chlapovi a musíte chtít oba. Tohle není sranda, jde o nového človíčka, to není jako nákup nových šatů. Je to živá bytost a závazek na celý život se všemi radostmi i starostmi a navíc se to týká vás obou, ne jen tebe.
28. Březen 2014 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Přesně jak napsala Janina...Vážení, je mnoho lidí, kteří se na to prostě nesmyslně necítí nebo jsou proste jenom trochu líní. Ty je třeba postrčit. Přesto je asi vhodné mu to vysvětlit ("buď v klidu máš na to"), aby jsi nebyla překvapena (lenost a pohodlnost je svinstvo) a nezůstala s prckem sama. Kdybychom tak moc plánovali jak tady někteří popisují (nejen v této diskuzi, ale celkově na tomto WWW), tak by již lidstvo vyhynulo.
28. Březen 2014 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
S tím podrazem mají pravdu,probrat by jste to měli. Ze srdce ti přeju, aby se vám to povedlo za pár pomilování a otěhotněla si hladce.Aby vám to šlo bez trápení a bez doktorů.
28. Březen 2014 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana 1972 (anonym)
Majdo, jak Ti tady všichni píšem. Není to fér. Jestli ten vztah je tak pevný a dobrý, ta si myslím, že když mu řekneš, jak moc toužíš po dítěti, pak Tě má rád, pochopí Tě. Ale Ty tím, co chceš udělat si až tak nejseš jistá (partnerem).. Jak jsem pochopila on "si dává pozor" a Ty to chceš nahrát na "náhodu", no nevím. Dítě Ti převrátí život naruby, zodpovědnost atd.... Jen mě udivují Tvá tvrzení, jací budete báječní rodiče.... Kde bereš tu jistotu? Nikdy jste žádné dítě nevychovali a Ty už to víš. Je to závazek na celý život. Radost i starost. Já mám 3 děti, každé jiné, vychovávané stejně. Jedno dělá radost, druhé velkou starost, třetímu je 14, tak uvidíme. Ale je to velké rozhodnutí. Miminko je hezká věc, ale pak se musíš ukázat Ty a Tvůj partner a začínat s podvodem??? Měli byste se na to shodnout oba, to je pravda.
28. Březen 2014 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Majdo, čeho se bojí? Je mu přes 30, má docela čas. Není to trochu sobec a bojí se, že pak na něho budeš mít méně času?
28. Březen 2014 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Ale začínat podvodem není zrovna dobré. Věř mi, že podle zákona schválnosti se to jednou stejně provalí a pak tě lituji. Ale budeš moct naříkat jenom sama na sebe. Možná, že ti to ale nevadí, že jsi na takové podrazy zvyklá z dosavadního života? Škoda jen, že zatím naše zákony takovým mrchám zatím nahrávají do karet ale nemusí být tak vždy!
28. Březen 2014 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Majdo, a svatba, samozřejmě nebude,když se to podaří. Budeš se tvářit, jako svobodná matka, samoživitelka, že jo? Podojit stát.. nebo si Tě chce vzít?
28. Březen 2014 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
Kubi, svatbu určitě plánujeme. Jsme živnostníci, takže od státu nic nečekáme :-) jinak chápu názory že jsem mrcha.. já bych to před rokem psala taky. Jenže vidím že roky ubíhají a nic se nemění.. vždy jsem chtěla být mladá máma, ať mám na ně energii i čas.. bojím se,že s přibývajícím věkem to už nebude taková sranda. navíc člověk časem zpohodlní a pak si mysím, že už je do toho stereotypu těžší přivést dítě, protože to "naruší" tu bezstarostnou pohodu. - jestli to tak můj už nemá...
30. Březen 2014 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Majdu (anonym)
Tak se nejdřív vezměte, a pak teprve o něčem takovém uvažuj. Pokud se mu nebude chtít do svatby, tak to asi vše nebude takové jaké si maluješ.
30. Březen 2014 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Svatba je přeži (anonym)
Tak se nejdřív vezměte, a...Spousta lidí žije na hromádce i s dětmi. V našem domě z 6 mladých rodin měly svatbu jen 2. A obě až po narození dětí.
30. Březen 2014 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Každopádně to stereotyp naruší, ale pokud to budeš chtít řešit podrazem tak to stereotypem určitě neskončí! Jest-li si myslíš, že ti to projde, tak buď ujištěná, že se najde vždy nějaká blbá náhoda a nakonec to praskne. A pokud ten tvůj bude mít jen stín podezření a nechá si udělat testy tak tě může za podvod dokonce žalovat a chtít alimenty na to dítě vrátit! Těžko se to chápe jak můžeš někomu říkat, že ho máš ráda a chtít udělat dítě od někoho jiného? To myslíš vážně?
30. Březen 2014 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Každopádně to stereotyp...Špatně čteš ??? Komu to píšeš?
30. Březen 2014 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Tak si s někým štrejchni, když myslíš že ti to udělá dobře. Partner o tom memusí vědět. Nechápu, proč to inzeruješ.
30. Březen 2014 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Spousta lidí žije na...No a co jako? To že spolu někteří mladí žijí na hromádce v jedné kleci a kopulují jako zvířata ještě neznamená že svatba je přežitek.
30. Březen 2014 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Svatba je přeži (anonym)
No a co jako? To že spolu...Víc než polovina lidí se nebere. Rozvodovost je vysoká a že se pár rozvede je pravděpodobnější než zůstane spolu. Rozvod je spojený s obrovskou administrativou a soudy. Papír ti nikoho nezachrání.
30. Březen 2014 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Vždyť to říkám. Zvířata a zase jenom zvířata. Společně žerou, chrápou a šukají v jedné kleci a za pár let je to omrzí a narazej si někoho jiného a celý kolotoč se opakuje. Pro takovou spodinu je fakt svatba přežitek, škoda papírů, že jo??? Chudáci děti...
30. Březen 2014 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ferda (anonym)
Nevím proč by nemohla mít dítě bokem?? Takových dětí je až 1/3 v české republice!! Pokud partner mít nemůže, je lepší jak být bezdětní !! nemyslíš! Já bych nikdy nebyl proti, když já nemůžu ať ji udělá někdo další dítě !!Proč ne!
30. Březen 2014 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ach jo (anonym)
Vždyť to říkám....Zase nějaká vdavekchtivá frajle.
30. Březen 2014 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Znám hodně párů co manžel řekl ať si udělá dítě s někým bokem a chtěl být u toho, jak si zašukají ! Je to jen dobře, že muž ví kdo jí to udělá!Někdy je potřeba i vícekrát si zasouložit než ji udělá dítě!
30. Březen 2014 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Babinská (anonym)
Nevím proč by nemohla mít...Ferdo, ty jsi zase zmatený diskuzema o oplodnění zadaných paniček. Tady nikdo nic takového nechce. Majda chce, aby otcem jejího dítěte byl její přítel, ale jen aby o tom nevěděl. Službu vymaštěných oplodnitelů tu nikdo nepotřebuje.
30. Březen 2014 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
Ferdo, ty jsi zase zmatený...Děkuji :-) nevím kdo kde přečetl, že chci dítě od cizího chlapa?!!! chci mít dítě s mým přítelem, se kterým jak píši SPOLEČNĚ plánujeme budoucnost, svatbu, letos nový domek a život. Jen chce s dítětem počkat až na "lepší čas". Podle mě není nikdy lepší čas, podle mě je to jen oddalování odpovědnosti, nebo spíš strachu jak to bude vypadat.. Oba pracujem, vyděláváme, máme se rádi. Není typ chlapa, který by zdrhl a dal roha při nějaké překážce, nedej bože kdyby jsme otěhotněli. jak říkám, počítáme s touhle variantou, že to může stát když HA neberu a spíme spolu bez ochrany. jen to chci trošku pošoupnout... a na to chci znát váš názor..
30. Březen 2014 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Děkuji :-) nevím kdo kde...Tak podle mého názoru jsi pěkně sobecká. Já bych v životě svého manžela do něčeho takového nenutila, hlavně když tady píšeš, jak je zodpovědný, tak mi připadá, že on rozhodně na rozdíl od tebe bude, ale ty jsi prostě zaslepená jedním cílem a vůbec nebereš ohledy na toho druhého. Docela by mě zajímalo, jak by ses tvářila ty, kdyby tvůj partner na tebe naléhal, zatímco ty by ses na to ještě necítila. A jak píšeš, že máte teprve před svatbou, tak na místě tvého přítele bych si tě ani nebrala, protože ty na partnerský život ještě evidentně připravená nejsi. Ve vztahu mají partneři rozhodovat o takhle významných životních rozhodnutích společně a společně s nimi souhlasit a ne, že jeden mermomocí chce a druhý se na to ještě necítí.
30. Březen 2014 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Tak podle mého názoru jsi...Martino a on sobecký není? On bere ohledy na Majdu, že už by ráda miminko? Navíc Majda se nechrání, takže přítel ví, že může každým měsícem čekat zprávu o miminku. Žádný podraz v tom nevidím.
30. Březen 2014 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Majdu (anonym)
Když je to taková idylka, tak se vemte a dítě bude logicky další krok. Nepořizuj si dítě jen tak bez svatby ať už s vědomím nebo bez vědomí přítele.
30. Březen 2014 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Martino a on sobecký není?...On mi sobecký nepřipadá, protože jestliže se na to dle svých slov necítí, tak to nemá se sobectvím nic společného. Brát ohledy na druhého, ano, s tím naprosto souhlasím, ale ne ho do toho nutit! To je totiž docela podstatný rozdíl.
30. Březen 2014 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
no tě pic. Chudák kluk. Plánovat život s pindou, které nelze věřit ani v těch nejzásadnějších věcech... Doufám, že můj syn bude mít jednou víc štěstí na partnerku, když vidím "kvalitu" dnešních mladých holek, docela mě mrazí.
30. Březen 2014 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
p.jojo (anonym)
no tě pic. Chudák kluk....To je uhel pohledu. pokud soulozis bez ochrany a antikoncepce s partnerkou tak nerikas diteti "ne" jen proste hrajes na nahodu. To ze te "nahode" ona pomuze podfukem je vec druha a nepodstatna.
30. Březen 2014 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Já bych řekl, že je podstatná a dost!
30. Březen 2014 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
no tě pic. Chudák kluk....Ono je trochu rozdíl ušít to na něj a pomoct náhodě, které se vystavujeme... Pokud by tvůj syn spával s holkou bez jakékoliv ochrany, tak by si tímhle sám koledoval o malér. Takže se není pak čemu divit, když se "to" stane.. Nejsem sobecká a nezodpovědná jak tu píší ostaní. Naopak jsem zodpovědná až dost. Cíleně oddalovat těhotenství na potom, kdy hrozí mnohem větší riziko jak pro dítě, tak pro rodičku.. to mi přijde nezodpovědné. Ať už Downov syndrom atd..
31. Březen 2014 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Majdo máš recht, jdi do toho,zkus to,na co čekat.Hlavně aby to šlo.Je divný,že když jedete bez ochrany a zatím nic i když jak říkáš,vytahuje a vystříká se ti na břicho,ale stejně ho tam za chvíli určitě znovu strčí,že jo? Hlavně aby to šlo,abys do toho vlítla a aby to šlo lehce.
31. Březen 2014 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Neotravuj s tou (anonym)
Když je to taková idylka,...To není vůbec podstatné.
31. Březen 2014 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
Majdo máš recht, jdi do...Pravdou je,že na některou ženskou spadnou trenky a už je těhotná. Některá si chudák projde peklem,že si člověk kolikrát říká,jak je ten svět nespravedlivý. Majdo ať jsi ten první případ. A neboj, on si na Tvůj stav zvykne a bude se těšit. Ze své zkušenosti říkám, děti to chce mít za mlada,z nerozvážnosti, děcka mají mladé a svěží rodiče a ti rodiče po 40.ce když děti vylítnou z hnízda, tak ještě mají vitalitu na sebe. Co jsou platní rodiče kterým je 60 a mají 15 leté děti a životní sílu a elán v háji.To je bezohlednost i k těm dětím,nemůžu si pomoct.
31. Březen 2014 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
Pravdou je,že na některou...Přesně takhle to nějak cítím. Jsem třetí dítě, takže to znám sama ze zkušenosti. Rodiče mám bohužel starší a co naplat. S otcem jsme si nikdy nerozuměli co do zájmů, protože žil v úplně jiné době a nechápal novou dobu. Máma se snaží být moderní, ale přeci na spoustu věcí už nemá roky. Já naopak chci s dětmi zažívat mnohem více věcí, klidně s nimi i jít někde popíjet (tak jako vrstevníci, co byli prvorození) a mít k nim prostě blízko. Být nejlepší kamarádka a zároveň máma.. Proto chci mít děti brzo, mít je dokud budu mít sama elán a energii. Popřípadě, pokud by měl být nějaký zdravotní problém, kvůli kterému by dítě nemohlo přijít přirozenou cestou, tak to zjistit co nejdříve. Vím, že se to dokáže docela protáhnout pro ty, co děti mít nemůžou. - sama jsem v 18ti letech darovala vajíčka a to z tohoto důvodu. Nedokáži si představit se do téhle situace dostat, proto jsem chtěla pomoct..
31. Březen 2014 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Přesně takhle to nějak...Majdo, není žádný podraz, když se nechráníte, že tomu trochu pomůžeš. Nic špatného na tom nevidím. A máš pravdu v tom, že se můžou přimotat zdravotní problémy a potom je každý rok dobrý. A to nemluvím o nemocech, když žena před padesátkou těžce onemocní a doma má 10ti leté děcko - má kamarádka:(((. Je to extrém, ale bohužel i to se stává. Já nejsem příznivec "starých matek". Tím nechci nikoho urazit.
31. Březen 2014 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
mně to jako podraz přijde, a velkej, a člověku kterého bych opravdu milovala bych to neudělala, ale každý máme hranice nastavené jinde, pokud vám to přijde v pořádku... Jen připomínám, že Magda píše, že se o tom s přítelem bavili a ten jí ZCELA JASNĚ ŘEKL, ŽE DĚTI JEŠTĚ NECHCE. Je jasné, že ona ten podraz samozřejmě udělá, už si to tu tak pěkně zdůvodnila - ale ať potom není překvapená a rozčarovaná, že tatínek nebude jásat, jak si naplánovala.
31. Březen 2014 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Účel světí pros (anonym)
mně to jako podraz přijde,...Některým lidem je třeba napovědět, jiné je potřeba popostrčit a některé je nutno pořádně nakopnout, aby se rozhoupali.
1. Duben 2014 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo!!!!!! od (anonym)
Jo, on se na to necítí??? To je přesně výrok chlapa, sraba. Nikdy se to nebude cítit, vždycky si vymyslí, proč teď zrovna ne. Pak Ti bude 30, 35, 40..... a pořád se nebude cítit? Jdi do toho! Jak tady psala Petra, starý matky, to je hrůza! Jsou v přechodu a řešej pubertu svých dětí!!! Ani za nic. Jdi do toho. Já měla jedno dítě ve 24, druhé ve 28 a nelituji ničeho. Děti jsou velké a já "relativně" mladá. Musíš Ty, on se nerozhoupe, jakmile má tyhle řeči.
1. Duben 2014 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Doporučuji všem mužům, aby bezpodmínečně vyžadovali před zápisem do matriky test otcovství! A jak se tohle vžije, tak přestane být 1/3 dětí kukaččích a bude jednou pro vždy pokoj!
1. Duben 2014 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Doporučuji všem mužům,...Ale Majda to dítě chce se svým chlapem, ne s někým jiným.
1. Duben 2014 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Majdo (anonym)
Název diskuze je zavádějící. Většina chlapů tady nepochopila, že chceš otěhotně "omylem" se svým partnerem. Ty, telata, mužský v tom už viděj podvod, že si chceš dítě uhnat jinde. Ach jo.
1. Duben 2014 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
Nechci se nikoho zastávat,ale nejvíc o všeljakém podrazu a zradě tady mluvily ženský. A o žádném uhnání jinde nebyla řeč. Od samého začátku si Majda chce protáhnout prsty od semena přes brázdu.
1. Duben 2014 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Nechci se nikoho...přesně tak to Majda myslela. Možná spíš , nějak, injekční stříkačkou. To by nešlo?
1. Duben 2014 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
Když to chce udělat nepozorovaně, tak stříkačkou asi ne.Zkuste si představit,že se vám partner vystříká na bříško nebo na půlky,podle polohy.Nezbývá než to rukou nenápadně rozetřít a stáhnout kam je potřeba a v rámci hrátek.Nebo jak vyteče,hned změnit polohu třeba na koníčka a mokrýho od semene ho přisednout. To víš ,nejhezčí je,když do tebe pustí celou dávku,ale toho se zatím Majdo nedočkáš .
1. Duben 2014 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hot secretary (anonym)
Marně jsem se po přečtení příspěvků od Majdy pokoušela pochopit,co vlastně řeší,když oba mají spolu nechráněný styk a ponechávají početí zcela náhodě.Už i trochu zkušenější žena si dovede v takovéto situaci poradit a nejspíše už by byla v očekávání.Dovede partnera snadno naladit na stejnou vlnou. Dosáhne svého aniž by mu bylo něco nápadné a dobře zná polohy v kterých muž snadno ztratí hlavu...Osobně si myslím a nikomu nenutím názor,že žena by to měla už vyřešené.Nedávala by prostor "zaručeným" radám jak na to...
1. Duben 2014 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
tak nějak (anonym)
Něco jiného by bylo kdyby přítel dítě skutečně nechtěl. To by pak byl podraz. Ale pokud jen zatím nechce a odkládá, pak asi potřebuje k tomu nakopnout a možná na to i čeká.
1. Duben 2014 - 17:30

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama