1505 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci oplodnit vdanou ženu

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ralph (anonym)
Již dlouho mám silnou potřebu udělat dítě vdané ženě. Chtěl jsem se této touhy zbavit, ale prostě to nemůžu dostat z hlavy. Nevím jak. Vzrušuje mě pomyšlení, že někde je vdaná žena a čeká se mnou dítě. Manžel o ničem neví a je to pouze její a mé tajemství. Vím, že to není správné, ale já to tak prostě cítím. Už jsem si i podal inzerát, ale zatím mi žádná žena neodepsala. Buď se budu muset té touhy nějak zbavit a nebo ji najít, ale tedy nevím jak.
1. Srpen 2010 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
vincenzina (anonym)
to je zajímavý, to by mě nenapadlo, že by mohl mít někdo takovou touhu... Lepší by bylo se té touhy zbavit. Mohlo by se klidně stát, že až by se Ti to povedlo zrealizovat, mohl bys začít prožívat muka, že bys chtěl být s ní a vychovávat své dítě... Zajdi si za nějakým dobrým psychoanalytikem, aby zjistil, proč máš takovou touhu...a pak to odstranil.
1. Srpen 2010 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ahoj Ralphe, (anonym)
Již dlouho mám silnou...mě to taky moc vzrušuje a jednou bych to chtěla moc realizovat. Jenže vdaná nejsem a s přítelem jsem teprve 2 roky a není nejvhodnější zázemí. Já jsem teď nezaměstnaná, takže teď musí táhnout domácnost sám a má hodně malý plat (učitel). Až na tom ale budem lépe, šla bych do toho. Ale pochopitelně nechci plodit s nějakým pitomcem a budu si řádně vybírat. Je to ale otázka několika let. Než budeme mít vlastní bydlení. Zatím jsme v podnájmu.
1. Srpen 2010 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
zajímavý (anonym)
mě to taky moc vzrušuje a...a mít dítě se svým přítelem/manželem už není tak lákavý?
1. Srpen 2010 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
uf (anonym)
mě to taky moc vzrušuje a...chudák přítel :-( a ještě větší chudáci Ty děti, které berete asi jako hračky...jste zvrácený
1. Srpen 2010 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
mě to taky moc vzrušuje a...Ty i Ralph si asi neuvědomujete, že jste velcí sobci... Chudák manžel, chudák dítě!!!! Jo a ještě něco, byla by celkem legrace, kdyby sis nějakého takového našla, měla s ním dítě a on třeba za cca 3 roky přijel, řekl by manželovi, že je to jeho dítě, o tebe by mu nešlo, jen by chtěl vychovávat dítě, a soudil by se o ně s tebou! Hmmmm... Fakt dobrá představa!!!
1. Srpen 2010 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
XXX (anonym)
A teď by měla nastat touha navštívit psychiatrickou léčebnu!
2. Srpen 2010 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
jak jednoduche (anonym)
Již dlouho mám silnou...Tak se ozen a muzes na tom makat.Řekla bych, že manželce by nevadilo.A ještě ti to nikdo nebude mít za zlé.Jenže to bys nesl zodpovědnost za následky a to se ti asi moc nechce.
2. Srpen 2010 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Dolce Glamour . (anonym)
Již dlouho mám silnou...Já osobně pomalu začínám uvažovat,že si nechám udělat dítě od cizího muže. S manželem se snažíme o dítě uz dva roky a nic. Myslím,že bych se ráda sešla se sympatickým a diskrétním mužem v době mé ovulace a nechám se oplodnit. Kontakt: dolce.glamour@seznam.cz Jsem docela pohledná,přesvědčit se můžete sami: www.lide.cz/dolce.glamour Odpovím pouze na e-maily s fotografií, může se jednat i o intimní fota, nejsem konzervativní. Petra.
2. Srpen 2010 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
.
3. Srpen 2010 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
:::::: (anonym)
Skus to, změnit samce! Často to pomůže !!
4. Srpen 2010 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek - pro Dol (anonym)
Ještě bych si to raději promyslel.Co už se jednou stane to se nedá vrátit.Se svojí manželkou jsme se dočkali po 13 letech !!! přirozenou cestou,když už jsme to pomalu vzdávali...léčitelé,bylinky cvičení,3X umělé oplodnění atd..Na radu jsme několikrát jeli do "Juginy k moři" změnili jídelníček a hlavně se na to vykašlali s tím, že nejsme jediní...no a ono to zabralo.Prý se lidský org. po 30 nějak láme a to i hormonálně, tak kdo ví jak to teda je. Já k tomu humorně dodávám, že se nám to podařilo s pomocí boží a sousedů :-)))
4. Srpen 2010 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
sportovec a tať (anonym)
tak já se hlásím, dva potomky už mám, a jsou docela povedený. Co docela, dost!
4. Srpen 2010 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
mart (anonym)
Již dlouho mám silnou...Ralphe, ozvi se mi prosím. Já zas sním o tom, že mou manželku oplodní cizí muž. Budu se na ni dívat jak ji krásně roste bříško s pomyšlením, že není mé. Pospěš si má právě ovulaci. unce@seznam.cz
11. Leden 2011 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
eliss (anonym)
Klidne oplodnim jen napis muj email aaaramisss@gmail.com
26. Leden 2011 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Foxy (anonym)
Říkáš: Chci oplodnit vdanou ženu... A v čem je problém? Pokud jsi její manžel, klidně do toho jdi!
26. Leden 2011 - 21:21
Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
U každého jednoho z nás již v momentu našeho početí bylo rozhodnuto to, jaké bude mít pohlaví. Vždyť jen Pánu Bohu děkuji za to, že mně stvořil jako muže a ne jako nějakou ženu! Jenom Pánu Bohu děkuji za to, že mi obrazně řečeno do ruky vložil ostrý a dobrý meč, abych ve vhodné příležitosti arogantnímu hajzlovi mohl useknout jeho podlou palici a bít se s nepřáteli, a je-li toho zapotřebí, tak v boji i umírat za hodnoty a ideály Kristova evangelia!! A jenom Pánu Bohu děkuji za to, že nevložil mi namísto meče do ruky pouze nějakou hnusnou umrnčenou panenku - Fuj!!! Hnus!!! A obdobně zas na druhé straně plně respektuji to, že třebas nějaká žena řekne formálně totéž, avšak v úplně opačném garde jako jsem právě v předešlém odstavci řekl já… Pokud jste totiž jednoho z Vašich rodičů nikdy v životě ani jen nemohl vidět, a to zejména pokud se jednalo o rodiče opačného pohlaví jako jste Vy sám, pak to je “nejlepší cesta” k tomu, aby z Vás v té Vaší úplně nenormální a nepřirozené jednorodičovské rodině Váš rodič opačného pohlaví třebas i nechtěně vychoval homosexuála. Fuj!!! I takoví upíři sálající kolem sebe ledový mráz a páchnoucí hnusným hřbitovním smradem odporně hnijících zdechlin – pokud by vůbec něco takového existovalo – by mi byli nepochybně osobně “sympatičtější” než nějací zvrácení teplí buzeranti. Ale potkat bych ovšemže nikdy nechtěl ani jedny a ani ty druhé. I sám polibek mezi chlapcem a dívkou, mužem a ženou má rovněž své mravní pravidla. Za morálně oprávněný lze považovat polibek pouze jen mezi jedinci opačného pohlaví, a i to pouze jen tehdy, kdy je spojuje skutečná vzájemná láska, respektive tehdy když polibek vyjadřuje jejich skutečně hluboký citový vztah a náklonnost, tehdy kdy je spojují představy o budoucím společném životě. Nemám zde na mysli běžný přátelský polibek na líce mezi chlapcem a dívkou, ale líbání se jako sexuálně – erotický projev, což je již něco úplně jiného. Na polibek se vztahují tytéž mravní požadavky jako na celý pohlavní život – opatrnost, uvědomělá disciplinovanost a chování regulované rozumem. Při uchování mravní čistoty v pohlavním životě, a to ať již v období před manželstvím, anebo v ochraně proti manželské nevěře se třeba vyhýbat situacím, které mohou vyústit do “vítězství” pohlavní touhy nad rozumem a mravností člověka. Vždyť líbání se muže a ženy je vysoce intimní sexuálně – erotický projev, který je součástí přípravy na intimní sblížení. prostě: Rozumný a dobře vychovaný člověk by se měl vyhýbat situacím, které ohrožují jeho mravnost.
6. Únor 2011 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
princezna82@sez (anonym)
Hledám muže, který by chtěl mít dítě s vdanou ženou. Nejlépe z Moravy. Napiš.
7. Únor 2011 - 3:26
Obrázek uživatele Návštěvník
ogar (anonym)
Hledám muže, který by...Bude sa prcati ?
7. Únor 2011 - 4:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Luisse (anonym)
Milý Ralphe.... vůbec se tvé tužbě nedivím já mám podobné myšlenky, být romanticky oplodněná, ale žádné závazky!!! Mám k tomu veškeré podmínky a zázemí, ale chtěla bych si to opravdu prožít, né otěhotnět nahodile s nějakým hejhulou.
26. Březen 2011 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
brb (anonym)
vy jste banda debilu :Dnaprosto souhlasím, myslíte akorát na sebe a na dítě či přítele(přítelkyni)/manžela(manželku) už nemyslíte!
26. Březen 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
lelele (anonym)
a co když si to potom ta oplodněná rozmyslí a bude po tobě chtít, aby ses staral, platil, práskne to u soudu?
27. Březen 2011 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Jistěže by to pro tu ženu bylo nejlepší řešení. Zájem biologického otce se v tomto případě nedá předpokládat. Takže by tato žena lehce dosáhla dalšího příjmu do rodiny. Jen je potřeba počítat s rizikem, že to dítě může být po otci debil.
27. Březen 2011 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
oplodneni@email (anonym)
Jsou ženy nebo páry, pro které to je řešení. Takové bych dal nějakým moc příjemným způsobem své plodné a v praxi vyzkoušené spermijky k dispozici...
25. Duben 2011 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
ahoj ralphe seem vdaná je mi 27let a beru to
2. Květen 2011 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
Ralph je taková lidská kukačka. Kdyby pomohl neplodnému páru ke zdravému dítěti a zmizel ze scény, dalo by se to pochopit. Ovšem rizika jsou příliš velká. Já bych to asi nesnesl pozorovat tajně jak mi někde roste potomek.
2. Květen 2011 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
a co když si to potom ta...tak to by byla hóóódně drahá šukanda. Platit 20 let alimenty - to je pár miliónů.
2. Květen 2011 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Milý Ralphe.... vůbec se...jenomže Ralph je typický hejhula a n avíc se nejmenuje Ralph.
2. Květen 2011 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
Chci oplodnit vdanou ženu... no jestli je provdaná za tebe, tak proč ne?
3. Květen 2011 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
merylin (anonym)
Již dlouho mám silnou...Já tě zcela chápu.... také uvažuji se nechat nezávisle oplodnit, nádherně si prožít ty chvíle, kdy si to oba přejí a s tím vědomím muž stříká své semeno do partnerky.
1. Červen 2011 - 17:32

Stránky

Přidat komentář