Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci dítě, ale partner stále ne

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ráda bych radu, jsem s partnerem tři roky, je mi 27 a on je o 7 let starší. Bohužel stále nemá myšlenku na dítě, v budoucnu prý bude chtít ale teď si myslí že na to není připravený. Vždyť je mu 34 bude vůbec někdy připravený? Přítel je velmi zvláštní člověk, a věřím že pro něj dítě bude opravdu velké terno :-D nesnáší hluk, jekot dětí a stále jen pracuje.Jistě se tady zobrazí komentář s otázkou " Uvažovala jsi zda je vůbec chce s tebou ?" Ano uvažovala:-D Jsem jediná s kterou vydržel více jak rok a první s kterou bydlí to už přece něco znamená? :-) TEda doufám...Najde se zde muž který mi zde na toto dokáže říct svůjnázor?
27. Prosinec 2011 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
carlos (anonym)
Hodně mužů nijak zvlášť po dítěti netouží. Část žen se proto uchyluje i k různým úskokům, či nucení. Samozřejmě, když se to pak narodí, většina mužů se rozplývá, nicméně obecně vzato slouží dítě často jako dost nechutná páka a "zajištění" si chlapa pro "sebe". Někdy je prostě dítě využíváno jako silná zbraň a je hodně případů, kdyby bez dítěte by už ten muž s dotyčnou osobou dávno nebyl. Navíc, část mužů si uvědomuje co může přijít po narození. Hodně žen se tím zásadně mění, mění se též sexuální život. Nic z toho není pro muže tedy nijak motivující. Také "doborovolná" účast u porodu dovede s některými věcmi pěkně zamávat.
30. Prosinec 2011 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
René (anonym)
Ráda bych radu, jsem s...Petro, Carlos má zase pravdu! Jako v každém tématu. No a jestli chceš názor ještě od někoho jiného, např. ode mě, tak já sice nevím, kvůli čemu si Tě Tvůj přítel "pořídil", ale když jsem si přečetl Tvůj příspěvek, došel jsem k závěru, že kvůli dětem určitě ne. Je téměř jisté, že on děti v žádném případě nechce; jen zatím nenašel odvahu Ti to říct. A nejspíš tu odvahu ani nikdy nenajde. Doted' se vždycky spokojil s tím, že se vymluvil tak, jak píšeš. Možná čeká, až na to přijdeš sama, že on děti nikdy nechce... Mimochodem - pokud bych já byl v jeho kůži, také bych čekal, až na to přijdeš sama. Já také nerad říkám pravdu do očí. Tak doufám, že jsem Ti svým názorem nezkazil radost, Silvestr, Nový rok a já nevím, co všechno.
30. Prosinec 2011 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tak u me je to naopak,je mi 33 let,partnerce 37 let.Ma z z manzelstvi 13 leteho syna a o druhem diteti nechce ani slyset.Male deti ji vadi a vyhyba se jim jak jen muze.Syna miluje ale pouziva spartanskou vychovu,coz se mi libi.Pracuje jako veterinarni lekar a zvirata hlavne pejsky nadevse miluje.Rika,ze jeji druhe dite je jeji pejsek.Jinak nam vztah klape az na jeji averzy na male deti a mimina.
25. Září 2012 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pomoc s početím (anonym)
Jsi sympatická žena, která ví co je muž a má skutečně zájem o své oplodnění. Nebráním se Ti pomoci.Hledám ženu hledající přirozenost. Můžete být samozřejmě i dvě kamarádky, které chcete být těhotné současně. Jsem zralý muž, chlap 190 cm vysoký,robustní postavy a slovo držím. Snad to solidní ženě, ženám takto k oslovení stačí a ví o co mi jde.O skutečné setkání.Těším se na Tebe, Vás.Jsem plodný muž mající děti s partnerkou v dlouhodobém vztahu.Geny -dcera je například lékařka.Můžete být z celé ČR. Na místě setkání se jistě domluvíme. Jde o přirozené početí, stříkačky jsou pro mladé a nezralé muže a to předpokládám nehledáš, nehledáte. Piš jen na email: najduzde12@centrum.cz. Těším se.
7. Červenec 2018 - 11:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama