17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci být FANTOMAS

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Střecha (anonym)
Ahoj, já mám dost zvláštní úchylku. Toužím být Fantomasem. Je to můj idol od dětství. Mě se líbí jak je nepřemožitelný a fikaný, má vždy rafinovaný plány a nikdo ho nechytil atd...Ale hlavní problém je v tom, že Fantomase důvěrně napodobuju, i na veřejnosti. Ve škole jsem s tím měl taky problémy, protože při hodině jsem se často nekontroloval a tichou třídou jsem nahlas zvolal....cha cha cha cha cha....tak jako se směje Fantomas. Nejednou jsem za to dostal poznámku. Když jdu po ulici, několikrát jsem se přistihl, že si jako sundávám masku a mé pantomimy si někdy všimnou kolemjdoucí a udiveně na mě pohlížejí...Asi před rokem jsem si přes internet pořídil konečně tu modrou masku jakou nosí Fantomas a pořád ji doma nosím. Od rána do večera. Masku na sobě mám i když venku na zahradě sekám trávu, pleju záhony, vyštipuju rajčata, nebo jen uklízím kolem baráku atd...Dělá mi to náramně dobře. Moje přítelkyně mě chápe,ví co mám za úchylku ale je z toho trochu přepadlá, když musí pořád koukat na tu moji zalatexovanou kebuli. Ale když já tak toužím vypadat jako Fantomas. Mám i černé sako a kalhoty k té masce, takže komplet jako Fantomas vypadám. A takhle chodím po zahradě a doma...Ještě si chci pořídit pořádnou motorku a s maskou Fantomase se prohánět po silnici. Ale není to proti předpisům? Nedrapne mě třeba policie, když zastaví motorku, nebo auto a uvidí v něm sedět Fantomase?... Já takhle chci totiž chodit mezi lidma, do práce i jezdit autem - s maskou Fantomase. Teprve pak budu spokojený člověk. Prosím poraďte mi, jak na to, abych mohl chodit i mezi cizími lidmi jako Fantomas, předem děkuju
3. Září 2009 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Takovou hovadin (anonym)
může napsat jemom pablb. Odhadoval bych tě voliče KSČSSD ! Magore
4. Září 2009 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
stará Funesová (anonym)
Ne,myslela jsem si,že je to JC,ale ten už Fantomasem je dlouho:-)
4. Září 2009 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Někdo se baví zakládáním stupidních témat.
4. Září 2009 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyyy vole (anonym)
Pavle Střecho (i to jmeno je suprovy), Ty jsi format. Dobrej lochec jako svina, s Tebou bych zasel na pivo, to Ti reknu. Keep it up!
4. Září 2009 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Střecha (anonym)
CHA - CHA - CHA - CHA - CHA - CHA....sorry, ale musím být ve formě. Tak tedy pro "tyyy vole" - jo, na pivko rád zajdu, řekni kdy a kde se sejdem a já tam přijdu - poznáš mě snadno - přijedu tam jako fantomas, protože dnes odpoledne jsem si v autobazaru zamluvil ojetého citroena - takového, ve kterém jezdil fantomas. Tak čágo
4. Září 2009 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
Ahoj Fantomas - vždy som obdivoval ?udí, ktorí sa snažia byť sami sebou....
5. Září 2009 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Anet (anonym)
Držím palce, Fantomasi. Já takovéhle odchylky (záměrně nepíšu úchylky) miluju.
16. Září 2009 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
radim špalek (anonym)
ani hovno
27. Listopad 2009 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
Pavle Střecho (i to jmeno je...... pleju zahony, vyštipuju rajčata...:-))))))))))))
27. Listopad 2009 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Commissaire Juv (anonym)
Pavle Strecho, kde jste na internetu koupil masku Fantomase? Prosim o odkaz na www, dekuji. Uvedomujete si vsak, ze Vase predstava o teto postave je formovana pouze nejznamnejsi filmovou verzi?! Postava Fantomase vznikla knizne v roce 1911 a v dobovych ilustracich je Fantomas zobrazovan spise coby fesak ve smokingu s cilindrem na hlave, maskou a la Zorro na tvari a prohanel se ve fiakru. Takze pozor, opravdova podstata Fantomase nespociva v modre latexove masce a motorce! Nebudte pomylen a vazne rozmyslete, jakym zpusobem zosobneni Fantomase pojmete. PS. Kdyz jste se famtomasovsky smal cha cha cha znel jste jako Marais, nebo jako Raz?
28. Listopad 2009 - 4:45
Obrázek uživatele Návštěvník
adam (anonym)
Ahoj, já mám dost zvláštní...Je mi tě líto, nechci tě urazit, ale je to myšlení 7 až 9 ti letého kluka. mohl by jsi už vědět, že tato postava je vymyšlená autorem a proto také vždy vyhraje. Kdyby totiž již v první knize prohrála ev. zahynula, nebylo by o čem psát. Měl bys s tím něco dělat, než ti to přeroste přes hlavu. Aby jsi pak nakonec neskončil v ústavu a nečekal třeba na Napoleona co připluje vodovodem.
29. Listopad 2009 - 2:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Fantomas (anonym)
Nikdy nebudes jako ja .... cha cha cha
2. Září 2014 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Tak tohle je tady úplně nejlepší téma :-)
2. Září 2014 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
komisař Juve (anonym)
...už brzy s tebou bude konec Fantomasi
2. Září 2014 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
tykve (anonym)
Fantomas je vymyslena postava,protoze pokud by nekdo takovy existoval realne a mel takove schopnosti a moc, musel by okomzite zrusit psychiatrii jako samostatny obor.
4. Září 2014 - 5:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama