0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chceme mít dítě

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Na jedné straně existuje řada příspěvků na internetu o sexu, ale už méně, jak to zařídit, aby žena otěhotněla.
29. Leden 2007 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Bezdetna co nel (anonym)
Snad sexem ne. A zda mas/te naky zdravotni problem musis vyhledat specialistu. Zda je vse Ok chce to jen zmena partnera nebo svuj cas. Hodne stesti!!
29. Leden 2007 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Zdravim, mohu Vam pomoci s pripravky Aloe-vera od firmy Forever Living Products. V pripade zajmu piste na e-mail: libor.ucen"centrum.cz
30. Leden 2007 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Zena otehotni,pokud to tak Buh chce.Ma to svuj skryty vyznam.Pak-li to nebude v Jeho vuli,mas smulu,Jitko. Zaridit se da spousta veci-materialnich,ale ten zazrak,kdy se zrodi novy zivot musis nechat na stvoriteli...Pak-li mi rozumis,...
30. Leden 2007 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jouda (anonym)
Jasně, ale trochu pomoci se tomu snad dá, ne?
30. Leden 2007 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Aja (anonym)
Až budu mít mimi tak hlavně tak půl roku před tím začni žít fakt zdravě a vysadím HA. Pak se začnu teprve snažit... Ale je to stejně na přírodě.
30. Leden 2007 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů. Většinu z nich nakonec pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi. Někde jako doplněk ne moc zdárné klasické léčby, něco zvládly samy o sobě, jako například podstatné zlepšení imunity a jako prevence řady problémů. Mám z toho takovou radost, že vám to musím napsat. Zkoušeli jsme kde co se střídavým účinkem. Až mi kamarádka poradila, že objednávají
31. Leden 2007 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
D. (anonym)
http://www.futurebaby.estranky.cz/
9. Srpen 2007 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
trtrt (anonym)
majka aneb herbalife a podobne....
27. Prosinec 2007 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Anki (anonym)
Já jsem se s manželem snažila o miminko 2,5 roku nakonec nám pomohly přírodní potravinové doplňky nyní jsem v 9 měsíci pokud budete chtít bližší informace tak mi napište na email AnnaVrablikova"seznam.cz ráda poradím
24. Duben 2008 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ahojky taky toužíme mít dětako jenže se to ozvim až 22.května jestli jsem nebo ne ma z toho obavy chtěla bych miminko a moc
24. Duben 2008 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
etela kicova (anonym)
nemohu otehotnet 3roy spolu zijeme jsme manzele
8. Prosinec 2008 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
!! (anonym)
Tak zkus vyměnit samce, často to pomůže! Tak si najdi milence. Většinou to pomůže!
31. Červenec 2011 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
nemohu otehotnet 3roy spolu...Milá Etelko , rád Ti dítě udělám . Mám 4 krásné biologické děti / 603413327 / .
17. Srpen 2013 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
uf... (anonym)
Milá Etelko , rád Ti dítě...Martine Pekárku, už odtáhni. Už nevíš na jakou diskusi bys napsal, aby sis konečně zašukal?
17. Srpen 2013 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Mike (anonym)
nemohu otehotnet 3roy spolu...Ahoj Etelko , rád Tě oplodním zcela gratis . Mám několik biologických zdravých dětí . Zavolej 603889409 .
11. Září 2013 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dawid (anonym)
Ahoj Etelko , rád Tě...davejte si pozor na zvrhliky kterym jde jenom o sexual.deviaci . Tady na tomto foru se obzvlaste ukajeji ruzne pochybna individua , od kterych dat rychle ruce pryc! Vazne tema ale ne zde.
11. Září 2013 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ploditel (anonym)
Oplodnil jsem 2x nezávazně vdanou ženu . Rád bych oplodnil další / 773548801 / .
12. Září 2013 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
sušenka (anonym)
Oplodnil jsem 2x nezávazně...Jednou budeš velmi rád, až ti dojde soudní obsílka, že na základě výsledku otcovských testů budeš platit alimenty :D Ale jinak FUJ, kdoví co máš za choroby, pohlavní, dědičné a kdoví jaké mutace. Dítě od tebe musí být sbírka všeho dohromady. Nebrat.
12. Září 2013 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Elenka (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na názor ostatních, co by dělali, kdyby se jim stalo to, co mně. Já už bych taky miminko moc chtěla, momentálně hodně intenzivně se na to cítím i psychicky i fyzicky. Mám přítele a nedávno se do mě udělal prostě poprvé a pak ještě dvakrát, bohužel ne v plodné dny. Byla jsem jako vyměněná, šťastná. Pak jsme se o tom s přítelem bavili a on mi řekl, že mi chtěl udělat radost, a že už to tak dělat nebudeme, protože se ještě na děti necítí. Prořvala jsem pár nocí a denně na to myslím, jak mi to ublížilo, i když ho mám velmi ráda. Stydim se, že jsem to řekla jen nejbližší kamarádce.
15. Září 2013 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
nemohu otehotnet 3roy spolu...Etelko , rád Tě diskrétně oplodním / 775052911 / .
19. Září 2013 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Etelko , rád Tě diskrétně...Prasáku , táhni do háje a nech nešťastné ženy na pokoji . Etelko , najdi si centrum asistované reprodukce , tam Ti pomůžou .
19. Září 2013 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jerry (anonym)
Prasáku , táhni do háje a...Nech Etelku na pokoji . Při plození si užije .
20. Září 2013 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Elenka (anonym)
Elenko,poslala bych ho do háje a našla si jiného chlapa,názor na to,zda již mít rodinu či ne,bývá ve vztazích velmi důležitý,pokud je "každý někde jinde",stejně se ten druhý jen trápí a většinou to vede k rozchodu.Na světě je 5miliard chlapů-je z čeho vybírat,chce to hledět dopředu,ozývat se na inzeráty,psát na chatu s klukama,a až třeba někoho najdeš,opustila bych toho hajzla(je to egoista)a v klidu bych si založila rodinu.Roky ti utíkají,chlapi se přeberou a po třicítce kolem tebe budou už jen rozvedení,nebo chorobní záletníci a podobně..Měj se ráda,radím Ti,a udělej pro sebe to nejlepší,zasloužíš si to nejlepší,a když tvé tělíčko velí už být maminkou,buď šťastnou maminkou.-Zažila jsem to také,jeden byl věčný student,a druhý chorobný lhář,takto jsem strávila s prvním dva,s druhým 4roky,pořád jsem čekala,až on bude chtít-ne co chci já- a on nechtěl,že až později a necítí se a dke co...až jsem jednou zjistila,že ten mrzký inteligent"drbe"s jinou,tak jsem to pochopila,neměla jsem dost ráda sama sebe,a jak jsem se začala rozhlížet po muži,co má stejné životní hodnoty jako já,a nechce jen to své:JÁ -AŽ NĚKDY BUDU CHTÍT-JÁ, potkala jsem manžela a máme dvě nádherné děti..Pochopilas to?Ten chlap si tě neváží,kluk yb měl holku na rukách nosit,a ne aby mu ona zobala z ruky a řvala doma do polštáře..
26. Září 2013 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Děkuji za názory. No, on jinak hajzl není, prostě mu umřela maminka, když byl ještě miminko a neumí tu lásku dávat asi najevo a řekla bych, že si tu mojí ani nezaslouží. Bohužel, já takový introvert moc vztahy navazovat neumím a přes net to prostě nikdy nevyšlo. Snažím se teď ale rozhodit sítě přes přátele a získat nové kamarády, jinak bych zůstala závislá na tomhle příteli. Už jsem mu napsala i mail , kde mu to všechno vysvětluji a aby se rozhodl teď nebo nikdy, prostě jinak to nevydržím. Zatím mi neodepsal, asi fakt neví, co má dělat. Rád mě určitě má, ale nemůže být pořád jak malé dítě. Jj, chlap by měl ženu na rukách nosit, vážit si jí, to já od něj necítím. Takže teď se uvidí, budu pevně stát za svym rozhodnutím a jsem zvědavá, co a jestli něco napíše. Díky.
27. Září 2013 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
tak to (anonym)
Elenko,poslala bych ho do...promiň, ale dost debilní názor. Určitě je důležitým faktorem pro výběr partnera to, jestli někdy vůbec chce nebo nechce mít děti, ale odkopnout někoho koho mám ráda jen proto, že on se zatím na rodičovství necítí? Třeba je jen zodpovědnější než Elena. Podle stylu vyjadřování bych tipla, že jí víc jak 25 není a žádné biologické hodiny jí zatím netikají. Píšete, že ten kluk je egoista, protože myslí na sebe - a co dělá Elena? Prostě to dítě chce a chce a chce, že? Bez ohledu na pocity toho druhého. A rada v tom smyslu, že si má najít někoho, kdo je zrovna teď taky nastavený na to mít dítě... myslím že lidé by si měli hledat partnera pro život, a ne chodící spermabanku která ukojí jejich potřebu mít dítě zrovna teď hned.
27. Září 2013 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ha ha (anonym)
Chcete dítě???? Tak co tady kecáte???? Mrdejte!!!!!
27. Září 2013 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Tak to: Děti mít chce, ale mění názory jak ponožky. Neví prostě, co chce. Mimochodem, je mi 28 a pracuju s dětmi jakéhokoliv věku skoro 10 let a troufám si říct, že bych dítě zvládla s prstem v nose levou zadní, takže o zodpovědnosti něco vim. Samozřejmě,že dítě chci, ale pokud ho nebude chtít on, tak s tím stejně neudělám nic, i kdybych se postavila na hlavu. Další důvody mé nejistoty tady ani nepíšu, jinak bych určitě o rozchodu neuvažovala.
28. Září 2013 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Ale i tak děkuju za názory, co osoba, to jiný názor. Samozřejmě, nejlepší je vyslechnout obě strany a ne jen jednu, ta si to vždycky přikrášlí. Prostě jsem se jen chtěla zeptat na názory anonymních lidí. Díky.
28. Září 2013 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
mike (anonym)
moje telefoní číslo 603889409 je tady zneužíváno k údajnému oplodnování apd...nemám s ničím takovým nic společného a na reakce pod přezdívkou mike nikdo nereagujte nejde mně to nijak smazat !!!pozor na zneužívání jmen a tel čísel....může to rozvracet partnerské vztahy apd lidi se tady takhle mstí na druhých já dosud o tom ani nevěděl že tady něco takového je....
23. Říjen 2014 - 10:07

Přidat komentář

Reklama

Reklama