354 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chce někdo hubnout se mnou? Mám velkou nadváhu ...

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Ahojky Chci začít hubnout, ale potřebuju komunikovat s lidičkama, kteří to zkusí se mnou. Nápady, poznatky, nálady, krize řešit s vámi, přidá se někdo? Mám vysokou nadváhu, IBM 58,8 a měřim 170 cm a vážim 170 kg.Vim, že je to katastrofa, ale chci s tím něco dělat.
26. Září 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahoj, to je opravdu dost, ale to víš, viď?..:)) Já jsem také hubla, a sundala jsem 15kg a teď se to pomalu sune zase nahoru. Jenže já jsem i před zhubnutím měla BMI 25, tak to nebylo zdravotní riziko. neboj se a obrať se na lékaře. Obezitolog ti nejlépe poradí jak jíst, kdy jíst, co jíst, abys hubla pomalu, rovnoměrně a nevrátilo se ti to. najdeš bezvadný kamarádky, legraci a odměnou ti bude navíc zdraví a lepší postava. Při tvé váze budeš určitě ze začátku ztrácet kila poměrně rychle, bude to na měsíce, ale když vydržíš, uvidíš výsledky. Držím palce, vím jak mě vadil každý špekanec, hlavně na břiše. Kolik je ti a na kolik kg se chceš dostat? Piš, protože takových jako ty je moc a nemají odvahu se zapojit do diskusí typu: Měřím 170 a vážím 60, jsem hrozně tlustá. Co se týče typů a triků, těch je na netu nepřeberně, jde o to nenaletět na zázraky, uvědomovat si, že se musí opravdu zamakat. Měj se.
27. Září 2006 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
170 kg je dost. Zvládnout se to dá ale člověk musí mít velké odhodlání. Jeden francouz měl také kolem dvouset kilo a nasadil redukci, měsíčně sundal 10kilo a dostal se na devadesát. Z vlastní zkušenosti vím, že to není jednoduché. Mívám výkyvy, měl jsem 83 a o rok později 98. Pak jsem to srazil na 88 a tady se prozatím jakžtakž držím. Nejhorší je odolávat tlaku okolí a rodiny. Uvažoval jsem, že možná nejednodušší by bylo zajet na nějaký odtučňovací pobyt, kde by měl člověk cvičení pod vedením znalců a kde by dostal jen to, co by kuchař kursu navařil. Jak se člověk musí hlídat sám a navíc bránit tlaku okolí, není jednoduché. Přeji mnoho úspěchů
27. Září 2006 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Ahoj Iveto, ráda se přidám na pokec i hubnutí, mám o něco míň, ale štve mě to i překáží stejně. Důležité je určitě to, proč ses dostala na tak vysokou váhu a kolik ti je. Je to jen jídlem a nedostatkem pohybu, nebo třeba po úrazu, operaci? Pokud jsi zdravá, musí se k úpravě stravy přidat i nějaký ten pohyb, ze začátku opatrně, třeba jen pohybovat rukama a nohama, jak to půjde. Omezit drasticky jídlo by nemělo smysl, spíš najet na pravidelnost a pak pomalu snižovat množství, nahrazovat méně kalorickými variantami. Ach jo, já mám teorie nastudované dobře, ale praxe trochu vázne. Nemám čas na nějaké hubnoucí kluby, je to škoda, protože ta podpora ostatních je důležitá. Dostala jsem se na 78 kg při 164 cm, to už taky není žádná radost, tlak stoupá a klouby úpí. No, zkusíme s tím něco udělat??? Pro Monču - také mě ničí nářky nad tloušťkou těch 50kilových, co nemůžou shodit, to by chtělo jinou diskusi - např. "mám anorexii".
27. Září 2006 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Holky vždyť teď jde pořad na Tv Prima- Jste to co jíme. A co radí lékařka střídmě jíst a hýbat se. Úplně jednoduché, ale určitě se poraď Ivetko z lékářem, protože máš strašně hodně kil navíc ať si spíš neublížíš. :-)) Pak napiš jak ti to jde.
27. Září 2006 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Iveto, fakt nemáš nějakou např. hormonální poruchu? Třeba štítnou žlázu, nebo něco podobnýho?
27. Září 2006 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Lauru Ahojky,jsme na tom úplně stejně,máš nějaký nápad jak to dát dolů? Vím že je to o pohybu a zdravé výživě,ale nějak mi to nejde:(
28. Září 2006 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
Já bych důrazně varovala před všemi dietami i pseudodietami...Lepším řešením (nebo důležitým doplňkem) by podle mě byl dietolog + psycholog. Ze začátku člověka bude určitě lákat hubnout co nejrychleji, při velké nadváze to jde relativně snadno. Bude se Ti zdát, že máš spoustu energie, budeš se cítit zdravě apod., ale nenech se těmito pocity oklamat. Zhubnout desítky kilogramů je velký zásah do organismu. Pokud je rychle zhubneš, bude znamenat snad ještě větší hrozbu pro Tvoje zdraví než současná váha. A o zdraví přece v první řadě jde! Ono se to nezdá, zvlášť jestli se cítíš relativně zdravě, ale věř mi, že hladovění nebo přísné diety či diety obecně můžou mít na organismus člověka nedozírné negativní následky. Tzn. že nesmíš například v žádném případě vyloučit úplně maso, určité druhy sýrů, ale je taky zcela normální jíst přílohy, i když třeba v (mnohem) menším množství než obvykle. Moc Ti přeju, aby se Ti to povedlo - hlavně abys dokázala najít zdravou míru, která Ti v žádném směru neublíží..
28. Září 2006 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Ahojky,můžu se přidat? Taky bych potřebovala zhubnout. Jsem na tom sice lépe než Iveta, ale potřebovala bych poradit, pokud mi poradit můžete.Měřím 163 a vážím 65.Jeden čas jsem zhubla na 59 a bylo to super, ale bylo to cambridskou dietou, což znamená koktejly a nic víc.Jenže ouhle, pár měsíců na to mám vše zpět. Už mě rozčiluje rychle hubnout a pak to mít zpátky. Denně cvičím 1hod až 1,5hod, jím ryby, kuřecí, zeleninu, ovoce, nejím moc příloh, sladké jsem omezila na minimum..........a přesto mi nejde zhubnou a nevím kde je ta chyba. Zajímalo by mě jestli má někdo podobný problém. Fyzičku mám dobou, jelikož dost sportuji, ale i přesto mám dost tuku na stehnech a břichu a už si s tím nevím rady.Myslíte, že by mi někdo mohl poradit.Díky za každou radu
29. Září 2006 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
PETR (anonym)
A to se chceš řadit mezi ty co mají velkou nadváhu?Leda tak velký oči!Moje rada zní-dobrej psycholog než z toho bude bulimie apod.
29. Září 2006 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Dívek jako Alča vážně lituji ...
29. Září 2006 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Alču,já mít ty kila jako ty tak si pískám...píšeš že sportuješ a jíš zdravě,tak to máš určitě pěknou postavu:)Tak se tím zbytečně netrap.
29. Září 2006 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
No..ono je to relativní. Člověku (spíš teda ženě, samozřejmě :o)), který má bmi třeba 22-27, se může jeho váha zdát stejně nepřijatelná jako někomu, kdo trpí má bmi třeba nad 40. Vážila jsem kolem 85 kg v době, kdy jsem měla vážit tak 35kg - tzn. poměr řekla bych stejný jako teď řeší Iveta. V současné době mám sice BMI asi 23, ale pocit z toho, jak vypadám, se vůbec nezměnil. A nemyslím si, že jsem výjimka..holky/ženy, které váží třeba jenom o pět kilo víc, než je jejich ideální váha, se stejně často vidí jako "odporně tlusté". Teď poprvé taky začínám přemýšlet o tom, že moje váha už pro mě možná není nebezpečná z hlediska zdraví. A to jsem nezhubla teď rychle najednou..
30. Září 2006 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Dámy,já mám BMI 33,takže můžeme mluvit o nadváze.Už jsem ji začla za pomoci odborníků řešit,ale protože chci mít míň kvůli oblečení a cholesterol mi taky dělá neplechu.Můj muž mi říká,že nechce,abych byla vyloženě hubená,podle něj jsem holka krev a mlíko.Mám to naskládané od pasu dolů a pro něj to je příjemný pohled.Takže si s tím až takovou hlavu nedělám a mít BMI 23 se mi zdá,že je člověk už hubený.Ono to bude tím jak kdo přemýšlí.Nejde o počty,čísla,váhu,míry,ale o to jak se člověk cítí.Někde to vidím i na psychický problém být co nejhubenější.Možná to je trend,ale ne každýmu se líbí.Já dám na ty blízké kolem sebe,kterým se líbím já.Nechci se upínat celý život na to sním a být nervozní z každého kila navíc.Taky to je genama a stavbou těla jestli někdo přibere po jednom rohlíku a druhý po celé kachně ne.Já chci mít jen míň,ale cítit se stále dobře,ne mít žebra před sebou dřív než prsa.
30. Září 2006 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
Chápu, že tohle musí lidem, kteří mají nadváhu 30, 50, 100 kilo připadat nepochopitelné a směšné a jako zanedbatelný problém. Chápu, že to musí být hrozně frustrující, když kolem vás mluví lidé, kteří ani nadváhu nemají, o tom, jak "musí nutně zhubnout", jak jsou "strašně tlustí" apod. Raději se z této diskuse vzdaluji, protože o tom, co řeším já, existuje spousta diskusních fór, zatímco o vašich problémech kupodivu asi ani ne. Doporučovala bych plně návrat k původnímu tématu, které tu popsala na začátku Iveta.
30. Září 2006 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
gyrlie (anonym)
Musim dat dolu 10kg, jdu do toho s tebou, ale teda ja uz zacala, spinning, joga a nezeru, teda jim pravidelne a jde tooooo!!!!:o)
30. Září 2006 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
gyrlie (anonym)
Ivet a kolik ti je? Ty blaho, to mas pred sebou teda nekolik let tvrdy prace, mas zdravotni prblem, nebo si tak moc papala?
30. Září 2006 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Ahojky, mě před půl rokem oslovil stravovací program VÍM JAK JÍM, který má velké uspěchy v holandsku a hlavně taky u nás. jsem typ hruška a potřebovala jsem se zbavit přebytečných tuků a s tím to programem se mi to podařilo a hlavně nedochází k jojo efektu. kdo chce vědět víc at mi napíše lucie.skrackova"centrum.cz Právě 3.10.06 se uskuteční přednáška o tomto stravovacím programu od 19-20h v ostravě. kdo by měl zájem,tak se klidně ozvěte. Těším se na Vás. lucie
1. Říjen 2006 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Ahoj všichni co chtějí zhubnout. Osvědčil se mi takovýto způsob diety: Můžu jíst všechno, ale musím to vážit.Vím, kolik potřebuji denně kalorií a s pomocí tabulek se podle toho stravuji.Když mě honí mlsná, dám si i kousek čokolády, ale zase musím někde ubrat. Docela se to dá, ani člověk nemusí moc hladovět.Další trik spočívá v konzumaci otrub. Namíchat je např do jogurtu, stačí lžíce na kelímek. Otruby zasytí, dodají vlákninu, ale určitě po nich nikdo neztloustne.
1. Říjen 2006 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Mončo, opravdu mi to nedá, myslíš, že Tvůj příspěvek byl vhodný, že Ivetu v jejím přesvědčení pustit se do hubnutí povzbudil. Tvých 60kg je směšných, takže spíš něž povzbuzení mi to přišlo jako výsměch a docela mě to naštvalo.
3. Říjen 2006 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Iveto, právě jsem si přečetla Tvůj příspěvek a docela ráda bych o tom hubnutí komunikovala. Já mám pěkných 30 kg nadváhy a zrovna dneska jsem se rozhodla, že už to tak dál nejde. Bohužel už mám za sebou tolik procesů úspěšných hubnutí a ještě úspěšnějšího přibírání, že už mě to hubnutí přestalo bavit. Dnes jsem se snad probrala, zjistila, že mě bolí klouby, nohy, záda u že je třeba s tím zase pohnout (dolu)!!! Budu ráda s někým komunikovat a s někým se podporovat. Pokud máš zájem napiš na jitu7"volny.cz Jo, já jsem se probrala na 116 kg.
3. Říjen 2006 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Jíťu,jestli jsi myslela tu Monču,co psala příspěvek hned pod Ivetou,tak ona o těch holkách co váží 60 kilo jen psala,ne že je to ona a rozhodně se Ivetě nevysmývala.Asi jsi to špatně přečetla. Hezký den:)
3. Říjen 2006 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Mončo, naštěstí mě Alča upozornila na mojí chybu, takže se omlouvám. Tvůj příspěvek jsem si přečetla v rychlosti a získala dojem že těch 170 cm a 60 kg patří Tobě a přišlo mi to drsný vůči Ivetě i nám všem s pořádnou nadváhou. Takže ještě jednou promiň!!! ještě díky Alče za upozornění.
4. Říjen 2006 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Ahoj Jíťo,nikdo není neomylný:)Měj se
4. Říjen 2006 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
Ahojte všichni,diety mi nikdy nepomohly,musela jsem se v prácihodně hýbat-a váha přesto dolů-potvora,nelezla.Večer jsem totiž měla absťáky.Poznala jsem ale něco,co mi fakt vyřešilo spoustu zdrav. problémů,hubla jsem pravidelně každý měsíc po 4kg,cítila jsem se najednou strašně nabitá energií a navíc jsem za 2 měsíce přišla o 28cm po obvodech těla-tlustá stehna se proměnila opět ve sličné nožky,spolu s cvičením mi i pneu z břicha zmizela,pěkně jsem se zase vytvarovala a mé kolegyně?Ty mě začaly nenávidět!Opět jsem se proměnila v krásnou sebevědomou ženu,zase jsem začala nosit sukně,aby mé krásné nožky vynikly a chlapi na chodnících zakopávají...A to je sakra fajn pocit!A spolupracovnice?Ze závisti si vymysleli,že jsem anorektička a mé místo je tedy na psychiatrii-to mé milé dámy dělá závist.A co já? Už tam nepracuji,jsem na lepším...
4. Říjen 2006 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A co jsi poznala,ze jsi za cala hubnout?
4. Říjen 2006 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
Poznala jsem zdravou výživu,ne tu,co dostáváš běžně v obchodě-to je chemie,ale přírodní produkty,které mě vyčistily,tím zbavily toxinů,nastartoval se mi metabolismus,2x denně jsem měla koktejl s výž.tabletama,mezitím něco malého-jogurt nízk.,ovoce,zelen. a 1 hlavní jídlo k tomu dle tvé chuti,víš-ale normální porci,ne pekáč buchet a půl prasete,k tomu ten pohyb,aby se tuky změnily v energii-a měla jsem jí najednou tolik,že jsem stávala dřív než můj budík!A čaj,který je zázrak sám,protože tvaruje postavu,spaluje tuky-je to snímač viny-když si vezmeš zákusek nebö i alkohol,tak to vyzobe příp.následky dříve,než dojdou do krve,taky je na cholesterol,energii a podporuje pitný režim,nutí tě pít,víš?A bez JOJO efektu,váhu si držím už 20 měsíců,vyhovuje mi,nesnáším zase,když mě na prdce tlačí kosti-to ten tukový polštářek nutný je a ten si taky pečlivě hlídám,tvaruju a udržuju.
4. Říjen 2006 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
můžu poradit i pomoci,napiš na Marseila"seznam.cz
4. Říjen 2006 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Drsoň (anonym)
ježišmarjá, zase Herbalife...
5. Říjen 2006 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ano Herbalife..
5. Říjen 2006 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasoň (anonym)
Kuš, Vy herbalajfové!
5. Říjen 2006 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ex-tlustoprd (anonym)
Cau Iveto, z vlastni zkusenosti ti muzu rict, jez co chces, ale potom to musis vypotit. Me stacilo chodit z prace domu pesky, trochu sviznejsi chuzi. Trvalo mi to tak hodku a pul. Denne pry mas udelat 10.000 kroku a hubnes, ale to nevim jiste. Ja jsem si tu svoji trasu zmeril a ma kolem 11.000 kroku. Fakt to jde a ver mi, ze jsem tech diet vyzkousel mraky! Zeru ted normalne i sladky, ale uz se nevozim do videopujcovny autem :o) Mel jsem 20kg dole za mesic a ted si hlidam vahu aby to neslo zpatky. Jo a hlavne kup si vahu a vaz se! To bylo pro me dost dulezity. A je i ted! Bez vahy mi to bylo fuk a nemel jsem prehled. Tak drzim palce a pamatuj, je to desna uleva netahat sebou ty tuny sadla. A ten sex :o) No vsak uvidis... Drz se!
11. Říjen 2006 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tana (anonym)
Ahojik Iveto, ja jezdim na akupunkturu s dalšími 15-ti kolegyněmi.V průměru dáváme dole 10kg za měsíc.Je to podle mě jediná záručená dieta která funguje a hlavně napořád!Pod vedením lékaře v Opavě.Je to o jídle a dodržování režimu.Ráda ti poradím opravdu,ozvy se na :angelinass"seznam.cz nebo 731023878
11. Říjen 2006 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
xxxxx (anonym)
Iveto už jsi něco zhubla? Poděl se co děláš se svojí obezitou?
11. Říjen 2006 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Ivetko, mám podobný problém. Napiš mi na pmoravcova"centrum.cz a domluvíme se. Chci také bojovat !!!
16. Říjen 2006 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Konečně rozumný článek: http://www.novinky.cz/zena/zdrav/malo-ucinni-zabijaci-tuku_98570_9i5ns.html
17. Říjen 2006 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlastina (anonym)
Rada poradim těm kdo opravdu chtejí schodit kila.Nejde o Harbelaif.Pro nezávazné informace si napište na mail: svahoudolu"atlas.cz
22. Říjen 2006 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Ahoj lidičky,tak jsem si myslela,že jsem jediná na světě,kdo chce zhubnout a neumí to a jak vidím,nejsem vyjímka.Chci se dostat taky mezi vás s váhou nad 60kg.Je mi 26 let,měřím 171 a vážím teď hrozných 87kg.Jenomže mám teď i dost závažný problémy.Měla jsem velikou skoliozu páteře a dohnalo mě to až k operaci.Jenomže se to nepovedlo a minulý rok jsem proděla 6 desetihodinových operací páteře.Před operaci jsem vážila mezi 70-75kg a byla jsem v pohodě.Jenomže teď to skočilo na tolik a čím víc na to myslím,tím je to horší.Chtěla bych se dostat na těch 70kg.Nemůžu se hýbat,protože bych si mohla zlomit tyčky co nosím v sobě.Chodím se svým 4letým synem na procházky,ale je to málo a víc zatím neújdu.Jestli se najde človíček,který mi napíše co asi mám dělat,budu moc ráda.Už jsem myslela i na nějakou paní doktorku,ale mám už těch nemocnit nad hlavu.Prosím napiste budu se těšít.N.
23. Říjen 2006 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Rachel (anonym)
Nada Nejlepsi vazne bude,obratit se na nejakou p.doktorku,ktera ti presne rekne,jake pohyby by jsi se zady mohla delat!My ti tady v tomhle jako laici nemuzeme radit... Ale vidim to teda nez spise na pohyb,tak na upravu stravovani!A s tim by ti bravurne poradila nutr.terapeutka nebo dietolog!Neboj se tam zajit!Je to gratis,poradi,pomuze,vyslechne,povzbudi....
24. Říjen 2006 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Kde najdu dietologa, nebo nutričního terapeuta? Na střediscích?
25. Říjen 2006 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Rachel,díky za radu,ale začala jsem se zdravěji stravovat,tak to ještě tak měsíc nechám a uvídím,jestli to půjde samo nebo ne.Pak budu hledat pomoc jinde.Mám sice pevnou vůli,ale když do 14 dnů nevidím úbytek kil,tak se naštvu a už mě to nebaví.Nedávno jsem držela tukožroutskou polívku a za týden jsem shodila 6kg a to se mi líbilo,jenomže se to zas vrátilo a tak začínám s tou stravou.Tak hubnutí zdar.Ahojky.
25. Říjen 2006 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Luja a doformy (anonym)
cauky, byla jsem na tom o neco lip a hlavne jsem za diety utratila spoustu penez a nic. Ted udelam trosku reklamu jedne strance, ale fakt stoji za to. na www.doformy.cz je skvelej kurz a jen asi z 250 na 10 tydnu a konecne jsem snad zhubla na dyl. Zmenila jsem navyky a maji tam spoustu super rad. vedou to nejaci nadsenci , tak proto ta cena. Jinak je dobrej stob a mam rada i doktorku. tuta stranka je ale mene znama a hlidaji Te tam kazdy den+ tma mas jeste 2 podporujici osoby.. Nevim, tak sna Ti to nebo nekomu jinymu taky pomuze.cauky a drzim palce. A drzte mi je taky, at uz konecne neni jo-jo - uz je to rok a dobry... uvidime...
25. Říjen 2006 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
blue (anonym)
Ahoooj tak jsem zase tady. Jak je řeč o hubnutí vlezu tam. Asi byste řekli,že hubnout nepotřebuju 170/61 ale já chci. A navíc kdybych se nehlídala a několikrát nezhubla tak jsou ty čísla jiné. Takže jdem do toho?
26. Říjen 2006 - 6:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Karča (anonym)
No blue jsem o 4 cm vyšší než ty a o víc jak 10 kilo lehčí a musím říci, že to žádná slast není. Být Tebou už bych si váhu jen udržovala, cvičila a přestala se tak zajímat o hubnutí.
28. Říjen 2006 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
No holky taky záleží kolik vám je let, blue a Karča?
28. Říjen 2006 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Karča (anonym)
22 a proč na tom záleží? Vím, že jsem příliš hubená a snažím se nabrat (i s lékařskou pomocí) ale jde to tak pomalu a chce to příliš mnoho energie:-( Ono být vyhublá je taky pěkně hrozné,má to vysoká zdravotní rizika a těžko se z toho dostává.
28. Říjen 2006 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Možná jednou až budeš mít miminko, přibereš a změní se ti postava. Já jsem byla taky hubená i po porodu jsem na výšku 174 cm vážila jen 50 kg, časem se to spravilo. Ale každý je jiný.
29. Říjen 2006 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
zajímalo by mě jestli o takovém pobytu víš taky si myslim že je to moc dobrá šance pro to začít žít zdraveji napis prosim
15. Listopad 2006 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Já se chci přidat. Poslední dva roky jsem děsně přibrala. Měřím 162cm a mám 88kg. Nikdy jsem tolik nevážila,ani v těhotenství jsem tolik neměla..mám dvě děti, jsem už 7 let nezaměstnaná a sedím doma a přejídám se...kolikrát je mi už blbě, ale nedokážu si říct dost..prostě to nejde. Potřebuju podporu, kdo mi v tom pomůže??...moc moc díky..
16. Listopad 2006 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Iča (anonym)
Ahoj lidi - a hlavně Jájo, když jsem četla tvůj příspěvek, jako bych viděla sebe před dvěma lety! Já měla až do těhotenství stabilně 60 kg na 164 cm, z porodnice jsem jela se 65 kily, říkala si, že to během šestinedělí na oněch 60 hravě srazím... a probrala se za tři roky na váze 88 kg. Pár let jsem se koulela, namísto svého oblíbeného sportovního oblečení nosila tzv. "rusosky" (toť výraz mé kamarádky, jde o volné květované haleny, nazváno dle dávného řeckého zpěváka Demise Roussose, kterýžto se taky potýkal s nadváhou). Předloni jsem se konečně pořádně naštvala a obula se do toho. Vypustila jsem sladké, přestala dojídat po klukovi, s vypětím všech sil jsem zrušila noční nálety na ledničku, kdy jsem dokázala zajídat studený kabanos máslem a prokládat to čokoládou, a začala šlapat na rotopedu. Během 8 měsíců jsem sundala 22 kilo. Zdá se, že to šlo pomalu, ale první měsíc ze mě sletělo 7 kilo, pak se to ustálilo na nějakých 2 kg měsíčně, což je i podle obezitologů optimum. Hodně mi pomáhala kniha SOS nadváha - je to stejná metodika, jako používají kluby STOB. Dnes kolísám mezi 66 - 68 kily, myšlenky na šedesátku jsem vzdala, neb je mi 40 a další hubnutí už docela bolí. Ve velikostech 40 - 42 se navíc dají koupit i mé oblíbené kapsáče a slušná trička... Držím pěsti, když se to povedlo mně (taky nechodím do práce, starám se o syna - je vozíčkář, takže mám taky stresů milion a sklony zahánět je jídlem, navíc mám to zatracené papání moc ráda), musí se to povést i ostatním!
16. Listopad 2006 - 13:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama