356 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chce někdo hubnout se mnou? Mám velkou nadváhu ...

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Ahojky Chci začít hubnout, ale potřebuju komunikovat s lidičkama, kteří to zkusí se mnou. Nápady, poznatky, nálady, krize řešit s vámi, přidá se někdo? Mám vysokou nadváhu, IBM 58,8 a měřim 170 cm a vážim 170 kg.Vim, že je to katastrofa, ale chci s tím něco dělat.
26. Září 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahoj, to je opravdu dost, ale to víš, viď?..:)) Já jsem také hubla, a sundala jsem 15kg a teď se to pomalu sune zase nahoru. Jenže já jsem i před zhubnutím měla BMI 25, tak to nebylo zdravotní riziko. neboj se a obrať se na lékaře. Obezitolog ti nejlépe poradí jak jíst, kdy jíst, co jíst, abys hubla pomalu, rovnoměrně a nevrátilo se ti to. najdeš bezvadný kamarádky, legraci a odměnou ti bude navíc zdraví a lepší postava. Při tvé váze budeš určitě ze začátku ztrácet kila poměrně rychle, bude to na měsíce, ale když vydržíš, uvidíš výsledky. Držím palce, vím jak mě vadil každý špekanec, hlavně na břiše. Kolik je ti a na kolik kg se chceš dostat? Piš, protože takových jako ty je moc a nemají odvahu se zapojit do diskusí typu: Měřím 170 a vážím 60, jsem hrozně tlustá. Co se týče typů a triků, těch je na netu nepřeberně, jde o to nenaletět na zázraky, uvědomovat si, že se musí opravdu zamakat. Měj se.
27. Září 2006 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
170 kg je dost. Zvládnout se to dá ale člověk musí mít velké odhodlání. Jeden francouz měl také kolem dvouset kilo a nasadil redukci, měsíčně sundal 10kilo a dostal se na devadesát. Z vlastní zkušenosti vím, že to není jednoduché. Mívám výkyvy, měl jsem 83 a o rok později 98. Pak jsem to srazil na 88 a tady se prozatím jakžtakž držím. Nejhorší je odolávat tlaku okolí a rodiny. Uvažoval jsem, že možná nejednodušší by bylo zajet na nějaký odtučňovací pobyt, kde by měl člověk cvičení pod vedením znalců a kde by dostal jen to, co by kuchař kursu navařil. Jak se člověk musí hlídat sám a navíc bránit tlaku okolí, není jednoduché. Přeji mnoho úspěchů
27. Září 2006 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Ahoj Iveto, ráda se přidám na pokec i hubnutí, mám o něco míň, ale štve mě to i překáží stejně. Důležité je určitě to, proč ses dostala na tak vysokou váhu a kolik ti je. Je to jen jídlem a nedostatkem pohybu, nebo třeba po úrazu, operaci? Pokud jsi zdravá, musí se k úpravě stravy přidat i nějaký ten pohyb, ze začátku opatrně, třeba jen pohybovat rukama a nohama, jak to půjde. Omezit drasticky jídlo by nemělo smysl, spíš najet na pravidelnost a pak pomalu snižovat množství, nahrazovat méně kalorickými variantami. Ach jo, já mám teorie nastudované dobře, ale praxe trochu vázne. Nemám čas na nějaké hubnoucí kluby, je to škoda, protože ta podpora ostatních je důležitá. Dostala jsem se na 78 kg při 164 cm, to už taky není žádná radost, tlak stoupá a klouby úpí. No, zkusíme s tím něco udělat??? Pro Monču - také mě ničí nářky nad tloušťkou těch 50kilových, co nemůžou shodit, to by chtělo jinou diskusi - např. "mám anorexii".
27. Září 2006 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Holky vždyť teď jde pořad na Tv Prima- Jste to co jíme. A co radí lékařka střídmě jíst a hýbat se. Úplně jednoduché, ale určitě se poraď Ivetko z lékářem, protože máš strašně hodně kil navíc ať si spíš neublížíš. :-)) Pak napiš jak ti to jde.
27. Září 2006 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Iveto, fakt nemáš nějakou např. hormonální poruchu? Třeba štítnou žlázu, nebo něco podobnýho?
27. Září 2006 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Lauru Ahojky,jsme na tom úplně stejně,máš nějaký nápad jak to dát dolů? Vím že je to o pohybu a zdravé výživě,ale nějak mi to nejde:(
28. Září 2006 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
Já bych důrazně varovala před všemi dietami i pseudodietami...Lepším řešením (nebo důležitým doplňkem) by podle mě byl dietolog + psycholog. Ze začátku člověka bude určitě lákat hubnout co nejrychleji, při velké nadváze to jde relativně snadno. Bude se Ti zdát, že máš spoustu energie, budeš se cítit zdravě apod., ale nenech se těmito pocity oklamat. Zhubnout desítky kilogramů je velký zásah do organismu. Pokud je rychle zhubneš, bude znamenat snad ještě větší hrozbu pro Tvoje zdraví než současná váha. A o zdraví přece v první řadě jde! Ono se to nezdá, zvlášť jestli se cítíš relativně zdravě, ale věř mi, že hladovění nebo přísné diety či diety obecně můžou mít na organismus člověka nedozírné negativní následky. Tzn. že nesmíš například v žádném případě vyloučit úplně maso, určité druhy sýrů, ale je taky zcela normální jíst přílohy, i když třeba v (mnohem) menším množství než obvykle. Moc Ti přeju, aby se Ti to povedlo - hlavně abys dokázala najít zdravou míru, která Ti v žádném směru neublíží..
28. Září 2006 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Ahojky,můžu se přidat? Taky bych potřebovala zhubnout. Jsem na tom sice lépe než Iveta, ale potřebovala bych poradit, pokud mi poradit můžete.Měřím 163 a vážím 65.Jeden čas jsem zhubla na 59 a bylo to super, ale bylo to cambridskou dietou, což znamená koktejly a nic víc.Jenže ouhle, pár měsíců na to mám vše zpět. Už mě rozčiluje rychle hubnout a pak to mít zpátky. Denně cvičím 1hod až 1,5hod, jím ryby, kuřecí, zeleninu, ovoce, nejím moc příloh, sladké jsem omezila na minimum..........a přesto mi nejde zhubnou a nevím kde je ta chyba. Zajímalo by mě jestli má někdo podobný problém. Fyzičku mám dobou, jelikož dost sportuji, ale i přesto mám dost tuku na stehnech a břichu a už si s tím nevím rady.Myslíte, že by mi někdo mohl poradit.Díky za každou radu
29. Září 2006 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
PETR (anonym)
A to se chceš řadit mezi ty co mají velkou nadváhu?Leda tak velký oči!Moje rada zní-dobrej psycholog než z toho bude bulimie apod.
29. Září 2006 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Dívek jako Alča vážně lituji ...
29. Září 2006 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Alču,já mít ty kila jako ty tak si pískám...píšeš že sportuješ a jíš zdravě,tak to máš určitě pěknou postavu:)Tak se tím zbytečně netrap.
29. Září 2006 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
No..ono je to relativní. Člověku (spíš teda ženě, samozřejmě :o)), který má bmi třeba 22-27, se může jeho váha zdát stejně nepřijatelná jako někomu, kdo trpí má bmi třeba nad 40. Vážila jsem kolem 85 kg v době, kdy jsem měla vážit tak 35kg - tzn. poměr řekla bych stejný jako teď řeší Iveta. V současné době mám sice BMI asi 23, ale pocit z toho, jak vypadám, se vůbec nezměnil. A nemyslím si, že jsem výjimka..holky/ženy, které váží třeba jenom o pět kilo víc, než je jejich ideální váha, se stejně často vidí jako "odporně tlusté". Teď poprvé taky začínám přemýšlet o tom, že moje váha už pro mě možná není nebezpečná z hlediska zdraví. A to jsem nezhubla teď rychle najednou..
30. Září 2006 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Dámy,já mám BMI 33,takže můžeme mluvit o nadváze.Už jsem ji začla za pomoci odborníků řešit,ale protože chci mít míň kvůli oblečení a cholesterol mi taky dělá neplechu.Můj muž mi říká,že nechce,abych byla vyloženě hubená,podle něj jsem holka krev a mlíko.Mám to naskládané od pasu dolů a pro něj to je příjemný pohled.Takže si s tím až takovou hlavu nedělám a mít BMI 23 se mi zdá,že je člověk už hubený.Ono to bude tím jak kdo přemýšlí.Nejde o počty,čísla,váhu,míry,ale o to jak se člověk cítí.Někde to vidím i na psychický problém být co nejhubenější.Možná to je trend,ale ne každýmu se líbí.Já dám na ty blízké kolem sebe,kterým se líbím já.Nechci se upínat celý život na to sním a být nervozní z každého kila navíc.Taky to je genama a stavbou těla jestli někdo přibere po jednom rohlíku a druhý po celé kachně ne.Já chci mít jen míň,ale cítit se stále dobře,ne mít žebra před sebou dřív než prsa.
30. Září 2006 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
nur (anonym)
Chápu, že tohle musí lidem, kteří mají nadváhu 30, 50, 100 kilo připadat nepochopitelné a směšné a jako zanedbatelný problém. Chápu, že to musí být hrozně frustrující, když kolem vás mluví lidé, kteří ani nadváhu nemají, o tom, jak "musí nutně zhubnout", jak jsou "strašně tlustí" apod. Raději se z této diskuse vzdaluji, protože o tom, co řeším já, existuje spousta diskusních fór, zatímco o vašich problémech kupodivu asi ani ne. Doporučovala bych plně návrat k původnímu tématu, které tu popsala na začátku Iveta.
30. Září 2006 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
gyrlie (anonym)
Musim dat dolu 10kg, jdu do toho s tebou, ale teda ja uz zacala, spinning, joga a nezeru, teda jim pravidelne a jde tooooo!!!!:o)
30. Září 2006 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
gyrlie (anonym)
Ivet a kolik ti je? Ty blaho, to mas pred sebou teda nekolik let tvrdy prace, mas zdravotni prblem, nebo si tak moc papala?
30. Září 2006 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Ahojky, mě před půl rokem oslovil stravovací program VÍM JAK JÍM, který má velké uspěchy v holandsku a hlavně taky u nás. jsem typ hruška a potřebovala jsem se zbavit přebytečných tuků a s tím to programem se mi to podařilo a hlavně nedochází k jojo efektu. kdo chce vědět víc at mi napíše lucie.skrackova"centrum.cz Právě 3.10.06 se uskuteční přednáška o tomto stravovacím programu od 19-20h v ostravě. kdo by měl zájem,tak se klidně ozvěte. Těším se na Vás. lucie
1. Říjen 2006 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Ahoj všichni co chtějí zhubnout. Osvědčil se mi takovýto způsob diety: Můžu jíst všechno, ale musím to vážit.Vím, kolik potřebuji denně kalorií a s pomocí tabulek se podle toho stravuji.Když mě honí mlsná, dám si i kousek čokolády, ale zase musím někde ubrat. Docela se to dá, ani člověk nemusí moc hladovět.Další trik spočívá v konzumaci otrub. Namíchat je např do jogurtu, stačí lžíce na kelímek. Otruby zasytí, dodají vlákninu, ale určitě po nich nikdo neztloustne.
1. Říjen 2006 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Mončo, opravdu mi to nedá, myslíš, že Tvůj příspěvek byl vhodný, že Ivetu v jejím přesvědčení pustit se do hubnutí povzbudil. Tvých 60kg je směšných, takže spíš něž povzbuzení mi to přišlo jako výsměch a docela mě to naštvalo.
3. Říjen 2006 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Iveto, právě jsem si přečetla Tvůj příspěvek a docela ráda bych o tom hubnutí komunikovala. Já mám pěkných 30 kg nadváhy a zrovna dneska jsem se rozhodla, že už to tak dál nejde. Bohužel už mám za sebou tolik procesů úspěšných hubnutí a ještě úspěšnějšího přibírání, že už mě to hubnutí přestalo bavit. Dnes jsem se snad probrala, zjistila, že mě bolí klouby, nohy, záda u že je třeba s tím zase pohnout (dolu)!!! Budu ráda s někým komunikovat a s někým se podporovat. Pokud máš zájem napiš na jitu7"volny.cz Jo, já jsem se probrala na 116 kg.
3. Říjen 2006 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Pro Jíťu,jestli jsi myslela tu Monču,co psala příspěvek hned pod Ivetou,tak ona o těch holkách co váží 60 kilo jen psala,ne že je to ona a rozhodně se Ivetě nevysmývala.Asi jsi to špatně přečetla. Hezký den:)
3. Říjen 2006 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíťa (anonym)
Ahoj Mončo, naštěstí mě Alča upozornila na mojí chybu, takže se omlouvám. Tvůj příspěvek jsem si přečetla v rychlosti a získala dojem že těch 170 cm a 60 kg patří Tobě a přišlo mi to drsný vůči Ivetě i nám všem s pořádnou nadváhou. Takže ještě jednou promiň!!! ještě díky Alče za upozornění.
4. Říjen 2006 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Ahoj Jíťo,nikdo není neomylný:)Měj se
4. Říjen 2006 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
Ahojte všichni,diety mi nikdy nepomohly,musela jsem se v prácihodně hýbat-a váha přesto dolů-potvora,nelezla.Večer jsem totiž měla absťáky.Poznala jsem ale něco,co mi fakt vyřešilo spoustu zdrav. problémů,hubla jsem pravidelně každý měsíc po 4kg,cítila jsem se najednou strašně nabitá energií a navíc jsem za 2 měsíce přišla o 28cm po obvodech těla-tlustá stehna se proměnila opět ve sličné nožky,spolu s cvičením mi i pneu z břicha zmizela,pěkně jsem se zase vytvarovala a mé kolegyně?Ty mě začaly nenávidět!Opět jsem se proměnila v krásnou sebevědomou ženu,zase jsem začala nosit sukně,aby mé krásné nožky vynikly a chlapi na chodnících zakopávají...A to je sakra fajn pocit!A spolupracovnice?Ze závisti si vymysleli,že jsem anorektička a mé místo je tedy na psychiatrii-to mé milé dámy dělá závist.A co já? Už tam nepracuji,jsem na lepším...
4. Říjen 2006 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A co jsi poznala,ze jsi za cala hubnout?
4. Říjen 2006 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
Poznala jsem zdravou výživu,ne tu,co dostáváš běžně v obchodě-to je chemie,ale přírodní produkty,které mě vyčistily,tím zbavily toxinů,nastartoval se mi metabolismus,2x denně jsem měla koktejl s výž.tabletama,mezitím něco malého-jogurt nízk.,ovoce,zelen. a 1 hlavní jídlo k tomu dle tvé chuti,víš-ale normální porci,ne pekáč buchet a půl prasete,k tomu ten pohyb,aby se tuky změnily v energii-a měla jsem jí najednou tolik,že jsem stávala dřív než můj budík!A čaj,který je zázrak sám,protože tvaruje postavu,spaluje tuky-je to snímač viny-když si vezmeš zákusek nebö i alkohol,tak to vyzobe příp.následky dříve,než dojdou do krve,taky je na cholesterol,energii a podporuje pitný režim,nutí tě pít,víš?A bez JOJO efektu,váhu si držím už 20 měsíců,vyhovuje mi,nesnáším zase,když mě na prdce tlačí kosti-to ten tukový polštářek nutný je a ten si taky pečlivě hlídám,tvaruju a udržuju.
4. Říjen 2006 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
můžu poradit i pomoci,napiš na Marseila"seznam.cz
4. Říjen 2006 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Drsoň (anonym)
ježišmarjá, zase Herbalife...
5. Říjen 2006 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ano Herbalife..
5. Říjen 2006 - 17:02

Stránky

Přidat komentář