10009 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
To ses asi posral, ne? Proč...no asi protože na seznamka.cz jsou stále dokola stejní lidé. Tam se seznámí jen chudák bez nároků a nebo naprosto vyjímečně. Navíc se běžně stane,že dotyčný-ná je zadaný,ale lže..Což u seznamování přes agentury dost dobře nejde.Běžné netové seznamky jsou už dávno plné pouze kecálků a flirtujících osob. Časy, kdy to bylo jiné, jsou pryč.
10. Říjen 2011 - 21:31
Jenda (anonym)
Ahoj, nedávno mi bylo 44....Tak mi dej číslo na mobil ;-)
28. Prosinec 2011 - 17:15
petr (anonym)
ahoj udelame se
31. Srpen 2012 - 0:18
jana (anonym)
proč si honiš?kdyz to jde za 300stovky v autě
23. Duben 2013 - 10:54
:) (anonym)
proč si honiš?kdyz to jde...PROC BYCH DAVAL TŘI STOVKY KDYŹ SI TO UDELAM SAM?
23. Duben 2013 - 13:58
ach (anonym)
šetřílku-)
23. Duben 2013 - 14:19
jarouseek (anonym)
Komunikace na netu je v podstatě náhražka. A to si lidé nad 40 let už uvědomují. Existují ale různé internetové seznamky - stačí zadat do vyhledávače. Ale bezpečné to myslím moc nebude.
23. Duben 2013 - 17:11
:-) (anonym)
šetřílku-)To není šetření to je totálni blbost platit za honku!
23. Duben 2013 - 18:10
Ing. Karel Hoff (anonym)
Sháníte vhodnou brigádu na léto nebo si chcete prostě jen přivydělat? Máme pro Vás více než výhodné řešení a to ať již jste student, matka na MD nebo důchodce. Nabízíme smlouvou podloženou možnost výdělku, naprosto flexibilní pracovní dobu a hlavně pohodlí Vašeho domova. To vše Vám zaručí Německá společnost zabývající se výrobou a distribucí kancelářských potřeb. Ptáte se, co je tedy vlastně náplní práce? Odpověď je jednoduchá, nic lehčího než skládání obyčejných propisovacích tužek. Přičemž u naší společnosti, na rozdíl od ostatních, neplatíte žádné vstupní poplatky, zálohy na materiál ani nic podobného. Materiál je vždy dovezen/odvezen přímo naší společností, takže se nemusíte vůbec o nic starat. Výdělek záleží pouze na čase, který jste ochotni práci věnovat, a obvykle se pohybuje okolo 10 000,--Kč měsíčně. Hledáme zájemce z celé ČR, proto neváhejte a kontaktujte mě na emailu ing.karel.hoffmann@seznam.cz pro získání informací ohledně pracovní smlouvy.
23. Květen 2013 - 10:34
honzík (anonym)
proč si honiš?kdyz to jde...Ahoj, ozvi se, zda sem ještě chodíš.
15. Září 2013 - 10:38
dotaz (anonym)
Kde se seznamuji lide kolem šedesátky?
21. Září 2013 - 23:43
jarda (anonym)
Odpověď na Ahoj, nedávno mi bylo 44.
Ahoj, je zde vidět, že i ženy hledají někoho, s kým mohou komunikovat. Rád bych tě poznal a sešel se s tebou. j.
4. Prosinec 2018 - 16:16
Martina (anonym)
Odpověď na Ahoj, je zde vidět, že i ženy
A proč by ženy nehledaly? Ženy mají větišnou větší potřebu komunikace než muži. Ale nemyslím, že se zde chce někdo hned s někým scházet,. Tak naivní ženy nejsou. Hlavně ne po čtyřicítce.
4. Prosinec 2018 - 17:41
Martina (anonym)
Odpověď na Kde se seznamuji lide kolem
lidi kolem šedesátky se často seznamují na výletecdh pro důchodce. Aspoň moje teta se takto seznámila . Ale ne s muži, našla si kamarádky, s kterými nyní jezdí na výlety, chodí, na procházky, do cukrárny a tak.
4. Prosinec 2018 - 17:43
lizoun (anonym)
Jsem Ostravák taky rád pokecal o všem.přeji krásný den.
8. Září 2019 - 19:16
Margo (anonym)
Odpověď na Jsem Ostravák taky rád
O všem pokecat je těžké. Většinou se neznámí lidé baví o počasí či politice. Politika mne nebaví, počasí beru tak jak přijde - dnes u nás ve Středních Čechách prší.
9. Září 2019 - 8:12
Jirka (anonym)
Já bych chtěl pokecat o tom, proč lidem vadí dát vydělat ženské na vsi, co provozuje krámek - když má něco o dvě koruny dražší než v Lídlu, tak jí hned pomlouvají, že je okrádá, přitom nechápou, že ona musí nějak to zboží dovézt a že nemá tak výhodné nákupní podmínky jako obrovské řetězce. Oni když pak jedou nakoupit do Kaufu, tak je to vyjde mnohem dráž kvůli benzínu, ale to už jim nevadí. Ani to že podporují světové multimilionáře místo ženské, co vydělává na své živobytí a pro kroužky svých dětí.
9. Září 2019 - 9:26
Stanley (anonym)
Rád bych našel kamarádku na psaní o všem možném. Je mě 55. Tvůj věk nerozhoduje, ale pokud budeš žena, která ví co chce, tak tím líp. Uvádím email: nowak38@seznam.cz
24. Září 2019 - 7:33

Stránky

Přidat komentář