Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
179 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cévkování

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr N. (anonym)
Musím jít na urologické vyšetření, kde mne mají cévkovat. Ještě jsem na takovém vyšetření nebyl, tak nevím jak se to dělá. Poradí mi někdo jak to probíhá a hlavně zda to není bolestivé?
27. Červenec 2005 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
Ta cévka se dá vydržet, ale pak se vychcat je krutý :-(
27. Červenec 2005 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ah (anonym)
No covece napoprvy to docela i boli.
29. Červenec 2005 - 1:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Byl jsem cévkován vícekrát, bolest je asi dost individuální záležitost, ale bát se toho určitě nemusíš.Měl jsem cévku zavedenou víckrát několik dní a prakticky jsem ji pak ani necítil. Chce to být být uvolněný, pak se cévka zavádí velmi snadno a bez bolesti. Před zavedením cévky se stáhne předkožka, žalud se potře desinfekčním roztokem a přímo do močové trubice se vytlačí trochu znecitlivujícího gelu Mezokain, který se nanese i na cévku. Cévka (průměr se používá většinou průměr 5-6 mm) se pak celkem bez bolesti zasouvá do močové trubice. Pocit je to spíš zvláštní než bolestivý. Větší odpor je při průchodu prostatou a svěračem, snaž se uvolnit a trochu zalačit jako na močení, pak jde pronikání docela snadno a bez bolesti. Při proniknutí do močového měchýře začne hned vytékat cévkou moč. Pokud se cévka nechá zavedená delší dobu,malý balónek na jejím konci se v měchýři naplní vodou druhým otvorem pomocí injekční stříkačky. Vyjmutí cévky je skoro bezbolestné,trochu to štípne, když konec cévky prochází prostatou a svěračem. Kdyby ses postavil, cévka vyklouzne sama. U cévky s balónkem se napřed odsaje tekutina z balónku.Močení po vyjmutí cévky poprvé může trochu pálit hlavně v ústí močové roury, ale to se dá docela dobře vydržet. Moje zkušenost je taková, že bolesti si užiju u zubaře než při cévkování, takže žádné obavy.
10. Srpen 2005 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Ahoj.Nedávno mi zaváděli cévku do močového měchýře plného k prasknutí a musím se přiznat,že mě to velmi vzrušovalo!Nádherně mě to šimralo v měchýři tak nádherně,že kdyby jsem v něm tu cévku neměl,tak bych se jistě počůral blahem.Chtěl bych to ještě někdy zkusit
12. Prosinec 2005 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
gabriel (anonym)
Souhlasím , věnuji se tantrickému cévkování řadu let sebe i s několika známými navzájem bez problémů. Skutečně to nebolí, cévku stačí navlhčit a není ji potřeba potírat lubrikačním gelem. Pocit pronikání cévky je aspoň pro mne velmi příjemný zvláště v oblasti prostaty, kdy je srovnatelný s nastupující ejakulací.
12. Prosinec 2005 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomm (anonym)
Vrátil jsem se sem po roce a přečetl si příspěvky. Ti, co zaměňují cévkování pro rozkoš s urologickým vyšetření, se mýlí. Mechanismus je možná stejný, ale cíl a způsob je jiný. Když se jemně protáhnu močovou rouru cévkou, je to rozkoš. Samozřejmně, že mesocain gel by ji zničil, citlivost trubice musí být zachovaná. Nevzniká bolest jde o dráždění vedoucí k erekci. V současné době jsem schopen zavádět si hadičku o průměru 10 mm a nemám strach, že bych si ublížil. Spíš si někdy myslím, že nevím "co roupama dělat".
12. Prosinec 2005 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Jelínek (anonym)
Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky Ch26 (prům. 8,5mm)(větší Ch30 jsem nesehnal). Cévku vždy pečlivě!!! desinfikuji lékárenským lihem (i prsty). Musí se postupovat velice!!! pomalu, nenásilně a močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty a pak se dostáváte přes svěrač do moč. měchýře (opakuji velice pomalu nenásilně) zkušenější mohou nepatrně naplnit balónek na katetru ke zvětšení průměru. Už jsem zkoušel Ch32 (prům.10,5 mm) začátek upravené cévky cca 5 cm je průměr 8mm který se postupně rozšiřuje až na prům. 10,5mm cca 20cm tak takovej kalibr jsem tam taky měl, nemusím říkat, že bez jakéhoko-li krvácení. Tato cévka není silikonová, takže není moc elastická a proto ji používám jen zřídka. Cévky nepoužívám na odvod moči ale k "dráždění" moč. trubice, proto je mám upravené tzn. kus cévky s postranními otvory pro odvod moči jsem odřízl a konec zakulatil (otvory velice dřely). Tímto se vlastně dráždí prostata a svěrač moč. měchýře. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Samozřejmě, že lepší je klasická soulož s přítelkyní, ale toto má taky něco do sebe a můžu říct, že je to něco úplně jiného. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!! Pokud některé dámy budou moralizovat nebo něco říkat o úchylce, tak toto je o velice příjemných pocitech a která z Vás si odpírá příjemné pocity když např. do sebe (pochvy) něco zasunujete a někdy si i pomáháte technikou na baterie. A jestli někdo říká, že je to strašně bolestivé, dámy když na Vás někdo chvátá a Vy nejste připravené, to není bolestivé? Při praktikování vždy zvyším příjem tekutin na propláchnutí a nemusím připomínat perfektní čistotu a desinfekci viz výše. Takže pánové, pokud chcete poznat pocity troufám si říct možná podobné, které zažívají naše drahé polovičky - některé mohou "stále", můžete začít. Já jsem pokročil o trochu dál a pocity při této praktice jsou ještě o mnoho lepší ale o tom až příště.
12. Prosinec 2005 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Picasso (anonym)
Jsem holt asi úchylné prase, ale cévkování se mi líbí. Když se dělá pomalu, opatrně a v klidu, tak je to moc hezké a vzrušující. Jen to ještě musím v nějaké příhodné situaci sdělit přítelkyni :-)
12. Prosinec 2005 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Velmi mne tato představa cevkování vzrušuje, ale zatím jsem se k tomu neodhodlal, velmi rád bych to vyzkoušel po pročtení tohoto tématu, ale pod dozorem, abych něco neudělal špatně a bylo to zároveň příjemné.Měl(a) bys být z Prahy. Děkuji za odpověď.
12. Prosinec 2005 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
frank (anonym)
ZKouším to na sobě už asi tři roky a jsem z toho úplně vedle... Několikrát jsem vystříkl, aniž bych na sebe sáhnul jinak, než cévkou dovnitř... Funguje to!
12. Prosinec 2005 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
K týhle praktice jsem se dostal náhodou. Moje holka studuje zdravku a jednou jsme byli mírně přiopilí a při jedný sázce slovo dalo slovo a já se s ní vsadil, že když prohraju, nechám se od ní vycévkovat. Prohrál jsem a ona mně to provedla při maximální erekci a i když jsem měl napřed strach, byl jsem překvapenej tím, jak to bylo příjemný. Když cévku vytahovala, normálně jsem při tom vystřík. Od tý doby to čas od času praktikujem a vždycky je to maximální vzrůšo. Pro informaci, je mně 17 a jí 16.
12. Prosinec 2005 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
juli (anonym)
Teda koukam hosi ze to mate asi ve vsem jednodussi.. Ja sem byla na cevkovani pred tydnem, a jeste ted se nemuzu poradne vymocit.. Byla to hruza..Nejdriv mi cevkou vstrikli do mechyre nejaky gel, pak zas vodu a pak probihala cystoskopie, a slasti sem u toho nejecela, mozna sem si jen probrecela.. Mozna asi proto chci byt chlapem.
13. Prosinec 2005 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
George (anonym)
Rád bych věděl,jestli nevadí erekce těsně před samotnou aplikací.Pokud to pomůže,tak z toho nemám strach.
17. Září 2006 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Pokud není cévka moc silná (tak do 16 až 18 Ch, t.j. asi 5-6 mm a je z měkkého materiálu (nejraději latex nebo silikon, méně PVC), tak erekce nekomplikuje ani zavádění ani vytahování cévky ven.Navíc k erekci při cévkování dochází docela často, není se třeba stydět, je to normální.
20. Říjen 2006 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
CHCI SE ZEPTAT, MOŽNÁ SE BUDU SAMA CÉVKOVAT A CHTĚLA BYCH VĚDĚT ZDA KDYŽ VÁS ZAUČOVALA SESTRA, TAK JSTE MUSELI BÝT HOSPITALIZOVÁNI. DÍKY
29. Listopad 2006 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
cévkování je super,ale musí být člověk opatrný,dodržovat hygienu.Potomjsou to zážitky.Ještě lepší je, když si to dělají partneři mezi sebou.
9. Prosinec 2006 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenda (anonym)
Tez se sama cevkuju.Jedenkrat mi to ukazala doktorka v ambulanci,pak jsem to sama pod jejim dohledem vyzkousela a sla jsem s katetrama domu, vse probehlo ambulantne.Jak budes mit katetry?Obycejny nebo ty drahy potazeny?Neboj se toho,yvlast u zeny to neni skoro problem, navic se mi dost ulevilo.
10. Prosinec 2006 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mě to nikdo neučil,přiše jsem na to sám.Musí být člověk opatrný, a dodržovat hygienu.Já to dělám pro potěšení.
14. Prosinec 2006 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
kára (anonym)
pokud mohu doporučit tak cévky dražší už potažené a připravené rovnou k použití.Sám je používím jsou dražší,ale zase tam hrozý menší riziko infekne a pokud to máš předepsané od lékaře tak ti většinu uhradí pojištovna.Když budeš chtít můžu doporučit jak je sehnat...
21. Prosinec 2006 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Zaujimava. Normalne ma to zaujalo. Tie cievky normalne predavaju v lekarni? A musia sa vzdy pouzivat nove nepouzite alebo staci kupit jednu a tu dezinfikovat? Mimochodom, cievkovanim sa moze infikovat mocovy mechur pri zavadzani cez mocovu trubicu, ci nie? Stava sa to? A co ked je mocovy mechur nainfikovany. Ako sa to dalej lieci?Neviem, ci to stoji za take komplikacie. Ved takto moze prist infekcia az do obliciek (ladviny).
22. Prosinec 2006 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mě se to nikdy nestalo,provozuji to řadu let
23. Prosinec 2006 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Jestli chceš já bych šel místo tebe! Co si udělal pro to, abys musel jít na takové vyšetření? Jinak pokud nemáš moc uzkou trubku tak je to v pohodě. Já jsem si koupil nějaký cévky a doma je používám. Nejlepší je si k těm cévkám pořídit ještě injekční stříkačku (nejlépe janette 150ml) napojit ju na zasunutou cévku a napustit se třeba vzduchem! To jsou keci, že to bolí (kdyby to bolelo tak bych to nedělal)
25. Prosinec 2006 - 1:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Skala (anonym)
Pre Andy: tie cievky sa normalne predavaju v lekarni (a bez receptu), jednorazove sa (oficialne) musia pouzivat vzdy nove, ale existuju aj take, ktore sa definkuju a pouzivaju znova (ale tie bezne v lekarni nemaju). A je to tak, ze naozaj sa tym moze infikovat mocovy mechur a pravda je aj, ze sa moze dostat infekcia az do ladvin. Ale: ak to robis rozumne, dodrziavas beznu zakladnu hygienu tela, ruk, cievok, a neprehanas to s ich hrubkou a tak...tak pokojne mozes jednu cievku pouzit viackrat, a ta infekcia sice je mozna ale bezne nehrozi... a moze to byt uplne nebolestive a dokonca prijemne vzrusujuce.
27. Prosinec 2006 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já si cévky vyvařuji 30min před použitím,samozřejmě umyté ruce,a šup tam s ní!Náramě vzrušující,kdo to nepoznal,ten neví co to je.
27. Prosinec 2006 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Nebudu komentovat evidentní úchylnost takového jednání. Chci tě jen v tvém zájmu (protože asi nemá smyslu ti to rozmlouvat) upozornit, že cévkovat je možno pouze STERILNÍ cévkou po kvalitní opakované desinfekci ústí močové roury, s použitím sterilních rukavic ev. dalších pomůcek (pinzeta, peán ap.). VAREM NEDOCÍLÍŠ STERILITY, takže si tam můžeš klidně zanést nějaké bakteriální spóry ap., zkrátka si způsobit (ev. vzestupnou) infekci močových cest. To je asi tak vše. Sbohem!
1. Leden 2007 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
rad. (anonym)
Já jsem byl na tom dnes a jít na záchod je teď utrpení, dokonce s krví.Nevíte někdo jak dlouho to trvá, než se to zahojí?A nechápu ty "dobrovolníky" tady...
5. Leden 2007 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marca (anonym)
Všichni provokatéři - jděte víte kam!!! To jsou leda úchylné kecy, že cévkování je příjemné!!! Jenom slaboduchý imbecilní jedinec si tohle udělá dobrovolně.Nepřeju vám nic zlého, ale taková cévka zavedená přes močák přímo do ledviny při těžkém zánětu třeba i nonstop celý týden- no to mě NIKDO nepřesvědčí, že je to říjemné už v močáku!!!
5. Leden 2007 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
K týhle praktice jsem se dostal náhodou. Moje holka studuje zdravku a jednou jsme byli mírně přiopilí a při jedný sázce slovo dalo slovo a já se s ní vsadil, že když prohraju, nechám se od ní vycévkovat. Prohrál jsem a ona mně to provedla při maximální erekci a i když jsem měl napřed strach, byl jsem překvapenej tím, jak to bylo příjemný. Když cévku vytahovala, normálně jsem při tom vystřík. Od tý doby to čas od času praktikujem a vždycky je to maximální vzrůšo. Pro informaci, je mně 18 a jí 17.
11. Leden 2007 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pro Marcu: cévkování je prastará jogínská praktika, která jako ostatní má směřovat k dokonalému ovládnutí organismu. Pro někoho to příjemné je, pro někoho ne, jako všechno. Těžký zánět není příjemný, ale zde se probírá zavádění cévky ve zdravém stavu, kdy nepůsobí bolest způsobená nemocí. Pomocí cévky se také dá aplikovat prostředek na léčbu nedostatečné erekce, u nás to ještě není schválené, provádí se to jen v zahraničí. Jinak - tvůj příspěvek svědčí o tom, že jsi netolerantní a nechapavá a zabedněná a vůbec hloupá. P.
12. Leden 2007 - 11:13

Stránky

Přidat komentář