329 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

cévkování

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
fanda sin (anonym)
dobrý den, paní doktorko chtěl jsem se zaptat na problém zavádění cévky do močového měchýře. Strašně mne tato věc vzrušuje ale zřejmě je to dost nebezpečné. Pokud to lze provádět zašlete mi prosím ňáký návod a kontakt na zakoupení cévky.děkuji
17. Leden 2001 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Jseš asi uchylnej doufám že si to budeš dělat sobě, já když jsem ležela v nemocnici tak mi to sestra dělala poprvý a byl to můj nejhorší zážitek co jsem poznala taky to dost bolí, lituji předem tvoji přítelkyni jestli to chceš na ni provádět.
30. Březen 2001 - 5:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Pro Fandu sin. Asi ti moc neporadím, ale určitě tě ujistím, že nejsi jediný, koho takové věci vzrušují. Mám ten samý problém. Prosím poraďte nám, kde se dají koupit pomůcky a jestli je bezpečné praktikovat tuto techniku doma bez lékařské asistence
1. Květen 2001 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
ceho (anonym)
Tak už jsme tu tři tak kdo nám pomůže.
1. Květen 2001 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
*** (anonym)
Navštivte www.neknihy.cz a investujte 50 Kč (nebo fazole :-))) do knihy Milování bez ztráty květiny od Lenky a Vladimíra Volmových. Jedna kapitola se tímto velice podrobně zabývá.
2. Květen 2001 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
fanda sin (anonym)
ahoj Katko, jsem rád, že jsem našel někoho komu to něco říká.Byl bych rád, kdyby si se mi ozvala!! Mohli bychom si na toto téma popovídat!Zatím díky a čekám na odpověď!
2. Květen 2001 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Nevim,jestli víš,o čem mluvíš,ale jednou mi to dělali v nemocnici (zhruba před 5 lety) a byl to můj nehnusnější zážitek života a myslím, že asi bude pořád.Je to šílená bolest,to bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli.A nevím,jak je to možné,ale ještě asi před rokem se mi ta bolest vracela.Už to nechci nikdy zažít!
12. Květen 2001 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
Zažila jsem 3 porody 5 operací,trhání zubu bezinjekce.Toto vyšetření.... Cevkování... to je něconesnesitélné.Nikdy se to u mě nebude opakovat,a radím ostatním at se na to připraví.Je to nesnesitelný zážitek do konce života.
24. Červen 2001 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
To je zajímavé. A vzrušovalo by vás, kdyby jste byli cévkování vy sami? Mě to připadá jako zlo. A otázka pro ženy: Nikdy mě nenapadlo, že by to mělo bolet. Když se o tom zmínila matka nebo někdo jiný, nepadlo ani slovo o bolesti. Z toho co jsem si o tom přečetlPodle mě byl zákrok nešetrný a měly jste si stěžovat!
4. Červenec 2001 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidka (anonym)
Pro Toma. Nevím jestli jsi to už zažil, že víš jestli to má bolet nebo ne. Já jsem to naštěstí nezažila, ale náš syn , taky Tom /7let/ to zažil několikrát, naposledy před týdnem. No řeknu Ti, že teda brečel pěkně. Ale před dvěma roky to byl teda řev. A druhý ještě horší řev nastal potom doma, když se chtěl vyčůrat. Tentokrát to nesl statečněji, i když to určitě nic příjemnýho není. A můj otec toto vyšetření dokonce ze strachu odmítl /po několikerém cévkování/. Myslím, že si není na co stěžovat. To musí logicky bolet, nebo štípat, když takovýmu malýmu klukovi, kterému se tam ta hadička sotva vejde, ji tlačí až do měchýře. Doufám, že máme zase na pár let pokoj.
20. Červenec 2001 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj Lidko! Tvého syna lituji, že to zažil. V tak malém věku... Přeji Vám, ať to již nemusíte nikdo podstoupit a dík za informace, já bych to také odmítl, když teď slyším jak to bolí. Tak hodně zdraví a žádné bolesti.
30. Červenec 2001 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Cévka (anonym)
Jsem asi křovák, ale o cévkování - COBY EROTICKÉ PRAKTICE - slyším poprvé. To, že to vzrušuje muže, když to provádějí ženám, mě nepřekvapuje ... ale nenapadlo vás, že ji to může bolet?Uf. Nemám ráda nepřirozené věci ... a tohle mi jako přirozené moc nepříjde - NEHLEDě NA RIZIKA!!!! Samotný poškození tak citlivé sliznice je fakt moooc příjemný ... natož potom třeba zánět močkáku, kterej vás při neopatrnosti nemine (porušená tkáň se z moče a tepla neskutečně rychle zanítí - to mi věřte)Buďte všichni, co jste to ještě nezažili, rádi ... a jestli jste sado-maso ... i tak vás lituju, protože fakt nevíte, co si tím můžete způsobit!
30. Červenec 2001 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Radil bych Vám přečíst si knihu Rozkoš na špičce jehly. Zde se totiž popisuje metoda pro oddálení ejakulace. Tato metoda je prakticky shodná s cévkováním a jmenuje se vadžrólí. Z vlastní zkušenosti mohu říci že je úspěšná a alespo? pro mne bezbolestná. Nemyslím že by na této praktice bylo něco odporného nebo perverzního.
31. Červenec 2001 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidka (anonym)
Děkuji za přání. Snad bude chvíli klid...
3. Srpen 2001 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Cévkováním myslíte cystoskopii? Nebo pouze odběr moče ze sterilního prostředí? V druhém případě je to sice nepříjemné, ale není to žádný hnus, jak se tu píše. Trvá to tak pět sekund a je konec. Spíše to štípe, ale opravdu není se čeho bát. Co se týká cystoskopie, tak s tím zkušenosti nemám, ale to bude asi mnohem a mnohem horší.A cevkování jako sexuální praktika? Šmarja, kde jste na tom byli? Vždyť to je lékařské vyšetření a ne předmět k uspokojování. To by mě teda zajímalo, koho tím můžete uspokojit. Asi byste nejspíš dostali kopanec do obličeje od dotyčné. Zkuste si to na sobě a pak uvidíte, jaký to bude sexuální zážitek.Teda nechápu, kam lidi na takový nesmysli chodí. Asi jsou skutečně psychicky v nepořádku..... .
10. Srpen 2001 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Skoro souhlasím se ženami. Cévkování jako sex. zábava je pro běžné lidi přinejmenším divná. Ale ti, kterým se to líbí, nejsou úchylní. To bychom potom dopadli, kdyby každý řekl o tom druhém, že je úchyl, když dělá něco, co se nám nelíbí...Mě se to také nelíbí, nedovedu si představit něco takového.
10. Srpen 2001 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
sab (anonym)
tato praktyka je pro muže daleko více bolestivá než pro ženy, toto vyšetření jsem podstoupila když jsem byla malá a nepřišlo mi nepříjemné (a později sem si uvědomila že mě to vzrušovalo).
17. Září 2001 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Praktikuji na sobě řadu let vádžrolí (krátkodobé zavedení cévky), je to příjemné, bezbolestné a bez negativních následků.
12. Říjen 2001 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
pavlína (anonym)
Jako sexiuální praktika mě cévkování nevzrušuje. Zažila jsem ho několikrát v porodnici a nebylo nijak bolestivé. Jen při zavedení mírně nepříjemné, ale nebolestivé. To, co tu líčíte jsou docela horrory. Přeji vám, abyste se příště setkali s citlivějším přístupem.
26. Říjen 2001 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Tak jsem si četla tuto rubriku a cítím teda fakt nepříjemné pocity v močovém měchýři. Možná proto, že jsem po operaci ledviny měla cévku asi 5 dní. Jediné příjemné jsem na tom viděla to, že se nemusí vstávat na záchod, ale jinak opravdu nic. Fakt jsem si tu cévku užila a že bych cítila nějaké vzrušení to teda ne. Je mi to spíš odporné. Asi vás nechápu. Zdar cévkařům.
14. Prosinec 2001 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Po přečtení příspěvků pro i proti jsem si uvědomil, že někteří nevědí o čem je vlastně řeč. Při zachování čistoty a jemného přístupu z obou stran se to může líbit oběma milujícím lidem. Sám jsem toto zažil v prvním manželství a mohu říci, bylo to pěkné. Vzpomínám. Jinak lze zapůjčit videokazeta s názvam ,Klinický sex,.
22. Únor 2002 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Předně všechny zdravím a přejí krásný víkend.Přečetl jsem si všechny příspěvky a byl jsem z nich rozčarován.Na jedné straně je pěkné,že je nás více(myslím těch kteří mají rádi klinik sex a k němu patří i cévkování)a na druhé straně ty hororové vzkazky o utrpení.Předně si myslím,že pokud se to líbí někomu,nebo partnerům navzájem tak proč né?!Je to otázka jen jich samotných,proč je někdo z toho tak pohoršen.Podívejte se na praktiku zvanou piss (pissing,zlatý déšť a pod.)ještě před pár léty zavrhovaná ptaktika v celé Evropě a dnes?Téměř klasika.Přitom je to pro někoho nezdravé a nehygienické a jeho vnitřní vztah je k tomu štítivý.Na druhé straně jsou tady národy a i lidé u nás (a né málo),kteří v rámci URINOTERAPIE pijí svou moč několikrát denně.Jsou to snad úchylové?Ne, nejsou -mají jenom jiný pohled na svět na očistu ducha a vlastního zdraví.Tím se chtěl jen říci,že každý má nárok na své oblíbené praktiky a že tato rubrika by mněla být otevřeným forem vlastní pomoci.Za tím účelem jsem jí dnes poprvé navštívil.Ten kdo nechce přispět svou radou,např.jak to dělat aby to nebolelo,nebo kde sehnat cévky a pod.ať na tyto stránky nejde.Je to prostě jak u televize-nelibí se ti pořad, tak to přepni na jiný kanál. Ale ted troch k tématu.Není tomu tak dávno co jsem strávil něco přes rok na urologii (mnozí ví o jaké oddělení se jedná)a prodělal 4 operace ledviny,1moč.měchýře a močovodů.Stačil jsem udělat 4 velké kameny ještě dříve než jsem odešel z nemocnice a ty udělali vždy velkou paseku.Cévku jsem mněl zavedenou téměř celou dobu a cystoskopii mi dělali asi 7x.Pouze jednou jsem zažil u cystoskopie příšerné bolesti a mohu říci že to vžádném případě nebylo tou metodou vyšetřování moč.měchýře ale způsobem jak jí prováděl pan doktor!Víckrát jsem ty bolesti už nikdy nezažil.Ale proto,že už mi to nedělal tento pan doktor.Takže má rada je taková: kdo má chuť to zkusit tak ať si to zkusí,ale ať si napřed přečte 3 stránky v knížce Praktická urologie,nebo Praxe pro zdravotní sestry.Ať si k tomu sežene cévku sterilní,případně ať si sterilizuje a ať si sežene krém pro utlumení bolesti Mesocaingel.Pak v této praktice určitě najde zalíbení a bude mu dělat rozkoš.A jestli né-nic se neděje může zkusit jinou praktiku.Třeba klystýr a pod.Na závěr všem kdo to chtějí zkusit jedná rada.Zkuste to.Až potom můžete říci ,že vám to třeba nepřineslo to,co jste od toho čekali,ale to již jiná kapitola.A vy ostatní?Klidně se vyjádřete,řekněte i ty své špatné zkušenosti,ale nezatracujte někoho,kterému se líbí to co se nelíbí vám.Samourolog Jirka
23. Únor 2002 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Na cystoskopii jsem byl před deseti lety a že by to bylo nějak moc příjemné se říci nedá. Sice se mi pořádně postavil, ale to vždy, když si ho někdo vezme do práce. Na celém zákroku byla nejlepší ta koňská dávka diazepamu, který mi píchli. Daleko horší byla ta několikadenní řezavá bolest při močení. Možná to chce tréning. Jogíni to znají jako vadžolíí nebo jak se tomu říká.
14. Srpen 2002 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
blond 007 (anonym)
Souhlasím s Tomem,dobře provedené cévkování opravdu nebolí,proti mechanickému roztahování zůžené močové trubice to byla procházka růžovým sadem.Když mi do ní pak doktor narval gumovou hadici(ne hadičku)průměru malíčku a pak nešetrně po čtvrthoďce vytáhl,s bolestmi jsem krvavě močila tři dny.Takže pozor na větší věci než je cévkovací hadička a komu se to líbí,ať si užije.
1. Září 2002 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
blond 007 (anonym)
Abych ještě vysvětlila,proč mi to dělal.Předcházelo tomu to,ýe jsem stále chodila na záchod a nemohla se vyčůrat úplně.Takže mi zavedl hadičku do močového měchýře a do dalších otvůrků taky něco,raději nechci vědět co a napouštěl mě vodou,co to dá.Pak jsem ji měla ze sebe vypudit a to šlo jen trošku,proto pak nastoupilo ono zmiňované roztahování.A to jsem pak v bolestech musela ze sebe dostat ten litr vody.Ta zúžená trubice může potkat každého,kdo si párkrát vypěstuje nějaký zánět.Tak bacha,urologie je mučírna 21.století.(A to nejsem žádná bábovka)
1. Září 2002 - 1:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Thomas (anonym)
Konečně rozumnej názor!
9. Říjen 2002 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Pro ty, kteří se chtějí mermomocí cévkovat, mám jedno doporučení. Vychází to z praxe několika lidí, kteří se musí (následkem operací) pravidelně cévkovat.1.) obstarat si přiměřeně silnou cévku. Tzn. tak číslo 14-16. Tím docílíte toho, že se nepoškodí sliznice močové trubice. Samozřejmě se dá cévkovat až velikostmi 20-26, ale to bych pro začátek rozhodně nedoporučoval.2.) Musíte si obstarat Mesocain Gel. Bohužel je na předpis. Pokud si ho ale nějakým způsobem obstaráte, tak použijte k tubě zabalený nástavec a pomocí něj si trochu gelu vstříkněte do trubice. Nechte cvhilku působit (stačí půl minuty). Gel způsobí kluzkost cévky a také částečně znecitlivý sliznici.3.) Potom můžete zavézt STERILIZOVANOU cévku do trubice. Pokud budete postupovat pomalu, citlivě, nemůže se vám nic stát. Klidně cévku můžete držet v prstech (samozřejmě umytých).4.) Nakonec narazíte na svěrač močové trubice. Nesmíte jej prorážet!! Musíte se uvolnit, potom cévka téměř sama vklouzne do měchýře. To poznáte podle toho, že bude z cévky vytékat moč.
31. Leden 2003 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ahoj.Nedávno mi zaváděli cévku do močového měchýře plného k prasknutí a musím se přiznat,že mě to velmi vzrušovalo!Nádherně mě to šimralo v měchýři tak nádherně,že kdyby jsem v něm tu cévku neměla,tak bych se jistě počůrala blahem.Chtěla bych to ještě někdy zkusit.
27. Srpen 2003 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomm (anonym)
V celé diskusi, tak jak jsem ji přečetl, dochází k záměně tantrické sexuální praktiky vádžrólí s cévkováním z lékařské indikace. Už základní fakt, že si něco provádím sám mimo jiné za účelem sexuálního požitku je diametrálně odlišný od skutečnosti, když se musím podrobit něčemu, co mi jiný, byť lékař, bez zájmu o moje pocity provádí.Nejsem zběhlý v teorii této tantrické praktiky, ale pouhým zadáním hesla vádžrólí do rubriky hledej dostanete řadu zajímavých odkazů. Kdo se domnívá, že cévkování musí být bolestivé a že vyžaduje znecitlivující mesocain gel, ten se velmi mýlí.
4. Září 2003 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Souhlasím s Tommem, věnuji se tantrickému cévkování řadu let sebe i s několika známými navzájem bez problémů. Skutečně to nebolí, cévku stačí navlhčit a není ji potřeba potírat lubrikačním gelem. Pocit pronikání cévky je aspoň pro mne velmi příjemný zvláště v oblasti prostaty, kdy je srovnatelný s nastupující ejakulací.
5. Září 2003 - 15:48

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama