8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

CÉTAPHIL

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrejka (anonym)
zdravím! Má prosím někdo zkušenosti s touto kosmetikou? Mám dost zánětlivou a citlivou kůži, na které se tvoří drobné akné a četla jsem, že i na to je to dobré. Napiště prosím vaše zkušenosti. Moc děkuji.
5. Únor 2008 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Já mám céthapil doma, ale moc ho nepoužívám. Je to hydratační krém pro citlivou pleť a tak také funguje, žádné léčebné účinky nemá. Je spíš pro netolerantní pleť, která nic moc nesnese. Používám ho občas a také na ruce, abych ho vypotřebovala. Spíš bych sáhla po Biodermě a volila přípravky z řady pro problematickou pleť.
6. Únor 2008 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj. Cétaphil už nějakou dobu používám a můžu říct, že jsem nadmíru spokojená. Používám na čištění odličovací emulzi. Dají se s tím odličovat i oči, protože vůbec nedráždí. Dříve jsem vyzkoušela kvanta kosmetiky, ale většinou mi neseděla podle představ, nebo vysušovala. Cétaphil je fakt supr, modrou emulzi vřele doporučuju.
7. Únor 2008 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, mám taky velice dobré zkušenosti jak s krémem, tak s modrou emulzí. Je to velice dobrá,nedráždivá kosmetika,málo co mi vyhovovalo,ale toto mě opravdu sedí.
10. Únor 2008 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
terezka (anonym)
dlouhou dobu jsem trpela seborhoickym a castecne i atopickym ekzemem, tohle je jediny pripravek, ktery mi na 100% vyhovuje:)
25. Březen 2008 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Terezko, přípravek Ti seboreu vyléčil nebo Ti jen stav nezhoršoval?
25. Březen 2008 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
Ahoj.Mám vynikajicí zkušenosti jak s emulzí tak i s krémem.Plet jsem měla velice suchou a výrazne vrásky a hlavně mi to pomohlo při lečbě růžovky.Nyni mam plet nadherně vypnutou a hladkou.Je to prvni kosmetika která mi opravdu pomohla.
14. Červenec 2008 - 13:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama