8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cestovní lékárnička

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michala (anonym)
No, těch léků je tam hodně, ale tak pro inspiraci, co by mělo v takové lékárničce být: http://www.lekarnasporilov.cz/cestovni-lekarnicka/
25. Červenec 2014 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Já teda vozím s sebou na dovolenou v lékárničce jen to nejnutnější, ale i tak je toho vždycky plná krabice :D Beru s sebou léky na teplotu, na bolest v krku, hlavy apod., fenistil kapky i gel, když někoho štípne něco, panthenol, rehydratační roztoky, náplasti, obvazy, teploměr a probiotika, i když my kupujeme ten biopron forte, který se nasazuje už týden před plánovaným odjezdem, aby měly ty bakterie čas vytvořit si tu správnou mikroflóru, ale bereme je po celou dovolenou, takže se většinou vyhneme průjmu a podobným obtížím. Jo a sobě si vozím ještě nějaké vaginální kapsle a urologický čaj s urovalem.
9. Srpen 2014 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Já teda vozím s sebou na...A co třeba nůžky? A další důležité věci? Hlavně, že sem dealerko nezapomeneš nacpat ten svůj biopron.
9. Srpen 2014 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
No, těch léků je tam...Nepostradatelným je i OKgel/balsam. Má vícero zklidňujících a revitalizujících účinků na pokožku. Doporučuji(barttonova@seznam.cz)
10. Srpen 2014 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
kolemjdoucí (anonym)
Nepostradatelným je i...Úúúúú, další slepice dealerská, co sem cpe sráče. OKG, jste jen podvodníci!
10. Srpen 2014 - 19:03
Obrázek uživatele Pacika
Pacika
Ahojky holky co je to OKG? Já teda byla zvědavá co vozí ostatní maminky na dovče. Já jsem mamina celkem čerstvě s sprckem jsem na dovolené byla zatím 2x a to vždycky jen u nás. Ven jsme si netroufli. A koukala jsem právě co všechno jsem sebou radši vzala do lékářničky, spíš lékárny. Dokud jsme byli s manželem samy tak jsem to tak nějak neřešila...nějaký algifen, fenistil, repelent a parelen, jo a olint... No a nevím kdo má problém s probionem ale my ho taky používáme...Ted je to úplně jiné, pro prska je toho tolik co pro jistotu beru sebou... Nurofen, Stoptusin, pantenol,Quix, náplasti , nůžky...ty jsou tak potřeba :D No teď když si to tak po sobě čtu jsem taky jako reklama na lékárnu. Asi to bude tím, že téme je cestovní lékárnička....
23. Srpen 2014 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Mohla by to být třeba zkratka "Oslavy Klementa Gottwalda".
24. Srpen 2014 - 13:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama