784 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Myslím, že češky jsou neskutečně namyšlený a povrchní ženský.....A navíc ani nemají pomalu co nabídnout..Jsou hrozně náročný, ale když se na ně pak podíváte tak můžou bejt rády, že jsou vůbec rády :-)To je jenom taková moje zkušenost po návratu s ciziny...Austrálie, USA a hlavně Asie..Co myslíte? :-)
8. Únor 2006 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Že je to pěkná blbost! Popsal jsi chovaní namyšlený slepice, ty se najdou všude. Ale to neznamená, že jsou takové všechny!
8. Únor 2006 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Era (anonym)
Češi jsou neuvěřitelně ubrblaní, zapšklí a protivní chlapi, kteří pořád na něco nadávají a na všem hledají chyby. To je zase moje zkušenost po návratu z ciziny:-)
8. Únor 2006 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Neco na tom bude,ja sama ziji uz nejakym rokem v cizine,ale docela casto jezdim do CR.myslim,ze Ceskym zenam schazi hodne prirozenost.Skoro kazda i vcetne mladych ma obarvene vlasy,zmalovane a docela i hodne vyzivave obleceni.Rika se ,ze cesky jsou jedny z nejkrasnejsich zen na svete,ale teda nevim,nevim.Je to hodne umele a navic se tyto hvezdy chovaji casto i arogantne.Ale samozrejme ne vsechny zeny.A to s tim nadavanim a stezovanim si je bohuzel take pravda napr.maji kde bydlet,co jist jezdi 1krat rocne na dovcu,maji treba i stare auto,tak co by vlastne chteli vic...?Neuvedomuji si,ze jsou zeme kde lide nemaji co jist atd...Clovek by mel byt sam k sobe trochu soudny a vdecny za to co ma a kdo je nespokojeny tak by se to mel pokusit zmenit a ne cekat ,ze se zmeni samo od sebe
8. Únor 2006 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Čeští muži jsou tak špatně vychovaní,nemají žádnou úctu k ženám.Nechají si doma posluhovat a doslova zotročují své ženy.To je zase moje zkušenost po návratu z ciziny.Jestli mladé ženy umějí zvednout hlavu a říci jasně-tak toto ne,tak tomu říkej třeba namyšlenost.
8. Únor 2006 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
joska (anonym)
to je tím, že Češky žijou s Čechama...
8. Únor 2006 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Ano Olgo,to souhlasi,zena ze sebe nesmi nechat delat sluzku,myslim,ze cesti chlapy se bez zen jen tezko obejdou,protoze nejsou zvykli doma pomahat v domacnosti.je to velka neucta k zenam
8. Únor 2006 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já můžu souhlasit pouze částečně, záleží na tom, jeslti jsi se vrátil z ciziny do Prahy (kde skutečně některé slečny, ne všechny, jsou zralé na facku) nebo do nějakého menšího města.Já jsem žila rok a půl v USA a 9 měsíců v Anglii a musím přiznat, že američanky jsou povrchni slepičky co si hrají na miss téměř všechny, angličanky jsou trošku víc v pohodě. Ale neházela bych všechno do jednoho pytle, češky, angličanky, francouzky jsou fajn baby, ale najdou se mezi nimi (asi jako v každé národnosti) slepice.
8. Únor 2006 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
tak se vrat do toho tvyho USA ty svetobezniku!:) a najdi si tam nakou sweet jane co ani neumi rict NO. to je zas moje zkusenost-americani (nehlede na jejich speky a pocit jaky jsou krasny) neumeji vubec odmitat-vsechno YES YES YES, ale skutek utek, protoze na to prirozene nemaji cas, ale odmitnout to by byla asi "neslusnost".
8. Únor 2006 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
No to s tím posluhováním chlapům to je podle mě spíše záležitost tý střední nebo starší generace. To už se nepočítá :-). Já osobně nepotřebuju holku, která mi uvaří, vypere nebo co. Jsem samostatnej a většina mých kamárádů taky. Umim si uvařit sám a mnohdy líp. A vyprat taky :-)) Myslím, že mladší generace už takovýhle problémy, že by žena byla služka nebo co, nemaj. Mladý češi jsou samostatný a scestovalejší, nepotřebujou sluhu nebo služku. Z toho co tu píšete usuzuju, že asi budete starší nebo střední generace. Já sem měl spíš na mysli třeba chování holek při seznamování a tak podobně. Moje poslední přítelkyně byla s Asie - Thajka. A to se nedá vůbec srovnat. Ona nebyla podajná nebo tak něco, byla spíš tak trochu paličatá. Slo spíš o způsob jakým se projevovala. Byla hrozně nekomplikovaná, milá a nenáročná osůbka a zároveň ctižádostivá a sebevědomá :-). S ní se ani nešlo pohádat :-). Balit holky v Asii je pohoda. Ne že by neodmítali, to ani náhodou. Úplně stejně jako tady. Jde jen o ten způsob. Nejsem typ kterej se snadno seznámí. A tam když holka odmítla, tak s úsměvem a v pohodě. Něco jako "nemám zájem, ale díky že jsi mě pozval". Tam je radost se nechat odmítnout :-) Ale tady? Dost až dost často hodně arogantním způsobem - v tom je dost velikej rozdíl. Nakonec to tady taky vždycky nějak výjde, ale tady je to souboj, tam je to pohoda, žádná křeč...No to je jenom takovej můj postřeh. Třeba je to moje chyba, třeba prostě tady holkám většinou nepadnu do oka a tam naopak. Protože tady ženský dost koukaj na vzhled a tak...A nebo tady mám asi smůlu na správný lidi....
8. Únor 2006 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Já se o svou holku hrozně rád starám, není nic hezčího než vidět úsměv spokojený holky. Ale asi mám jinej vkus promiň..Asi sem se narodil na špatným místě...A vůbec....přečti si pořádně co sem napsal...
8. Únor 2006 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
To skoro znělo jako výčitka - že odmítnou mile? - to by snad měl bejt normální standart ne? Lidi by měli bejt vychovaný k úctě ke starej a sami k sobě navzájem. Já sem taky milej, tak proč by se ke mě někdo měl chovat arogantně. A moje chování k ženám - rád se o ně starám, rád si je hýčkám a nejsem typ dominatního člověka. A ani ne submisivní. Mám rád pohodu - tím myslím ve vztahu. A strašně nerad se hádám. Myslím, že člověk, kterej tvrdí, že hádky jsou koření vztahu, je idiot. Já se radši domluvím. Ale asi sem pro češky až moc hodnej, já nevím :-)
8. Únor 2006 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
No vždyť odpovídám :-) Seznamuju se celkem normálně, to záleží na situaci. Usměju se a řeknu něco jako "Ahoj, můžu tě pozvat na kafe, nebo na panáka? :-)" Nějak tak podobně - cesty jsou různé :-). Je na tom něco špatně? :-)
8. Únor 2006 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Era (anonym)
Jo, už ti rozumím, měl´s to napsat hned. To, co píšeš, souvisí se sebevědomím a sebepřijetím. Z toho pramení ta uvolněnost a samozřejmost, která se ti líbila. Snad to bylo částečně i v tobě, většina lidí se "venku" necítí tak svázaná jako "doma". Tady jsou taky takový holky, co hledáš, musíš ale lovit ve správných vodách. To znamená v prostředí, kde se i ty sám cítíš dobře a ne tam, kde sice nějaký holky jsou, ale tobě se tam špatně dejchá, jestli mi rozumíš. Když budeš ty vyladěnej, najdeš taky vyladěnou holku. Stejný na stejný. Chce to hlavně na nic si nehrát a být se sebou spokojenej a nemyslet si, že všechny holky koukaj na vzhled :-)Některé zamindrákované děvy, když vycítí klukovu nejistotu, ihned se na něm zahojí pomocí arogance. To je bohužel celkem běžný jev (kluci to dělají taky), z toho si pro sebe závěry nedělej.
8. Únor 2006 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
To skoro zní jako kdyby se ti to líbilo, že tady máme hrubý chování na rozdíl od slušnýho chování v Asii. Nebylo by fajn, kdyby to bylo stejný i tady?Jo a to že někoho hrubě odmítneš, když se vtírá je celkem normální. To snad by udělal každej. Já sem měl namyli spíš to první oslovení...
8. Únor 2006 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
No jak sem řek. Jde o ten způsob odmítnutí. Něco jako "Co bych se s tebou zahazovala ty vole, nevotravuj :-)" Jasně není to tak doslova, ale prostě něco na ten způsob.Je fakt, že mi tady chybí ta uvolněnost.......asi je to taky hodně ve mě...Asi emigruju :-)
8. Únor 2006 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
A moc hodný asi na holky nejsi, když si o nichc myslíš tak pěkné věci. Když k nim tak přistupuješ, nemůžeš se divit té reakci.
8. Únor 2006 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já nevím jak. neříkám, že bylo špatné někho takhle oslovit. Ale Dave psal, že je na holky asi moc hodný a to z názvu diskuze nevyplývá.Musíš mít pozitivní myšlení a nepřistupovat k holkám jako ke strašně arogantním stvořením.
8. Únor 2006 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Já samozřejmě k holkám nepřistupuju jako k arogantním stvořením. To nevím z čeho tak usuzujete. Chovám se vždycky v pohodě a s úctou. To co sem napsal že si mylsím o ženskejch nebylo myšlený o všech samozřejmě. Bylo to spíš takový srovnání češek s kterejma sem měl doposud zkušenosti s okolním světem. A taky to byla taková reakce na to jak se tady dost často holky chovaj. Jen tak bez důvodu bych to nepsal. V jiných zemích sem takovýhle problémy nikdy neměl. V asii skoro vůbec ne. Jenom by mě zajímalo proč. A taky by mě zajímalo co je to za neskutečnou kravinu že v hrubosti je upřímnost. Mě například lidi v Asii přišli milý a upřímný. Mám dvě kamarádky v Bankgoku a jednu v Tokyu. A to jak se k sobě chovaj lidi tam a tady je fakt rozdíl. Tam jsou lidi upřímě milý, tady upřímě hrubý. A to je fakt důvod změnit lokál. A pak nechápu názor že hodnej = málo sebevědomej. Já sem dost sebevědomej a samostatnej. To že mi něco vadí neznamená, že si nevěřim. Lidi co to máte za názory? Hrubost = upřímnost, hodnej = nesebevědomej? Já asi fakt změnim lokál. Už tenkrát sem měl zůstat v zahraničí....asi mám prostě jinou povahu než průměrnej čech a narodil sem se asi na špatným místě..Když sem se vrátil s Austrálie málem mě tady na přechodu párkrát sejmul nějakej debil a ani se neomluvil. V Austrálii když už se blížíte k přechodu tak frajer zastaví asi 10 m před přechodem. Když sem byl v Bangkoku tak sem nikdy neviděl že by někdo byl na silnících nasranej. A tam je teda dost brutální provoz a lidí a aut tak 10x víc než tady. To tady nějakej chlápek včera málem sejmul jednu ženskou na přechodu - trochu ji nabral na kapotu. Ani se neomluvil. Češi se maj hodně co učit. Ale já nemám nervy na to abych se na to učení díval. Hrozně mě to mrzí, ale já se nějak poslední dobou necítím být čechem. Mám pocit jako bych byl v cizí zemi...P.S.Věřím tomu, že sem měl spíš smůlu na špatný lidi a těch pár češek taky neznamená, že takový jsou všechny. Tak se omlouvám všem kterejch se to netýká...
8. Únor 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Era (anonym)
Ty nedáš pokoj :-))To podstatný už jsem ti napsala.K tomu sebevědomí - můžeš ho mít a být slušnej, ale holt v Čechách se to často má tak, že hodnej rovná se blbej. Mám s tím bohaté zkušenosti. Taky mě někdy s..e ta česká malost. Ty jsi měl možnost se nadechnout jinýho luftu ve světě a teď to tady vidíš všechno tak nějak ostřeji. Jo,vidíš dobře a máš pravdu.Vypadá to, že jsi nakousl trošku větší problém, týkal by se asi sociologie a to dost doširoka, a ten problém s holkama je jen jeden z jeho aspektů.Změnit lokál? Ano, ale na druhým konci světa ten svůj lokál nutně hledat nemusíš. Tam jsou taky lidi a všelijaký, jako tady. Tvůj lokál je mezi tobě podobnými a je úplně jedno kde.
8. Únor 2006 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ano taky bych rekla, ze asijske lidi na me udelali prijemny dojem. Vypadaji radostne a vyrovnane i kdyz ziji dost ve skromnosti. Byla jsem na mesic v Thaisku a litovala jsem, ze jsem nemela moznost jim rozumet, jelikoz kdykoliv spolu mluvili, hrozne se bavili a vzdy byli plno smichu. Proste vypadali spokojene a chovali se k sobe a ostatnim s uctou. Asi to bude pocasim? Budhistyckou virou? A je pravda, ze muzi vsech narodnosti miluji thalandske zeny, jelikoz jsou pohledne a prijemne. Ale trochu me to uzemi pripadalo jako bordel. Starsi muzi se prochazeli s mladouckyma divkama. Je taky pravda,ze thailandske zeny davaji prednost cizincum a rodice jim davaji plnou schvalu a tak trochu mi bylo lito thailantskych muzu. Ale take znam nekolik zen co se provdaly do zapadu a casem ztratily hezounky vzhled, ztloustly a vubec nijak vzhledem nevynikaly. Jenom se prizpusobyly zapadnimu chovani. Ale jeste to bylo lepsi nez ceske chovani?
9. Únor 2006 - 4:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďa (anonym)
Chtěl jsem se přidat, ale raději odejdu z chatu. To by měl udělat i Dave, co by samostatný, sběvědomý NE-čech. Jdi, Dave, jdi! Zahazuješ se tady, ničíš svůj talent a genialitu. Jdi! Nám se také uleví. Mimochodem, coby teď již "padesátník", po světě jsem běhal stejně zdatně (pokud to papíry dovolily), pral, žehlil i vařil po celé studium na VŠ (a byla nás většina), a ještě stihl studovat na prospěchové stipko a dve celostátní kola SVOČ, také jako student. vědecká, odborní síla. Tak co se tu vychloubáš nějakou samostatností a věkem? Až tam v zahraničí dospěješ a zahodíš turistické brýle uvidíš, jaké krávoviny jsi hodil do klávesnice. Šťastnou cestu.
9. Únor 2006 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Lado ten mladej kluk ma vic rozumu nez ty. Zadnym vekem a samostatnosti se "nevychloubal", jen reagoval na neci poznamku o povahovejch vlastnostech jak je vidi vetsina cechu.Jsme narod peknejch vychcanku, kde slusnej clovek je povazovanej za naivniho vola a tak to je. Presne ono, obhroublost se zamenuje s uprimosti. Neda se spocitat, kolkrat uz jsem cetl nebo slysel to pohrdlive, jak jsou Americani "samej neuprimnej usmev" - to je uplne typickej priklad toho zkurvenyho ceskyho videni sveta. Ona je asi lepsi ta kazdodenni nasranost a neslusnost lidi kolem, zejo, zato holt jsme uprimny!Nedivim se tem mladejm, ktery uz nejsou zabedneny v zadratovanym state ale ktery uz neco zcestovali a poruznu ve svete zili ze se jim tohe u nas nelibi a koukaj odtud vysrelit nekam, kde mezi lidma v kazdodennim i obchodnim jednani je normou bejt slusnej a ne hulvat a podrazak.
9. Únor 2006 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
No mne celkem vadi,jak nekdo porad cesky narod zhazuje, pritom tady ty zobecnujici tvrzeni ze Skotove jsou lakomi a Italove vasnivi jsou strasne zavadejici.Jako cizinec se clovek pohybuje v urcitem okruhu lidi (kdyz je treba student) a do "normalniho" zivota se tezko podiva. Kdyz vezmu v uvahu,ze u nas je student cizinec,tak ti rekne jak jsou ceske divky fajn,protoze se pohybuje v okruhu dalsich studnetu,pro ktere je prijemne mit exotickeho kamarada.Spis mam pocit Dave,ze na tebe dolehla ponavratova deprese:-)Clovek se vrati z pro nej exotickeho prostedi kdy i nakup rohliku je pro nej nevsednim zazitkem a tady je najednou shon a stereotyp kterej zna.Rekla bych ze jsme jeste dobre vychovani oproti zapadnejsim zemim, kde dite nepusti starsiho cloveka sednout.Asie je oprvadu neco jineho.Pokud clovek sahne po knizce o interkulturalnich rozdilech, najde tam,ze Asiati se usmivaji kdyz jsou si necim nejisti.Dave,byt tebou nekam zase vyjedu:-)Hodnou holku tady najdes a nedej na provotni reakce:-) Ja jsem taky zvykla tvrde odmitat,protoze mam zkusenost s tim,ze kdyz odmitnu slusne s usmevem,ne vzdy to funguje,zvlaste nekde vecer na diskotece nebo v baru.
9. Únor 2006 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďa (anonym)
Josefe, přečti si Daveův příspěvek ze včerejška, 17,36 hod., (na první stránce), první odstavec. Možná pochopíš a ak se můžeš i omluvit.
9. Únor 2006 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Já sem turistické brýle odhodil. V austrálii sem chvíli pracoval a v Thajsku se strávil necelý 3 měsíce se svoj tehdejší přítelkyní - Thajkou. Takže sem se vyhnul těm turistickejm oblastem jak o nich tady někdo psal - ti starci s mladejma thajkama byli staři bohatí němci, angličani nebo skandinávci a ty thajky jsou prostitutky. Normální turista s normální holkou v Thajsku nepříjde do styku...a slušný thajky si bělochů málokdy všímaj....Jo a jen tak mimochodem Ládiku je mi 30 let a nejsem nijak výjmečnej ani bohatej. Ale na to aby člověk byl v pohodě a aby cestoval nebo zkusil žít někde jinde to snad není nutný :-) Nebo snad jo? :-) Jo a ještě něco Ládiku - Asiati se tolik nevytahujou svejma úspěchama i když by k tomu měli také důvod :-)A vůbec si nemylím, že je to snadný žít někde jinde. Je to peklo, domorodci vás neberou nikde na světě, ale když to člověk vydrží tak to může bejt dobrý. Já sem se vrátil, bohužel :-(.Já sem spíš tak trochu "záviděl" jak se domorodci chovali mezi sebou a že v mý zemi to není stejný. Cizinec to má vždycky dost těžký když chce někde začít od píky to je fakt..
9. Únor 2006 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Ta poznámka se střední a starší genereací byl spíš tak trochu rejpavej vtípek - byl za tim smajlík ":-)" No a sebevědomej a samostatnej - to snad není vychloubání. To by měl bejt tak trochu standard. Samozřejmě všeho s mírou - taky nejsem nijak zválšť namistrovanej - prostě normál....
9. Únor 2006 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
starý MEDVĚD (anonym)
Toto je ošemetné téma a nesouhlasím s prvním příspěvkem i několika dalšími.K těm úsměvům asiatů- je to už hodně dlouho co nás v Telce poučoval p.Pech o japoncích,vyprávěl jak chtěl slyšet japonskou hymnu.Jeho hostitel tedy odešel,převlékl se do kinona a pustil gramofonovou desku s hymnou.Vyslechl ji slavnostně oblečen a považoval by za urážku hymny kdyby to bylo jinak.Do chrámu sv.Jakuba přišla skupinka Japonců,vesele štěbetali a fotografovali,blesky a úsměvy lítali,jejich asi vůdce už stál u východu,skupinka usmivajicích žen se zdržela,japonec na ně zařval přes celý kostel a putičky vesele cupitali k východu.Chci jen tím říct že nikdo nemůžeme za chování svých krajanů.Japonec pana Pecha by se určitě styděl,zrovna tak my nemůžeme za to že se pořád neusmiváme.Dělal jsem u Vietnance,vydržel jsem to půl roku a šel jinam.Všichni se usmívali,ale lhali jak když tiskne,byl jsem na několika jednánich,myslel si že jsou Češi hloupý,vždy to někdo poznal a vyhodil nás.Mohl bych o jejich chování napsat menší knížku.
9. Únor 2006 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
omid (anonym)
Já bych zas řek, že se v porovnání s ženskejma ze Západu nesmyslně podceňujou. Asi jak který.
9. Únor 2006 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Renatt (anonym)
Hele Dave, ja ti to vysvetlim.Srovnej Australii, a Čechy. Uvedom si, ze holky tam zijou uz pomerne dlouho jinak, nez my, ktere jsme jeste pred nekolika lety nosily pomalu stejnokroj. To uvolneni, totiz u nas jakoby vybuchlo, neprislo to samovolne s dobou. A to vybuchnuti ma za nasledek, ze vetsina divek chce byt svetova, ale dopracovavaji se ke vsemu jinou, mozna prilis rychlou cestou. V tom je ta krec.Jsou tady zlatokopky, ale ty v Americe najdes vsude, v Anglii jakbysmet, ve Francii stoprocentne, tam zensky maji vysokou uroven a neslevuji. Samozrejme ne vsechny.Ale probuh, nemuzes srovnavat australanky a asiatky s ceskama. Australie je v jina ve spouste smerech, chlapi jsou tamm daleko pohodovejsi, a staci jim malo k tomu, aby byli stastni. Zije se tam absolutne jinak, v Asii taky.A Evropa byla vzdy povrchni, hlavne mezi bohatymi.Vim co myslis, obcas prijdu do baru, rozhlednu se, a hned od pohledu vidim, ktera s tebou ani neprohodi jedno slovo. Vzdy se tam ale take najdou takove, ktere se usmivaji na cele kolo.Take neni pravda, ze zeny na mensich mestech jsou lepsatejsi. Nic se neda globalizovat, a pak jde o to, jak si jake odmitnuti vykladas. Treba krivy usmev neznamena rovnou "odpal frajere".Co se tyce slusnosti, tak nas narod je velijaky, jeste se musi hodne ucit. Nejspis i zeny, bohuzel Dave pro tebe, plati to i pro muze.
9. Únor 2006 - 15:55

Stránky

Přidat komentář