378 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Československá Superstar

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Ahoj, budete se dívat? Jak se vám líbí porota. Já jsem rád, že jí konečně omladili.
13. Září 2009 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
n (anonym)
tento pořad nesledujeme rodina N.
13. Září 2009 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Mě se nelíbí,že jsou tak neurvalí,sprostý,necitliví hulváti.Nejhorší je Jandovka s Haberou.Jsou hnusný a povýšený.
13. Září 2009 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiri (anonym)
Já se budu dívat, až na finálová kola. I tak toho bude dost.
13. Září 2009 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Já se budu dívat, až na...Tak to mi taky chvilkama přišlo.
13. Září 2009 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Mě se nelíbí,že jsou tak...Tak to mi taky chvilkama přišlo ...tady jsem chtěl reagovat, omlouvám se, ještě mit to zde nejde
13. Září 2009 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Sindy (anonym)
Mě se nelíbí,že jsou tak...jo přesně tak, jsou fakt namyšlený. Hlavně mi příjde, že se navážej do lidí co vypadají " hůře" asi to nebude o zpěvu ale o tom jak kdo vypadá. Mimochodem Haberovy hity už jsou trochu mimo mísu. Jandová se nutně potřebuje prosadit v ČR jelikož už v Německu po ní neštěkne ani pes, no a samozřejmě je dcerou rockera tak jí to půjde lehce.
13. Září 2009 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
nejhorší superstar co byla, vůbec nic pořádně neukazují,pouze připitomělý humor Banášové a Mareša - řekla bych,že s tím šlápli uplně vedle, tato moderátorská "dvojice" vůbec k sobě nesedne, každý má jiný styl humoru a oba dohromady z toho udělali nezajímavou,suchou až kolikrát trapnou šou... co se týče poroty - hejma, je furt stejnej, Daru mám ráda a nevadí mi,Haberu jsem nikdy nemusela,ale řekla bych,že zde je jeho chování o něco lepší,než na slovenské superstar a co se týče Jandové - pěkná ženská,která neměla asi dlouho chlapa,jelikož její sexuální narážky jsou občas až ubohé...
14. Září 2009 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Trapárna (anonym)
Je to trapný a ubohý, nekoukám na to vůbec, a ani nebudu.
14. Září 2009 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
To Petra: Konecne se odvazil nekdo vyrknout, ze cisar je nahy. Davat nekde Marese, aby vytvoril alespon zdani zabavy je ciry nesmysl. Tento uchylny sebestredny egoista, ktery navic neni z levneho kraje, ma zachranit nasi televizni zabavu, kdy televize rusi jeden dobry program za druhym? No a o zpevacich se doufam presvedcime pozdeji, kdo je z cesko-slovenskeho klani lepsi.
14. Září 2009 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Akorát jsem dokoukala poslední díl tj. ceasting v Bratislavě a musím hned reagovat na ubohé a trapné chování Dary vůči poslednímu soutěžícímu, kterého ukázali. Nechápu, co jí dává tu drzost, říkat tak slušnému klučinovi, že nemá být posraný!!!! A to jen proto, že se cítila být potupena panem Hejmou, který si ho prosadil. Měla by si tyto osobní problémy řešit s kolegama a né vybíjet si je na slušných lidech, kteří jim tam přijdou nabídnout, co mohou. Měla jsem jí vždycky moc ráda, ode dneška je to pro mě s prominutím ubožačka!! A mimo jiné pan Habera je stejně tak trapný, všichni vědí, že je to pan zpěvák, myslím si i, že většina těch lidí tam jde s tím, že na něj vzhlížej a on si s nima "vytře zadek"!! Trochu slušnosti vůči lidem pane Habera by neuškodilo! A komentovat něčí vzhled Vám s prominutím taky nepřísluší, vy pro spoustu lidí taky nejste žádný krasavec, hodnoťte zpěv když už a nehrajte si na mistra světa!! Mějte se..
14. Září 2009 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jinak ještě musím dodat a tím Vám i oponovat, díkybohu, že to aspoň moderují tito dva pro mě moc vtipní lidé, doopravdy se díky nim aspoň u tohoto pořadu zasměju, mají skvělý humor, zejména ona. Jen tak dál :))
14. Září 2009 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Julka (anonym)
Martino, mám stejný názor jako ty, jen Daru jsem nikdy nemusela. Hejma jediný je pro mě opravdový porotce. A Mareš je prostě Mareš a Adéla je dobrá.
14. Září 2009 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
En (anonym)
Souhlas s Martinou. Navíc mi přišlo, že když byl casting v Čechách, že porota byla sprostá, hulvátská, soutěžící pozurážela ještě než začali zpívat. Na Slovensku mají asi strach, aby nedostali od soutěžících na budku, tak jsou na ně mírní. Uvidíme, co bude dál, podívám se ještě na Košice a pak končím.
14. Září 2009 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Taky mi vadí, jak se některým soutěžícím vysmívají, ale jak Dara řekla tomu klukovi, aby nebyl připosraný, tak tím si myslím mu chtěl pomoc, aby měl příště šanci. Zpíval pěkně, jen je potřeba, aby si víc věřil a víc ze sebe vyzařoval energii, jinak bohužel nemá dál v této šanci.
15. Září 2009 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marian (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=BUOHo0V418k
15. Září 2009 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Janek (anonym)
Souhlas s Martinou. Navíc mi...Mě to taky dost vadilo, jak se v tý porotě chovali. At už ty soutěžící byli jakýkoli tohle Habera a spol přehháněli. tady člověk aspon vidí jak se někteří zpěváci můžou sami ztrapnit
22. Září 2009 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lipo (anonym)
K totálním exotům se chovali ještě jakž takž, ale k těm normálním, co přecenili své hlasové možnosti, byli hnustí festovně.
22. Září 2009 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Elis (anonym)
Ta vyzáblá slovenská zdechlina s křivym nosem a propadlym hrudníkem je nesympatická, neatraktivní, nezajímavá. Mareše taky nemusim ale oproti ní vypadá alespoń zdravě. Třeba ti tři bráchové včera, že poslouchájí rádi hudbu, přišlo mi to sprostý jak se jim smála. Sama vypadá jako týraná hlady a ještě to odpuzující tělo vystavuje. Darina to jsou dvě povedený plastický operace, nic jinýho. Zpívá asi jako my všichni, jen uměla prolézt těma správnýma postelema, aby dnes seděla na židli porotce. Jandovou neznám a pídit se po ní nebudu, nezaujala mě taktéž. Habera za 2, Hejma vede. Na zpívání nových, neznámých, mladých tváří, se těším. Na ty slovenské i na ty české.
22. Září 2009 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ta vyzáblá slovenská...Na předešlé Superstar jsem se dívala ,ta letošní je doslova ubohá.Slovenská moderátorka je opravdu nezajímavá a nudná.Výběr poroty hodně nešťastný.Šokoval mě Habera svojí vulgárností.Pravda,trochu ubral,asi ho už umyli,teď se snaží být vtipný a je to spíš trapné.Trapné jsou i Dara a Jandová.Předpokládala bych,že v leošní Superstar budou v porotě samé špičky a zatím tam jsou průměrní a posprůměrní zpěváci ,kteří se neumí ani slušně chovat.Chvílemi se mi zdá,že se Hejma za své kolegy docela stydí.Včera Habera doporučoval,aby jeden ze soutěžících už nikdy nezpíval.Pan Hejma vše uvedl na správnou míru a já bych zase doporučila panu Haberovi,aby už nikomu neradil a nic nedoporučoval a neptal se předem soutěžících,jaké mají vzdělání,protože to jeho podle toho,jak se nám předvedl je na úrovni zvláštní školy.Tak na toto se dívat opravdu nedá,to jsou v TV lepší pořady.
22. Září 2009 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lipo (anonym)
Ale zase si myslím, že tam letos bude opravdu hodně dobrých talentů. Takže kašlete na porotce, kvůli nim se přece na to nedíváte.
22. Září 2009 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Smoky (anonym)
Já se na česko-slovenskou superstar dívám, protože mě zajímá, jak to bude ve finále češi vs. slováci. Myslím že tam bude spousta talentů. Jinak castingové díly nebyly udělány příliž dobře. Nevím proč tady všeci nadávají na porotu. Já bych jim možná vytknul jediné a sice tu vulgárnost, mohli by trošičku ubrat. Jinak si ale myslím, že všichni porotci zpěvu určitě rozumí. Psát tady, že Dara neumí zpívat a podobně, svědčí o závisti a nevyrovnanosti lidí, kteří něco takového napíšou... To, že je poroto občas docela drsná, chápu. Představte si, kdyby jste museli sedět v roli porotců a chodily by vám tam takový exoti, co se tam často vyskytnou. Už vás všecky, co nejvíce kritizují, vidím, jak jste ke každému milí a chápaví. Každý člověk přece ví, jestli umí nebo neumí zpívat. Když to neumím, tak tam nelezu nebo si budu muset hold vyslechnout i drsnou kritiku. Nikdo ty lidi do superstar přece nenutí.
22. Září 2009 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
janko (anonym)
Smoky: to chápu že to sou porotci , ale takovou kritiku co predvedli to je tak trochu moc. Viz Habera . Ostatně jejich chování už probírali i jinde na diskusích. Fakt hnus jak se tentokrát chovali. To porota neporota. Tohle by si dovolovat neměli at už ti lidi co tam byli , byli jakýkoli. Četli jste co onich oficiálně Habera prohlásil v TN ? Myslim, že u lidí fakt klesl
22. Září 2009 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Já se na česko-slovenskou...Jo,,jo, milí,nemusí být,ale slušný!Vysmívat se někomu je hodně ubohé.A oni se vysmívali.Co taky čekat,oni jsou přece V.I.P.No, to se tedy předvedli.Doufám,že za to udou pykat.
22. Září 2009 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
saly (anonym)
Jsou to všichni,kromě Hejmy,hulvátský kokoti!
22. Září 2009 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Taky sem se na to díval a docela jsem byl v šoku. Pavol Habera se choval jako idiot vůči těm lidem a Dara taky. Znal jsem Haberu jako zpěváka ovšem takhle jsem ho neviděl. Uplně ty lidi znemožnoval
22. Září 2009 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já se na česko-slovenskou...Smoky, naprosto s tebou souhlasím. Proč by měla porota opatrně zacházet se samolibými exoty:-))? Pokud se do takovéhle soutěže přihlásím, tak si myslím, že umím zpívat, pokud ne, nebudu se tam hlásit. Soutěžící tam jdou přece s tím, že předvedou to nejlepší a musí počítat s kritikou i kladným ohodnocením. Nezastávám se poroty, ale pokud budete někde sedět 12 hodin a přijde tam pár exotů a předvede co předvedli, tak se nedivím ani těm ostrým slovům. Porota je složená z odborníků, kteří něco už nazpívali a nejsou to žádní neznalci. Pokud jste sledovali výběr talentů v zahraničí, nevidím v naší porotě nic vyjímečného. Pokud je někdo tak drzý, že leze do takovéhle soutěže a neumí vydat čistou hlásku, peprné hodnocení mu náleží. Lidé nejsou soudní a honba za danou finanční částkou je úplně zaslepí. Každý tam jde s rizikem kritiky a neúspěchu a navíc dobrovolně. Zažila jsem tu atmosféru a i dost takových co poslouchat byla tragédie, ale nikdy by si nepřipustili, že by mohli vyletět. Kdyby byli lidi sebekritičtí, ušetřili by si spoustu trapasů:-) Nakonec to můžete sledovat sami, co si za exoty dovolí jít do pěvecké soutěže:-)
22. Září 2009 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Elis (anonym)
Jaký soudní lidi? Holky a kluci, co namaj o prázdinách co dělat, rádi zpívají, mají rádi srandu, jsou plní energie, snů a přání a mají možnost se předvést.! O čem by to bylo, kdyby tam byli všichni jen supertalenti? To by byla nuda. Já se mockrát zasmála a dostkrát byla zase překvapená, komu dali zelenou. No dobře, oni jsou ti odborníci. Podle mě ale Dara není žádná odbornice na zpěv, zvonky šťastjá a to je celý.. V minulých kolech jsem se kolikrát zasmála i výrokům poroty, to byli podle mého odborníci, zkušení, nezaujatí, profesionálové atd. Tentokrát je to o tom vypadat rozmile, kecat důležitě, chichotat se do kamer a muchlat papírky. Tak že já souhlas spíš se salym.
22. Září 2009 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Eva: ? Cetla si co o nich veřejně Habera prohlásil ? Pokud se ti tento styl jednání líbí tak tě upřímě lituju. Na jeho postup už bylo hodně stížností a ted jsem četl, že z toho bude mít televize celkem potíže.
22. Září 2009 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Jak jsem psala, já tu atmosféru zažila, tam je holek a kluků co tam jdou z nudy poskrovnu:-)) Tam si opravdu většina myslí, že nad jeho pěvecké umění není:-) Ale ono už to teď bude o něčem jiném, teď už to bude o štěstí a o trémě. Pokud by záleželo ale na mě, už si myslím, že Superstarů bylo dost a nic už bych nepořádala. Stejně jsou to"rychlokvašky" a stejně jak rychle vystoupí, tak sestoupí. Vždyť stejně o většině není slyšet a nebo mají svůj malý okruh posluchačů:-)
22. Září 2009 - 11:20

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama