6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Červená dieta...

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kata (anonym)
Chci se Vás tady zeptat,jestli jste někdo četl nebo dokonce vyzkoušel zhubnout na základě rad Lindy Goodmanové,která je jinak světoznámá svými knížkami o horoskopech atd. Jde o působení červého světla na tělo (podrobnosti se mi nechtějí psát) a o tom,jíst červené věci a nosit spíše červené věci. Je to vlastně na základě tepelného pusobení barev. Znáte to někdo?
14. Červenec 2004 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Hanna Horecká o tom napsala knížku jak jsem zhubla s hvězdami.
15. Září 2004 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Četla jsem Lindu Goodmann (mimo jiné také před smrtí psala, že je nesmrtelná a v těle, které má, hodlá žít navěky - pak ani nedokončila poslední knihu, tu za ni dopisovala "kámoška").Myslím, že tato její dieta (stejně jako mnohé jiné, např. dělená strava) je založena na tom, že člověk se prostě začne v jídle hlídat, sní tak míň jídla; no, a proto jdou kila dolů.
15. Září 2004 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lida (anonym)
Katae, a co kdyz neumrela. Co kdyz to byl od ni promysleny trik? Mozna jen musi menit identitu, protoze by ji spolecnost chtela odstanit, nebo tak neco. A nebo mozna umrela. Kdo vi.
15. Září 2004 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
pro Lida: Vlastně nevím, jak to myslíš. To jako, že se třeba převtělila? Nebo fingovala svoji smrt a teď žije třeba někde v Japonsku? Četla jsem v jedné z jejích knih, že to tihle nesmrtelní dělají. Aby na nich nebylo vidět, že jejich těla nepodléhají času, udržují si takový ten neutrální vzhled mezi 30 až 50 lety, pak nafingují svoji smrt a žijí jinde pod novou identitou....no, až se s někým takovým setkám, tak tomu uvěřím.Ale mám pocit, že toto téma je o červené dietě; takže té věřím stejně jako každé jiné; podle mě jde o hlídání si množství a složení jídla....zkoušela jsem ji :-)
16. Září 2004 - 10:42

Přidat komentář