68 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

po čem zhubnem

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
terra (anonym)
...tak co holky, PO ČEM ZHUBNEM ??? jak na to..? potřebuju tak 15 kg dolu . . . ale jak ? pište - pište -pište jak hubnete nebo jak jste zhubli a co pomaha :-) dík
10. Duben 2007 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Takytlustá (anonym)
NEZER
10. Duben 2007 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kosťa (anonym)
Nejlepe zhubnete po hladu :-)
10. Duben 2007 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Po čem? Když bude výdej energie větší než její příjem.
10. Duben 2007 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
po pohybu.a nalacno
14. Duben 2007 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kkk (anonym)
Pokud te nebavi sport, tak se vyborne hubne po pleteni. Rano misto snidane, v poledne misto obeda a vecer misto vecere a za mesic mas krasnej pulovr a kila dole. Proboha, to vazne tolik lidi veri, ze spolkne pilulku a bude mit rano o deset kilo mene? Trikrat tydne misto vecere si zajdi na spinning a uvidis, jak budes vypadats kvele za dva mesice.
15. Duben 2007 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dieta pro hubnutí -nejdůležitější je, aby energetický příjem byl nižší než výdej. Jen tak tělo využije i zásoby vlastního tuku a hubne. -musí se v první řadě omezit jednoduché sacharidy: bílý cukr, sladkosti, bílé pečivo a sladké nápoje -a zvýšit příjem nízkotučných bílkovin: drůbeží a rybí maso, nízkotučné mléčné výrobky a sýry, luštěniny a sóju -zvýšením příjmu bílkovin se nebudou odbourávat svaly, ale tuky -upřednostňujte rostlinné tuky a oleje -úplně vyřaďte smažená a tučná jídla, omezte tučné sýry a tučné jogurty -stravu si rozdělte do 4-5 dávek, abyste zabránily pocitu hladu -po cvičení alespoň 1-1,5 hodiny nejezte, probíhá spalování tuků -večer dávejte přednost zelenině a bílému masu, rybám, nízkotučným sýrům -večer už nejezte pečivo, těstoviny nebo rýži -cvičte alespoň 25minut Doporučená sportovní aktivita -35minut posilování s malou zátěží (20 opakování cviku, přestávka,
19. Září 2007 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Wilda (anonym)
ráda bych zhubla, jím málo a řekla bych i zdravě, můj výdej energie není moc velký, jelikož mám těžké deprese a většinou jsem uplně bez síly....uplně bez energie a když se pak podívám do zrcadla, je mi ze sebe ještě hůř. prý to u mě může být způsobeno i tím, že už v dobách, kdy jsem byla štíhlá mi táta pořád opakoval, že když budu jíst, budu tlustá a tak mi připadá, že jak se na jídlo podívám,už tloustnu. co mam jíst aby se mi po tom aspoň zrychlil metabolismus nebo já nevím co....abych po tom nepřibírala...kdysi jsem někde slyšela, že jíst citrony pomáhá rozpouštět tuky, ale nevím nevím....vím, že je potřeba ten pohyb, ale bohužel jsem věčně vyčerpaná uplně ze všeho...
20. Leden 2013 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ananas :) (anonym)
Mě i mojí kamarádce pomohla voda s citroném. K snídani čaj a musli ke svačině ananas k obědu poloviční porci ke svačině jablko a k večeři rýže a zelenina. Takhle sem za měsíc zhubla 6kg. :)
20. Únor 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano, (anonym)
celkově méně jíst,sladké vynechat úplně a také vůbec bílé pečivo,jen tmavé.A samozřejmě pohyb.A NEVEČEŘET,naposledy v 17 hod.
20. Únor 2013 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ještě bych (anonym)
dodala,co mi pomůže,když mám večer hlad.Tak si udělám hrnčák čaje,ale zase pozor,večer to nepřehánět s pitným režimem,zase se vám víc roztahuje žaludek.
20. Únor 2013 - 12:53
Obrázek uživatele forever
forever
ráda bych zhubla, jím málo...Pokud jsi bez energie, bez síly a vyčerpaná, jeden z důvodů bude, že jsi podvyživená - totiž že tvé buňky hladoví. Je celkem jedno jestli jíš málo, nebo se přejídáš - přes zanesené tlusté střevo stejně potrava jen proklouzne do mísy, živiny se nevstřebají a nevyživují orgány = únava, malátnost, a taky jedna z příčin depresí - i mozek musí jíst. Poznal jsem to před 2 lety sám na sobě, hodně mi pomohl program na kompletní detoxikaci. Řešil jsem spíše jen nadváhu (šel jsem o 8kg dolů), únavu a časté bolesti hlavy, ovšem tenhle detox mi potlačil i migrény a vyčistil hlavu. Klidně poradím. billy.hebeck@tiscali.cz
24. Únor 2013 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
hm.. (anonym)
Pokud jsi bez energie, bez...Když čtu "výživa buňek" vybaví se mi herbalife.
24. Únor 2013 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
anna (anonym)
po čemhubnu já : http://mezidevcaty.blogspot.cz/
25. Únor 2013 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Dealere, tvé tv (anonym)
přes zanesené tlusté střevo stejně potrava jen proklouzne do mísy, živiny se nevstřebají a nevyživují orgány = plky pitomé.
25. Únor 2013 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
To není pitomost. Detoxikace nespočívá jen v tom, že polykáš nějaký tablety (takže se ani nemusí jednat o dealera), ale spočívá v tom, CO jíš. Přečti si knihu Antonie Mačingové "Zhubnout jednou provždy" a dáš za pravdu. Je tam 28denní detoxikace, přitom žádný hlad, a žádný drahý přípravky nepolykáš. Snídáš týden strouh.jablko s mrkví, skořici, ořechy.... Obědváš brokolici s vejcem, sýr, krůtí maso apod. To víš, nesmíš sežrat 20 dkg sekaný, ale účinkuje to. Já shodila za měsíc 5 kg a pokračuje to dál.
25. Únor 2013 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
LoL (anonym)
Nejlepe zhubnete po hladu :-)Nazdar,ale po hladu zhubneš max. do doby,než Tě začne bolet břicho a pak se najíš a nabereš ještě jednou tolik,hlupačko ! :P
23. Květen 2013 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
nevim (anonym)
proč se tu urážíte lidi ??? určitě ta diskuse je o něčem jiném ..... co třeba krabičková dieta ???
23. Květen 2013 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
dneska jsem viděl před Globusem rodinku jak všichni žrali tu housku se sekanou. Brady mastný a hltali jak kdyby tejden nejedli. Táta máma a dvě malé děti. Všichni jak buřtíci. Chtělo se mi z nich zvracet. Vozejk - díval jsem se co tam mají - samé prasárny. Já jím jen u stolu - talíř - příbor - pomalu - nečíst při tom noviny - nečučet na televizi. Jídlo je obřad. Kdo takhle žere tak ať se nediví že je tlustý jako prase.
24. Květen 2013 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
po čem zhubnem? (anonym)
Zaručeně po dalších volbách.
24. Květen 2013 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
...tak co holky, PO ČEM...Jezte zdravě, cvičte ačkoli půl hodiny denně a jako podporu zkuste nějaké bylinné tablety, mohu doporučit Piperine s výtažkem pepře :)
28. Červenec 2015 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Jezte zdravě, cvičte...piperina fungují výborně! loni zhubla jsem několik kilo berouc ty tablety
29. Červenec 2015 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
karla (anonym)
piperina fungují výborně!...Ne měla jsem osobní zkušenost, ale kamarádka brala ty tablety a ztratila rychle 8 kilo
1. Srpen 2015 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
piperina fungují výborně!...Manželka není nejštihlejší, pro mě to žádný problém, ale odkud pamatuju vždycky chtěla zhubnout, použivala růžné diety a doplňky a nic jí ne pomahalo... myslite že ta piperine to dobrý nápad??
2. Srpen 2015 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Manželka není...Také jsem byla na tom podobně. Nacpala peníze za všechno možné včetně piperine. Nic nepomohlo, bez změny stravy nepomůže fakt nic. Nejdříve jsem držela doslova hladovku:-) Jedla mooc málo, spíš pila kafe. A po 14 dnech jsem byla zhublá, padaly kalhoty a já konečně neměla hlad. Žaludek se smrsknul, poté jsem jedla připravené předem plánované porcičky-co se na dlaň vejde. Jen maso, zeleninu a bez pečiva. Za další 4 měsíce byla celá obezila v háji, já neměla chutě a pomaličku přidávala jídla. To trvalo asi dva roky, vypadá to šíleně, jenže to už pak nevadí. Chutě nejsou, zmizí chuť na hnusy a dnes, po devíti letech se stále držím. Občas inovuji, měním jídelníček aby byl pestrý, miluji kupy zeleniny syrové i dušené, bílé maso a když selžu cíleně, je mi tak špatně / řízek /, že se modlím, aby bylo další ráno:-)Zkus to dát přečíst své ženě. Někdy to pomůže, když zjistí, že já za ty 4 měsíce sundala 41 kilo a jsem zdravá jako rybka. Předtím léky na cukr, na tlak, na arytmie..Vše dělala obezita, já jí získala po roce ležení v posteli po úrazu. Mám vždy zlost, když píší, jak se má hubnout pomalu. To nikdo nevydrží a nakonec to vzdá. Jenže když měsíc co měsíc měníš velikost oblečení, je to úžasné. Psychika je bezva, cítila jsem se jako král. Co jíst se naučí,lehká jídla zprvu bez mouky, to je důležité. Přílohy pryč, masíčko ano, klidně na másle. Zeleninu, jablka, snídám dvě vejce jako volské oko a k tomu větší pokrájené rajče a listy salátu..To vejce na másle nebo oleji, bez tuku to nevydrží. V případě náhlého hladu plátek slaniny, např. venku narychlovku. Kdykoli přidím plátek chleba, nebo prostě moučnou přílohu, o to větší za hodinu chytnu hlad a ten se drží celý ten den.Kamarádku jsem takhle nastartovala za pouhý prodloužený víkend u mně, za měsíc byla krásná:-)
2. Srpen 2015 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Uzené, uzeniny a to se týká i šunky,nejíst !
2. Srpen 2015 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ana (anonym)
Manželka není...Když si budete věřit že zhubnete pouze od pilulek - nezhubnete. Pravdou je že piperina fungují, je to vědecky prokázané, ale musite také změnit jídelníček především...
3. Srpen 2015 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Manželka není...Kupte jí ty tablety a uvídite spolu jak výborně fungují. Bylinky mají velkou moc, samozřejmě rychlejší zhubne když bude cvičit a jíst zdravě, ale same pilulki ne budou škodit a mohou pomoct...
5. Srpen 2015 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
od pilulek samozřejmě nelze zhubnout, ale výborně podporují hubnuti, osobní jsem to vyzkoušela :)
18. Červenec 2016 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
od pilulek samozřejmě nelze...které pilulky jsou takové výborné? našla jsem mnoho názorů a jsou růžné a nevím jestli opravdu fungují??
20. Červenec 2016 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
brala jsem tablety s piperinou, je to výtažek s pepře který potlačuje chut a pomaha hubnout. ztratila jsem 6 kilo za 2 měsíce
20. Červenec 2016 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
brala jsem tablety s...které tablety jsi brala? vím že je mnoho neoriginálních tablet které nefungují...
20. Červenec 2016 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
hele (anonym)
které tablety jsi brala?...nežvaň blbosti
21. Červenec 2016 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Těžko z nich zhubnete spíš zblbnete! Využívají vaši najivity a vaši touhu po tom bej atraktivní! Ale když jste tak doslova blbé tak plaťte!
21. Červenec 2016 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
které tablety jsi brala?...brala jsem 3 balení PiperineForte a podařilo se mi zhubnout 8 kilo :)
28. Červenec 2016 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
gratuluju! ja bych musela i 18 kilo ztratit ale jsem závislá na sladké a už jsem zvykla že jsem silnější ;)
29. Červenec 2016 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Weber (anonym)
Za obezitou je často nervové tahy na jídlo.Takže zbavit se jich.
30. Červenec 2016 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
snadně ríct "zbavit se" někomu kdo není tlustý nebo závislý na cokoliv
30. Červenec 2016 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
...tak co holky, PO ČEM...Dobry den, zrovna jsem to resila letos v kvetnu. Popišu pokud mozno nejak stručně muj maly pribeh emoticon V srpnu 2015 jsem porodila druhou dceru. Podotykam ze jsem otehotnela s 60 kg. Do porodky jsem sla se 74 kg, Domů z porodnice jsem šla také se 74 kg :D divny ja vim. Neřešila jsem to. A jela si to svoje klasické pojídání a bez pohybu, protože jsem kojila a kojím stále. Dnes už máme rok. No, v kvetnu letošního roku jsem se dostala az na 85 kg emoticon emoticon emoticon emoticon desny a slo by to furt nahoru.. ŘÍKALA JSEM SI: prdím na to kojím, to je hlavní... Jenze ja už se stydela i sama pred sebou. No nic.. Potkala jsem kamaradku a ta mi vypravela o Ramissiu. Rikala jsem si no jo zase nejaky bludy o zdrave výzive. Nechala jsem ji vypovídat a pak jsme si sly kazda svou cestou. Jenže mi utkvělo v hlave slovo GOJI. Tak jsem si takhle večer sedela a brouzdala po netu, jako každej že jo? Google proste ví hromadu věcí :D. A četla jsem a četla a vsude porad, že ZHUBLA JSEM BRALA JSEM GOJI, POMOHLA MI GOJI S KILY .... a pořad dokola... Neverila jsem tomu i když jsem to koupila... Rikala jsem si no tak, obsahuje to ziviny, je to nejlepší superpotravina na svete. Tak mi to doda aspon ziviny, vitaminy a mineraly a podpoří mně to v kojení... Proste už jsem mela potřebu taky se trosku o to telo starat. Prece jen 26 let už je skoro 30:D tak mi to prislo, no reknu vám, už chapu proč se rika, že vse co není chutné, je učinné, protože zrovna velka lahoda to není, ale dá se to.. Pila jsem prvních 14 dní. Cítila jsem se tak nejak lehčí, a jelikož nemam vahu, tak jsem se chodila vazit ke kamaradce. Najednou čumim a 5 kilo dole emoticon emoticon říkám no jo, nahoda. Musím jeste podotknout, ze kojení u mně samotné jako hubnoucí kura absolutně nefunguje, jak se tvrdí. Tak jsem pila dal a dal a nyni mam rozpivou 4.lahev a jedu dál. Od května bez cvičení s normálním jídlem - omáčky, knedlíky, testoviny, maso, sladké (kojím, takže i kdybych mela 100 kg proste jídlo neomezím), no a dnes sladkých 15 kg dole :D muj bojovník s kily se jmenuje GOJI OD RAMISSIA. Kouknete na www.prirodaavy.ramissio.com originaly se dají koupit pouze zde v eshopu a prijde vam to az domu emoticon tak zksute, za mně - zaručeně funguje a je to 100% čistá štava z Goji.
8. Srpen 2016 - 0:32
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Bezva to ti přeji akorát nevim proč by se po goji mělo hubnout, to by hubený musel být kostrou :-) jinak goji je zdravá
8. Srpen 2016 - 0:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Bezva to ti přeji akorát...:D No, asi takhle, lidske telo neni stavene na to, aby bylo tluste, nerodime se s nadvahou. A jak rosteme a zijeme svym zivotním stylem, tak se bud telo udrzuje tak jak ma (protoze tuk určitě není standardem lidského tela) nebo jíme tak jak nekterí, a telo se obaluje tukem. Takže pane/pani NO Goji je nejlepší potravina na svete - o tom jsou i studie!!! Dáva telu to, co normálně sami nedokazeme... jen blba jablka, kdyz to reknu takhle, jsou plna chemie. I kdyz je omyjeme. Takže když už si tykáme NO, dekuji za prání a preju i ja tobe dostatek zivin a vitaminu v tele :)
8. Srpen 2016 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
von (anonym)
nežrat je nejlepší způsob hubnutí!
12. Srpen 2016 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
:D No, asi takhle, lidske...Goji je jistě výborná, mohu doporučit z valstní zkušenosti. Co jí zobu, nejsem nachlazená, natož abych měla chřipku- to už je cca 3 roky. Ale že by se po ní hublo, to je nesmysl. Mně pomohlo změnit životosprávu- vyhýbám se sladkému a smaženému a k tomu denně půl hodinky procházka (stačí vystoupit o 2 zastávky dříve z tramvaje, nebo metra). 1x týdně ještě chodím na břišní tance, občas se zakroutím i doma, protože mš to docela baví (můžete místo toho dát jinou aktivitu, která vás bude bavit). Jsem po 2 dětech a váha šla postupně dolů, mám 48 kg a ani jsem se nemusela moc snažit. Už nejsem koule, žádné diety nedržím. Jen jím a nežeru, je to o změně životního stylu a návyků. dnes už si nedovedu představit, že bych se k původním návykům zase vracela. Ze začátku to bylo krušné, boj, ale pak si člověk zvykne a když vydrží, pak už je to v pohodě. Ze začátku jsem také měla 1 den v týdnu, kdy jsem mohla hřešit, teď ho mám také, ale už mě to ani neláká. Jinak goji se dá sehnat za slušné peníze běžně v supermarketech (a pochybuji, že kvalita těch předražených bude výrazně jiná).
12. Srpen 2016 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
nežrat je nejlepší způsob...snadné říct, ale těžší to dodřžet
14. Srpen 2016 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
:D No, asi takhle, lidske...Já byla do 35ti hubená a jedla jsem hodně, od té doby /je mi 50/ to jde stále nahoru, jím čím dál tím méně a neustále kynu /už mám přes 100 kilo/, prostě to nespaluje /rychlost metabolismu řídí hormony/. Znám lidi, co žerou strašně a jsou vychrtlí. Takže si laskavě hubení chytrolíni uvědomte, že nezáleží, co jíš, ale jak ti to spaluje.
14. Srpen 2016 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Já byla do 35ti hubená a...Rychlost metabolismu řídí hlavně fyzická aktivita. Metabolismus zrychlíš hlavně pohybem.
14. Srpen 2016 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mima (anonym)
Já byla do 35ti hubená a...Je mi šedesát let a snažím se držet váhu stále mezi šedesáti až šedesáti pěti při výšce 162cm. je pravda, že mám méně pohybu než před lety, kdy jsem se držela mezi 55-60 kg. Není to jednoduché, ale jde to. Je to opravdu o hlídání jídla, nejíst na noc a přes den málo. Signál, že mám váhu řešit je, když se nevejdu do džín nebo se mi obtáhnou špíčky v šatech
14. Srpen 2016 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Osobní zhubla jsem díky tabletám Piperine Forte. Tři balení stačily aby ztratit 16 kilo. Ted jsem spokojená se svou váhou a omezuji tlusté jídlo a sladkosti, plavu dvakrát za týden a ráda kupuju nové oblečení velikosti 38 :-)
26. Srpen 2016 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
zase polský šun (anonym)
Osobní zhubla jsem díky...ha ha ha ha ha ha ha ha ha
26. Srpen 2016 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Osobní zhubla jsem díky...moje sestra také zhubla asi deset kilo díky piperine!
28. Srpen 2016 - 8:32

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama