Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
844 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Celulitida

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Iva (anonym)
Je zde nekdo, komu pomohl pripravek Cellu-fix?Chtela bych ho vyzkouset, ale nevim, jestli bych nakonec jenom nevyhodila zbytecne penize.Dekuji predem za jakoukoliv odpoved.
30. Říjen 2000 - 11:40
Pavlina (anonym)
Muj osobni recept na celulitidu je pravidelne a poctive cvicit kalanetiku. Hodne stesti. Pavlina
18. Listopad 2000 - 21:11
ANDREA (anonym)
Milá paní doktorko chtěla bych se zeptat jaký máte názor na celulitidu je mi 23let jsem štíhlá váhu mám stále stejnou přesto se mi objevila na hýždích celulitida. Mám sedavé zaměstání nosím někdy uplé kalhoty chodím občas plavat, beru antikoncepci asi 5let, upravila jsem si trochu jídelníček, podporuji krevní oběh byliným čajem a pročistuji si organismus dělám si masáže. Mohla byste mi poradit čím bych to mohla ještě doplnit uvítala bych nějaké rady a názory od ostatních. Předem děkuji, ANDREA
23. Listopad 2000 - 6:49
Gábina (anonym)
Ahoj, precti si muj prispevek v diskuzi na temasilna stehna.Gabina
23. Listopad 2000 - 10:44
macek (anonym)
Zjistila jsem příznaky celulitidy jsem sice štíhlá ale asi mám smůlu, kdo mi napíše prosím zkušenosti nebo recepty na tuhle škaredou nemoc.Díky
11. Leden 2001 - 21:05
macek (anonym)
Zjistila jsem příznaky celulitidy jsem sice štíhlá ale asi mám smůlu, kdo mi napíše prosím zkušenosti nebo recepty na tuhle škaredou nemoc.Díky
11. Leden 2001 - 21:06
Alca (anonym)
Andreo a Macku, ja mam stejny problem a nevim si s nim rady. Zkusila jsem od Avonu Anti-Cellulite Gel, ale vubec nepomaha. Taky jsem stihla, mozna jsem malinko pribrala (sedava prace, stres). Chodim do fitness a doufam, ze to zabere.
24. Leden 2001 - 18:08
Doktorka (anonym)
Mé názory si můžete přečíst v rubrice kosmetika (rubriky naleznete např. úpně na spodku této stránky), kde jsou napsány dva články na toto téma. Dále v databázi nemocí (horní lišta této stránky) naleznete souhrnné pojednání o celulitidě.
25. Leden 2001 - 0:46
Doktorka (anonym)
Kromě rozproudění lymfatického a cévního systému (svičení, gely, masáže) je vždy nutné i pročištění organismu.
25. Leden 2001 - 0:48
Natálie (anonym)
No bez cvičení to asi nepůjde. Já se taky jednou podívala na svuj zadek a zhrozila jsem se. Pak jsem si kupovala kalhoty a zhrozila jsem se podruhý, když jsem se viděla v zrcadle. Začala jsem cvičit. No moc tomu zatím nedám. Ale skoro každý den pár těch cviků na zadek a další partie udělám. Taky si dělam teď masáže cypřišovým olejem smíchaným s olivovým. Myslím, že výsledek se trochu ukázal. Už snad nemam tak děsivý ty boule, když zatnu svaly na zadku. Ale tvar zatim nic moc. No chce to trochu víc zabrat. Neni to rozhodně marný.
25. Leden 2001 - 13:14
Squashulda (anonym)
Ivco,ten Cellu-fix si nekupuj--ja si ho jednou koupila a nepomohlo to.At si rika kdo chce co chce,ja si stejne myslim,ze celulitida je hlavne z toho jidla "pritomnosti".Vsude sama chemie-uz jenom proto,aby nam to pekne dlouho vydrzelo.Kouknete se do minulosti,lidicky--Mel snad nekdo v minulosti celulitidu???...Nemel,protoze jedli mnohem zdravejc-zadna "chemie".To,ze ma celulitidu "jenom par vyvolenejch" je asi hlavne dany i typem a vlastnostma ty kuze....Proste si nase pokozky neumej moc dobre poradit s takovymhle "chemickym" tukem,co ted vsichni pekne papame.....Jedina rada asi je-jist zdrave a zkusit ty lymfaticky drenaze....mely by pomoct.....ja je teda jeste nezkousela,ale chystam se na to.......tak hodne zdaru vsem!!!!!!!;)))))....
17. Únor 2001 - 23:08
Pavel Pitbull P (anonym)
Všem holkám, které trápí celulitida. Hlavně si nekupujte žádné prášky, tabletky, masti, oleje, přístroje a já nevím co všechno ještě, o čem hezká paní v televizi nebo jinde tvrdí, že vás za 20 minut bez námahy zbaví celulitidy. Jediný správný recept který existuje, vám dám teď já, protože vám neslíbím nic bez dřiny, námahy, odříkání a potu a navíc za to nic nechci. 1)Přestaňte kouřit, brát drogy atd. 2) Přestaňte pít alkohol, kávu, limonády, čaje a kdo ví co ještě a pijte jen čistou vodu - a to nejméně 2 litry denně. 3)Jezte pravidelně po třech hodinách vyváženou stravu a vyhýbejte se komerčním hnusům typu McDonald. Vybírejte si výrobky bez emulgátorů a konzervačních látek.4)Dopřejte si dostatek kvalitního odpočinku - spánku. 5) Začněte okamžitě sportovat a cvičit! Alespoň 4 x týdně a pořádná dřina! Ne jen cviky na zadek, ale na celé tělo. 6)Otužujte se studenou vodou (zbavíte se i křečových žil)O každém bodu by se nechalo napsat několik stránek. Má-li někdo zájem, ať mi napíše na PitbullPes"seznam.cz
27. Únor 2001 - 11:38
spokojená (anonym)
na celulitidu jsem vyzkoušela vše, nic nepomohlo. V listopadu loňského roku jsem byla na vakuových masážích, mohu jen doporučit,byla jsem na pěti masážích,celulitida úplně zmizela,ale doopravdy úplně,zhubla jsem na každém stehně 5 cm,na lítkách 4 cm,mám krásně jemnou kůži na nohou a nohy vůbec neotýkají.Pak jsem si jen musela koupit o dvě čísla menší kalhoty a všechny staré prodat.Dodržovala jsem pitný režim, 4 l vody denně a během masáží jsem po 18 hod. jedla už jen zeleninové saláty. Pak jsem tři měsíce vynechala,nepřibrala jsem na objemu ani centimetr a jím úplně normálně sladký a dopřeji si vše na co mám chuť.Tento měsíc jsem opět absolvovala 5 masáží,opět jsem dále zhubla na objemu 1,5 cm, už to asi víc nejde,protože už mám opravdu ideální postavu a nikde žádný tuk. Celulitida se během těch třech měsíců trochu objevila,protože bych opravdu nemohla pít kávu,jíst moje oblíbené sladkosti,ale už jsem ji měla opravdu jen trochu.Po druhé pětce masáží ji mám opět úplně pryč. Jedna masáž mě vyšla na Kč 400,-, celkových pět masáží na Kč 2.000,-. Ničeho nelituji,mohu jen doporučit a už se zase těším za tři měsíce na další masáže.Vyzkoušejte,budete opravdu překvapené.Já chodila na drenáže,kupovala si drahé krémy a nic,doporučila jsem už i pěti kamarádkám a mají stejné výsledky jako já.
8. Březen 2001 - 8:43
Monika (anonym)
Ahoj spokojená! Ráda bych si taky tak říkala, tak doufám, že mi k tomu Tebou doporučené mazáže pomohou. Jen mi prosím upřesni jak se jmenují - vakuové ?. Jestli jsou běžně prováděné - jsem z Pardubic a jak často se provádějí? Díky Monika
9. Březen 2001 - 9:38
janka (anonym)
Mám celulitidu jaká je lepší masáž vakuová anebo lymfodrenáž a jaký je v tom rozdíl, zatím jsem zjistila že vakuová ale nevím jak se provádí, po téhle vám ty stehna aspon i zeštíhlí, takže pište svoje zkušenosti.
13. Březen 2001 - 0:55
Mija (anonym)
Milé dámy,zjistila jsem kde se provádějí vakuové masáže přístrojem Vacupressb v Praze.Kosmetické stuio Sabina,Budečská 2,Praha 2. Tel:.02/22511726.
13. Březen 2001 - 15:41
spokojená (anonym)
Moniko,jedná se opravdu o masáže Vacupress,vakuové masáže.Jsem z Jihlavy a tady je provádějí,ale Pardubice neznám,budeš se muset poptat.Myslím,že Pardubice jsou velké město a taky tam budou.Přeji hodně úspěchu,uvidíš,že budeš spokojená.Pak dej vědět.Drenáže jsem zkusila taky,2 cm úbytek,ale ty byly za dva měsíce nazpátek,není nad vakuové masáže
14. Březen 2001 - 8:24
lila (anonym)
kdo poradí, kde najdu adresy ostravského kraje,salony,které prováději masáže vacusystemem,dík
20. Březen 2001 - 10:44
Hanka (anonym)
Vyzkousel uz nekdo pristroj Siluet, ktery nabiziLaserove lecebne centrum? Nabizi ho zde v Ostrave,ale urcite jich v republice bude vice.Tady se dost chvali pristroj Vacupress, vi nekdo,ktery salon s nim pracuje na Ostravsku?Diky, absolutne chci do likvidace te strasne celulitidy investovat cas i penize, ale co je toprave orechove? Poradi nekdo? Hanka.
20. Březen 2001 - 12:12
Hanka (anonym)
Ahoj Lilo, zjistila jsem, ze pristroj Vacupresspouziva v Ostrave studio Spirala, Ceskobratrska 9,Ostrava, tel.6120592. Zkusenost osobni nemam. A tak se ted rozmyslim, zda pouzit Siluet v Laser.cenru ci tohle ... ahoj, Hanka.
20. Březen 2001 - 14:01
Hanka (anonym)
Ahoj, spokojená. Jak dlouho ten systém Vacupresstrvá, co obnáší? Můžeš stručně nastínit? Myslím tím, jak dlouho určitý den v tom studiu jseš?Díky, Hanka.
20. Březen 2001 - 14:07
spokojená (anonym)
Pro Hanku: Vacupress funguje takto,vezmi si sebou náhradní kalhotky,nejlépe tanga,aby Ti mohli dobře namasírovat i zadek a ponožky,aby nebyla zima na nohy. Já vždycky příjdu,lehnu si nejprve na záda, pak mi namažou nohy skořicovým krémem,perfektně chladí a pak budeš mít krásně jemnou kůži na nohách.No a pak vezme skleněnou trubičku uprostřed s otvorem a zapne ji do toho stroje Vacupress (elektrickýho) a masíruje mi tím nohy, stehna. Jsou tři fáze, první je normální,druhou trošku cítíš,protože Tí tahá kůži,ale upozorňuji vůbec nebolí a třetí je nějaká jen masáž, mi to tak vysvětlovali.Pak se otočím a namaže mi nohy zezadu,i zadek a nohy dole.Pak proběhne to stejný.Celkem to trvá asi 40b minut.Pak mi nohy zabalí do fólie,prvně každou zvlášť a pak obě k sobě do větší.Lehnu si a přikryje mne ještě dekou a musím hodinu ležet.Většinou hned usnu. Byla jsem pětkrát a celulitida byla pryč,pak se zase trošku objevila,ale já bez kafe a čokolády nemůžu být.Teď po druhých pěti masážích mám opět celulitidu pryč.Opravdu to vyzkoušej. Je to dobrá relaxace.Týdně musíš jít minimálně dvakrát!Všech pět masáží musíš vychodit ve dvou týdnech zasebou,jinak nevím jestli by to pomohlo.Hned po první jsem měla na stehnech o 2 cm míň a elastický kalhoty volný.Není to reklama,taky jsem zkoušela všechno možný,ovšem tohle jediný zabralo,proto to chci sdělit i ostatním.Taky bych byla bývala ráda,kdybych se o Vacupressu dozvěděla dřív a nevyházela peníze zbytečně.Koupila jsem si i gel proti celulitidě,který propagovali v TVShopu,stál 5.000,- a opravdu mi vůbec nepomohl.
21. Březen 2001 - 8:25
Hanka (anonym)
Ahoj Spokojená, moc díky za Tvou odpověď, určitěmi pomůže při rozhodování, jak s tou potvorou celulitidou naložit. Pokud se rozhodnu pro kůrupomocí Vacupressu, určitě Ti dám vědět, jak to působilo na mně. Zatím tedy dík a ahoj. Hanka.
21. Březen 2001 - 14:14
Monika Hej. (anonym)
Poradí m někdo coje opravdu účinné proti celultidě? Slyšela jsem o jakých si vakuových masážích, kde všude se dělají a kolik asi tak stojí a jaké jsou výsledky?
21. Březen 2001 - 15:42
sona (anonym)
Milá Moniko, prvně si přečti co napsala "spokojená", ta ti to tam přímo píše jestli sis nevšimla.
21. Březen 2001 - 18:43
jana (anonym)
Milá spokojená u nás se provádí pouze lymfodrenáže myslíš že budou mít stejný ůčinek, díky a ještě napiš.
21. Březen 2001 - 18:45
lila (anonym)
děkuji Hanko, nejen za adresu, ale i za povzbuzení, rovněž tak i Spokojené, děvčata jdu na to, moc Ď.
22. Březen 2001 - 13:00
dana (anonym)
ahoj u nás se dělá pouze ruční lymfodrenáž, maslíte že bude mít stejný účinek jako vakuová masáž, nechci zbytečně vyhodit peníze, díky a pište.
22. Březen 2001 - 14:38
lada (anonym)
Skvělý, velice jste mě potěšili, ale jsem z Mostu a žádný salón, který provádí vakuovou masáž jsem nenašla. Pokud někdo o nějakém ví, tak mi dejte vědět.
23. Březen 2001 - 12:42
Natálie (anonym)
Nezlobte se dámy, ale vyhazování peněz za všechny ty vakuové věci a masáže, to mi přijde jako zvrhlost. Svojím přičiněním jsme se do toho dostaly (ano, mám taky celulitidu), tak bychom se taky měly více snažit samy se z toho dostat. Říká vám něco zdravá a střídmá, pravidelná strava? Říká vám něco cvičení? Pravidelné posilování stehýnek a zadečku? Říká vám něco masáž, kterou simůžete dělat samy doma třeba za pomoci cypřišového nebo jiného oleje? Říká vám něco studená sprcha? Jsem si jistá, že většina z vás nic z toho neprovozuje. Myslím, že pomalé a pracné vylepšování prokrvení a odbourávání tuku by nás potěšilo mnohem více a měly bychom pocit, že jsme si to zasloužily. Já tedy žádné vakuové masáže nechci. Hezky si všechny ty sladkosti a lenost odpracuju. Skoro každý den cvičím, stravu postupně dost měním, jím více čerstvých salátů a zeleniny a vláknin. Problém je v tom, že celý den prosedím v práci. Tělo se prostě potřebuje každý den zadýchat, aby se to v nás rozproudilo. Tak chodím aspoň skoro každý den ty 3 km od vlaku pěšky. Myslím, že byste to měly taky zkusit raději pomalu a s pevnou vůlí. Mnoho zdaru.
23. Březen 2001 - 14:51
Petra (anonym)
Ahoj, klidne posilovani i studenou sprchu, ale Vacupress to zlepsi behem jedny masaze. A nikdo tady zatim neuvedl dost podstatnou skutecnost: Vacupress je i velmi dobrou prevenci krecovych zil.Procistuje telo vnitrne, protoze aktivuje lymfaticky system, musi se tudiz hodne pit, aby se toxiny, ktery v tkanich delaji tu celulitidu, odplavily. Takze smele do toho, funguje to. P.S. Kdyz clovek necemu nerozumi a nema s tim zkusenost, nemel by o tom takhle psat. Vacupress je skvelej.
23. Březen 2001 - 15:07
Hanka (anonym)
Mam kamosku, ktera predcvicuje kazdy den aerobic a P-clas, ji spoustu zeleniny a celulitidu ma stejne.
23. Březen 2001 - 15:09
alena (anonym)
Taky jsem se pídila po vakuových masážích, ale v Pardubicích jsem nepochodila. Kdyby někdo o nich věděl, prosím napište.
23. Březen 2001 - 15:52
Tom (anonym)
Ano pomohl
2. Duben 2001 - 19:35
Katka (anonym)
Ahoj všem!Po přečtení těchto příspěvků jsem se rozhodla taky vyhledat salon,kde se provádí lymfodrenáže.Našla jsem ,a včera jsem absolvovala první:natáhli mi na nohu takovou nohavici a připojili k nějakému přístroji,do té nohavice začal pomalu proudit tlak postupně od kotníků až po stehna/1 kolo trvalo asi tak 8 min./a jedna noha asi tak 40 min.Nebylo to nepříjemné,jen by mě zajímalo,jestli s tím máte někdo zkušenosti a jaké jste měli výsledky.S pozdravem Katka
10. Duben 2001 - 5:01
Olča (anonym)
ahoj všechny, ahoj spokojená, taky mám problémy s celulitidou, cvičím téměř každý den aerobik, chodím do posilovny a myslím že i zdravě jím, ale nic moc mi nepomáhá, jsou sice vidět výsledky, ale ty se dostavují skutečně pomalu a pozvolna, chce to opravdu pevnou vůli, vyzkoušela jsem různé přípravky, abych ten proces trochu urychlila, ale nic nepomohlo, před časem jsem si koupila krém proti celulitidě od Biothermu, byl docela drahej (1400,-), ale musím říct, že zabírá, musí se ale používat každý den a pořád, pokud působí vakuová masáž tak jak píše spokojená, tak je to super a vlastně v porovnání s jinýma metodama to není zas až tak drahý, pokud se mi podaří najít v Hradci Králové nějaký salon, tak to určitě časem vyzkouším a pak vám napíšu, jinak přeju hodně zdaru a trpělivosti všem, kteří se rozhodli změnit svůj život k lepšímu
13. Duben 2001 - 8:51
modrá (anonym)
Moje zkušenosti s Vakupresem jsou trochu jiné než u spokojené. První část opravdu nebolí,zato u druhé jsem musela zatínat zuby, protoze jsem mela pocit, ze me rezou do kuze a do dvou dno jsem mela modriny na vsech osetrenych castech - i na brise. Takze od te doby se mi celulitida libi.
16. Duben 2001 - 20:05
Gabina (anonym)
Ahoj, jen me tak napadlo co budes delat, az se Ti celulitida zhorsi a bude te bolet sama o sobe? Neni lepsi si to nechat rozmasirovat? A osobne si myslim, ze lepsi jsou modriny, nez krecove zily, ktere se Ti diky celulitide udelaji. Gabina
16. Duben 2001 - 20:20
Petra (anonym)
Mám 30let,dítě,sedavé zaměstnání,brala jsem hormonální antikoncepci,takže mám taky tu hnusnou pomerančovou kůži.Už jsem zkoušela krémy,pitný režim,zdravou stravu,hodně sportuji,myostimulátor,Vacupress i Siluet,ale bohužel žádný výsledek.Absolvovala jsem vždycky všechny doporučené kůry a dodržovala co jsem měla a nic.Léto se blíží-ach jo zase si nemůžu vzít kraťasy.Hodně štěstí aspoň vám.
17. Duben 2001 - 3:16
Hanka (anonym)
Ahoj Petro, Tvoje zpráva na tomto chatu byla přímopro mně, aniž to, samozřejmě, tušíš. Je mi 29let,1 dítě, sedavé zaměstnání, hormonální antikoncepce, celkem dost pohybu, štíhlá postava apotvora celulitida se u mne taky zabydluje pomalu,ale zákeřně. Víš, tento čtvrtek mám jít poprvé naSiluet, je to pro mne velká ztráta času i peněz,ale coby člověk neudělal pro krásné nohy, že jo.V skrytu duše však dost pochybuji, nemůžu se rozhodnout, jetsli nemám spíše jít na ten Vacupress, co je asi lepší, a ty mi hned na mojerozhodování píšeš odpověď ... je to těžké. Vědět,že to pomůže, člověk do toho jde, ale jak ty píšeš,výsledek žádný. Bojím se, že jsem ten případ taky.Jsem štíhlá, nepotřebuji hubnout, jen s těmi dolíky zatočit. "Spokojená" je spokojená a není důvod jí nevěřit, protože každý jsme jiný. Ještěse Tě Petro zeptám, pokud se rozhodnu něco vyzkoušet, co bys spíše doporučila? Siluet čiVacupress? Hanka. Těžko na tento dotaz odpovědět,viď, když oba způsoby zklamaly.
17. Duben 2001 - 9:39
Gabina (anonym)
Ahoj, ja pracuji s Vacupresem a mam vyborne vysledky. Pokud nekdo ma celulitidu v pokrocilem stadiu, nemuze cekat, ze mu uplne zmizi. Ta uz nikdy nezmizi. Ale jsou dve moznosti. Bojovat a investovat penize, protoze se da o hodne zmirnit.Nebo to vzdat a ona se jeste zhorsi....
17. Duben 2001 - 16:02
PETRA (anonym)
Prosím Tě mohla by jsi mi napsat něco podrobnějšího o těch vakuových masážích? Kdo je provádí, popř. kde... jsme z Brna. Já ted absolvuji zábaly ... jeden stojí 1350 Kč a mám obavy, že to není nic platné.
18. Duben 2001 - 22:02
Petra (anonym)
Ahoj Hanko,každý je jiný,takže snad ti to pomůže.Na Siluetu mně tvrdili,že jsem vyjímka,že to zatím všem pomohlo.Siluet byl příjemnější a zabral méně času než Vacupress.Hodně štěstí!
19. Duben 2001 - 9:35
Petra (anonym)
Ahoj Hanko,já už jsem opravdu hodně investovala a jsem ochotná s celulitidou bojovat dále,ale,když není vidět žádný výsledek,tak to člověka trošku deprimuje.
19. Duben 2001 - 9:52
Hanka (anonym)
Petro, ahoj, moc díky za Tvé odpovědi. Ve čtvrtekjsem na Siluet nešla. Přemýšlím ... . Píšeš, že budeš bojovat dál. Jak? Hanka.
20. Duben 2001 - 9:52
Petra (anonym)
Ahoj Hanko ten druhý vzkaz jsem ti poslala omylem tem měl být pro Gábinu,ale je to vlastně celkem jedno.Asi by jsi ten Siluet nebo Vacupress měla vyzkoušet,třeba to tobě zrovna pomůže.Snažím se bojovat tak,že si dělám každý den masáže,omezila jsem některé jídla,které nejsou vhodné,přestala jsem brát hormonální antikoncepci,hodně piju minerálky a co nejvíce plavu,bruslím,jezdím na kole,posiluju...atd Až se dovím o něčem novém,tak to zase vyzkouším,věřím,že něco musí zabrat.
20. Duben 2001 - 19:14
Veronika (anonym)
V Brně dělají vacupresové masáže v saloně, který sídlí v IBC na Příkopě, jmenuje se to myslím Salon 5R. Jedna masáž stojí kolem 330,- Kč, k tomu se však musí dělat ještě ty zábaly - což je dalších 300,- za jedno ošetření navíc. Absolvovat se musí prý nejméně 10 ošetření. Navíc to nevydrží napořád, aby se to udrželo, takže se na to musí chodit v nějakých intervalech vlastně pořád.Tak nevím, jestli to stojí za to, vzhledem k vysoké ceně a značné časové náročnosti jsem od svého úmyslu toto absolvovat radši ustoupila. A holky, na celulititu se neumírá, jsou mnohem horší věci na světě...Tak to berte sportovně...Pokud to opravdu odolává všem pokusům, nezbývá než abysme se s tím smířily.
21. Duben 2001 - 23:09
Gabina (anonym)
Smirit se s tim? Vzdyt je to prece logicke, ze se Vacupress musi opakovat. Cvicit by se take melo cely zivot a pravidelne. Celulitida se opravdu zhorsuje a pak ty boulicky tlaci na zilni steny.Tak se alespon masirujte samy. Ale kazdy vecer!U mych zakaznic se mi osvedcilo, kdyz absolvovaly 20 masazi behem dvou mesicu. Ted chodi jednou tydne na jednu masaz.A po pul roce zopakuji deset masazi a pak zase uz jednou tydne na masaz. Zabal u toho nemusi byt. Pravda, ze je to mnohem lepsi s nim, ale nekdo na to proste nema. Ceny ve vetsich mestech jsou mnohem vyssi, ja pracuji v Kralupech nad Vltavou. Jedna masaz u me vyjde na 260 Kc. A zabal na 200. Stale zakaznice pak maji ruzne slevy.
22. Duben 2001 - 18:30
Veronika (anonym)
Cvičit by se samozřejmě mělo, taky se o to snažím, alespoň 2x týdně. Ale abych k tomu ještě 2x týdně (a pak teda jen jednou jak říkáš) chodila na masáže, přičemž jedno sezení trvá 2 hodiny, tak to mi přijde opravdu dost časově náročné. A vůbec mi připadá, že pokud se ty masáže musí stále opakovat, tak že je to jenom takový povrchní, kosmetický efekt. Prostě se to na chvíli jakoby rozmasíruje, ale jak se s tím na chvíli přestane, milá celulitida je nakvap zpátky. Podle toho co zde Gábino píšeš by se na tu tvoji masáž muselo chodit celý život jednou týdně a v určitých intervalech zas opakovat celou kůru.....a tak pořád dokola....no pěkně děkuju, to se radši budu věnovat něčemu užitečnějšímu.Ještě jsem se vás holky chtěla zeptat, jestli berete hormonální antikoncepci a jestli máte pocit, že se vám ta celulitida udělala, či zhoršila právě po ní. Prý by to mělo mít souvislost.
22. Duben 2001 - 21:18
Gabina (anonym)
Ahoj, nemuzu se ubranit dojmu, ze ceske zeny jsou line o sebe pecovat.A je jedno jestli v salonu nebo doma s levnejsi kosmetikou. Cizinci maji pravdu, kdyz rikaji, ze Cesky jsou zanedbane a nevoni. V peci o plet je take dulezite podstoupit na jare a na podzim nejakou tu kuru, aby se bylo na co divat. A pravidelne na kosmetiku chodit. Tedy pokud je zene jedno, ze se ji na tvari usadi hluboke ryhy, pak nemusi. Pak se nedivim muzum, ze si hledaji milenky, kdyz doma maji ustvanou a protivnou zenu. V Nemecku je bezne, ze zena si radsi zajde na kosmetiku nez aby dala posledni penize za maso na rizky k veceri. A nemyslim si, ze by to bylo sobecke. Rodina si radsi obcas namaze chleba, nez aby se musela divat pri dobre veceri na vriskajici vystresovanou zenskou. Masaz trva 45 minut. Vacupress pusobi v tukove tkani a trha vetsi tukove bunky. Ty se potom mohou lepe vyprazdnovat. Take pomuze rozproudit lymfu. Nemusi se chodit nepretrzite. Nejakou dobu to vydrzi a pak se pozvolna zacne zhorsovat. A to jak rychle, zalezi na zivotosprave.(Sport, jidlo pitny rezim, hormonalni antikoncepce)Kdo chce krecove zily, at si necha svou celulitidu.
22. Duben 2001 - 22:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama