Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Celosvětový kult mládí

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (30) (anonym)
Celý svět je posedlý stárnutím. Lépe řečeno, nestárnutím. Od žen se očekává, že budou pořád mladé, svěží, štíhlé, baité elánem. Hubené mladistvé modelky nabízejí krémy proti vráskám, ještě hubenější a nezletilejší dívčiny předvádějí šaty a nabízejí léky na hubnutí a proti celulitidě. Staršího člověka už v reklamě neuvidíte, leda tak jako odstrašující příklad. Sedmdesátileté ( osmdesátileté),,celebrity"" mají mladé partnery. Plastická chirurgie vzkvétá. Když hledáte práci, jste ve čtyřiceti už starý...Komu se přehoupne přes hlavu magická čtyřicítka, neměl by zřejmě vylézat na ulici... Z tohodle kolotoče se mi točí hlava. Vám ne?
20. Duben 2008 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Lindo, tohleto si nikdo z nás nesmí připouštět, vždy´t bychom se zbláznili!!! Všude je čím dál víc mladých lidí, ale ti ten pracovní trh nezachrání. A ty už si připadáš stará? Že se na tohle ptáš?
20. Duben 2008 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek Papež (anonym)
Ježiš Lindo, jaks na tohle přišla? Vždyť je ti teprv třicet!
20. Duben 2008 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
a co jako. tak to proste je. z toho vyplyva, nefnukat, a dokud jsi mlada,jako, ze jeste ano, tak toho vyuzit=j!! na narky na stari bude dost casu v duchodu
21. Duben 2008 - 6:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili 33 (anonym)
Kdoví, zda se důchodu vůbec dožijeme. Někdy si připadám na odpis. Navís po 30 začínají zdravotní problémy.
23. Duben 2008 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lulu (anonym)
Celý svět je posedlý...Máš pravdu Lindo, taky mi to tak připadá. Lidi jako by se zbláznili. Být mladá, sexy žena s elánem opravdu nejde být věčně. A aby si žena po 40 nenašla práci, to je diskriminace. Vůbec se mi to nelíbí. Naštěstí ještě existujou lidi, kteří to mají v hlavě v pořádku a pro které jsou důležitější hodnoty.
6. Leden 2011 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Máš pravdu Lindo, taky mi...Zkušenost starých byla nahrazena drzostí a nezodpovědností mladých.
6. Leden 2011 - 1:03

Přidat komentář