6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Celkově mé problémy a jak se cítím.

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
MorWor (anonym)
zdravím , tohle bude nejspíše trochu větší příspěvek. Takže mé problémy jsou jak psychické tak i fyzické a už ani nevím co mi dělá větší problémy...Mám divné pocity , plno divných myšlenek a plno problémů , to je nejspíš normální u 15ti letého puberťáka jako jsem já.Mám divné pocity a vždy jsem trochu měl. Neskutečně se mi líbí vše temné , tmavé , přírodní , melancholické , smutné a tajemné. Vždy jsem byl introvert a pesimista , hodně věcí nemám rád a jsou pro mě nesmyslné , jako třeba vztahy - v mém věku každý s někým chodí , jen mě to nechává naprosto chladným protože v tom nevidím absolutně žádný smysl v tomhle věku...nějaká láska v pubertě? Hloupost , puberťáci jako já jsou hormony ovlivnění lidé a všechny pocity (i mé) jsou zbytečně přemrštěné.Stále jsem pokleslý , občas udělám nějaký vtip ale nikdo asi nemá rád černý humor...Ve škole jsem naprosto distancovaný od ostatních spolužáků , nikdo mi zdá se nerozumí a snad ani já sobě. Teď je to v mé hlavě dost pomatené (lze vidět podle toho jak píši) asi rok mám divné nutkání dělat věci 3x nebo násobkem trojky (maximum je 9). Miluji bouřky , tmu , samotu , podzim , zimu , mlhu , lesy , čtení a historii. Často se rád utápím v depresích , nevím proč , ale mám pocit že když budu veselý tak to nebudu já protože se to ke mě prostě nehodí. Už mám názory na politiku a všeobecné světové dění. Mám nesplnitelné plány v politickém ohledu , například chci aby se v Česku obnovovali pohanské svatyně a různá posvátná místa. Nechal jsem si dělat několikrát IQ test a vždy vyšlo tak nad 130 ale mě se zdá že jsem spíš hloupý. Pokaždé když něco udělám je mi strašně trapně a čekám výsměch , nesnesu když se na mě dívá moc lidí a jsem neustále plný vzteku... Chovám zášť vůči Církvi v Česku a dalším věcem co nějak ničili původní Evropská Pohanská místa.Občas se mi zdá jako by jsem ani nebyl člověk... moc nerozumím těm lidským citům a nemám rád hodně lidí , nemluvím o nějakých desítkách ale o milionech lidí co ani neznám , jen kvůli tomu že s něčím souhlasí nebo naopak.Asi tak před dvěma měsíci jsem denně myslel na sebevraždu nebo jak si něco dělám , vždy mě to uklidnilo když jsem měl úzkostný záchvat. Jenže teď poslední dva dny se mi dějí ještě divnější věci. Chvíli jsem naprosto hyperaktivní , tvořil bych a prostě jsem šťastný (to trvá asi tak 10 minut) potom najednou jako rána po hlavě těžká skleslá nálada že sotva chodím. Už mě to tu celkem trápí a pochybuji že tu budu i za tři roky...
9. Květen 2015 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
V (anonym)
15 cti opravdu řešíš divné věci.Nechápu,proč ti vadí,jaký jsi? Každý je nějaký a má i své chyby.Vždyt ve svém věku nemůžeš vědět,co jsou to starosti.Asi nemáš moc hezké dětství,vid?
10. Květen 2015 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
psychiatr (anonym)
Marš k psychiatrovi. Tohle je maniodepresivní psychoza, obsedantně kompulzivní porucha.
10. Květen 2015 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
pacoš (anonym)
Marš k psychiatrovi. Tohle...Kdysi jsem měl podobné problémy, ale naštěstí mi pomohli psychouši, dostal jsem 15 inzulínových šoků, 10 atropinových kómat a 25 elektrošoků. .....ta elektrokonvulze mi myslím pomohla nejvíce, protože se mi rozsvítilo v hlavě a od té doby si připadám jako Einstein. .. :-)
10. Květen 2015 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
No, (anonym)
pro ty elektrické šoky nejsem vůbec.
10. Květen 2015 - 16:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama