248 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Celibát do konce života

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
berry18 (anonym)
Je mi skoro 18, jsem panna a rozhodla jsem se, že to tak i zůstane. Podotýkám, že nejsem věřící, jsem naprostá ateistka. Hnusí se mi vztahy lidí, kdy láska je jen záminka a ve skutečnosti jde jen o sex a společenské postavení. Nevěřím na lásku, protože je to jen taková blbost, kterou si lidé vymysleli, aby se nějak odlišili od zvířat. Myslím si, že lidé jsou velcí pokrytci. Zvířata alespoň nezastírají, že se chtějí pářit, neschovávají se za sentimentální slova a nelžou. Já nechci mít nikdy rodinu a ani děti, proto jsem se rozhodla, že se mě nebude týkat ani sex a tyhlety věci okolo chození a vztahu. Hnusí se mi ty řeci o tom, kdy poslouchám - do slova: kdo koho zase ojel. Vše se točí kolem toho, lidi už nic jiného nezajímá. Já chci, aby se mě to netýkalo, chci být jiná, než ti lidi tam venku. Nechci být závislá na někom, kdo mě dříve nebo později stejně opustí. Já vím, že je to asi pro většinu lidí, obvzlášť v mém věku, nepochopitelné...takže jsem celkem zvědavá na vaše názory.
13. Leden 2007 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
vek 24 (anonym)
No ja bych rekl, ze ses asi zamilovala a ten dotycny te odmitl nebo nechal a ted si na vsechno a vsechny nastvana. Tot muj nazor.Nic ve zlem, jen mi to tak prijde.
14. Leden 2007 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Skutocna Laska predsa nie je o zavislosti:) A ver (ci never) existuje:)
14. Leden 2007 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
TerezaK (anonym)
Můj názor je takový, že máš před sebou ještě hooodně dlouhou životní cestu. Přečti si svůj příspěvek znovu a zamysli se nad tím, kolik z něj čiší zášti, zoufalství a malomyslnosti. Nenapadlo tě, žes třeba i mohla někoho urazit? Myslíš, že ti stařečci a stařenky, co se ještě v 80 vodí za ruce, jsou spolu jen tak, nebo že spolu byli celý život kvůli sexu? Nebo se hodlají v nejbližších hodinách opustit? Myslíš, že víš o světě a lidech všechno, abys mohla udělat tak zásadní rozhodnutí? A kdes přišla na to, že tě každý dříve nebo později opustí? Že by špatné zkušenosti v rodině? Chceš být jiná než ostatní, ale to už přeci jsi, každý z nás je jedinečný neopakovatelný originál, od DNA až po myšlenky. Uvědom si, jaká krása v Tobě spočívá, a uvidíš ji i u ostatních. Zřejmě svým způsobem přemýšlení přitahuješ osoby podobně naladěné (podle přísloví vrána k vráně sedá), tak se rozhlédni po svém okolí a zauvažuj, zda bys nejprve neměla změnit sebe, a pak odsuzovat jiné lidi (tedy, nejlepší je samozřejmě nesoudit vůbec, ale k tomu musí dojít každý sám...)
14. Leden 2007 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Berry, mě je 29, jsem ženatý, manželce je o 3 roky míň. Jsi úplně praštěná, sex je ve vztahu důležitý, ale není to všechno. Nás sex baví, ale za těch 5 let, co jsme spolu, jsme si nebyli ani jednou nevěrní. To, že semi líbí i jiné holky neznamená, že každou na potkání ojedu. A jestli si myslíš, že láska je jenom vymyšlené slovo, tak tě lituju. Pro mě má konkrétní význam a ve tvém věku jsem první měl už za sebou. Ujišťuju tě, že to za to stojí. Klíč máš v ruce ty, ne všichni kluci jsou stejní.Otázka taky je, jestli za tvým rozhodnutím není nějaká momentální negativní zkušenost:-)
14. Leden 2007 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrej (anonym)
TerezkaK - nemam co dodat:)
14. Leden 2007 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Magdaléna (anonym)
berry18,myslím si,že jsi ještě dost mladá,že za 10 let to uvidíš jinak.Když potkáš někoho s kým ti bude krásně,tak se zamiluješ ,ani nebudeš vědět jak.Každopádně,ať to bude tak či onak,tak je to tvé rozhodnutí a tvůj život.Měj se.
14. Leden 2007 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Z. (anonym)
Mně je 26 a doteď jsem skoro s žádnou holkou ani nechodil a taky to není žádný terno... :-(
14. Leden 2007 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
No jo, Z.,ale kdyby se naskytla příležitost, tak bys určitě chodit chtěl, nebo ne?
14. Leden 2007 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....ale copak se nam stalo "berry"? Nekdo nam udelal bolistku? Neboj, jeste budes sexovat az se z Tebe bude kourit! Richard
14. Leden 2007 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
rudolf (anonym)
Ahoj Berry, domnivam se, ze obecne je spatne delat jakakoliv prohlaseni, co budes delat za jakykoliv casovy okamzik. Cas je ted a misto tady. Snaz se zit v pritomnem okamziku na pritomnem miste. Zij tak, abys ted a tady citila radost a sam zivot Te zavede na spravna mista. Pak budes jina nez ostatni a objevis naprosto nove obzory ... a hlavne je Ti 18! nedelej zadna prohlaseni, za ktere se budes za nejakou dobu stydet. Zvirata taky nezijou v celibatu, neni to prirozene!!! ... Hodne zdaru :-)
14. Leden 2007 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
uta (anonym)
Sex? Nechci, děkuji.Dnešní doba je v tomto směru dost prohnilá.
15. Leden 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
hnusí se mi to
15. Leden 2007 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Rudolfe, nesouhlasím s tebou. Já jsem na tom jako Berry. Je mi 25 let a taky kolem 18ti jsem si řekla, že sex nepotřebuju k životu a dodržela jsem to až do dneška. Nejde o prohlášení, ale o jakýsi žebříček hodnot, který si dodržuješ sám pro sebe a ne pro okolí. Takže pokud to tak někdo cítí tak ho neodsuzuj a neříkej, že by se za to měla stydět. Je to každého věc. Ne nadarmo se říká: Jaký si to uděláš takový to máš. Takže pokud to tak někdo chce tak je to jeho věc ne???? Sex je totiž pro nás celibátníky absolutně nedůležitá věc a můžu ti říct, že mi nechybí, protože nevím co to je!!!!
15. Leden 2007 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....Andrejko, Andrejko take ublizena? No uz tu karu tahnes sedm let! Hlavu vzhuru, vsak on se ten pravy najde, "celibatniku"..... A az se najde tak Ti tu bolistku pofouka! .....jednoho dne zmenis nazor a tomu co nyni pises se budes smat! Doufejme? Richard
15. Leden 2007 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
berry18: Za pár let už si na tenhle svůj odstaveček ani nevzpomeneš. Nemyslím to nijak urážlivě, ale tvá slova přesně odpovídají tomu, že se nacházíš v období puberty. Až budeš dospělá, budeš uvažovat úplně jinak a na sex se budeš moc a moc těšit, zvlášť po 8-10 hodinách v práci.
15. Leden 2007 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Richarde, já opravdu nejsem nějaká ublížená, tzn. z nějaké nešťastné lásky že bych zanevřela na všechny chlapy. To ne!!! Já jsem prostě citově vůči druhému i( i stejnému) pohlaví totálně citově chladná a nezajímá jí mě žádné fyzické kontakty. Možná že to prostě lidi jako ty nepochopí, žijete normálním sexuálním životem a život bez seyu si nedovedete představit. Ale pochop, že taky existují lidi, kteří jsou na tom opačně a tento život jim prostě vyhovuje. Neprožila jsečm žádný vztah, nevím proč zrovna tento černý Petr osamělosti padnul na mě, ale je to něco ve mně co nemůžu a ani nechci změnit. No, snad to pochopíš......
15. Leden 2007 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard for And (anonym)
.....fair enough.....
15. Leden 2007 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Kolik věcí je v životě lepší než sex? Proč se tedy zbytečně a hlavně bezdůvodně připravovat o něco tak krásného? Proč ze života ubrat to hezké na úkor ve prospěch věcí méně hezkých? Andrea je nemocná, tak se dá pochopit, že bez léčení se to u ní nezmění a dost možná ani léčení nepomůže. Berry18 ale jasně píše "rozhodla jsem se", tak nevím proč chce takto ubližovat svému tělu i své psychice a zároveň jednomu člověku na světě chybět a snížit mu tak naději najít si partnerku. Jsem si ale jistá, že nemá smysl si dávat takovéto svazácké závazky sexuálního strádání, Johanka z Arku ani Jan Hus se tím z tebe nestane, spíše novodobá obdoba zaryté komunistky z 50. let. Jestli někdo staví sex do špatné roviny, tak jsi to právě ty, berry18!
15. Leden 2007 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
A jestli tu svoji abstinenci proti všem zákonům přírody udržíš (najdeš-li v přírodě zvíře, které si dobrovolně zachová panictví, tak dostaneš Nobelovu cenu), tak z tebe nebude "velká frajerka", jak to teď cítíš, ale jen a pouze stará panna. A jedním z důsledků bude, že tě kamarádky nebudou chtít brát na akce, kde budou se svými partnery či manželi. Která kamarádka by chtěla někam brát lichou a navíc nezadanou holku?
15. Leden 2007 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Richarde bohužel neumím anglicky takže nevím co jsi napsal!
15. Leden 2007 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....napsal jsem, ze "Tve vysvetleni je dostatecne"..... Ovsem slecna Ivana ma take pravdu, asi je "protrela"? Richard
15. Leden 2007 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Ivano působíš na mně dost nesympaticky. Opravdu nejsem nemocná, a pokud bys nechtěla kamarádku brát do společnosti jenom proto že nikoho nemá a je panna tak to si fakt kráva!!!!!!!!!! O takovou kámarádku-racajdu bych zas neměla zájem já!!!
15. Leden 2007 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
uta (anonym)
o kráse a zdravotním prospěchu ze sexu dost pochybuji prostě jsou mezi námi(i já) lidé, kteří tohle k životu nepotřebují a nemusí to být proto, že chtějí hrát ns velkou frajerku nebo podobně...nemáme potřebu Jen tak pro info..samozřejmě, že jsem "to" vyzkoušela, a to i s několika partnery, ale nic moc o noc nepřicházím, když to není Je to v člověku, každý máme jinak danou míru sexuality a někteří jen minimum(i já)
15. Leden 2007 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
andrea: Špatně pochopeno. Drtivá většina lidí se při milování aspoň trochu vzruší. Ty jsi jasně napsala, že tvé tělo nevzruší jakékoli sexuální dotyky mužů i žen, tvé tělo se tedy nechová standardně a rozhodně se ze sexuálního hlediska nedá nazvat za zdravé. A myslím, že bylo velmi moudré 18-letou Berry varovat, že se jí klidně může stát, až všechny její kamarádky budou zadané, že jí nebudou chtít pořád brát s sebou - 3 páry + ona, čtyři páry + ona... Zvlášť na víkendové akce někam na chatu či na dovolenou. A věř tomu, že žárlivost na jiné osamocené ženy v blízkosti partnera rozhodně ani mezi kamarádkami nebude nic výjimečného...
15. Leden 2007 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....nerekl bych, ze je Andrea "nemocna", odborne se tomu rika - asexualita. Mohl by to byt jeji pripad? Tento "druh lidi" proste existuje>
15. Leden 2007 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Rikardino (anonym)
Ano Ríšo,tak jak existuje "druh lidí"jako jsi Ty-bohužel.Pa prcku.
15. Leden 2007 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Richarde máš pravdu! Asi jsem asexuální, ale často si myslím, že na mě sedí i přirovnání frigidní.
15. Leden 2007 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
elle (anonym)
Ivano jsem rada ze nejsi moje kamaradka, ty ne me nekaslou i kdyz nemam chlapa
15. Leden 2007 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....oh, god! Did you just decide to get me? Well, if you smart enough to chase me, you'r more than welcome to do that, "Rikardino"! Bye Tiny
15. Leden 2007 - 18:09

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama